שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 16 בנוב׳ 2010

Re: מכיוון שעורך המגזין

בלוסום​(לא בעסק) • 16 בנוב׳ 2010
[quote="bent_wordsmith"]
חתולה פושטקית 1607 כתב/ה:

את תפקידו של העורך מגדירים בעלי האתר. אז ביום שהם יסבירו לי מה המנדט שלו, אני אדע לשפוט אותו. את יודעת מה תפקידו כי את בועדת ההיגוי של האתר? או בועדת הגירוש?

זהו. שבתור מנויית זהב - אני אחת מהבוסיות שלו! לא נאה לו? שיתפטר.
חניבעל

אני הרבה יותר סלחן כנראה מאחרים פה

חניבעל • 16 בנוב׳ 2010
אבל אני מאד מקווה בשבילך חתולונת בלי שום קשר לפוסט הזה , שבמקום להוציא כל כך הרבה אנרגיות בהשתלחויות על מי שעומד בדרכך באותו רגע נתון, תוציאי על דברים אחרים, פרודוקטיבים יותר. בפן האישי בעיקר.
המרירות והזעם המשתקפים מבין השורות שלך לא עושים עמך חסד. עניין של פסיכוסומטיות.

ועוד דבר קטן, ברשותך,
את עקבית בחוסר הפרגון שלך, עקבית בצרות העין, עקבית בהתעלמות מחופש הדיבור והדעה.

בחייאתת תהיי עקבית גם בכינויים.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 16 בנוב׳ 2010
[quote="חתולה פושטקית 1607"]
bent_wordsmith כתב/ה:

את תפקידו של העורך מגדירים בעלי האתר. אז ביום שהם יסבירו לי מה המנדט שלו, אני אדע לשפוט אותו. את יודעת מה תפקידו כי את בועדת ההיגוי של האתר? או בועדת הגירוש?

קוקי. השתגעת.
זה שאת חברה בכלוב, מעניק לך את הזכות לבקש יפה. אולי אפילו הזכות לקבל תשובות למה כרגע אין עדכונים.
"בוסית" ו "יתפטר" אינן מילים מתאימות לכאן.

חתולונת, בואי נהפוך את היוצרות לרגע ונצא מנקודת הנחה שאת היא זאת שעורכת את המגזין בהתנדבות. ושכרגע נו ממש אין לך זמן לקרוא עשרים סיפורים ביום או שלחילופין, אין לך חומר שלדעתך מתאים לפרסום ואני (הגמד האמיץ הרע והאכזר) מתחיל להכות על חזי ולצרוח פה בשרשור: "אני הבוס שלה! שתתפטר אם אינה יכולה למלא אחר דרישותיי!"

זה...לא היית רואה בהתנהגות שלי פסול?

(מנגינונת? ניסית לשלוח לעורך IM? אולי בפעם הבאה לנסות לשוחח עמו ולשאול אותו טרם מתחילים עוד מהומה בנדון. לא?)
Bent

Bent • 16 בנוב׳ 2010
[quote="חתולה פושטקית 1607"]
bent_wordsmith כתב/ה:

זהו שבתור אדם שיקר לו הכלוב, אני מתנדב להשיב לך 100 ש"ח ולבקש נאות שתעופי, תתפטרי ותחסכי לי את הצורך להשתמש בשפה ובסגנון שכזה אי פעם שוב.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 בנוב׳ 2010
אני לא חברת זהב.
אני מחבבת את גריי/גרין +++ וחושבת שהוא מוכשר כמו שד ושם את רובנו בכיס הקטן.
אני גם מוחה תדיר על זה שהוא לא כותב מספיק פורנו, אבל זה לא קשור.

ואני לא משתלחת לרוב ולא צרת עין בדרך כלל ומאמינה, בכנות, שיש סיבה לזה שהמגזין לא זז.

אבל המגזין לא זז. הוא באמת לא זז. הניחוש שלי הוא שהסטנדרטים הגבוהים שג"ג הציב לא מאפשרים למגזין להתחדש לעיתים קורובת יותר.

עכשיו נשאלת השאלה הזו: מה אתם מעדיפים? מגזין שמתחדש לעיתים קרובות יותר וחומריו איכותיים פחות או מגזין שהתדירות שלו נמוכה הרבה יותר עם חומרים משובחים יותר?

פעם העדפתי את האופציה השנייה. היום אני חושבת שאיכות לא נמדדת אצל כל האנשים אותו דבר. כלומר, מה שבעיניי לא יחשב לסיפור טוב יכול בהחלט להיחשב לכזה על ידי מישהו אחר. אני מבינה את הרתיעה של ג"ג מלסמוך ידיו על יצירות (שבעיניו) ראויות פחות, אבל מתחילה לחשוב שעדיף שהמגזין פשוט יזוז: תנועה היא רעיון טוב. תנועה יוצרת עוד תנועה. לפעמים. אולי. עובדה שהפורומים, כולם, מפוצצים ביצירות. יש בינינו כמה גרפומנים, אתם יודעים. והם אפילו כותבים לפעמים על בדסמ.

ובעניין המגיע לנו. כלום לא מגיע לאף אחד בכלל בעולם כולו. אבל זה יהיה מאוד נחמד אם גם החלק הזה בכלוב יהיה דינמי. אם לא - אז לא. תכל'ס חברות (וחברים) כולה מגזין ה"כלוב".
Bent
Bent • 16 בנוב׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אני לא חברת זהב.

זה לא פותר אותך מלכתוב יותר פורנו ולשלוח פרסומים למגזין.

אני מציע שכולנו נתאחד ושנלח עצומה לפרלין שתכתוב עוד פורנו שג"ג יאשר וכולנו נזוז גם נזוז
בלוסום​(לא בעסק)

[quote="bent_wordsmith"]
bent_wordsmith כתב/ה:

זהו שבתור אדם שיקר לו הכלוב, אני מתנדב להשיב לך 100 ש"ח ולבקש נאות שתעופי, תתפטרי ותחסכי לי את הצורך להשתמש בשפה ובסגנון שכזה אי פעם שוב.

זהו, שבפעם האחרונה שבדקתי, זכותי להעביר ביקורת על מישהו שבחר ביודעין לעסוק בפעילות ציבורית.
אנחנו עולם חופשי, ואלה ההשלכות.
בינתיים, מציעה לך לנסות לראות את הדברים מהצד שלי. כל מה שעומד נגד עיני, הוא שאני מעונינת שהמגזין יהיה חי ויזוז, ולא ששוב ושוב נחייה את השרשור הזה במקום.
חבל, ששוב, על כל בדל ביקורת של אנשים פה, אנשים ישר נעמדים על הרגליים האחוריות ונוזפים, במקום לקבל את הביקורת הבונה בצורה שאליה התכוונתי - בונה.
Bent

Bent • 16 בנוב׳ 2010

זהו, שבפעם האחרונה שבדקתי, זכותי להעביר ביקורת על מישהו שבחר ביודעין לעסוק בפעילות ציבורית.
אנחנו עולם חופשי, ואלה ההשלכות.
בינתיים, מציעה לך לנסות לראות את הדברים מהצד שלי. כל מה שעומד נגד עיני, הוא שאני מעונינת שהמגזין יהיה חי ויזוז, ולא ששוב ושוב נחייה את השרשור הזה במקום.
חבל, ששוב, על כל בדל ביקורת של אנשים פה, אנשים ישר נעמדים על הרגליים האחוריות ונוזפים, במקום לקבל את הביקורת הבונה בצורה שאליה התכוונתי - בונה.

זהו שבפעם האחרונה שאני בדקתי, כשמעבירים ביקורת בונה, מדברים יפה, בונים ולא הורסים, לא העברת ביקורת, העפת ופיטרת אנשים, אנשים שתרמו ותורמים יותר ממך, אבל מאחר ואין בכוחי לשלול את זכויותך, לך בטח אין זכות ללכלך את הפורומים.

תבקשי סליחה פעם, תלמדי שוב, וזהו.

תקראי את מה שכתבת, בקורת בונה מראה איפה נעשה משהו לא נכון ומציעה דרכים לשפר.

מה דעתך על הרעיון?
בלוסום​(לא בעסק)

[quote="bent_wordsmith"]
bent_wordsmith כתב/ה:

הדבר היחיד שעומד נגד עיני, הוא שהמגזין יהיה "פורח ומלבלב" כמובטח, שתחלופת החומרים בו תהיה מהירה ולא פעם ביובל. אין לי מושג איך ג"ג כאדם, אך ממה שראיתי אותו כעורך - הוא לוקה בתפקידו.

עכשיו בוא ננסה לחשוב - אם המקרה הזה היה קורה בשוק החופשי - מה היה קורה עם עורך שלא מתפקד, בנט?

בוודאות אני יכולה לומר שיש הרבה מאוד יוצרים טובים, שמשום מה חומריהם לא מגיעים למגזין, ומשום מה אין תחלופה של היצירות המוצגות בו.

לא חבל?

כמה חבל, שלמראה הכי קטן של ביקורת, בנט, התנהגת כמו כולם - רצת להתקפה ונכנסת למגננה.

סה"כ עצוב לי מאוד לראות, שאנשים פשוט לא מסוגלים לקבל פה ביקורת בונה כשהיא באה מהלב.

עצוב.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 16 בנוב׳ 2010

הדבר היחיד שעומד נגד עיני, הוא שהמגזין יהיה "פורח ומלבלב" כמובטח, שתחלופת החומרים בו תהיה מהירה ולא פעם ביובל. אין לי מושג איך ג"ג כאדם, אך ממה שראיתי אותו כעורך - הוא לוקה בתפקידו.

עכשיו בוא ננסה לחשוב - אם המקרה הזה היה קורה בשוק החופשי - מה היה קורה עם עורך שלא מתפקד, בנט?

בוודאות אני יכולה לומר שיש הרבה מאוד יוצרים טובים, שמשום מה חומריהם לא מגיעים למגזין, ומשום מה אין תחלופה של היצירות המוצגות בו.

לא חבל?

כמה חבל, שלמראה הכי קטן של ביקורת, בנט, התנהגת כמו כולם - רצת להתקפה ונכנסת למגננה.

סה"כ עצוב לי מאוד לראות, שאנשים פשוט לא מסוגלים לקבל פה ביקורת בונה כשהיא באה מהלב.

עצוב.

לא יפה מה שאת עושה חתולונת. בנט לא תקף, הוא השיב לך באותו מטבע. מי שתקף היית את. תעברי על השרשור ותשווי את דבריך לדבריה של פרלין שבהחלט הביעה ביקורת בונה. היא הצביעה על הבעיה, ציינה עד כמה הבעיה מפריעה (או לאו) לה באופן אישי והסבירה מדוע וגם הציעה לדיון פתרון סביר.

לפי הגרסא שלך (ותקני אותי אם אני טועה) נביחה בלשון: "אתה מפוטר" זאת ביקורת בונה? אני לא מאמין.