אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיעור בחינוך.

שוטרת*
לפני 15 שנים • 17 בספט׳ 2009

שיעור בחינוך.

שוטרת* • 17 בספט׳ 2009
לובשת את חצאית המיני הצמודה והשחורה מהעור, את המחוך ההוא שהיא אוהבת במיוחד, שילוב של הרבה שחור עם נגיעות אדום שמבליט את החזה, מגף ארוך קצת אחרי הברך
'המממממממממ..' , היא מהמהת לעצמה, כמה שהתגעגעה למגפיים.. שוקלת לאשר את החזרת החורף לשניה, ומייד נמלכת בדעתה. שיערה השחור אסוף הדוק אל הקרקפת, לוקחת את התיק, את המפתח של הבית שלה, את המפתח לבית שלו, ויוצאת.

היא פותחת את הדלת, בשקט. החתולה הפסיכית שלו מזנקת עליה.
'ששש.. סורי מוקה, את הולכת לבלות קצת זמן בחדר השני.'
מוציאה את כיסוי העיניים מהתיק, ונכנסת לחדר השינה. יש לה כמה שניות לפני שהוא יחוש בנוכחות שלה ויזנק מהמיטה. מכסה את עיניו. הוא ער. מריח אותה.
"לא לזוז" היא אומרת בקול נמוך. הוא קופא.
מוציאה את החבל הכחול. כמה זמן שהיא לא נגעה בו. בשניהם. קושרת ידיו בצורת אזיקים, מאחורי גבו, מעבירה את החבל בין רגליו, וקושרת את הזין שלו. מותחת.משאירה קצת מרווח, כדי שיוכל לבחור בין מתיחת ידיים למתיחת זין. כי ממש עוד לא הרבה זמן, הידיים ירצו לנוח מהכאב, לשם כך הוא ירצה להעלות אותן מעלה לכיוון השכמות, אבל הכאב של מתיחת הזין לא יאפשר לו מנוחה, למרות ש... מבחינת הקשר- הוא יכול.
"היום אני רוצה שתלמד מה ההבדל בין יכולת, לבין רצון. אני רוצה שתלמד שהעובדה שאתה יכול לעשות דברים, לא בהכרח אומרת שתעשה אותם. אני רוצה שתלמד שכשיש רצון, כלום לא עומד בדרכו. גם לא כאב שרירי הידיים."
מעבירה יד על פניו, הוא מלקק את אצבעותיה.
"אני מבינה שאתה צריך להעסיק את הפה שלך, גור. עד כדי כך צריך, שאתה שוכח שאתה מבקש רשות לפני שאתה מעיז לגעת בי. אני אדאג לצורך הזה שלך." הוא שומע את החיוך בקולה. אם לא היה כל כך מפחד, היה נזכר שזו בעצם מטרת חייו. שהיא תחייך.
מוציאה מהתיק את הדילדו הגדול, קושרת אותו לדופן המיטה.
"חפש את הזין שלי, ותענג אותו" אמרה , השאירה את הדילדו ופסעה על קצות אצבעותיה לעבר התיק. כשחזרה ראתה אותו מוצץ בתאווה את הדילדו שהוא בטוח שמחובר אל גופה, הגבר שאמר שלעולם לא.. כמה היא אהבה לשמוע את ה'לעולם לא' הזה. היא צחקה קלות, הוא הפסיק לשניה, הבין. הובך. הושפל.
הצלפה מהירה וחזקה עם קיין על ישבנו הלבן , הותירה הרבה מעבר לסימן האדום סגלגל הבולט. היא החזירה אותו למצוץ בטירוף.
רגל ימין קשרה לצד ימין של המיטה. רגל שמאל, לצד השמאלי. הוא מוצץ, ושותק.
"אני לא מבינה למה התנגדת כל כך למצוץ זין. תראה איך שאתה מתאים לזה. הפה שלך מעוצב לזין. תיכף נבדוק את עניין הגרון.." המילים שלה, חוצבות בנשמתו, ובו זמנית גורמות לו למצוץ יותר ויותר.
היא משמנת את הדילדו הקטן, בכל זאת - אין לו יותר מדי נסיון בתחום.
"אני מקווה שתעריך את העובדה שאני מתייחסת אליך כמו לבתולה עדינה." הוא מגמגם שם משהו לא חשוב. עוד לפני שסיים את הגימגום והבין על מה היא מדברת, החדירה אל גופו בבת אחת את הדילדו הזעיר. הוא החל לגנוח .
"אתה נהנה מדי בתור אחד שסימן את זה כגבול.. אני אתחיל לחשוב שאתה משקר לי" גיחכה. הוא שתק. הפסיק את עצמו.
"אתה מבין, זונה קטנה שלי? ברור לי שאתה יכול בהחלטה מודעת להפסיק גניחות, אבל כלום.." דחיפת זין. "לא" עוד דחיפה "עומד" דחיפה "בפני הרצון" דחיפה חזקה אחרונה. גניחה-צעקה עמוקה יצאה ממנו.
היא השאירה את הזין בתוכו. הוא המשיך למצוץ, השרירים בכל גופו כאבו. ההצלפה ההיא עוד בוערת בבשרו. והרצון לרצות אותה, גבר על כל יכולת שלו להפסיק לפחות חלק מהפעולות.
הוא שמע את נקישות עקביה. תלשה את הדילדו הגדול מפיו. הרימה את כיסוי העיניים, ולקח לו כמה שניות להבין שמה שהיא אוחזת בידה - זו סכין.
הוא החל לרעוד, התחנן שלא, אבל לא היה לו סיכוי. היא הסבירה לו לאט לאט, איך שהיא הולכת לחרוט על גבו את שמה, לצלק את גופו לנצח.כמה שהיא ממליצה לו- לא לזוז. היא עלתה על המיטה, התיישבה לצידו. מלטפת את גבו הרועד, שומעת אותו מילל, חושבת לעצמה אם היתה נותנת לו מלת ביטחון, האם היה משתמש בה, מחייכת ושמחה שלא נתנה. הסכין מטיילת על גופו.
"למדת את ההבדל בין יכולת לרצון?"
"כן גבירתי."
"למדת שאין דבר העומד בפני הרצון?"
"כן גבירתי."
"ואתה יודע כמה אני רוצה לצלק אותך?"
"כ...כן ג..בירתי.." ילל
"אני גם דיי יכולה. נכון זונה קטנה?"
"את יכולה הכל, גבירה שלי."
"אז עכשיו, אני רוצה שתלמד עוד דבר חשוב. אני רוצה שתלמד, שבין היכולת לבין הרצון - עובר קו ההגיון." אמרה, וחתכה עם הסכין את החבל.
    התגובה האהובה בשרשור
hun
hun

נפלא

hun • 17 בספט׳ 2009
היכולת הזאת להשאיר אותך דרוך במתח מיני וסוער במוחך ברגשותיך היא אחד הדברים המהנים למשתתפים.
עופר36
עופר36 • 17 בספט׳ 2009
פשוט נפלא
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 17 בספט׳ 2009
ציטוט: הוא שומע את החיוך בקולה. אם לא היה כל כך מפחד, היה נזכר שזו בעצם מטרת חייו. שהיא תחייך.

המשפט הכי חזק שיכול להיות.
Mary Jane
לפני 15 שנים • 19 בספט׳ 2009
Mary Jane • 19 בספט׳ 2009
אהבתי מאוד,
רק חבל שויתרת על החריטה icon_smile.gif
ריפרף
ריפרף • 19 בספט׳ 2009
רק בריאות שתהיה לך
לעשות לי ככה על הבוקר של השנה החדשה ...

icon_arrow.gif
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 19 בספט׳ 2009
ריפרף כתב/ה:
רק בריאות שתהיה לך

icon_arrow.gif

דווקא ניראה לי שהיית מתאכזב שאין חריטה..
ריפרף
ריפרף • 19 בספט׳ 2009
the winner takes it all כתב/ה:
ריפרף כתב/ה:
רק בריאות שתהיה לך

icon_arrow.gif

דווקא ניראה לי שהיית מתאכזב שאין חריטה..

ואם את אומרת אז מי אני שאתווכח ? angry2.gif

icon_arrow.gif
שיקי​(נשלט)
לפני 15 שנים • 20 בספט׳ 2009

כרגיל מדהימה

שיקי​(נשלט) • 20 בספט׳ 2009
לעניין החריטה.... יש לי תחושה שזה היה סוג של משחק במוחו הקודח של העבד המבוהל icon_smile.gif