בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עושה ניתוח לשינוי מין מאחורי הגב של ההורים... מי בא/ה איתי?

Orlee TV
לפני 14 שנים • 23 בספט׳ 2009

עושה ניתוח לשינוי מין מאחורי הגב של ההורים... מי בא/ה איתי?

Orlee TV • 23 בספט׳ 2009
לא בדיוק שינוי מין טוטאלי, רק את הפנים והחזה לבחורה. ניתוח SHEMALE, בקיצור.

אני בן 22 - אני רושם 'בן' למנוע בלבול, אבל מעכשיו אני ידבר בלשון בחורה.

הבעייה שאני לגמרי לבד בזה. שילמתי כבר 20% מהתשלום בדואר לתאילנד (עשרות אלפים). כן, הניתוח יהיה בקליניקה בתאילנד, ב-17 לפברואר 2010.

אני לא יכולה לספר להורים - זה מוות בטוח, גם הורדתי את התמונה שלי מהאתר כאן ליתר בטחון. גם החברים לא יודעים. אין לי למי לספר, בקיצור, חוץ ממכם - האנשים שאני לא ממש מכירה באינטרנט. פגשתי אולי כמה ממכם כי הייתי במסיבה אחת בת"א - את queencie, את ג'ני, ואת אנא בל לפחות (אם הם עדיין פה).

אני ממש בברוך עצום. קאטאקליזמי. אבל לא אכפת לי, אני הולכת לעשות את זה, אבל הבעייה היא שאני לא רוצה לעשות את זה לבד. ולכן, אני משאירה את ההודעה הזאת פה.

יש מקום לעוד אחד/אחת במסע הזה שכבר שולם (המלון, לא הטיסה)

זה קצת נואש, אני יודעת, אבל אין לי ממש ברירה אחרת. זה רק הפינות המוזרות של האינטרנט שאולי יכלו לעזור לי עכשיו. It's worth a shot

אם יש מישהי/מישהו שמעוניינ/ת, תדברו איתי.
נילי ונילי
נילי ונילי • 23 בספט׳ 2009

היי אורלי,

ראשית, ברכות על ההחלטה ועל הצעד האמיץ לקראת חיים חדשים וטובים יותר.

לא ממש הבנתי לאיזה ניתוח את מתכוונת, אבל הליך לשינוי מין הוא הליך שלוקח שנים ואינו ניתוח של 'זבנג וגמרנו'. הליכים לשינוי מין הם הליכים ארוכים, ממושכים, שמצריכים מעקב של אנדוקרינולוג וטיפול הורמונלי מתמיד ושוטף, מעבר לטיפול הכירורגי החד פעמי.

מעבר לכך, אפילו אם מדובר היה בניתוח עקירת שקדים- הייתי ממליצה לך לא לעשות אותו לבד, אלא להתעקש על נוכחות של בני משפחה או חברים (טובים! לא כאלה שפגשת בכלוב לדקה וחצי!). החשש שלך המשפחה ומהתגובה שלהם הוא מובן, אבל חשוב שתזכרי שאת עדיין חלק מהמשפחה ויציאה מהארון היא עדיין אחד הדברים שמומלץ לעשות. בסיס התמיכה של המשפחה והחברים שלך יאפשר לך חזרה חלקה יותר ארצה והשתלבות טובה יותר בחברה, במגדר הנבחר שלך.

יציאה מהארון לוקחת זמן, וצריך לתת למשפחה שלך את הזמן שלהם לעכל ולהבין מה את אומרת להם. לך אולי היו שנים להתבשל עם ההחלטה הזו, אבל הם עדיין מעכלים אינפורמציה חדשה. אולי כדאי שתתני להם עוד זמן כדי לנסות ולהתאפס ולהבין שהם אוהבים אותך יותר מהכל ורוצים שתהיי מאושרת? את לא באמת חושבת שיש ניתוח פלא שיכול לשנות לך את החיים ואת המשפוחה שפשוט ניתן לעשות אותו ולחזור לארץ והכל יהיה פתאום בסדר, נכון?

אני שמחה שקבעת תאריך לניתוח שהוא רחוק קצת ולא תיכף ומיד. זה יאפשר לך זמן לחשוב על הצעד ועל האנשים שאת רוצה לידך בזמן שאת עושה אותו. ממליצה בחום שתכנסי לפורום טרנסג'נדרס וחברים בתפוז ותכתבי קצת על עצמך. אולי יהיו עוד אנשים שיוכלו לעזור ולחלוק מניסיונם.

בהצלחה בהכל.
Orlee TV
Orlee TV • 23 בספט׳ 2009
הניתוח נקרא:

Facial Feminization Surgery+Mammary Augmentation

זאת אומרת חזה ופנים בלבד, לכן זה לא בדיוק ניתוח לשינוי מין, אלא ל-SHEMALE, כמו שהסברתי בהודעה. ואין שום קשר לשקדים או להורמונים. אבל תודה על ההודעה.

אנא תגובות רלוונטיות בלבד, אני מעדיפה באי-מייל.

תודה,

-אורלי
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 23 בספט׳ 2009
אורלי יקרה, מאחלת לך הצלחה בדרכך החדשה והחלמה מהירה מהניתוח.
אני מסכימה מאוד עם תובנותיה של נילי ונילי. חשוב מאוד לדעתי שמצידך תעשי את המקסימום כדי לקבל תמיכה של משפחתך. הרי בכל מקרה לאחר שתחזרי מהניתוח תאלצי להתמודד איתם ולהפגיש אותם עם בחירתך. אז אין טעם לדחות את זה ורצוי לתת צ'אנס ואולי להצליח לקבל תמיכה או אהדה.

ובכל מקרה - שיהיה בהצלחה icon_chickkiss.gif
shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 30 באוק׳ 2009
shuki boy​(נשלט) • 30 באוק׳ 2009
סליחה על העיכוב בתגובה.

אורלי, קודם כל, את לא לבד.

לדעתי יהיה חכם אם תבני לך מערכת תמיכה לפני שאת חוזרת ארצה ויוצאת מהארון בפני כולם. וכך אולי תמצאי שיש לך חברים טובים שיוכלו ללוות אותך גם בחו"ל.

נראה שאת משקיעה הרבה מאד כסף בניתוח, ולדעתי שווה להשקיע גם זמן בלדאוג לביטחון שלך, ולתמיכה שתקבלי, גם בזמן ההחלמה מהניתוח וגם בזמן החזרה שלך לארץ, היכן שתאלצי בסופו של דבר כן להתמודד עם תגובות הסובבים אותך, חברים, משפחה, ועוד.

יש לא מעט קבוצות, חברתיות, קבוצות תמיכה, וגם לנוער עד גיל 23, עם הרבה טרנסג'נדרים וטרנסג'נדריות שנמצאים במקום דומה לשלך, ככה שאת ממש לא לבד עם זה - ואת יכולה למצוא את כל הפרטים כאן:
http://www.gogay.co.il/content/article.asp?id=7563

בהצלחה.
שולטת לעכשיו​(שולטת)
לפני 14 שנים • 6 בינו׳ 2010

היית מותק

אני מאחלת לך בהצלחה ואת מוזמנת לפנות אלי בכל בעיה כזו או אחרת.אני מאוד מתענינית,ונמשכת בעולם הטראנסג'נדרי,טראנסקסואלי.. היית לי בת זוג טראנסקסואלית שנה ואנחנו מכירות כבר 3 שנים,היא היית על הורמונים בלבד,מאוד תמכתי בא בכל בחירה בא היית בוחרת.
גם לה יש עדיין איבר ואני לא בטוחה שהיא כרגע רוצה להוריד.. בגלל המון סיבות שלא אחפור עליהן כאן. היית אחת לשניה הכל. גם הכרתי כל מני טראנסקסואליות שהייתי עמם בקשר.

תפני אליי בכיף כל דבר אני פה [=

אגב אני אור בחורה ביולוגית בת 22 פאנסקסואלית,ביסקסואלית ואפשר לומר שקצת סוג של ג'נדרווקיר..גם וגם..

נשיקות [=