בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

מלכה למופת​(שולטת)
לפני 14 שנים • 29 בספט׳ 2009

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

מלכה למופת​(שולטת) • 29 בספט׳ 2009
לכל מי שסולד מאותן מלכות ביניהם גם נשלטים רבים שנכנסות כל שני וחמישי לכאן ורוצות תמורה כספית כזו או אחרת עבור דבר כזה או אחר בטענה שזה מוזיל, מזנה וממסחר את האתר, אז הפעם אני בוחרת להתייחס דווקא לנשלטים מסויימים ספציפיים כאן ולא בהכללה כמובן.

התופעה של נשלטים מסויימים שפונים למלכות שונות וספציפית למלכות שאינן מציינות שהן מלכות בתשלום או מחפשות תמיכה כלכלית חלקן יכולות להיות חדשות לגמרי בסצנה וללא נסיון פשוט מנסים "לקנות" אותן ולפתות אותן לקבל סכומי כסף לא ריאליים עבור מפגש, סשן או מה שלא יהיה.
זה כבר קיים לא מעט זמן אך נראה לי שהנושא לא הועלה כאן עד כה, שמעתי את זה לא אחת ממלכות שהייתי איתן בקשר, סכומי שמוצעים מגיעים עד 1500 ש"ח ואולי אף יותר.
נכון יגידו שיש את עניין הפטיש לניצול כספי וזה בהסכמת הצדדים ואף בהצעת אותם נשלטים, אך אלו נשלטים שאני לא משוכנעת עד כמה הם באמת נשלטים ומכבדים את האישה, כי אם רק את עצמם והאגו שלהם ואולי אף את העובדה שיש להם כסף לנפנף בו ולקנות כל מה שירצו איתו כולל את המלכה, במקרים רבים זהו הרי נסיון של הכנעה, לבדוק את גבולות המלכה ועד כמה היא מתפתה בקלות לסכומי כסף עתק, שגם המלכה בתשלום המקצועית והמנוסה ביותר לא מעיזה לקחת.
ועוד מה, הצעות שמגיעות למלכות שהם בכלל לא ראו ולא פגשו מימיהם.

גם אני כנשלטת קיבלתי הצעות כאלו כך שזה לא משנה מה המגדר של הנשים כאן.

תופעה בזויה.
Morticia
Morticia • 29 בספט׳ 2009
אכן תופעה בזויה ואכן תופעה די רווחת כאן באתר
היא עלתה מספר פעמים כתגובה למתלוננים על אותן נצלניות ומלכות בתשלום

שהרי גבר המנסה להזנות אותי מפריע לי הרבה יותר ממה שאישה המחפשת מישהו שישלם לה בתמורה לשירותים מיניים מפריעה לגבר שמחפש אחר בת זוג
מה גם שאותם גברים לגמרי מצדיקים את קיומן של אותן נצלניות כאן באתר ואם לא היה כזה ביקוש, לא היה כזה היצע

אבל לצערי עד כה התגובות המרירות והזועמות הופנו גם כלפי זו הטענה...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 29 בספט׳ 2009
לא כלכך הבנתי.

נניח מישהו מדבר עם מישהי בצ'ט, ואומר לה שהפטיש שלו זה להיות מנוצל. שמישהי תקח ממנו כסף ולא תעשה איתו כלום, ותתעלם ממנו.
הוא אומר לה את זה בגילוי נפש, אחרי שיחה רצינית, ושואל אותה האם היא בעיניין, ומעוניינת.

(דרך אגב יש נשים שזה ממש מדליק אותן. בינהן מישהי שאני מעריך מאוד מאוד).

מה הבעיה בזה?
Morticia
Morticia • 29 בספט׳ 2009
fog כתב/ה:
לא כלכך הבנתי.

נניח מישהו מדבר עם מישהי בצ'ט, ואומר לה שהפטיש שלו זה להיות מנוצל. שמישהי תקח ממנו כסף ולא תעשה איתו כלום, ותתעלם ממנו.
הוא אומר לה את זה בגילוי נפש, אחרי שיחה רצינית, ושואל אותה האם היא בעיניין, ומעוניינת.

מה הבעיה בזה?

זה לא הנושא המדובר פוג

נורא יפה האופן הפיוטי והאנושי בו אתה בוחר להציג את זה - באמת

אבל כאן לא מדובר בגילוי נפש כן ונאות
כי אם בגברים המנסים ללא הרף לסרסר כאן נשים בצורה גועלית ומאוד לא מתחשבת במי הן ומה הן רוצות
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 29 בספט׳ 2009
fog כתב/ה:
לא כלכך הבנתי.

מה הבעיה בזה?

האמת ,זה גם מדליק אותי .

יש כאן מישהו או מישהי שמעוניין לשלם לי בתמורה להתעלמות icon_question.gif
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 29 בספט׳ 2009
לך תלמד פסיכולוגיה
נילי ונילי

Re: תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

נילי ונילי • 29 בספט׳ 2009
סוצ'קה כתב/ה:
שמעתי את זה לא אחת ממלכות שהייתי איתן בקשר, סכומי שמוצעים מגיעים עד 1500 ש"ח ואולי אף יותר.

אחות, את לא מעודכנת בתעריפים. אני אישית כבר קיבלתי הצעות לתשלום של 2,500 ש"ח. ואני בכלל נשלטת. בשביתה.
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 29 בספט׳ 2009
niki 666 כתב/ה:
fog כתב/ה:
לא כלכך הבנתי.

מה הבעיה בזה?

האמת ,זה גם מדליק אותי .

יש כאן מישהו או מישהי שמעוניין לשלם לי בתמורה להתעלמות icon_question.gif

אני מוכן לשלם לך בתמורה להעלמות... icon_wink.gif
המלט

המלט • 29 בספט׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
סוצ'קה כתב/ה:
שמעתי את זה לא אחת ממלכות שהייתי איתן בקשר, סכומי שמוצעים מגיעים עד 1500 ש"ח ואולי אף יותר.

אחות, את לא מעודכנת בתעריפים. אני אישית כבר קיבלתי הצעות לתשלום של 2,500 ש"ח. ואני בכלל נשלטת. בשביתה.

באמשלך?? אפשר לממן ככה תואר שני.
Queencie​(שולטת)

Queencie​(שולטת) • 29 בספט׳ 2009
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
סוצ'קה כתב/ה:

באמשלך?? אפשר לממן ככה תואר שני.

ובאותה הזדמנות גם לתרום לאיכות הסביבה ולשימור מקורות המים במדינה - ע"י חיסכון בשימוש במי הניאגרה icon_rolleyes.gif