אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון טוב:

AngelFire​(שולט)
לפני 14 שנים • 23 באוק׳ 2009

תלוי מה את מחפשת

AngelFire​(שולט) • 23 באוק׳ 2009
האמת זה ממש תלוי מה את מחפשת, וכמה את מסכימה להתפשר.
גם שולטים נאלצים להתפשר, למשל עם קוים אדומים שהנשלטת לא מוכנה למתוח והם כל כך רוצים לנסות.
ישנם אדונים מסוגים שונים והאמת אני לא כלכך מסכים עם כך שעולם השליטה הוא גברי, ישנן המון נשים חזקות ולאו דוקא ב פמדום. ישנן נשים נשלטות בעלות חוזק ועוצמה פנימית מאד גדולה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 23 באוק׳ 2009
האמפרי כתב/ה:
אדון טוב הוא אדון מת.

אדוני כפר שמריהו - רוסים.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: תלוי מה את מחפשת

בלוסום​(לא בעסק) • 23 באוק׳ 2009
Angel Ruler כתב/ה:
האמת זה ממש תלוי מה את מחפשת, וכמה את מסכימה להתפשר.
גם שולטים נאלצים להתפשר, למשל עם קוים אדומים שהנשלטת לא מוכנה למתוח והם כל כך רוצים לנסות.
ישנם אדונים מסוגים שונים והאמת אני לא כלכך מסכים עם כך שעולם השליטה הוא גברי, ישנן המון נשים חזקות ולאו דוקא ב פמדום. ישנן נשים נשלטות בעלות חוזק ועוצמה פנימית מאד גדולה.

בעיני, גדולתו של שולט טוב היא לדעת מתי להשאיר את הקווים האדומים של הנשלטת שלו בשקט בלי לגעת בהם, ושזה לא משקף שום דבר על היותו שולט טוב או רע או שום דבר.

לגבי החוזק, ההתמסרות שלי ניתנת מחוזק. ממקום שבו אני יודעת היטב מה דרוש לי להתמסרות הזו ולא אתן אותה אם לפחות חלק מהתנאים לא יהיו שם. לצערי, הרבה מהגברים פה לא קולטים שבכוח זה לא ילך, ומנסים לעשות מניפולציות רגשיות זולות כדי שהנשלטת (במקרה הזה אני) תוותר על הקווים האדומים שלה למען השולט. זה מזכיר לי מאוד את המקרים בוניל שמישהו לוחץ על בת הזוג שלו לשכב איתו "כי ככה עושים כולם", במקום להבין שמהות השליטה היא (שוב, בעיני) לא שהנשלטת תעשה דברים למען השולט שלה כדי שלא יעזוב כדי להחזיק אותו איתה או השד יודע למה - אלא שהיא תעשה דברים כתוצאה ממסע עצמי פנימי.

מי שמבין את זה, בעיני הוא הוא אדון טוב.
בת אדם
לפני 14 שנים • 30 באוק׳ 2009

אני אגדיל ואומר

בת אדם • 30 באוק׳ 2009
אדון ראוי ולא טוב.