שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כריתת דגדגנים

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 10 באוק׳ 2009
Lakshmi​(נשלטת) • 10 באוק׳ 2009
גמני רוצה גמני רוצה גמני רוצה

דינג דינג:

תתבגרו
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 10 באוק׳ 2009
ToothFairy כתב/ה:

דינג דינג:

תתבגרו

למה? כי הזיקנה יפה לאדם?

(לא, לא זיקפה אלא זיקנה. פיק פאק)
הצד השני
הצד השני • 10 באוק׳ 2009
ToothFairy כתב/ה:

דינג דינג:

תתבגרו

את עוד ממשיכה לתת עצות?
תראי מה קרה בעקבות העצה האחרונה שלך:
חשבנו דוב דוב דוב דוב דוב דוב, ובסוף הגיע לכאן דוב קואלה שהאינטיליגנציה שלו מתחלקת על מספר קילוגרמים של דוב קוטב...
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 10 באוק׳ 2009
יש דברים בגו.

אך עם זאת...
אם נסתכל מזוית ראיה שונה...

נבין,
שכרגע במקום לנצל את השמש הזורחת,הציפורים המצייצות והיום שבת הרגוע הזה שנגמר עוד כמה שעות..

אתם יושבים ושורפים זמן על ויכוח וירטואלי מיותר

צאו לשרוף צמיגים!
Brave Dwarf
מי מתווכח?
אז הרצנו כמה קטעים. ובאיזה יום עוד נוכל להריץ קטעים של שבת בבוקר? (-:
בחיי לא קראתי את כל השרשור. הקטע של דיב דוב דובון ענק. בפעם הבאה תכתבי ביום שבת.

icon_moon.gif
Josephin​(לא בעסק)

Re: הצד השני

Josephin​(לא בעסק) • 10 באוק׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:
הצד השני כתב/ה:
פייה כתב/ה:
מכיוון שבדסמ מספק בראש ובראשונה דחף מיני (לעניות דעתי לפחות),
ברגע שאתה מוציא את אלמנט המיניות מהפרטנר ע"י סירוס, כריתת דגדגן, הורמונים או מה שלא יהיה - תוציא גם את הדחף לבדסמ.
ואז מה?

תהיינה אחרות..

התלוצצת, נכון? [...]
קצת מידע על הנושא מילת נשים. מילת נשים ישנן מספר גרסאות[...] גם הוא לראייו כלגיטימי.

ואני אשאל בזהירות.
גם לגבי אלימות נגד נשים/גברים יש ים בויקי ממשפחת פדיה נתונים. ובכל זאת אנחנו מרביצים. אז אולי ההבדל בכל זאת קיים. בין זאת שנולדה בתימן וכרתו לה את הגרגר מטעמי הכרח בהם לא היו לה יד, רגל, דגדגן לבין זו שהסכימה לבצע או יותר מכך - חשקה, בכריתה במודע. למה, חלמית, לשלח לבתי משוגעים את אלו שמרגישים/חושקים/רוצים/נהנים אחרת.

וזאת מבלי לפגוע בגרגר המופלא שלטעמי קיים בזכותו הזעירה מעל לכל שאר עצבי העולם!

פייה כתבה מה ההשפעות של כריתת גרגר icon_smile.gif
טקס כריתת דגדגן נועד כדי למנוע מהאישה להגיע לאורגזמה ולמה זה?
באחד הימים אותה ילדה תנשא לאיש, ובעלה יצא למרעה או יעדר מאוהלו כדי לחלוב את הגמלים שברשותו , היות ווהרועה בגמלים יהיה רחוק מביתו לא יהיה באפשרותו להביא אותה על סיפוקה, וכדי שלאשתו חלילה לא יעלו חשקים לענג את עצמה או טפו טפו לקחת לה מאהב, כרתו לה את הדגדגן כדי שהיא תשאר נאמנה לבעלה הרועה ולא תגדיל לו קרניים.

אני לא חושבת שאישה שפויה בדעתה תסכים שיכרתו לה את הדגדגן בידיעה שזה מעשה לכל החיים , מעשה שיש בו נזק בלתי הפיך.
נכון שכיום ניתן לשחזר דגדגן בניתוח פלסטי מורכב ומאוד יקר , אבל למי יש כסף לזה , ולמה לשלם על משהו שכבר קיים בנו ולמה בכל לכרות את הדגדגן ?
גמדוש , אתה כגבר היית מוכן שיפטרו אותך מבידותך (ביצים) לעד? ועדיין יגידו שאתה שפוי בדעתך רק בגלל שזה נעשה בהסכמתך?

(אתה משועמם icon_smile.gif )
אנימה
אנימה • 10 באוק׳ 2009
להרבה אנשים יש פנטזיה של סרוס ואפשר להשתעשע איתה במילים, במחשבות
וגם בוירטואליה. במציאות צריך למצוא את השותף לזה,ואומץ. וזה הבאג הכי גדול בפנטזיות
מהסוג הזה. אז בתכלס זה לא הבדסמ המעונב, אבל אלו רק פנטזיות.
יש כאן מספיק אנשים שיש להם פנטזיות שרחוקות מאוד משפוי בטוח ובהסכמה.
חלק יחצינו אותן חלק לא.

וגם אם נניח, הנחה פרועה ביותר שהצד השני ימצא מישהי כזו, אז הוא ימצא מישהי
כזו. בנתיים אי אפשר להצליף עם ה ssc בפנטזיות : )
Brave Dwarf

חלמית קטנה כתב/ה:

אני לא חושבת שאישה שפויה בדעתה תסכים שיכרתו לה את הדגדגן בידיעה שזה מעשה לכל החיים , מעשה שיש בו נזק בלתי הפיך.
נכון שכיום ניתן לשחזר דגדגן בניתוח פלסטי מורכב ומאוד יקר , אבל למי יש כסף לזה , ולמה לשלם על משהו שכבר קיים בנו ולמה בכל לכרות את הדגדגן ?
גמדוש , אתה כגבר היית מוכן שיפטרו אותך מבידותך (ביצים) לעד? ועדיין יגידו שאתה שפוי בדעתך רק בגלל שזה נעשה בהסכמתך?

[/color]

לחלוטין. לולא כן, לא הייתי מרביץ השתוללות מסיבית בכלוב הבוקר אך עודי חושב, חלמית, שגם אם אני מכור לגרגרים ולא הייתי מוכן לנתק את כבודו מגופה של אהבת חיי, אני דפוק במקומות אחרים. וכאן זה בדיוק המקום להיות דפוק בכל מיני מקומות מבלי להשלח לבית משוגעים. אז דגדגן לא אכרות, אבל כן אצלק אם את גופה ואם את נפשה כדי שתהיה שלי ואעשה עוד ים בדברים בלתי הפיכים אחרים. וכפי שלא הייתי רוצה להתקל באצבע מאשימה באתר קהילתי על כי כך אני אוהב, אני שומר ומכבד את זכויותיהם של הדפוקים האחרים.
Brave Dwarf
אנימה כתב/ה:
להרבה אנשים יש פנטזיה של סרוס ואפשר להשתעשע איתה במילים, במחשבות
וגם בוירטואליה. במציאות צריך למצוא את השותף לזה,ואומץ. וזה הבאג הכי גדול בפנטזיות
מהסוג הזה. אז בתכלס זה לא הבדסמ המעונב, אבל אלו רק פנטזיות.
יש כאן מספיק אנשים שיש להם פנטזיות שרחוקות מאוד משפוי בטוח ובהסכמה.
חלק יחצינו אותן חלק לא.

וגם אם נניח, הנחה פרועה ביותר שהצד השני ימצא מישהי כזו, אז הוא ימצא מישהי
כזו. בנתיים אי אפשר להצליף עם ה ssc בפנטזיות : )

מסכים. לא שביקשת את ההסכמה שלי, אבל אני מבסוט מהתגובה שלך. ומעבר לפנטזיה שאיש כרצונו יעשה, כל עוד שניהם שומרים ומשמרים את העיקר. (לגבי מהו העיקר, את זה אשמור לעצמי, כי בכל אחד מאתנו שוכן "עיקר" אחר)
Josephin​(לא בעסק)

Josephin​(לא בעסק) • 10 באוק׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:

[/color]

לחלוטין. לולא כן, לא הייתי מרביץ השתוללות מסיבית בכלוב הבוקר אך עודי חושב, חלמית, שגם אם אני מכור לגרגרים ולא הייתי מוכן לנתק את כבודו מגופה של אהבת חיי, אני דפוק במקומות אחרים. וכאן זה בדיוק המקום להיות דפוק בכל מיני מקומות מבלי להשלח לבית משוגעים. אז דגדגן לא אכרות, אבל כן אצלק אם את גופה ואם את נפשה כדי שתהיה שלי ואעשה עוד ים בדברים בלתי הפיכים אחרים. וכפי שלא הייתי רוצה להתקל באצבע מאשימה באתר קהילתי על כי כך אני אוהב, אני שומר ומכבד את זכויותיהם של הדפוקים האחרים.

תארתי לעצמי icon_smile.gif

אני לא מאשימה איש,כל אדם יעשה כטוב בעיניו,כתבתי שלדעתי אישה שמוכנה שיכרתו איבר מגופה כגון גרגר,זה מעשה שאינו שפוי.

לדעתי אין בכלל מקום להשוואה ,ויש גם הבדל עצום בין כריתת גרגר (אהבתי את המילה חחח)
או כריתת כל איבר אחר בגוף שלא לצורך רפואי נטו לבין צלקות, פירסינג, קעקוע ,תפירה...וצריבת העור וכו, וכל דבר אחרשאינו כולל לחתוך בבשר החי ולהישאר ללא חלק מאוד חשוב בגופנו לכל החיים, זה יכול להיות גרגר, רגל, יד ,כל איבר אחר.

זה שחלק מהדברים שמניתי אינם לטעמי אינו אומר שזה אינו מעשה שפוי.