שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה בעייתית (?)

האמפרי
לפני 14 שנים • 17 באוק׳ 2009
האמפרי • 17 באוק׳ 2009
JabberwockY כתב/ה:
אתיקה בצד, זה נשמע לי מסוכן להחריד כי את משלבת כאן אורגזמה עם מעילה קשה באמון. אמנם זו מעילה לכאורה בלבד [מבחינתך לפחות] אבל את לא יודעת אילו סינפסות חדשות את יוצרת לו במוח, איך המוח שלו יקשר בין שני הדברים. רגע האורגזמה הוא גם ככה רגע של פגיעות וחשיפה אינטימית והשילוב שאת מדברת עליו עלול לגרור חוויה טראומטית שהיא מעבר לקצה, ולא עליו. את לא יודעת מה המוח שלו יעשה בפעם הבאה שהוא ירצה לגמור.

זה עשוי להיות סוג של בראנדינג מנטאלי, משהו שהשלכותיו עשויות להיות ארוכות טווח. זה כשלעצמו, מסוכן-להחריד ככל שיהיה, גם מדליק בקיצוניות שלו. אבל בפנטזיה בלבד, לדעתי; לא הייתי לוקח את הסיכון.

רעיון מעניין, בכל מקרה.

כן. הדבר הזה.
GREEK​(אחר)

Re: פנטזיה בעייתית (?)

GREEK​(אחר) • 17 באוק׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
ואז, שניה לפני השיא, לקחת משפט - שאת יודעת מעל לכל ספק - שהוא נקודת התורפה שלו
הדבר שהכי כואב לו, שהוא הכי לא בטוח לגביו, שהכי יציק לו
ולחפור בנקודה הזו, תוך כדי סקס, לא להפסיק
לראות אותו בוכה , ולהמשיך.
אפילו לראות שמץ של שינאה שכזו, סוג של אונס..
ולתת לו לגמור, ככה.

ומה זה אומר לדעתכם?

רשמת פנטזיה וכפנטזיה אין עם זה שום בעיתיות לדעתי
מה גם שאני אישית לא רואה מצב שמישהי מצליחה לערער אותי כך (לא מבין את הפנטזיות האלה על בכי של גברים במיטה) בטח לא בזמן סקס
ואם כן אז את יכולה להיות בטוחה שהוא לא יגמור מזה ובטח לא ימשיך הסקס

אבל מה אני מבין ...
Tish Adams
Tish Adams • 17 באוק׳ 2009
לא מערבבים בשר וחלב.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 17 באוק׳ 2009
בפנטזיה? הכל אפשרי.

מימוש במציאות? מתוך נסיון מר של כמה אפסים שידעו להשפיל טוב טוב, אבל להרים לא ידעו בכלל - אז אני אומרת שמאוד לא כדאי.
אבל זו דעתי שלי ואני לא מתיימרת לדבר פה בשם אף אחת או אחד.
שוטרת*
שוטרת* • 17 באוק׳ 2009
הוא לא יגמור *מזה* - נכון
ימשיך או לא - לא תלוי בו
זה בעצם להביא אותו למצב שהנפש שלו רוצה להפסיק, הגוף שלו לא יכול. דיסוננס שכזה?
ולא כתבתי שזו פנטזיה לא ממומשת icon_cool.gif

עניין אותי המקור. מאיפה זה מגיע. מה זה אומר. מה זה עושה. זה יותר הכיוון

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 18, 2009 2:49 am, סך-הכל נערך פעם אחת
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 17 באוק׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
ימשיך או לא - לא תלוי בו
ולא כתבתי שזו פנטזיה לא ממומשת icon_cool.gif

עניין אותי המקור. מאיפה זה מגיע. מה זה אומר. מה זה עושה. זה יותר הכיוון

כמו שאמרת - הסדיזם פה הוא טהור. בצורה הכי נקיה שלו.
GREEK​(אחר)
לפני 14 שנים • 18 באוק׳ 2009
GREEK​(אחר) • 18 באוק׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
ימשיך או לא - לא תלוי בו
זה בעצם להביא אותו למצב שהנפש שלו רוצה להפסיק, הגוף שלו לא יכול. דיסוננס שכזה?

על אף מה שאתן אוהבת להגיד הזין שלנו לא חושב בשבילנו והוא לא עצמאי בזמן הסקס הזין והמוח עובדים יחדיו...

תתעללי בזין (אצל נשלט) זה יגביר את חרמנותו .
תתעללי במוח\נפש (אצל כל גבר) הוצאת אותו משיווי משקל
תלוי או לא תלוי בו אם ימשיך תלוי מן הסתם בזקפתו

אם הנפש שלו רוצה להפסיק והצלחת באמת באמת לחדור אליה בסדיסטיות הגוף שלו גם יפסיק

ומאיפה המקור מאיפה זה מגיע, אני יכול רק לנחש שזה עוד אחת מהפנטזיות (הממומשות או שלא)
לגרום לגבר לגמור\להגיע לסיפוקו ועדיין לא להנות מכך (תוך כדי שאתן כמובן נהנות) ולרצות עוד
כי הרי אנחנו מזוכיסטים
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 באוק׳ 2009
לדעתי האישית זה מגניב ברמות!

סדיסטי בהחלט. אבל אני לא ממש רואה בזה דבר מסוכן. ואני מדבר מנסיון. יאללה מה, אנחנו עשויים מסוכר? איך נרגיש באמת השפלה, כאב, ניצול, כיף, ואת עצמנו, בלי הדברים האלה?

מצד שני, אני חייב לציין, כתבתי פעם סיפור עם רעיון מאוד דומה (שיחה סדיסטית תוך כדי סקס), שמבוסס על מקרה אמיתי, אבל לא העליתי אותו אף פעם הנה, ולא אעלה, מהבושה.

אבל כיון שאת *פחות* מתביישת, אפשר עוד פרטים? (:
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 באוק׳ 2009
אני מתעלמת מזה שזו פנטזיה, למרות שלדעתי פנטזיות הן ראי לנפש ואומרות לא מעט על הנפש שלנו.
אני רואה במקרה כמו שתיארת כמשהו כן אכזרי שלא מקובל עליי באופן אישי. הסדיזם שלי מתבטא בעיקר בסדיזם פיזי וההשפלות שאני נותנת ומקבלת הן תמיד לא יהיה על בסיס אישי ברמה כזו שעשוי לפגוע. אני רואה בזה אקט שמנמיך את הנשלט ולא מרומם אותו ובשורה תחתונה אני שם והוא שם כדי לענג אחד את השני, אבל בדרך אחרת. זו הסיבה שתמיד התעסקתי רק עם נשלטים בריאים בנפשם שהגיעו לבדסמ מסיבות שנראות בעיניי נכנות, כלומר לא מישהו שבאמת מרגיש אפס ואני אדגיש את זה עבורו, מה שינמיך אותו עוד יותר, אלא אדם שיודע שהוא שווה והוא אדם ובזמן מסויים הוא תת-אדם וברור לכולם שזה משחק.
אני לא אקבל כל עונג מלומר לאדם שהוא שמן (למשל) ולצחוק עליו על זה בעוד שאני יודעת שזו נקודה רגישה אצלו, רק כדי לראות אותו מושפל באמת ומרגיש חרא עם עצמו, כי למילים יש הרבה כוח וגם אם זה משחק וגם אם הוא יגמור והכל יהיה נדר, המשפטים שאומר לו ילוו אותו זמן רב ותמיד ינקר בו הספק שמא התכוונתי לכך ברצינות.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 18 באוק׳ 2009
כחולית כתב/ה:
אני מתעלמת מזה שזו פנטזיה, למרות שלדעתי פנטזיות הן ראי לנפש ואומרות לא מעט על הנפש שלנו.
אני רואה במקרה כמו שתיארת כמשהו כן אכזרי שלא מקובל עליי באופן אישי. הסדיזם שלי מתבטא בעיקר בסדיזם פיזי וההשפלות שאני נותנת ומקבלת הן תמיד לא יהיה על בסיס אישי ברמה כזו שעשוי לפגוע. אני רואה בזה אקט שמנמיך את הנשלט ולא מרומם אותו ובשורה תחתונה אני שם והוא שם כדי לענג אחד את השני, אבל בדרך אחרת. זו הסיבה שתמיד התעסקתי רק עם נשלטים בריאים בנפשם שהגיעו לבדסמ מסיבות שנראות בעיניי נכנות, כלומר לא מישהו שבאמת מרגיש אפס ואני אדגיש את זה עבורו, מה שינמיך אותו עוד יותר, אלא אדם שיודע שהוא שווה והוא אדם ובזמן מסויים הוא תת-אדם וברור לכולם שזה משחק.
אני לא אקבל כל עונג מלומר לאדם שהוא שמן (למשל) ולצחוק עליו על זה בעוד שאני יודעת שזו נקודה רגישה אצלו, רק כדי לראות אותו מושפל באמת ומרגיש חרא עם עצמו, כי למילים יש הרבה כוח וגם אם זה משחק וגם אם הוא יגמור והכל יהיה נדר, המשפטים שאומר לו ילוו אותו זמן רב ותמיד ינקר בו הספק שמא התכוונתי לכך ברצינות.

יש פה הרבה אנשים שמגיעים עם כל מיני פנטזיות וכל מיני רצונות. לא כולם מגשימים אותן.
מזכירה לך את ההבדל התהומי בין לפנטז על משהו לבין לממש אותו. עם פנטזיות הגעתי רחוק רחוק. בעזרת פנטזיות הצלחתי לשבור למתוח ולבדוק לא מעט גבולות. שוב, מזכירה לך שאי אפשר להעניש את עצמך על המחשבות שלך. פנטזיות זה משהו שיכול להשאר בראש ולא להגיע לידי מימוש. מעשים זה כבר דבר אחר, אלף אלפי הבדלות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 18, 2009 9:48 am, סך-הכל נערך פעם אחת