אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה בעייתית (?)

שוטרת*
לפני 14 שנים • 18 באוק׳ 2009
שוטרת* • 18 באוק׳ 2009
GREEK כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
הוא לא יגמור *מזה* - נכון
ימשיך או לא - לא תלוי בו
זה בעצם להביא אותו למצב שהנפש שלו רוצה להפסיק, הגוף שלו לא יכול. דיסוננס שכזה?

על אף מה שאתן אוהבת להגיד הזין שלנו לא חושב בשבילנו והוא לא עצמאי בזמן הסקס הזין והמוח עובדים יחדיו...

תתעללי בזין (אצל נשלט) זה יגביר את חרמנותו .
תתעללי במוח\נפש (אצל כל גבר) הוצאת אותו משיווי משקל
תלוי או לא תלוי בו אם ימשיך תלוי מן הסתם בזקפתו

אם הנפש שלו רוצה להפסיק והצלחת באמת באמת לחדור אליה בסדיסטיות הגוף שלו גם יפסיק

ומאיפה המקור מאיפה זה מגיע, אני יכול רק לנחש שזה עוד אחת מהפנטזיות (הממומשות או שלא)
לגרום לגבר לגמור\להגיע לסיפוקו ועדיין לא להנות מכך (תוך כדי שאתן כמובן נהנות) ולרצות עוד
כי הרי אנחנו מזוכיסטים

חשבתי על מה שכתבת, והגעתי להבנה, שאם הוא יגמור או לא - לא ממש רלוונטי. מה שבעצם התכוונתי אליו , זה שהוא יהפוך לסוג של כלי עינוג גופני, למרות שמנטאלית- הוא ממש לא בעניין באותו הרגע. אז אולי זה לא סאדיזם טהור? אולי זה עוד אלמנט שמביא לידי ביטוי שליטה טוטאלית?
שוטרת*
שוטרת* • 18 באוק׳ 2009
קודם כל פוגי , לא מפתיע אותי מה שכתבת, יש לנו כיוון חשיבה מאוד דומה (:
לגבי הביישנות שאכן צדקת לגביה - היא לא משחקת כאן תפקיד. חיסיון שולטת- נשלט לעומת זאת... icon_cool.gif

כחולית כתב/ה:
אני מתעלמת מזה שזו פנטזיה, למרות שלדעתי פנטזיות הן ראי לנפש ואומרות לא מעט על הנפש שלנו.
אני רואה במקרה כמו שתיארת כמשהו כן אכזרי שלא מקובל עליי באופן אישי. הסדיזם שלי מתבטא בעיקר בסדיזם פיזי וההשפלות שאני נותנת ומקבלת הן תמיד לא יהיה על בסיס אישי ברמה כזו שעשוי לפגוע. אני רואה בזה אקט שמנמיך את הנשלט ולא מרומם אותו ובשורה תחתונה אני שם והוא שם כדי לענג אחד את השני, אבל בדרך אחרת. זו הסיבה שתמיד התעסקתי רק עם נשלטים בריאים בנפשם שהגיעו לבדסמ מסיבות שנראות בעיניי נכנות, כלומר לא מישהו שבאמת מרגיש אפס ואני אדגיש את זה עבורו, מה שינמיך אותו עוד יותר, אלא אדם שיודע שהוא שווה והוא אדם ובזמן מסויים הוא תת-אדם וברור לכולם שזה משחק.
אני לא אקבל כל עונג מלומר לאדם שהוא שמן (למשל) ולצחוק עליו על זה בעוד שאני יודעת שזו נקודה רגישה אצלו, רק כדי לראות אותו מושפל באמת ומרגיש חרא עם עצמו, כי למילים יש הרבה כוח וגם אם זה משחק וגם אם הוא יגמור והכל יהיה נדר, המשפטים שאומר לו ילוו אותו זמן רב ותמיד ינקר בו הספק שמא התכוונתי לכך ברצינות.

קודם כל, חשוב לי לציין שאני לגמרי מסכימה איתך ששני הצדדים באים כדי להנות. יש לי תחושה שלא תסכימי עם המשך המשפט שלי. אני בדיעה שהוא אמור להנות מהעובדה שאני נהנית. גם אם זה בדיעבד. גם אם באותו הרגע הוא באמת באמת סובל ולא נהנה בכלל, בדיעבד הוא יהנה מהמחשבה שהוא גרם לי להנאה ועונג.
לגבי סוג הפגיעה, אני אחדד. קשה לי לחשוב על גבר שאני אגיע איתו למצב של סקס, ואני לא אראה בו פחות ממושלם. זה נורא ישפיל אותי באופן אישי לחשוב עלי עם אפס. אני מדברת על מנמיך מורלית. לא תדמיתית.יותר נכון, לרסק מורלית. לראות אותו יותר כואב, פחות פגוע.
ואת צודקת, זה ראי של נפש, מאוד מעניין אותי לחקור את הצד הזה שבי ולהבין מאיפה הוא נובע ולמה.
Bloody
Bloody • 18 באוק׳ 2009
אח, שוטרת שוטרת icon_smile.gif
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 18 באוק׳ 2009
[quote="שוטרת*"]
GREEK כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

חשבתי על מה שכתבת, והגעתי להבנה, שאם הוא יגמור או לא - לא ממש רלוונטי. מה שבעצם התכוונתי אליו , זה שהוא יהפוך לסוג של כלי עינוג גופני, למרות שמנטאלית- הוא ממש לא בעניין באותו הרגע. אז אולי זה לא סאדיזם טהור? אולי זה עוד אלמנט שמביא לידי ביטוי שליטה טוטאלית?

זהו שבאותו הרגע (לדעתי) אם באמת מה שאת מדברת עליו יהיה כה חזק עוצמתי וחודר עד כדי בכי וערעור המחשבה, הוא לא יהיה כלום יותר (לפחות במה שקשור למין) תקראי שוב את תגובתי ודעתי לגבי היכולת של הזין לתפקד (לאו דווקא לגמור) כשמסיתים את המוח שמפעיל אותו מקו המחשבה הרצוי
עכשיו שאני חושב על זה דווקא הסיטואציה שתארת של העובדה שאת "רוכבת" עליו בסוג של מין ונילי היא ההכי פחות אידיאלית למין מצב שכזה
תנסי אולי לחשוב על מצב לא פחות מסעיר שבו הגוף שלו עדיין כלי בידייך אך לאו דוקא מחובר לרצונותיו (אם את מבינה על מה אני מדבר... icon_cool.gif )

אני בספק אם יש דבר כזה שליטה טוטאלית שאינה בפנטזיה ואם יש זה רק במערכת יחסים בדסמית אמיתית של 24\7 ללא זוגיות (שגם כאלה כמה יש ? כמה את מכירה?)

אני אישית מרחם על אנשים שנמצאים במצב שמישהו (לא משנה מי) מסוגל לערער אותם עד הגעה למצב שתיארת.
ואם תחשבי על זה, אותם אנשים כנראה הם אנשים שמאוד מאוד (כמו שאמרו לפניי) מסוכן "להתעסק איתם" ברמה הזאת בלי לדעת טוב טוב מה את עושה ואיך להרים אותם חזרה .
אפטר קייר רגיל לא בטוח שיעזור שם
אנדרפוט
אנדרפוט • 18 באוק׳ 2009
בסך הכל מדובר בקצת הד-פאק, חלק בלתי נפרד מהתעללות לשמה. כל הצדדים נמצאים שם בכדי להנות אבל לא חייבים כל הזמן להזכיר את זה, נכון?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 באוק׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:
בסך הכל מדובר בקצת הד-פאק, חלק בלתי נפרד מהתעללות לשמה. כל הצדדים נמצאים שם בכדי להנות אבל לא חייבים כל הזמן להזכיר את זה, נכון?

משפט יפה! אהבתי מאוד.

מבחינתי גם רצוי לא לקרוא לזה בדס"ם, אלא "ככה זה, אצלנו" או יותר טוב, "הסוד הקטן והמלוכלך שלנו" או משהו..
אנדרפוט
אנדרפוט • 18 באוק׳ 2009
נו, סוף סוף אנחנו מסכימים על משהו פוג. אחרי הרבה זמן, וגם איזו מורטיציה באמצע, אפשר להגיע לעמק השווה. אני לא ממש מתעניין במשחקים מהסוג השלישי אבל יש לי בהחלט הבנה אישית בהם.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 באוק׳ 2009
מורטישיה מהממת!! תן כבוד או תשתוק. icon_smile.gif

אבל מהיכרות, נראה לי שדווקא פותחת השרשור (איך אני אוהב להגיד "פותת השרשור". זה כמו להגיד "מר" כזה) לא תסכים איתי פה לצערי. כי שוטרת אוהבת להדגיש שזה "בדס"ם!" לעומת "וניל משעמם" ואילו אני אוהב שזה "ככה זה, אצלנו, בזוגיות השוויונית שלנו. שששש חמוד"
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 18 באוק׳ 2009
ציטוט: לקחת גבר, כזה שאת מעריכה ואוהבת, כזה שאת יודעת שהוא הכי טוב שיש.
לשכב איתו.
הוא על הגב, את- מעליו.
שניכם זזים באותו הקצב, תנועות בהתאמה מושלמת, הוא קרוב לשיא.
את- לא מפסיקה לומר לו כמה הוא הכי טוב שיש
כמה הוא הכי גבר שיש
כמה הוא הכי חכם
הכי מושלם
הכי הכי הכי בעולם
ואז, שניה לפני השיא, לקחת משפט - שאת יודעת מעל לכל ספק - שהוא נקודת התורפה שלו
הדבר שהכי כואב לו, שהוא הכי לא בטוח לגביו, שהכי יציק לו
ולחפור בנקודה הזו, תוך כדי סקס, לא להפסיק
לראות אותו בוכה , ולהמשיך.
אפילו לראות שמץ של שינאה שכזו, סוג של אונס..
ולתת לו לגמור, ככה.

יש לי הרבה פנטזיות, רובן לא "אתיות", אבל זו.. בזו יוצא לי להרהר הרבה בזמן האחרון.

מכירות? יודעות? ניסיתן?
ומה זה אומר לדעתכם?

נשמע מעולה ואכזרי במיוחד (גם אם לא עקבי - אם אני כזה הכי-הכי, על מה את מקשקשת עכשיו?), והכי משפיל - לגמור למרות רצח-האופי. למעשה, לעשות את זה לגבר שבאמת מחזיק מעצמו, ואז לרדת עליו, לפרק אותו, לשבור אותו ובכל זאת לגרום לו לגמור... זה משהו באמת נורא.

ואני גם חושב שעדיף שמשהו כזה יישאר בתור פנטזיה... כי אם את באמת מוצאת גבר כזה מוצלח, עדיף שלא תשברי כל בסיס ליחסים שלכם על-ידי מעשה כזה. מצד שני, אני יכול לראות את עצמי סופג ביקורת ואפילו הקנטות קשות, ומתמודד עם זה. אני לא חושב שאלא אם את באמת מתעסקת במשהו נורא (נאמר, מוות של קרוב משפחה, אירוע טראומטי בעבר וכו'), אלא יורדת עליו על מאפיינים חיצוניים (מראה, גודל איבר, גודל המשכורת), אז אפשר להמשיך לחיות.

אבל אם את צוחקת על זה שהוא הרג את הילד שלו בתאונת-דרכים או מנסרת לתוך הלם-הקרב שלו, מובטח לך לדעתי סיום מהיר ולא יפה במיוחד של מערכת היחסים.