בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה בעייתית (?)

המלט
לפני 7 שנים • 22 במאי 2016
המלט • 22 במאי 2016
שוטרת* כתב/ה:
המלט...? באמת אתה מאמין למה שכתבת?..
כמעט *כל* מה שאני עושה ל"חברי הנשלט" ,שנוא עלי. לאורך השנים זו נוסחא שדיי מוכיחה את עצמה.

שוטרת -- בסך הכל ביקשתי לעשות סדר כרונולוגי ב״מי אמר את זה קודם״. את מוזמנת לעשות לי כל מיני דברים ששנואים עלייך בכל עת icon_smile.gif
kaly
לפני 7 שנים • 22 במאי 2016
kaly • 22 במאי 2016
המלט היקר, לא זכרתי את המשפט המצוטט במלואו ולכן סיכמתי אותו במשפט אחר שתואם . לא טענתי שקאנט אמר אותו icon_smile.gif)

והעיקר שנסכים כי אין דבר וחצי דבר מוסרי בעולם השליטה. הסכמה או לא.
שוטרת*
לפני 7 שנים • 23 במאי 2016
שוטרת* • 23 במאי 2016
אם את שואלת אותי, כל עניין ההסכמה הזה למשל, לא מוסרי בעליל. ככה לנסות להכניס לכלא נפש חופשייה ויצירתית כמו שלנו? (:

אז, דוגמאות לשבירה מנטלית תוך כדי סקס. אתם קודם.
kaly
kaly • 23 במאי 2016
אני שוקלת אם לקחת את הדיון הזה הלאה מחוצ לכלוב....חחחח   עניין המוסר בתוך עולם השליטה יכול להיות פוסט מרתק בפני עצמו.

פעם אחת יצא לי לעשות את מה שאת מבקשת לדעת, אמרתי לו את כל האמת בפנים, על המסכות שהוא לובש ביום יום, על הילד הקטן שהוא, הצומי, כל מה שרגיש אצלו והוא חשב שלא שמתי לב. זה הגיע למצב שהוא בכה וגמר. אבל זה לא היה סשן, הוא לא היה נשלט שלי. והחוויה הזו הייתה כל כך חזקה עבורו, אולי יותר מידי...
שוטרת*
שוטרת* • 23 במאי 2016
גררררר

אני גם אבחר דוגמא עם ונילי. בינינו, המבט המופתע שלהם מזכיר לי ילד בשוק כשהוא מבצע צעד ראשון (:

אז הוא מכיר אותי טוב. שנים. יודע מי אני ומה אני אוהבת. האגו המאצ'ואיסטי שלו תמיד דאג להזכיר לי כמה מולו אני "אחרת". זרמתי עם זה. מפה לשם, התגלגלנו לסיטואציה אינטימית, ירדו ההגנות והמאצ'ו נרדם. המתמסר שבו לעומת זאת, התעורר. מאוד. מבלי לפרט על אקטים וכו, בחרתי רגע מאוד מסויים בו זיהיתי מבט שאי אפשר לטעות בו. מבט ה"שלך".  ואז תוך כדי, דאגתי להעיר את המאצ'ו, הדגשתי כמה הוא מושפל, כמה זה מאכזב כי אחרי הכל, חשבתי שהוא גבר גבר, וכמה שהדרך היחידה שאולי יהיה איזשהו סיכוי לסוג של המשך, זה אם הוא יעשה עבודה ממש ממש טובה. הדגשתי שאם הוא ממשיך, ברור לו שלעד הקשר בינינו ישאר כמו הכלב המושפל שהוא הפך להיות באותם רגעים, כל זה מבלי לעצור את האקט, למרות ,כאילו, נסיונותיו.
הסערה שהתעוררה בו, המלחמה הפנימית, העלבון הכעס התשוקה וחוסר היכולת להרים את ההגנות במצב כל כך פגיע, ודמעות השבירה של הסוף...זה לבד, אורגזמה.

נלך על קצת יותר אקסטרים? בטוח שמתחבאת פה איזו סאדיסטית..
Sharoman​(אחר)
לפני 7 שנים • 3 ביוני 2016
Sharoman​(אחר) • 3 ביוני 2016
זאת נשמעת לי כמו אחת מדרכי ההשפלה הנוראיות ביותר.
למעשה הייתי מכנה את זה כמניפולציה לכל דבר.
להשפיל ככה גבר, לפגוע בו, לגרום לו לגמור כמעט ובכח ואז להחזיר אותו אליך בתחושה שהוא מוכרח לקבל את האישור שלך שהוא לא באמת כזה.
וכל זאת מבלי ידיעתו או הבנתו, למה.
זאת לא השפלה, זה ריסוק.
גנדלף​(אחר)
גנדלף​(אחר) • 3 ביוני 2016
ציטוט: להשפיל ככה גבר, לפגוע בו, לגרום לו לגמור כמעט ובכח ואז להחזיר אותו אליך בתחושה שהוא מוכרח לקבל את האישור שלך שהוא לא באמת כזה. 
וכל זאת מבלי ידיעתו או הבנתו, למה. 

זה אפילו לא BDSM.
זו סתם זוגיות.
גנדלף​(אחר)
לקחת בשניות שלפני השיא משפט שלו (או מילה, או נהימה - כל מה שהוא מסוגל להפיק באותו הרגע)...
לעצור לשניה - ככה באמצע. לומר לו "זה מה שיש לך לומר לי עכשיו? בדיוק עכשיו? כל-כך מאכזב.. מכל האנשים בעולם - ברגע האינטימי הזה - אני תקועה דווקא איתך.." ואז להמשיך (לזוז, לדבר) "אתה לא שווה שאפסיק בגללך. אני אמשיך, אבל תהיה נחמד ואל תזכיר לי שזה אתה כאן. תשתדל להיות שקט ולא לזוז. שלא אזכר בך".

לכסות לו את הפנים.

לתת לו את ההרגשה שבסיטואציה הזו, ברגע הזה, כל אחד אחר היה יותר טוב ממנו.
לבודד לו את הראיה, לתת לו להיות הכי לבד בעולם בסיטואציה הכל-כך אינטימית הזו...
להיאנח מעליו. להנות - אבל לא איתו. 

החפצה שקשה לעמוד בה.
גנדלף​(אחר)
ציטוט: "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך"
אפשר גם באופן הכי לא מסורתי שיש - אגו טהור...

מה ששנוא עליך לעשות לחברך - אל תעשה (אפילו אם הוא ממש רוצה).
תעשה רק מה שאתה אוהב לעשות לחברך (ואפילו אם הוא שונא את זה. ממש-ממש שונא).

ומה עם גבר שולט שיעשה דבר כזה לנשלטת שלו?