שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים וחארות...

walking dead
לפני 14 שנים • 25 באוק׳ 2009
walking dead • 25 באוק׳ 2009
זאלופון כתב/ה:

free spirit כתב/ה:
eat.gif

מה את מפזרת פה פופקורן על כל הרצפה? מי חינך אותך תגידי?
מילא אם זה היה עוגיות, ואם היית מביאה לי קצת.

אולי אני צריכה נהג מסעית שיחנך אותי... מי יודע.

אני מחכה שכלובי יעשיר את מלאי האמוטיקונים גם בזולל עוגיות מקרונים צרפתיות מעודנות או לכל הפחות בזורק עגבניות רקובות אבל בינתיים זה מה שיש ועם זה ננצח.
שוסי

זאלו,

שוסי • 25 באוק׳ 2009
חשבתי על זה הרבה,
אני רוצה שאתה ולוטוס תאמצו אותי.
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

כמה דברים, וברצינות הפעם:

1.
כתבתי כבר על הקופאית בסופר של צ'יטה, אבל אתם לא היחידים שכתבו סיפורים דומים: היה מישהו שכתב שעזר פעם לידידה שהקיאה והרגישה רע, וחווה את זה כסצינת שליטה; מישהו שנתן כדור אקמול פעם למישהי במשרד ופקד עליה לשבת ולנוח; מישהו בדרג ניהול זוטר שנוהג לתרגל שליטה על הדרג הפקידותי במשרד וכן הלאה.

2.
המשותף לכל המקרים הללו הוא: אדם אחד חווה יום ממש ממש רע ונמצא בסיטואציה מבאסת במיוחד שבה הוא במצב פגיע ומוחלש, ניצב מול בנאדם אחר שחווה את האינטראקציה בינהם כסצינת שליטה שמוכיחה שהוא שולט בנ-בנזונה.

3.
כן, אני יודעת שזה לא לגמרי מה שתיארת בהודעה המקורית שלך.

4.
עדיין, הבנאדם שמולך לא הביע את הסכמתו להכנס איתך לסיטואציית שליטה, אז אם כבר אתה מתחרמן מהאינטראקציה בינכם, לפחות תסווה את זה. קוראים לזה טאקט.

5.
במדינה דמוקרטית מתוקנת משטרה היא הכח היחיד שמותר לו להפעיל אלימות על אזרחים. לשון אחר: אנחנו, כאזרחים, מסכימים כולנו ביחד לתת לשוטרים את הסמכות להפעיל עלינו אלימות.

6.
אנחנו מסייגים את ההסכמה הזו בסייגים כמו מידתיות, נסיבתיות, הצדקה וכו'. כך, אם אתה חלק מקבוצת שוטרים שבוחרת להטמין מטען בבית של עבריין בנהריה, יכול להיות שתופתע לגלות שהאלימות שהפעלת היא לא האלימות שאנחנו כאזרחים הסכמנו עליה.

7.
מילת הקסם פה היא "הסכמה".

8.
בסופו של דבר, אני רוצה להאמין שההודעה שלך בלבלה "שליטה" עם "אסרטיביות". האחד הוא מושג שלקוח מהרפרטואר המיני של חיינו והשני הוא תכונת אופי שמקובל להציג בחברה.

9.
גם לגבי שליטה וגם לגבי אסרטיביות נכון הפתגם הנודע: "אם אתה מדבר על זה כל כך הרבה, אז זה לא באמת משהו שיש לך".

10.
החדשות הטובות הן ששתיהן הנן יכולות נרכשות ולא מולדות. עם קצת אימונים וסבלנות אפשר לחלוטין ללמוד אותן.

תשמעי, בסעיף 4 איבדתי את הרצינות שלך כשדיברת איתי על חרמנות... אבל כל השאר בהחלט רציני ויפה.
ובשורה התחתונה בהחלט יכול להיות שהיה פה בלבול בין שליטה לאסרטיביות, אבל רק משום שאנחנו לא מביטים במונחים האלה באותה צורה; אני לא מאמין ששליטה חייבת להתחיל ולהסתיים במשהו מיני, אני מאמין שזה מעבר לכך, הנהגה אפילו.
באשר לפתגם הנודע שלך מסעיף 9- אני מצטער לומר, אבל זה קצת בואי נאמר מצחיק לכתוב אותו בפורום שכל-כולו נועד לעיסוק בסוגיות הללו; ולכן סעיף 10 מבחינתי לפחות לא קשור לנושא...

מה שכן, לא סתם שאלתי אם לדעתכם זה משהו שמחוייב להעשות מהסכמה ולכן תגובתך בהחלט השיבה לי על הנושא הזה והבהירה גם כמה דיעות של אנשים שלא יודעים לנסח את עצמם אז הם מנסים להביע זלזול, כי זה כל מה שיש להם.
זאלופון​(שולט)

Re: זאלו,

זאלופון​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
זונת סושי כתב/ה:
חשבתי על זה הרבה,
אני רוצה שאתה ולוטוס תאמצו אותי.

בשמחה. קל מאד להשתלב אצלנו ברגע שמכירים את המוטו המשפחתי, "שטיפת כלים וניקוי ארגזי חול של חתולים הן צורות נעלות של הגשמה עצמית". אני באמת לא מבין למה כולם בורחים.
שוסי

מה כולם?

שוסי • 25 באוק׳ 2009
אם אתם לא מקבלים אותי בזכות האינטלקט המרהיב,השנינות הפיקנטית או הציצים ,אז אני כבר לא רוצה.
AngelFire​(שולט)

מה הקשר?

AngelFire​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
האמת ממש לא הבנתי מה הקשר, הרי אחד מתאר מערכת יחסים מסוימת באוד האחר מתאר ניצול של מצב מסוים של חולשה.
אם הייתי מרגיש כשולט בסצנה של שליטה אז הייתי זקוק לספוג במקום מכנסיים, אני מנהל חברה עם 14 טכנאי שטח + 9 עובדות משרד.
כל אלו מצייתים ו מצייתות לדברי כל יום כל היום.
אבל להיות אם נשלטת שיודעת שהיא נשלטת, מתאימה את עצמה לכך זה שונה מאד מלשלוט באנשים מכוך שלטון ייחוס או כסף.
זה לא למצוא משהי שתסכים להיות הנשלטת שלך, או להיות עם משהי שאיין לה בררה אלא להשלט עליידך אם זה מתוקף חולשה מנטלית או פיזית, או כיון שהיא תלויה בך כספית, אלא להיות עם משהי שכלכך אוהבת אותך שהיא רוצה להישלט עלידך אך ורק מתוקף זה.
Homelander​(שולט)

Re: מה הקשר?

Homelander​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
Angel Ruler כתב/ה:
האמת ממש לא הבנתי מה הקשר, הרי אחד מתאר מערכת יחסים מסוימת באוד האחר מתאר ניצול של מצב מסוים של חולשה.
אם הייתי מרגיש כשולט בסצנה של שליטה אז הייתי זקוק לספוג במקום מכנסיים, אני מנהל חברה עם 14 טכנאי שטח + 9 עובדות משרד.
כל אלו מצייתים ו מצייתות לדברי כל יום כל היום.
אבל להיות אם נשלטת שיודעת שהיא נשלטת, מתאימה את עצמה לכך זה שונה מאד מלשלוט באנשים מכוך שלטון ייחוס או כסף.
זה לא למצוא משהי שתסכים להיות הנשלטת שלך, או להיות עם משהי שאיין לה בררה אלא להשלט עליידך אם זה מתוקף חולשה מנטלית או פיזית, או כיון שהיא תלויה בך כספית, אלא להיות עם משהי שכלכך אוהבת אותך שהיא רוצה להישלט עלידך אך ורק מתוקף זה.

ראשית, אין ספק ידידי שאתה צודק באשר לצורך בכך ששפחה תאהב אותך כדי שתוכל לשלוט בה ולא לכפות עליה משהו בניגוד לרצונה, אבל פה בדיוק העניין- לכן הייתה ההדגשה על כך שלא מדובר בשליטה מתוקף סמכות או מדים...
שנית, כמו שאמרתי כבר לנילי, היא וכנראה אתה בוחרים להתייחס לשליטה כאל מושג מחדר-המיטות, מה שכמובן אין לי מה לומר עליו, זה איך שאתם רואים את זה... אני מתייחס לשליטה כאל משהו שהוא גם מעבר לכך;
ולבסוף, עדיין הדברים שנילי אמרה באשר להסכמה הם חומר חשוב למחשבה; לא סתם העליתי את זה כסוגייה.

וזאלו- כתמיד, הצחקת אותי ביותר.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

1.
כתבתי כבר על הקופאית בסופר של צ'יטה, אבל אתם לא היחידים שכתבו סיפורים דומים: היה מישהו שכתב שעזר פעם לידידה שהקיאה והרגישה רע, וחווה את זה כסצינת שליטה; מישהו שנתן כדור אקמול פעם למישהי במשרד ופקד עליה לשבת ולנוח; מישהו בדרג ניהול זוטר שנוהג לתרגל שליטה על הדרג הפקידותי במשרד וכן הלאה.

2.
המשותף לכל המקרים הללו הוא: אדם אחד חווה יום ממש ממש רע ונמצא בסיטואציה מבאסת במיוחד שבה הוא במצב פגיע ומוחלש, ניצב מול בנאדם אחר שחווה את האינטראקציה בינהם כסצינת שליטה שמוכיחה שהוא שולט בנ-בנזונה.

3.

4.
עדיין, הבנאדם שמולך לא הביע את הסכמתו להכנס איתך לסיטואציית שליטה, אז אם כבר אתה מתחרמן מהאינטראקציה בינכם, לפחות תסווה את זה. קוראים לזה טאקט.

5.
במדינה דמוקרטית מתוקנת משטרה היא הכח היחיד שמותר לו להפעיל אלימות על אזרחים. לשון אחר: אנחנו, כאזרחים, מסכימים כולנו ביחד לתת לשוטרים את הסמכות להפעיל עלינו אלימות.

6.
אנחנו מסייגים את ההסכמה הזו בסייגים כמו מידתיות, נסיבתיות, הצדקה וכו'. כך, אם אתה חלק מקבוצת שוטרים שבוחרת להטמין מטען בבית של עבריין בנהריה, יכול להיות שתופתע לגלות שהאלימות שהפעלת היא לא האלימות שאנחנו כאזרחים הסכמנו עליה.

7.

8.
בסופו של דבר, אני רוצה להאמין שההודעה שלך בלבלה "שליטה" עם "אסרטיביות". האחד הוא מושג שלקוח מהרפרטואר המיני של חיינו והשני הוא תכונת אופי שמקובל להציג בחברה.

9.
גם לגבי שליטה וגם לגבי אסרטיביות נכון הפתגם הנודע: "אם אתה מדבר על זה כל כך הרבה, אז זה לא באמת משהו שיש לך".

10.
החדשות הטובות הן ששתיהן הנן יכולות נרכשות ולא מולדות. עם קצת אימונים וסבלנות אפשר לחלוטין ללמוד אותן.

ואוו איזה קטע אני פתאום מסכים עם נילי

או במילים אחרות, תפסיק לאונן במילים כאן, יש לך איזה נטייה לזיין את המוח ולדבר כמו אחד שלא באמת מאמין שמישהי תתן לו שליטה, אז כל הזמן מחפש צידוקים.

תעשה לנו טובה ותצא מהתמונה אההה?
Homelander​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 באוק׳ 2009
Homelander​(שולט) • 26 באוק׳ 2009
TV_Eye כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

או במילים אחרות, תפסיק לאונן במילים כאן, יש לך איזה נטייה לזיין את המוח ולדבר כמו אחד שלא באמת מאמין שמישהי תתן לו שליטה, אז כל הזמן מחפש צידוקים.

ראשית, אני לא צריך להאמין, אני לעומתך קיבלתי וממשיך לקבל את "הצידוקים" האלה ומבני-אדם לא מדמויות פרי דמיוני.

שנית, איך בדיוק אתה מסכים עם נילי אם לא הבנת דבר ממה שהיא אמרה? לא פלא שלא הסכמת איתה קודם, כי הרי אתה לא מסוגל להבין... אז אל תנסה לעבוד עלינו בעיניים אה?

שלישית, המשפט האחרון שלך פשוט ענק! לרוב האנשים פה אני לא צריך להסביר, אבל לדאבוני לך אני צריך, כי מה שהם מבינים לך אין סיכוי- אז בוא אנסה לעשות את זה בפשטות כדי שהראש שלך שתקוע עמוק בתחת של הטלוויזיה, יצליח לקלוט יותר טוב בלי הכבלים שבהם משחקים בך...
אמרת את זה בעצמך- הרי למה אתה מבקש כ"כ יפה שאצא מהתמונה? אתה מרגיש מאויים; מסכן שלי. לפחות יש לך את המסך שיסתיר את הפנים שלך שמסמיקות כרגע כשמישהו סוף כל סוף אומר לך את האמת בפרצוף. האנשים פה מאיימים על מה שאתה מכנה "כבוד" או משהו?
אז ככה זה כשאתה מזוייף כמו חבורת בדרנים סוג ז' מתוכניות רדודות שאתה כנראה צופה בהן יותר מדי. מישהו בסוף עולה עליך ואתה יודע מה? אני לא רק יעלה עליך- אני אתפס עליך וארמוס לך את הפרצוף שאתה מנסה להחביא כ"כ הרבה מאחורי בליל של מילים רדודות ודביליות וזה רק לשם ההנאה של כל מי שאוהב לראות את הפנים האמיתיות של מדיומים שכמוך.

ואני מציע ככה לטובת התחושה האישית שלך, שתעצור את הסוסים הצולעים שלך כאן לפני שתכניס את עצמך לB MOVIE, כי אתה כזה עקום שלא תדע איך לצאת ממנו...
TV_Eye​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 באוק׳ 2009
TV_Eye​(שולט) • 26 באוק׳ 2009
princeOFdream כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ראשית, אני לא צריך להאמין, אני לעומתך קיבלתי וממשיך לקבל את "הצידוקים" האלה ומבני-אדם לא מדמויות פרי דמיוני.

שנית, איך בדיוק אתה מסכים עם נילי אם לא הבנת דבר מהמ שהיא אמרה? לא פלא שלא הסכמת איתה קודם, כי הרי אתה לא מסוגל להבין... אז אל תנסה לעבוד עלינו בעיניים אה?

שלישית, המשפט האחרון שלך פשוט ענק! לרוב האנשים פה אני לא צריך להסביר, אבל לדאבוני לך אני צריך, כי מה שהם מבינים לך אין סיכוי- אז בוא אנסה לעשות את זה בפשטות כדי שהראש שלך שתקוע עמוק בתחת של הטלוויזיה יצליח לקלוט יותר טוב בלי הכבלים שבהם משחקים בך...
אמרת את זה בעצמך, הרי למה אתה מבקש כ"כ יפה שאצא מהתמונה? אתה מרגיש מאויים; מסכן שלי. לפחות יש לך את המסך שיסתיר את הפנים שלך שמסמיקות כרגע כשמישהו סוף כל סוף אומר לך את האמת בפרצוף.
ככה זה כשאתה מזוייף כמו חבורת בדרנים סוג ז' מתוכניות רדודות שאתה כנראה צופה בהן יותר מדי. מישהו בסוף עולה עליך ואתה יודע מה? אני לא רק יעלה עליך- אני אתפס עליך וארמוס לך את הפרצוף שאתה מנסה להחביא כ"כ הרבה מאחורי בליל של מילים רדודות ודביליות וזה רק לשם ההנאה של כל מי שאוהב לראות את הפנים האמיתיות של מדיומים שכמוך.

ואני מציע ככה לטובת התחושה האישית שלך, שתעצור את הסוסים הצולעים שלך כאן לפני שתכניס את עצמך לB MOVIE, כי אתה כזה עקום שלט תדע איך לצאת ממנו...

LOL

איזה תגובה של ילד פגוע, זה חמוד.

ידיד הקטן והלא ממש חכם, זה שאתה משתמש בהרבה מילים כדי להסוות את העובדה שאתה לא אומר כלום ובעצם אתה מנסה ליצור בלון נפוח של חשיבות עצמית. לא ממש עובדת אבל אתה מוזמן להמשיך לנסות.

רק לא הבנתי ממה אני אמור להיות מאיום? מילד קטן עם פחדים אדפאלים עמוקים וחוסר ביטחון משווע ?
אני מציע שבאמת תראה איש מקצוע, טיפול אינטנסיבי של 4-5 שנים ואני בטוח שתוכל להסתכל במראה ולהיות לפחות מרוצה ממה שאתה רואה.
והיום אפילו שמעתי שקופת החולים השונות יעזרו לך בחלק ניכר של המימון.

אני יודע שעכשיו ממש בא לך שוב להשיב לי , המלצה שלי תראה שאתה בוגר ותבליג.