שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים וחארות...

Homelander​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 באוק׳ 2009
Homelander​(שולט) • 26 באוק׳ 2009
LOL

איזה תגובה של ילד פגוע, זה חמוד.

ידיד הקטן והלא ממש חכם, זה שאתה משתמש בהרבה מילים כדי להסוות את העובדה שאתה לא אומר כלום ובעצם אתה מנסה ליצור בלון נפוח של חשיבות עצמית. לא ממש עובדת אבל אתה מוזמן להמשיך לנסות.

רק לא הבנתי ממה אני אמור להיות מאיום? מילד קטן עם פחדים אדפאלים עמוקים וחוסר ביטחון משווע ?
אני מציע שבאמת תראה איש מקצוע, טיפול אינטנסיבי של 4-5 שנים ואני בטוח שתוכל להסתכל במראה ולהיות לפחות מרוצה ממה שאתה רואה.
והיום אפילו שמעתי שקופת החולים השונות יעזרו לך בחלק ניכר של המימון.

אני יודע שעכשיו ממש בא לך שוב להשיב לי , המלצה שלי תראה שאתה בוגר ותבליג.[/quote]

תחילה תגיד לי למה שאבליג? בשביל לא לפגוע בך יותר מסכנון?

ושנית ממה אתה אמור להיות מאוים? אולי ממישהו שכותב עם פחות שגיאות-כתיב ממך ולא ממציא מילים כמו "אדפאלים"?
ויותר מכל ממי שבכמה מילים שאתה בוחר לקרוא להן בלון נפוח כי לא הבנת אותן, גרם לך לחרוג מהשטויות שכתבת על עצמך בפרופיל ולהגרר להתנצחויות מילוליות שהצהרת כ"כ יפה שאל לנו לצפות ממך להן?

שלישית, למה אתה אמור להרגיש מאויים, בוא אנסה לעזור לך כי הניסיון שלך עם קופות-חולים לא הוכיח את עצמו מסתבר... "בוא, תשכב פה על הספה, עזרו לנו בחלק ניכר מהמימון שלהן, ותספר לי, למה אתה כ"כ מאויים? אדון ידיד הקטן או איך שלא קראת לזה... למה אתה מרגיש צורך לפנות אל אנשים שאתה לא מכיר ולהתחנן שיצאו מהתמונה כבר פעם שניה?"

מה אתה אומר, יישמתי טוב את ההמלצה שלך? כי אם לא תשכיל אותי, בעצם עזוב, זו מטלה קשה מדי עבורך... אתה יכול פשוט לקום מהספה ולחזור להמשך הטיפול ביום אחר.
אחותופל
אחותופל • 26 באוק׳ 2009
"]
TV_Eye כתב/ה:

אני מציע שבאמת תראה איש מקצוע, טיפול אינטנסיבי של 4-5 שנים ואני בטוח שתוכל להסתכל במראה ולהיות לפחות מרוצה ממה שאתה רואה.
.

טיוי, זו טעות נפוצה... קופות החולים לא משתתפות במימון טיפולים נפשיים גם לא אם יש לך כרטיס חבר מושלם, פלטינה, זהב או יהלומים.
אפילו לא במקרים אקוטיים כמו של ידידנו כאן, וזה חבל מאוד כי העול במקרה כזה מוטל על כתפינו - משלמות המיסים הקטנות. אולי עוד כמה שנים יעברו עד שקופות החולים ישאו בעול הטיפול הנפשי.
אז מה היה לנו כאן?
אמרו מגלומניה, אמרו פחדים אדיפליים והאבחנה המבדלת שלי היתה דלוזיות....
אז... אחרי שצחקנו, ניגש לעניין בצורה רצינית - פרינס יקר, יש כאן בעיה - אתה באמת אומר דברים הזויים משהו ומופרכים ואתה מנסה לגייס איזשהו רוב שתומך בך ועומד מאחורי הרעיונות שלך ואני לא ממש רואה את זה קורה... ההפך הוא הנכון.
עכשיו, אני לא באמת חושבת שאתה פסיכוטי ושתפיסת המציאות שלך באמת לוקה עד כדי כך שאתה לא יכול להבין שאפילו אם זה אתר של סוטות פה - משוקף לך מהרבה מאוד אנשים פה שאתה סוג של "חי בסרט" ושמומלץ וכדאי לך לבחון שנית את הרעיונות שלך - כי הם מאוד לא נורמטיביים (ולדעתי מסוכנים אפילו) גם אצל הכלובאי המצוי.
זהו, מקווה שעזרתי.
Tobias​(אחר)

Re: שולטים וחארות...

Tobias​(אחר) • 26 באוק׳ 2009
princeOFdream כתב/ה:
תארו לכם שאתם נוסעים בשקט לנופש בצפון ואתם בדרככם מירושלים לטבריה...
אתם לא אלו שנוהגים כרגע, אז יש לכם קצת שקט ושלווה ואתם נוסעים בכיף- מדמיינים לכם כבר את הצימר, המזגן, הנופים, הבילוי, השלווה.
פתאום משום-מקום חותך אתכם נהג מסעית בצורה מטורפת לאללה, החושים מייד מתחדדים והמחשבות הנעימות נעלמות במהירות-הבזק.
מעכשיו הוא מפזז לכם על הכביש, חותך מנתיב לנתיב- ואתם רק אומרים לעצמכם שאם הייתם הנהגים אז בוודאי שכבר הייתם נפטרים ממנו, אבל כשאתם רואים איך שהוא מאיים על כל הכביש בנסיעה הפראית שלו, אתם מבינים שגם אתם לא הייתם מצליחים להעלים אותו.
והנהג הזה מלווה אתכם במשך כל הנסיעה כמעט; אתם רואים אותו בכל-מקום, אתם שומרים ממנו מרחק כמה שאפשר וזה קשה כי הוא בכל-זאת נוהג במסעית ואתם רואים איך כל הנהגים סביבכם משתגעים!
ואז... (אמנם לרוע המזל רק לקראת סוף הנסיעה כדרכו המרגיזה של מרפי), אתם רואים מכונית של איזה קצין משטרה שיצא בעצמו לחופש כנראה כי הוא בלי סירנה- רק הלוחית; אמנם אתם כבר למדתם שאין מה לצפות ממש משוטרים, אבל להפתעתכם הרבה, הקצין עוקף את הנהג הפסיכי, נעמד לפניו בנתיב ופשוט מאט לאיטו... כולם נושמים לרווחה והחיוכים של כל הסביבה חוזרים לפרצוף בזמן שהקצין מאט את נהג המסעית ולא עוזב אותו לרגע, גם מחוץ למשמרת.
עכשיו כולם עוקפים אותו כמובן והפרצוף שלו, מלבד שנראה כמו פרצוף של רוצח-סדרתי נטו, כ"כ זועם שאתם מרגישים את הסיפוק מחלחל בגופכם ואומרים לעצמכם "מגיע לו לבן-זונה." beatstang.gif

אבל אנחנו מדברים פה על שולטים, אנחנו מנסים לראות את הדברים גם מעבר, הווה אומר שאנחנו מלבד כל הסיטואציה שתיארתי לכם (אמיתית לחלוטין כמובן), אומרים לעצמנו, אולי זה רעיון מצויין! אולי כדאי ללמוד מזה- אנחנו הרי שולטים ולכן גם סוג של "מחנכים"- למה שלא ניישם ונחנך בעצמנו כמה אנשים שראויים לכך ולא בצורה הדבילית של הפוסטמה שנראתה פה בפורומים מקללת ומנסה למשוך בכוח מהאוטובוס חייל מסכן שאני במקומו הייתי מוריד לה סטירה...
אלא בצורה אלגנטית ומתוחכמת.

ולכן אני פה, כדי לשאול מס' שאלות:
1. האם התנסיתם ב"חינוך" שכזה בעצמכם, בחיים שלכם מחוץ לתחום ומחוץ למדים או סמכות שניתנה לכם בזכות עבודה מסויימת, אלא בתור אנשים עצמאיים?
2. האם עשיתם את זה מתוך מחשבה שבתור שולטים ראויים עליכם להיות מחנכים גם בחיים?
3. והרי BDSM זה עניין של הסכמה, האם למרות זאת ראוי להפעיל עקרונות שליטה מסויימים על אנשים שלא קיבלו את מרותכם כדי לטפל בבעיות ציבוריות?
4. והאם כשאתם עושים את זה במטרה להיות גם שולטים ראויים, זה לא צבוע? שהרי האנשים שעליהם אתם מפעילים את הסמכות לא יודעים שזו חלק ממטרתכם...

icon_twisted.gif

אני יכול לומר שלי אישית יצא לבצע כמה וכמה פעולות כאלה בחיי וקיבלתי דווקא פרגון רב מהחברה ומהסביבה עליהן... גם היום פונים אלי בבקשה "לחנך" מישהו בצורה זו או אחרת או מסיבה כזו או אחרת.
אבל מעניינת אותי דעתכם האישית. מה אתם אומרים?

האם אתה מנסה לומר בעצם,
שמנקודת ההשקפה שלך כלפי מה מזכה אדם בתואר שולט,
אז אדם כזה ראוי לו שיקח את הצעד הנוסף שאחרים לא לוקחים?
שיזום את הפעולה או הצעד שאחרים נמנעים ממנו?
שיראה אומץ ומחוייבות חברתית?
שיחלץ לעזרת הזולת?
שלא יחטוא בחטא האדישות?

לגבי האם שולט הוא סוג של מחנך.
ולצורך העניין אני אדלג על כל הקטע של ההגדרות ואיפה ולמה וכמה ומתי ונלך עם המחשבה ששולט הוא שולט הוא שולט..
לגבי הסוגיה הזו,
יש איזו שהוא קו שמפריד בין "אם את אתה שואל אותי, אז לדעתי..." לבין.......וול....להטיף.
תמצא עכשיו את ההגדרה למחנך בין שניהם ואז אולי נוכל לענות על זה.

קל להסחף לרומנטיזציה של "שולט"
אבל המציאות לצערי מורכבת מדי וגסה מדי בשביל להכיל את זה, בגלל זה אנחנו בונים לנו פינות שקטות וקטנות שבהן אנחנו נותנים לרומנטיזציה הזו להתקיים כשהיא מוגנת יחסית מכל פיצוץ בועה מזדמן.
Tobias​(אחר)

Re: שולטים וחארות...

Tobias​(אחר) • 26 באוק׳ 2009
נשלח כפול
עמכם הסליחה
סליחה היא ברכה במסווה של שפחה
מה ששנוא עליכם אל תעשו לחבריכם אלא רק לשפחותיכם
וחוזר חלילה
וחלילה חזר
שאו ברכה
במחילה
אחותכם.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 26 באוק׳ 2009
princeOFdream כתב/ה:
LOL

ידיד הקטן והלא ממש חכם, זה שאתה משתמש בהרבה מילים כדי להסוות את העובדה שאתה לא אומר כלום ובעצם אתה מנסה ליצור בלון נפוח של חשיבות עצמית. לא ממש עובדת אבל אתה מוזמן להמשיך לנסות.

רק לא הבנתי ממה אני אמור להיות מאיום? מילד קטן עם פחדים אדפאלים עמוקים וחוסר ביטחון משווע ?

אני יודע שעכשיו ממש בא לך שוב להשיב לי , המלצה שלי תראה שאתה בוגר ותבליג.

ושנית ממה אתה אמור להיות מאוים? אולי ממישהו שכותב עם פחות שגיאות-כתיב ממך ולא ממציא מילים כמו "אדפאלים"?
ויותר מכל ממי שבכמה מילים שאתה בוחר לקרוא להן בלון נפוח כי לא הבנת אותן, גרם לך לחרוג מהשטויות שכתבת על עצמך בפרופיל ולהגרר להתנצחויות מילוליות שהצהרת כ"כ יפה שאל לנו לצפות ממך להן?

שלישית, למה אתה אמור להרגיש מאויים, בוא אנסה לעזור לך כי הניסיון שלך עם קופות-חולים לא הוכיח את עצמו מסתבר... "בוא, תשכב פה על הספה, עזרו לנו בחלק ניכר מהמימון שלהן, ותספר לי, למה אתה כ"כ מאויים? אדון ידיד הקטן או איך שלא קראת לזה... למה אתה מרגיש צורך לפנות אל אנשים שאתה לא מכיר ולהתחנן שיצאו מהתמונה כבר פעם שניה?"

מה אתה אומר, יישמתי טוב את ההמלצה שלך? כי אם לא תשכיל אותי, בעצם עזוב, זו מטלה קשה מדי עבורך... אתה יכול פשוט לקום מהספה ולחזור להמשך הטיפול ביום אחר.[/quote]

רציתי שתבליג לא כי אתה מפחיד אותי, ההפך הוא הנכון כי אני מרחם עליך. אתה מזכיר לי את הפינצ'רים הקטנים והמעצבנים שנובחים על רוטוויילרים.
יצור קטן שעושה הרבה רעש , פשוט מרחם עליך.

דרך אגב נורא מחמיא לי שאתה מתייחס לפרופיל שלי, אז אני מודה לך שלקחתה מזמנך ונכנסת לפרופיל שלי, תסלח לי אם אתה לא מעניין אותי מספיק בשביל שאחזיר לך באותה מטבעה.

ורק לרקורד אני מעדיף לכתוב דברי טעם בשגיאות כתיב, מאשר לכתוב ללא שגיאות את מה שאתה כותב

ואחיתופל את בטוחה? כי אם כן אולי כדאי לעשות מגבית כאן וכקהילה חמה נדאג לידידנו החולה את הטיפול הטוב ביותר שכסף יכול לקנות?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 באוק׳ 2009
קודם כל, אלו אינן שגיאות כתיב אלא "שגיוט קטיב". נא לדייק. ושנית, מה זה משנה. כמה פשוט להיטפל אל השולי. להיות קטנוניים ולהוכיח עליונות על האחר באופן הכי רדוד שרק ניתן רק מכיוון שהוא מעלה אותנו ולו באוקטן אחד מעליו. היכן השג זה מעמיד אותנו לעומת הכלל, זאת שאלה שאף אחד מהטפילים אינו טורח לשאול את עצמו. כי העיקר טמון ברייטינג או שמא בהוצאת קיטור.
או כי קודם כל ה- עֶבֶד כִּי יִמְלוֹךְ.. בכל מקרה, בבזוקה היה כתוב שלטפילים אין עלים.

על פרזיטים, עד כאן.

ולגבי תגובות ולעניינן: לשוטרים אין הזכות לחנך. שוטרים מייצגים את הלשטון המנסה להתחקות אחר המוסר ולהתקרב אליו ככל אפשר על פי החוקים שנקבעו מראש. כגון אלו המייצגים את הדמוקרטיה, הדיקטטורה וכו... בהתאם. כי מוסר ככל המושגים האחרים, נזיל ונטול גבולות מוגדרים. נכון לעכשיו, הזכות לחנך מתחלקת לשניים – למערכת החינוך ולאינסטנציה.

אם קיימת בך זיקה, הנסיך דה O של חלומות, להיות מחנך, טול עליך את אחד התפקידים המאפשרים לך לממש את עצמך בתנאיו ה- הו קשים שכל ייצוג ציבורי טומן בחובו, ויאללה.. רבוטה, עבודה. או לחילופין זכור שלא חסרים לנו בהיסטוריה הלא רחוקה מחנכים פרטיים שכרגע מיובאים מארגנטינה (או שמא מברזיל) על כי הסמיכו את עצמם.

ולגבי נילי ונילי וטענתה שצעקה "אני מאסטר" הנשמעת ברחוב, באופן מידי גורמת לחברי הכלוב, שנקלעו לשם בשגגה, לשלוף את הזין (אם מדובר בזכר) או את הדגדגן (אם זו נקבה) מתוך מפשעת מכנסיים/חצאית ולשפשף, זה כבר עניין של אסכולה עמה אין ברירה אלא להשלים. כי אחרי הכל היא מאפיינת אך ורק את אלו הדוגלים בה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 26 באוק׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
ולגבי נילי ונילי וטענתה שצעקה "אני מאסטר" הנשמעת ברחוב, באופן מידי גורמת לחברי הכלוב, שנקלעו לשם בשגגה, לשלוף את הזין (אם מדובר בזכר) או את הדגדגן (אם זו נקבה) מתוך מפשעת מכנסיים/חצאית ולשפשף, זה כבר עניין של אסכולה עמה אין ברירה אלא להשלים. כי אחרי הכל היא מאפיינת אך ורק את אלו הדוגלים בה.

לא זוכרת שטענתי כזה דבר.

~גירוד בפדחת~

בנאדם, אתה בטוח שאתה מאופס על השרשור?
Brave Dwarf
ובגלל שזה לשטון ולא שלטון, המדינה שלנו נראית ככה.
Brave Dwarf
נילי ונילי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

לא זוכרת שטענתי כזה דבר.

~גירוד בפדחת~

בנאדם, אתה בטוח שאתה מאופס על השרשור?

מה את מנסה להגיד. שאשר נאמר על ידך בשרשור קומה מטה (ואפילו לא קומותיים) אינו תקף? צ'מעי, אם כן, לא רק אני, אלא אפילו זיקית ממוצעת תסיר את הבנדנה למראה נסיונות הסתוותך.

כל אדם צריך לדפוק חשבון למה שהוא אומר. מה זה משנה באיזה שרשור, נילי ונילי, זה נאמר.

לחילופין, כל אדם בעל זכות לעמוד על טענתו גם אם נאמרה בשרשור אחר. אני, אגב, גם אם אינה מאפיינת אותי, מקבל את שלך.

ומה אתך?
Lanya Colson
Lanya Colson • 26 באוק׳ 2009
TV_Eye כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:
LOL

אני יודע שעכשיו ממש בא לך שוב להשיב לי , המלצה שלי תראה שאתה בוגר ותבליג.

מה אתה אומר, יישמתי טוב את ההמלצה שלך? כי אם לא תשכיל אותי, בעצם עזוב, זו מטלה קשה מדי עבורך... אתה יכול פשוט לקום מהספה ולחזור להמשך הטיפול ביום אחר.

רציתי שתבליג לא כי אתה מפחיד אותי, ההפך הוא הנכון כי אני מרחם עליך. אתה מזכיר לי את הפינצ'רים הקטנים והמעצבנים שנובחים על רוטוויילרים.
יצור קטן שעושה הרבה רעש , פשוט מרחם עליך.

דרך אגב נורא מחמיא לי שאתה מתייחס לפרופיל שלי, אז אני מודה לך שלקחתה מזמנך ונכנסת לפרופיל שלי, תסלח לי אם אתה לא מעניין אותי מספיק בשביל שאחזיר לך באותה מטבעה.

ורק לרקורד אני מעדיף לכתוב דברי טעם בשגיאות כתיב, מאשר לכתוב ללא שגיאות את מה שאתה כותב

ואחיתופל את בטוחה? כי אם כן אולי כדאי לעשות מגבית כאן וכקהילה חמה נדאג לידידנו החולה את הטיפול הטוב ביותר שכסף יכול לקנות?[/quote]

בנות, להירגע. עוד מעט מישהי כאן תוציא עין לשניה...