שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים וחארות...

מקבי​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 26 באוק׳ 2009
מקבי​(מתחלף) • 26 באוק׳ 2009
ציטוט: למה אתה לא כותב יותר?
תכתוב,תכתוב.

המילים שלי, הן כמו פנינים... אילו היית פותחת כל צדפה, ובתוכה הייתה מחכה לך פנינה, לא היו אלה מיוחדות כבר. icon_smile.gif

(כן, אני בקטע של לחזק את עצמי. קוראים לזה 'העצמה', ולא רק נשים שמנות בגיל העמידה יכולות לעשות את זה!)
DownToEarth​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 באוק׳ 2009
DownToEarth​(שולט) • 26 באוק׳ 2009
הבעיה של שולטים היא שהם מנסים להשליט רצונם ודעתם על סביבתם. בסוף, הם מגיעים לכלוב ונתקלים בכל הקינקיות המתחזות ששולטת עליהם מלמטה ואז הם הופכים להיות הפועלים שלהן.
אז - מי מחנך את מי כאן?
icon_lol.gif
נוריתE
לפני 14 שנים • 27 באוק׳ 2009
נוריתE • 27 באוק׳ 2009
וגם אחרי שישה עמודים וכמה וכמה שעות,עוד לא היבנתי מה ניסגר בכל השירשור הארוך הזה. icon_rolleyes.gif
Grey / Green
Grey / Green • 27 באוק׳ 2009
הבודהה אומר: נצח את הכעס בעזרת הסליחה, את האלימות בעזרת העדינות, ואת הדיונים הטיפשיים יותר עם דימיונות נעימים של זונת סושי בבגדים סקסיים מנקה לזאלוטוסים את החול של החתולים.
Brave Dwarf

אני אשיב לך קצת

Brave Dwarf • 27 באוק׳ 2009
ציטוט: ובכן, גמד, כפי שאמר פה בצורה יפה מקבי, החינוך אינו מגיע רק מבית ומהבטה זריזה על המציאות שלנו (אם כבר דיברנו כ"כ הרבה על דלוזיות ודברים לא קשורים בעליל), הרי שאנחנו יודעים שמערכת-החינוך לא באמת עושה את עבודתה נאמנה; ממקור ראשון כל-אחד יכול להגיד שהעולם המערבי (כרגע נתייחס רק אליו) הולך ומתדרדר בחינוכו וארצנו היא אחלה מראה לכך.

ולכן אתה ממנה את עצמך לאחד שיתקן / יחנך את העולם.

אז אני אספר לך שני סיפורים ועשה עמם מה בזין שלך.

לפני ארבע שנים, בשכונה X במדינת ישראל Y התעוררה בעיה. הפשיעה באותה שכונה העלתה את רמת הפשיעה במדינת ישראל Y המדוברת למימדים מפחידים. מספר מורים, למודי ברוקלין, החליטו לעשות מעשה. וכיוון שהוסמכו לכך ואף עמדו לרשותם לא רק הרצון אלא גם הכלים (אותם רכשו בעמל רב במהלך לימודיהם), הם עברו להתגורר בשכונה ההיא. הם גייסו את הנוער לעבודה למען הקהילה, הם פתחו מתנ"ס, ארגנו חוגים הם... באמת שינו לא את העולם, אלא שכונה אחת קטנה X במדינת ישראל Y.

לעומתם... שמעת על עבריינים במדים? זה סיפור נורא קצר על איך לא עושים.

**בתור שולט אתה *אולי* ממונה על זו המתרפסת בחיקך כי היא הסכימה לכך. אך כדי לשנות את העולם, תזדקק לאחד מן השניים – או לרכוש כלים מתאימים, הכרה ומינוי או להיות אלוהים.

מכיוון שבאופציה השניה איני מאמין, המלצתי לך בחום לעבוד על הראשונה.

**אני אסייג קמעא ואציין שגם למען להיות "ממונה עליה" באמת, תצטרך ללמוד לא מעט באוניברסיטת ה"בינו לבינה ספציפית".
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 באוק׳ 2009
אגב, נסיך דה O חלומות (ואני באמת מתעלם כרגע מהרצון העז שלך להדבק לשוטרים ולהציגם כגוף הקובע את החוקים למרות שבתגובתי המקורית הצבעתי על הטעות הבסיסית שבטענה).

אתה מכיר בהבדל שבין חינוך להענשה?

או לבין האופציה השלישית אותה זאלופון תיאר יפה כל כך - הדווקא.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

חינוך ובדסמ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 באוק׳ 2009
בעיני חינוך בבדסמ מתחלק להעברת מידע לאנשים אחרים ובשמירה על הערכים שלפיהם אני חי ומתנהל בתוך חיי (ע"ע דוגמה אישית, נסיך חלומות).

icon_twisted.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 27 באוק׳ 2009
free spirit כתב/ה:
eat.gif

תעשי מקום. icon_cool.gif
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 27 באוק׳ 2009
BODYGUARD כתב/ה:
free spirit כתב/ה: