שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים וחארות...

Homelander​(שולט)
לפני 14 שנים • 27 באוק׳ 2009

Re: שולטים וחארות...

Homelander​(שולט) • 27 באוק׳ 2009
אני האגדה כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:
לנהג המ-ש-אי-ת (נרגעתם בכיינים?) המדובר מה שהשוטר עשה- ואחרי שהוא כבר היה מתעצבן אבל מבין ש"תקעו" אותו ואין לא אפשרות הגיונית להמשיך לרקוד על הכביש; האם בטווח הרחוק זה היה משפיע על אותו נהג? תשאל אותי באמת? אולי הנהג הזה ספציפית היה יותר מדי דפוק כדי שאפילו השוטר ישפיע עליו בטווח הרחוק, אבל מה אם זה היה מישהו יותר נורמאלי?
ולראייה תראו: הפוסט הזה נפתח ומילאו אותו מתלהמים בתגובות חסרות-טעם, אבל העובדה היא שכאשר קומץ אנשים בחר להתעלם מזה ולהגיב בצורה רצינית, כל הפנים שלו שינו את צורתם; האם זו אינה עדות להשפעה שיש לכמה אנשים שלוקחים עצמם ברצינות על אחרים?

פשוט פאתט.

אתה מרשה לעצמך להעיר לטיוי על שגיאות כתיב, אבל כשאנשים פה הסתלבטו לך על ה"מסעית" אז אתה מתנשא ואומר בכיינים...
למה אתה לא עומד במה שאתה מבקש מאחרים?

ודבר נוסף: זה שאנשים הגיבו לך בצורה שאתה לא אוהב לא אומר שמדובר בדברים חסרי טעם.
אפילו להפך: מי שבאמת רוצה לעזור לך ישקף לך שאתה מגלומן הוזה משהו שלוקח את הסרט יותר מדי ברצינות (ואין בכל הכתוב התנערות מלקיחת אחריות חברתית) ושכדאי שתחזיר אותו כי בסוף החשבונות האלו מהוידאומטים עלולים להגיע למאות ואלפי שקלים.

ורק לראייה: הנה, יש לי אחריות חברתית (בלי קשר לזה שאני מלכת סאדו), אחרת לא הייתי ממשיכה בשרשור הטרחני הזה כדי להעיר *לך* כי עכשיו אתה פשוט נהג המסעית וצריך לעצור אותך או לפחות להאט אותך קצת.

באופן לא מפתיע את שמה לב רק למה שאת בוחרת ומגיבה מתוך נק'-המבט הצרה הזו; לא לשוא כתבתי "פחות שגיאות-כתיב" ולא מבלי בכלל.
ההבדל ביני לבינך שאני שם לב לכל מה שאת כותבת ורואה שהרוב הם ניסיונות מגוחכים להקניט ולכן אני פשוט מתעלם מרוב דברייך, כי מקניטים משעשעים ממך קיימים פה הרבה יותר.
Homelander​(שולט)
לפני 14 שנים • 27 באוק׳ 2009
Homelander​(שולט) • 27 באוק׳ 2009
DownToEarth כתב/ה:
הבעיה של שולטים היא שהם מנסים להשליט רצונם ודעתם על סביבתם. בסוף, הם מגיעים לכלוב ונתקלים בכל הקינקיות המתחזות ששולטת עליהם מלמטה ואז הם הופכים להיות הפועלים שלהן.
אז - מי מחנך את מי כאן?
icon_lol.gif

התשובה לכך טמונה בהחלטה שלך אם להיות מהמתחזים או לא...

ובאשר לדבריך גמד- תרשה לי לשאול אותך שאלה, האם אתה חושב שרק בגלל שהם מורים האנשים בדוגמתך הראשונה הצליחו?
מה היה קורה אם הם היו באים ללא הסמכות של המורים, אבל כן עם הניסיון בתחום ומנסים לעשות אותו דבר כפי שעשו בשכונה המדוברת- לדעתך הם היו נכשלים בכך?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 28 באוק׳ 2009
Grey / Green כתב/ה:
הבודהה אומר: נצח את הכעס בעזרת הסליחה, את האלימות בעזרת העדינות, ואת הדיונים הטיפשיים יותר עם דימיונות נעימים של זונת סושי בבגדים סקסיים מנקה לזאלוטוסים את החול של החתולים.

נעים לשמוע שלא רק אני הזדרזתי לדמיין את התמונה הזו icon_smile.gif

פרינס: חלטתי לשאוב השראה מהשיטה המבריקה שלך.
ולכן, שמעו והסכיתו - אני מכריזה בזאת על עצמי כבלרינה. בתוקף תפקידי כבלרינה מקצועית אני מתחייבת ללבוש חצאית טוטו (השאלה אם זה הולם אותי לא רלוונטית, כמובן), ללכת על קצות האצבעות ולרקוד על במות מפוארות מול אלפי צופים. מעכשיו אין לפנות אלי כ"יולי" אלא כ"יולי(בלרינה)". כל מי שינסה לטעון שההגדרה העצמית שלי פשוט לא נכונה (למשל כי אני שמנה, או לא יודעת לרקוד בלט, וכל מיני זוטות כאלה) יסולק לאלתר מ... אמ... נו, נמצא כבר מאיפה לסלק אותו. חמור שכמותו. בזמני היינו יורים בטיפוסים כאלה, אני אומרת לכם.
Brave Dwarf

Re: חינוך ובדסמ

Brave Dwarf • 28 באוק׳ 2009
Dan_Kap כתב/ה:
בעיני חינוך בבדסמ מתחלק להעברת מידע לאנשים אחרים ובשמירה על הערכים שלפיהם אני חי ומתנהל בתוך חיי (ע"ע דוגמה אישית, נסיך חלומות).

icon_twisted.gif

טוב מאוד שצרפת את ה Spooky סמייליק בסוף. כי אתה רע, דן! רע! הכיצד אתה מעז לעשות את זה בדרך הנכונה? ועוד במשך כמה? יש עליך כבר את שבע השנים כולל הכלוב, לא?

אתה רע. והייתי יורה בך לולא היית כל כך טוב בזה. (-:
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: חינוך ובדסמ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 באוק׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
בעיני חינוך בבדסמ מתחלק להעברת מידע לאנשים אחרים ובשמירה על הערכים שלפיהם אני חי ומתנהל בתוך חיי (ע"ע דוגמה אישית, נסיך חלומות).

icon_twisted.gif

טוב מאוד שצרפת את ה Spooky סמייליק בסוף. כי אתה רע, דן! רע! הכיצד אתה מעז לעשות את זה בדרך הנכונה? ועוד במשך כמה? יש עליך כבר את שבע השנים כולל הכלוב, לא?

אתה רע. והייתי יורה בך לולא היית כל כך טוב בזה. (-:

תודה, גמד-אמיץ.
גם אני אוהב אותך...
icon_twisted.gif
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 28 באוק׳ 2009
יולי Yuli כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
הבודהה אומר: נצח את הכעס בעזרת הסליחה, את האלימות בעזרת העדינות, ואת הדיונים הטיפשיים יותר עם דימיונות נעימים של זונת סושי בבגדים סקסיים מנקה לזאלוטוסים את החול של החתולים.

ולכן, שמעו והסכיתו - אני מכריזה בזאת על עצמי כבלרינה. בתוקף תפקידי כבלרינה מקצועית אני מתחייבת ללבוש חצאית טוטו (השאלה אם זה הולם אותי לא רלוונטית, כמובן), ללכת על קצות האצבעות ולרקוד על במות מפוארות מול אלפי צופים. מעכשיו אין לפנות אלי כ"יולי" אלא כ"יולי(בלרינה)". כל מי שינסה לטעון שההגדרה העצמית שלי פשוט לא נכונה (למשל כי אני שמנה, או לא יודעת לרקוד בלט, וכל מיני זוטות כאלה) יסולק לאלתר מ... אמ... נו, נמצא כבר מאיפה לסלק אותו. חמור שכמותו. בזמני היינו יורים בטיפוסים כאלה, אני אומרת לכם.

אם היית יורדת לעומק השיטה "המבריקה" שלי כפי שקראת לה, היית מבינה שאחד הדברים העיקריים פה זה האם זה הולם אותך או לא... התפקיד שאת לוקחת על עצמך צריך להלום אותך וזו בדיוק הנק' שמשלבת את דמות השולט פה.

מתחתינו למשל יש את דן-קאפ שהוא באמת דוג' מצויינת למי שהתפקיד שהוא לקח על עצמו בניסיונותיו לתרום פה ולעזור בקהילה הולם אותו ולכן הגמד משבח אותו ככה.

רק מה ששכחת גמד, זה שדן היקר אין לא את מה שאתה קורה לה סמכות- הוא לא בעל דיפלומה של מורה, כך שאני בהחלט מבין למה אתה נותן הערכה לפועלו, אבל ממש לא מבין איך אתה שחייב שיציגו בפניך תעודות- נותן הערכה לפועלו.
Lanya Colson
Lanya Colson • 28 באוק׳ 2009
princeOFdream כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

אם היית יורדת לעומק השיטה "המבריקה" שלי כפי שקראת לה, היית מבינה שאחד הדברים העיקריים פה זה האם זה הולם אותך או לא... התפקיד שאת לוקחת על עצמך צריך להלום אותך וזו בדיוק הנק' שמשלבת את דמות השולט פה.

מתחתינו למשל יש את דן-קאפ שהוא באמת דוג' מצויינת למי שהתפקיד שהוא לקח על עצמו בניסיונותיו לתרום פה ולעזור בקהילה הולם אותו ולכן הגמד משבח אותו ככה.

רק מה ששכחת גמד, זה שדן היקר אין לא את מה שאתה קורה לה סמכות- הוא לא בעל דיפלומה של מורה, כך שאני בהחלט מבין למה אתה נותן הערכה לפועלו, אבל ממש לא מבין איך אתה שחייב שיציגו בפניך תעודות- נותן הערכה לפועלו.

בהחלט הולם אותך להיות נודניק
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
princeOFdream כתב/ה:

הבנת הנקרא שלי בסדר גמור icon_lol.gif

הרי בזה בדיוק העניין - אני יכולה לקרוא לעצמי בלרינה כמה שבא לי ולראות את עצמי ככזאת, אבל זה לא אומר כלום על השאלה אם אני אכן כזו או לא.

אני יכולה גם להגיד שבעיני, בשביל להיחשב רקדנית בלט אמיתית לא מספיק לרקוד, אלא צריך להיות גם מישהי שמכינה מרק מצויין, ולהציג את כישורי הכנת המרק שלי כאינדיקציה לכשרון הריקוד שלי, אבל גם זה יהיה רק בראש שלי.

אבל ת'יודע מה - אולי זה באמת לא לעניין, התגובה שלי. כשאני כותבת פה על הפנטזיות שלי אני מצפה שיהיו נחמדים אלי ויזרמו איתי, אז ברוח ידידותית זו, קבל: bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
walking dead
walking dead • 28 באוק׳ 2009
ציטוט: אם היית יורדת לעומק השיטה "המבריקה" שלי כפי שקראת לה, היית מבינה שאחד הדברים העיקריים פה זה האם זה הולם אותך או לא... התפקיד שאת לוקחת על עצמך צריך להלום אותך וזו בדיוק הנק' שמשלבת את דמות השולט פה.

השאלה הנשאלת כאן, גם אם היא מוסווית תחת מעטה ציני משהו (ובצדק) היא למי אתה חושב שיש את הסמכות לקבוע מה הולם אותך ומה לא? אם אתה מביט במראה ורואה מורה ומחנך בדס"מי דגול אין זה אומר שכל מי שמביט בך חושב כך. במקרה הטוב זה אומר שאתה צריך לעשות ריאליטי צ'ק ומהר. במקרה הרע... נו, טוב. הבטחתי להיות נחמדה.

ואתה יודע מה ההבדל בכל זאת בינך לבין דאן_קאפ או זאלופון? שהם לא צריכים לפתוח שרשורי "בואו ונחנך את העולם בגלל שאנחנו מאסטרים בדס"מיים כל כך מוכשרים וטובים" בשביל להיות או להרגיש מוערכים. ועוד סוד קטן לסכם את הנושא - הסיבה האמיתית שבגינה הם מוערכים אפילו לא באמת קשורה להיותם שולטים.
שרמומית
שרמומית • 28 באוק׳ 2009
free spirit כתב/ה:
ציטוט: אם היית יורדת לעומק השיטה "המבריקה" שלי כפי שקראת לה, היית מבינה שאחד הדברים העיקריים פה זה האם זה הולם אותך או לא... התפקיד שאת לוקחת על עצמך צריך להלום אותך וזו בדיוק הנק' שמשלבת את דמות השולט פה.

השאלה הנשאלת כאן, גם אם היא מוסווית תחת מעטה ציני משהו (ובצדק) היא למי אתה חושב שיש את הסמכות לקבוע מה הולם אותך ומה לא? אם אתה מביט במראה ורואה מורה ומחנך בדס"מי דגול אין זה אומר שכל מי שמביט בך חושב כך. במקרה הטוב זה אומר שאתה צריך לעשות ריאליטי צ'ק ומהר. במקרה הרע... נו, טוב. הבטחתי להיות נחמדה.

ואתה יודע מה ההבדל בכל זאת בינך לבין דאן_קאפ או זאלופון? שהם לא צריכים לפתוח שרשורי "בואו ונחנך את העולם בגלל שאנחנו מאסטרים בדס"מיים כל כך מוכשרים וטובים" בשביל להיות או להרגיש מוערכים. ועוד סוד קטן לסכם את הנושא - הסיבה האמיתית שבגינה הם מוערכים אפילו לא באמת קשורה להיותם שולטים.

אלא להיותם בני אדם.