שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים וחארות...

Homelander​(שולט)
לפני 14 שנים • 28 באוק׳ 2009
Homelander​(שולט) • 28 באוק׳ 2009
free spirit כתב/ה:
ציטוט: אם היית יורדת לעומק השיטה "המבריקה" שלי כפי שקראת לה, היית מבינה שאחד הדברים העיקריים פה זה האם זה הולם אותך או לא... התפקיד שאת לוקחת על עצמך צריך להלום אותך וזו בדיוק הנק' שמשלבת את דמות השולט פה.

מתחתינו למשל יש את דן-קאפ שהוא באמת דוג' מצויינת למי שהתפקיד שהוא לקח על עצמו בניסיונותיו לתרום פה ולעזור בקהילה הולם אותו ולכן הגמד משבח אותו ככה.

השאלה הנשאלת כאן, גם אם היא מוסווית תחת מעטה ציני משהו (ובצדק) היא למי אתה חושב שיש את הסמכות לקבוע מה הולם אותך ומה לא? אם אתה מביט במראה ורואה מורה ומחנך בדס"מי דגול אין זה אומר שכל מי שמביט בך חושב כך. במקרה הטוב זה אומר שאתה צריך לעשות ריאליטי צ'ק ומהר. במקרה הרע... נו, טוב. הבטחתי להיות נחמדה.

ואתה יודע מה ההבדל בכל זאת בינך לבין דאן_קאפ או זאלופון? שהם לא צריכים לפתוח שרשורי "בואו ונחנך את העולם בגלל שאנחנו מאסטרים בדס"מיים כל כך מוכשרים וטובים" בשביל להיות או להרגיש מוערכים. ועוד סוד קטן לסכם את הנושא - הסיבה האמיתית שבגינה הם מוערכים אפילו לא באמת קשורה להיותם שולטים.

ראשית, כנראה שלא הבנת: אני לא צריך את הנחמדות שלך ולא מחפש את ההערכה שלך.
מצידי את יכולה להמשיך בשלך ורק לחזק את מה שאני חושב עליך כשאת "לא-נחמדה".

שנית, אם כן הייתי צריך את זה, אז דבר ראשון הייתי עוסק בזה בנושא ההתחלתי עצמו שכנראה מרוב שאת מרוכזת בדרך שבחרת לראות משהו או מישהו, כבר שכחת מה בדיוק כתוב בו.

שלישית, אני כשאני מביט במראה- רואה בדיוק את מה שמשתקף שם ואת?
ומשום שהשתקפות במראה לא מספיקה כדי להחליט החלטות, אני פונה אל אנשים ושואל שאלות.
אז לא, לא מעניין אותי תשובות לא קשורות והקנטות מבדרות- זה הפאן שבלפתוח פה נושאים רציניים ולראות אוסף של מתוסכלים מגיבים בתסכול...
מה שכן מעניין אותי זה לשמוע תשובות כנות כדי להמשיך להרחיב את המחשבה שלי בנושאים שאני מתעסק בהם.

רביעית, הקנטות וכל-מיני שיפוטיות דלה הן אינן תשובות כנות.
הן תשובות של אנשים שלא מסוגלים לחיות עם עצמם בשלווה.

חמישית, את מדברת איתי על הבדלים ביני לבין דן-קאפ או זאלופון? מצטער אבל כבר דיברו פה על דברים פתטיים, מצחיק שאת חושבת שאת מכירה אותי- אולי גם מגוחך שאת חושבת שאת מכירה אותם, אבל על זה הם יחליטו.
את יכולה לברבר עד מחר ולהעלות לגבי השערות ממה שאני כותב או לא כותב, אבל לפי התגובות הרדודות שלך, את לא באמת מנתחת נכון את הדברים.
אז את מוזמנת להמשיך לדבר על הערכה או חוסר-הערכה כי נראה שזה הנושא היחיד שמעניין אותך ושיבושם לך.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2009
בעיני צריך לרדת לבסיס, ללמוד כדי ללמד.

דבר שני, אל תשפוט אדם לפני שתגיע למקומו. רמת הידע של האנשים שדיברו עליהם פה - אני אישית מדברת על דן_קפ בתור ידיד קרוב שלי (זאלו נו אופנס אבל אנחנו לא כל כך מכירים, הא? (: ), שנוסע כל כמה חודשים לכנס שיבריקון כדי ללמוד איך לקשור יותר טוב, והוא היחיד שמחזיק את הקו החם של הבדסמ, וראה ושמע דברים שרק בסיוט הכי גרוע שלי (ובעצם גם אולי לא בו) היתי רוצה לחשוב עליהם בכלל. הבן אדם הוא אנציקלופדיה מהלכת לבטיחות ולא"ב של הבדסמ.

כשאני נתקלת באדם כזה, אני נמלאת צניעות, ענווה, ויראת כבוד. סתם חומר למחשבה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 באוק׳ 2009
לא הייתי פה יום שלם ועכשיו אני מרגישה טיפה מנותקת.
מה קורה פה? מי נגד מי? כמה כמה? מה לימד זאלו את דןקאפ? מתי מנציחים את פועלם? באיזה שלב של היום הפך השרשור הזה לערב לזכרם?

והכי חשוב- מי ניקה את החול של החתולים בסוף?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 באוק׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
מה קורה פה? מי נגד מי? כמה כמה? מה לימד זאלו את דןקאפ? מתי מנציחים את פועלם? באיזה שלב של היום הפך השרשור הזה לערב לזכרם?

מילא כל זה, אני עדיין תוהה לעצמי: מה לכל הרוחות אמרה נילי ונילי בקומה מתחת?

לפחות על השאלה הכי חשובה אני יכול להשיב: אני, כמו תמיד, ניקיתי את החול של החתולים בסוף, ותוך כדי כך לבשתי לא ביגוד סקסי אלא מרמור קל.
walking dead
walking dead • 28 באוק׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

הפסדת בעיקר את פינת הזן היומית של אחד מגדולי המדריכים הרוחניים מאז הדלאי למה.

ציטוט: הקנטות וכל-מיני שיפוטיות דלה הן אינן תשובות כנות.
שרמומית
שרמומית • 28 באוק׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

לפחות על השאלה הכי חשובה אני יכול להשיב: אני, כמו תמיד, ניקיתי את החול של החתולים בסוף, ותוך כדי כך לבשתי לא ביגוד סקסי אלא מרמור קל.

rffl.gif rffl.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 באוק׳ 2009
free spirit כתב/ה:
הפסדת בעיקר את פינת הזן היומית של אחד מגדולי המדריכים הרוחניים מאז הדלאי למה.
ציטוט: הקנטות וכל-מיני שיפוטיות דלה הן אינן תשובות כנות.

אוי.icon_eek.gif
זה די גרוע, הסיפור הזה.
אם פוסלים את שני סוגי התגובות האלה, זה די מצמצם את נפח התגובות שלי בפורום בכ 70%.

אני לא בעד.

זאלופון כתב/ה:

תהרוג אותי, אבל גם אני עדיין תוהה.
זאלופון כתב/ה:

אני לבשתי ג'ינס וכובע.
המלט

Re: You

המלט • 28 באוק׳ 2009
Dan_Kap כתב/ה:

Can leave your hat on

נילי, מה רע בניחוחות האמוניה העשירים, הבוקה והעפיצות icon_question.gif

כל העפיצים לבשו ירוק.
TV_Eye​(שולט)
לפני 14 שנים • 30 באוק׳ 2009
TV_Eye​(שולט) • 30 באוק׳ 2009
אז לסיכום מה היה לנו כאן?

ילד מתלהב שלמד לא מכבר על עולם השליטה, ולפתע מרגיש את הצורך לשלוט על הכל. הוא חושב שאת הכוח שהוא מצליח להפעיל על ילדות קטנות. הוא יכול להפעיל על כל הקוסמוס. שיכור מהכוח המדומה שהוא חושב שיש לו הוא רוצה לחנך נהגי משאית, ראשי ממשלה ואף אותנו יושבי הכלוב כולו.

ככה זה הערבוב המסוכן של זב חותם טיפש שמתערבב בהרגשת הכוח המדומה שהוא מנסה לשאוב מן עולם הBDSM (כי כנראה בעולם האמיתי הוא חלש מידי בשביל להרגיש כך)

אבל לא נורא במשך השנים הוא יקבל את שלו ובתקווה שזה יכניס בו קצת ענווה .