שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית הזונה-כמה רחוק זה רחוק ?

venus in our blood​(שולטת)
לפני 14 שנים • 29 באוק׳ 2009

פנטזיית הזונה-כמה רחוק זה רחוק ?

venus in our blood​(שולטת) • 29 באוק׳ 2009
לא מעט נישלטות (ופה ושם גם וניליות icon_smile.gif ) מפנטזות מעת לעת אודות הפנטזייה הנפוצה הזו,בורסיות שונות, בגוונים שונים.

אישה מגיעה בלבוש מאוד מסויים, תוך קבלת הוראות מפורשות, ברורות, אל דירתו של השולט שלה או אל בית- מלון. הוא מתנהג כאדם זר, כלקוח.
היא מעולם לא חוותה זאת. היא מגיעה לשם בתפקיד המקצוע העתיק ביותר בעולם. זוהי גם התייחסותו אליה, לאורך כל אותו הערב (או הסשן..)
עם מה היא יוצאת?
מה היאלוקחת איתה?

שאלתי מופנית לשולטים ולנשלטות, בעיקר, ולכל מי שמימש, בצורה כזו או אחרת, את הפנטזייה הזו.
עד כמה , לדעתכם\ן מסוכנת הפנטזייה הזו?
ואינני מדברת חלילה על נזקים בלתי הפיכים\ אדונים הזויים או כל דבר שאינו SSC
אני מדברת על המקום המנטאלי- נפשי.על הנקודה העדינה, הרגישה ההיא,שאי אפשר להגדירה במילים. מה קורה לנישלטת אשר בוחרת לממש את הפנטזייה הזו? האם על השולט עובר שינוי כלשהוא בתפיסתו ובחוויתו את הנשלטת שלו ? האם משהו בדינמיקה ביניהם עלול להשתנות?(לטובה? לרעה ? )
מה קורה כאשר חוצים את הקו ההוא ומממשים את הפנטזייה?
האם, מניסיונכם\ן יש בכלל מקום למילת ביטחון מסוג כזה או אחר?
אילו צלקות(אם בכלל) עשויה פנטזייה שכזו להשאיר בנפש הנישלטת? (ושוב, אני מסייגת מראש את דבריי ולא מדברת על נישלטת שאמרה לא ואדון שלא ידע לעצור. אני מדברת על זוג בדסמ'י, שהקשר ביניהם מלא אהבה, תשוקה וכבוד ;אני מדברת על זוג בדסמ'י ''רגיל '' שהחליט לממש את הפנטזייה הזו)

מניסיונכם\ן ו\ או מתוך עולמכם הפנימי- כיצד בא לידי ביטוי מימוש של פנטזייה כזו ?
כיצד חוויתם\ן או דימיינתם\ן פנטזייה שכזו?
ראובן

הזונה שבך

ראובן • 29 באוק׳ 2009
בכל אישה מקנן החשד שבתוך תוכה היא זונה ולרוב הנשים יש גם מידה של תשוקה להוציא את הזונה הזו מן הכוח אל הפועל. אני סבור שזה קשור לטאבו על מיניות שעדיין קיים בחברה המערבית. מצד שני, לא באנו לדון בהיבטים אנתרופולוגיים ולפיכך, הזווית האישית שלי:

http://www.thecage.co.il/magazine,1906.html

R
נוריתE
נוריתE • 29 באוק׳ 2009
הפנטסיה הזאת שבראש שלנו,היא מאוד בטוחה, וגםאם מי מאיתנו תגשים את זה בחברת אדונה או בעזרתו ,עדיין זה ייה מצב מאוד בטוח מתוכנן ומאובטח ומאורגן לפרטי פרטים.

גם בתוך הפנטסיות שלנו,זה איכשהו מאורגן וה"תסריט"בנוי לפרטי פרטים.

הרבה מאיתנו חולמות(כן כן גמני) להיות כאילו מופקרות לחסדי זרים ,או סתם באמת להיות "מופקרת" בקונוטציה טובה מאוד אפילו,להיות "זונה" ,כסף או לא כסף,זה לא מה שקובע.זה עיניין פנימי וצורך מסוים למטרה זאתאו אחרת,שרק כל אחת בתוכה מסוגלת להבין אותו.

ובשביל להבין מה זהיעשה לזוגיות הבידסמית? צריך פשוט לעשות ולבדוק. גם אם גברים או נשים פה יצאו מהארון ויספרו שהגשימו את הפנטסיה הזאת, וזה אם גדול ,עדיין ,ההשלכות של זה עליהם/ן, הן מאוד אישיות, כמו שכל אחת ואחת מאיתנו מקבלת את ה"מנה הבידסמית" שלה בצורה אחרת ,פנימית,גם אם האקטים הם כביכול,אותם אקטים, ומרגישה עם זה אחרת,אז ההשלכות,הן עדיין מאוד אינדווידואליות ומשתנות מאחת לאחת, כנ''ל לגבי השולטים במעשייהם .

אבל,וזה אבל גדול...
אף אחת מאיתנו לא עומדת בבורסה או בתל ברוך וגם לא לכודה בתוך "מכון עיסוי" ...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
וראובן..נשים אולי הן זונות עמוק בתוך תוכן,אבל אתם...הגברים, משלמים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוק' 29, 2009 6:56 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 29 באוק׳ 2009
לטעמי , כמו כל דבר בבדס"מ, אם הדבר נעשה בזהירות וברגישות (וכמובן - בהרבה נחישות icon_smile.gif ) הראויה , הרי ששני הצדדים יצאו בדרך כלל מסופקים ובמקרה הגרוע , קצת מאוכזבים.

מנגד ... אולי אני לא הדוגמא הראוייה לדברים "לא ראויים"... icon_smile.gif
ראובן

דיל עתיק

ראובן • 29 באוק׳ 2009
נורית,

זה בסדר גמור, ש''אנו הגברים'' משלמים. זה עדיין אותו דיל עתיק שעיקרו: הגנה ומזון תמורת מין וכך צריך להיות אפילו בעידן המודרני הזה, בו כולם יכולים לעשות הכל, משום שרק הדיל העתיק הזה מאפשר לנו לחוש את ה...מגדריות, כלומר שגבר הוא גבר, אישה היא אישה.

R
נוריתE
נוריתE • 29 באוק׳ 2009
בואו נחזור לנושא של נוגה, אנחנו דנים פה בבידיס'מ
אפשר לפתח את מה שאמרת פה למעלה להמון כיוונים וזה מקום לדיון,אחר,אולי, אחת הפעמים היחדיות שאני שוקלת להתייחס אליך ברצינות,אני אמרתי ש"אתם משלמים" זאתאומרת לפעמים הביקוש יוצר את ההייצע, אם פעם אחת ולתמיד גברים ,באופן גלובלי וגורף,לא היו מוכנים בשום אופן לשלם תמורת שרותי מין, (חלום באספמיה) אז המקצוע העתיק היה הופך לנחלת העבר, ולזה אין קשר להגנה ומחסה תמורת מין...או "הגדרותהמיגדר" נוסח אני טרזן את ג'יין.
גבר משלם לזונה עושה את שלו והולך הלאה.

גם בבידיסמ יש את האלמנט הזה של "הגנה ומזון תמורת מין", אבל לקחנו את זה קצת למקומות אחרים,זאת הגדרה מאוד מופשטת ובסיסית.

אבל עיניין פנטסיית הזונה, הולך הרבה יותר רחוק מזה, ניתקלתי גם באדונים שמפנטזים יחדעם נישלטותיהם על זה ומפתחים את זה ברמות, או אפילו כאלו ש"שותלים" את הרעיון הזה, אצל השיכות להם ומפתחים אתזה אצלהן ,גם אם אותן נשים לא "חשבו על זה קודם" או שלא חשבו לבקש להגשים להן או אפילו לשתף ,גם אם כן זה אצלן חלק מרשימת הפנטסיות.

למה שגבר/שולט, ירצה לראות את שלו עם אחרים בתפקיד ה"זונה המופקרת" ושוב,אני מדגישה שהעיניין הכספי,הוא שולי מאוד פה, כי הרי זה לא נעשה,כמו בעולם שבחוצ לשם פרנסה עצמית או סירסור, אם יש "תשלום" או אתנן,הרי שהם סימליים ביותר. מה זה נותן לשולט להגשים כזאת פנטסיה.?
slu
slu

Re: הזונה שבך

slu • 29 באוק׳ 2009
ראובן כתב/ה:
בכל אישה מקנן החשד שבתוך תוכה היא זונה ולרוב הנשים יש גם מידה של תשוקה להוציא את הזונה הזו מן הכוח אל הפועל.....

R

u every woman רובי??
אה! ההגמוניות הקוסמת של אלו שבטוחים שהם יודעים.
והדבר ההולם האחד לומר על כך.. פחחחחחחחחחחחחח!
s
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 29 באוק׳ 2009
[quote="nurit"]
.

למה שגבר/שולט, ירצה לראות את שלו עם אחרים בתפקיד ה"זונה המופקרת" ושוב,אני מדגישה שהעיניין הכספי,הוא שולי מאוד פה, כי הרי זה לא נעשה,כמו בעולם שבחוצ לשם פרנסה עצמית או סירסור, אם יש "תשלום" או אתנן,הרי שהם סימליים ביותר. מה זה נותן לשולט להגשים כזאת פנטסיה.?[/quote

זו שאלה מאד מענינת.
בעלי למשל מפנטז יחד איתי אבל הלכה למעשה אין מצב שיממש.
עצם המחשבה של האישה שלו עם אחר או אפילו חשופה בפומבי מרתיע אותו ובכל זאת הדברים נאמרים בקול רם ברגעים של ייחום משותף.
מענין באמת מה עושה את זה לצד השולט כאן.
ההפקרות יכולה להיות גם בדמות עירום פומבי, סשן השפלה מול אחרים וכו'
בתור נשלטת אני יודעת מזה עושה לי אבל מזה עושה לשולט? במיוחד אם אין לו כל כוונה לממש?
ראובן

זונות יקרות

ראובן • 29 באוק׳ 2009
נורית,

שאלת מהו הסיפוק של שולט מהשכרת זו ששלו, התשובה מרובדת:

1. הנפש הילדית: תחושת בעלות המושגת על ידי השאלת צעצוע לחבר-למשחק
2. הורמונים: השגת טסטוסטרון על ידי ''אני לוקח בחזרה את מה ששלי'' (בהמשך ל-1.)
3. הנפש האירוטית: פחד מפני המיניות העדיפה של האישה, צורך בשותפים לסיפוקה
4. פרומונים: ''להריח עליה גבר אחר'' ולו בתת-תודעה, הדבר פועל כסם רב-עוצמה (זכרי ביתא ואלפא)

זה גם כסף לא רע.

slu,

נגמרו הרווקים שאת מושכת לי בצמה? הזהרי במשאלותיך. לעניין הבנת נשים, אני משתדל ולעתים בהצלחה, לעתים לא.
ברור לך שהשקעתי בדבר זמן ואהבה - סוגד סביר, נאמר?

עכשיו צאו לעבוד,
R
gilsherr
gilsherr • 29 באוק׳ 2009
פנטזיית הזונה היא הנפוצה ביותר בקרב גברים ונשים.
האמת היא שאני כל-כך נהנה ממנה שאני מממש את פנטזיית הזונה עם זונה...