שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה לא מסופקת

פרשס
לפני 14 שנים • 31 באוק׳ 2009

המלכה לא מסופקת

פרשס • 31 באוק׳ 2009
אישתי מלכתי אהובתי לא מסופקת.

למה היא לא מסופקת ? כי אני עבדה הנאמן לא מספק אותה.

יש לי זין קטן.
כמה קטן ? קטן מאוד.
13 ס"מ של כלום.... :oops:

אתמול בלילה מלכתי ציוותה עלי להתחיל לזיין אותה.
חזק ומהר כפי שהיא אוהבת.
התנוחה האהובה עליה, היא התנוחה שבה מלכתי שוכבת על הבטן ואני שוכב מעליה וחודר מאחור.
אני יודע שזו אינה התנוחה הכי "מלכותית" שניתן למצוא,אבל זו התנוחה האהובה עליה ועם דרישות והעדפות אין על מה להתווכח.

בקיצור, אני מתחיל לזיין כשכמובן אסור לי לגמור.
מלכתי יודעת שככל שאני פחות גומר כך אני יותר צייתן וכנוע.

מלכתי מצווה עלי להתחיל לספור כל נעיצה ונעיצה.
1 מלכתי, 2 מלכתי, 3 מלכתי.
"עמוק וחזק" היא דורשת. תתחיל לספור מחדש.
1 מלכתי,2 מלכתי,3 מלכתי.
ב - 13 נשברתי, עמדתי לגמור ויצאתי מהר ממנה תוך כדי יבבה נשית (שלי כמובן).

שוכב לידה ומיבב כמו נקבה והיא מתחילה להקניט אותי.
"לא מספיק שיש לך זין כמו גפרור אתה גם גומר מהר ?"
"אתה לא גבר" וכו וכו'.

כנס מהר היא מצווה ותתחיל לזיין כמו שאני אוהבת.
יש לך להגיע עד 20.

1 מלכתי, 2 מלכתי, 3 מלכתי.
ב - 17 נשברתי .
ושוב הריטואל חוזר, אני יוצא ומתחנן על חיי שתפסיק, ושאני לא יכול יותר.
והיא משפילה אותי במילותיה.

בפעם הרביעית הצלחתי להגיע ל - 20 . יצאתי מתוכה מותש, ושכבתי לצידה עם ביצים כואבות וזין שורף.

היא רכנה לעברי וירקה לי לתוך הפה.
"הרווחת את זה ביושר" הוא אומרת תוך כדי שאני מלקק בשקיקה את הרוק שלה ומודה לה על כך.

בהמשך הלילה מלכתי התעללה בי בכך שהעמידה אותי ליד המיטה עם גוף מתוח, ראש מורם וידיים מעל הראש והתחילה לעשות לי ביד.
כמובן שאסור לי לגמור ועלי להחזיק מעמד עד ספירה של 20.
אתם כבר מבינים שהיה לי מאוד קשה ובכל פעם נשברתי והתחננתי על חיי בסביבות הספירה 17.

"אתה לא הולך לישון עד שתצליח להגיע ל - 20" מלכתי אמרה.
"גם אם זה ייקח כל הלילה".

ושוב בפעם הרביעית או החמישית הצלחתי לעמוד במשימה.

"אתה צריך להבין" מלכתי אומרת , " שאני לא צריכה רק משרת כמוך, אני צריכה עבד שיענג אותי וייספק אותי, מישהו שיהיה ויברטור אנושי ".

"יש לך גם זין קטן, ואתה גם לא יודע להחזיק מעמד"

לאחר מספר הקנטות והשפלות מילוליות, מלכתי שלחה אותי לפורום הזה בכדי לקבל עיצות עבורי ועבורה כיצד לספק אותה כמו שצריך.

מישהו יכול עזור ? להמליץ על דרכים ? תנוחות ? וכו' ?

כיצד אתן המלכות מגיעות לסיפוק מיני מהעבד שלכן ?
Mary Jane
Mary Jane • 31 באוק׳ 2009
איזה תיאור מגרה!
(בייחוד העניין עם היריקה icon_smile.gif )
המלט
המלט • 31 באוק׳ 2009
נסה סטרפ-און, ונראה מה יקרה ב 71 מלכתי, 72 מלכתי, 73 מלכתי....
Morticia
Morticia • 31 באוק׳ 2009
מוצאת לי גבר עם זין ענק ומתפנקת בלעדית מלשונו העדינה
union
union • 31 באוק׳ 2009
ההצעה שלי היא פשוטה בטרם אתם בוחרים בחדירה , פנק את השולטת שלך במשחק מקדים מקורי ומתמשך , לאחר מכן ענג אותה במין אוראלי משובח ובנשיקות וליטפים בכל הגוף , כשהרעיון הוא לספק אתה מינית ולהביא אותה לפורקן . לאחר מכן כשהאישה להוטה לעוד ומגורה יותר זה המקום האידיאלי לשלב חדירה ובאמצעים של שליטה שלה בכניסה ויציאה וטכניקות של הארכת זמן הגמירה ,נשימות ואיפוק תוכלו להינות יותר .

רעיון נוסף הוא לשלב סטרפ טון או אביזר אשר נלבש על הזין ועל האגן ומונע תחושת הנאה מן הגבר אך בהחלט משמש פקטור בתחושה של האישה כי יש משהו בתוכה .

באם כל הפתרונות האלה לא יועילו ,יש לשקול את נושא הקוקהולד .
Morticia
Morticia • 31 באוק׳ 2009
humiliated כתב/ה:
ההצעה שלי היא פשוטה בטרם אתם בוחרים בחדירה , פנק את השולטת שלך במשחק מקדים מקורי ומתמשך , לאחר מכן ענג אותה במין אוראלי משובח ובנשיקות וליטפים בכל הגוף , כשהרעיון הוא לספק אתה מינית ולהביא אותה לפורקן . לאחר מכן כשהאישה להוטה לעוד ומגורה יותר זה המקום האידיאלי לשלב חדירה ובאמצעים של שליטה שלה בכניסה ויציאה וטכניקות של הארכת זמן הגמירה ,נשימות ואיפוק תוכלו להינות יותר .

רעיון נוסף הוא לשלב סטרפ טון או אביזר אשר נלבש על הזין ועל האגן ומונע תחושת הנאה מן הגבר אך בהחלט משמש פקטור בתחושה של האישה כי יש משהו בתוכה .

באם כל הפתרונות האלה לא יועילו ,יש לשקול את נושא הקוקהולד .

מסכימה עם הפסקה הראשונה

תכלס אם תביא אישה לגמירה דגדגנית חזקה באמת ש-5 ס"מ בלבד יספיקו לגירוי מחדירה

בשביל זה לדעתי אישה צריכה לדעת מה מספק אותה ומשם להיות המובילה

עם הפסקה האחרונה איני מסכימה
הייתי זורקת אותך הרבה לפני שהייתי משפילה את עצמי ככה
(וכן, צר לי אבל אני רואה בכל הקקולד הזה אקט שמשפיל לא פחות, אם לא יותר, את האישה)

וזו כמובן דעתי בלבד
זכותי
icon_smile.gif
union
union • 31 באוק׳ 2009
אני סבור שלאישה דומיננטית ולבן זוגה הנמצא איתה בקשר בהסכמה מלאה ,יש את הזכות לבחור באם היא מעוניינת לממש במערכת השליטה הנשית , פעילות קוקהולדית ,לבטא את מיניותה ולשכב עם גבר אחר שאינו בן זוגה .כל עוד הגבר והאישה מודעים למה שהם עושים ומסכימים לכך .

דרך אגב נושא הקוקהולד לא חייב להתבטא בפרטנרים מיניים רבים של השולטת , הבסיס הוא מניעת הנאה מן הנשלט בזמן שלשולטת מותר לעשות את אותה פעילות , זהו הבסיס הפסיכולוגי והוא יכול להתבטא באיסור מוחלט של הנשלט לאונן בזמן שהשולטת מענגת את עצמה אל מול הנשלט.
Morticia
Morticia • 31 באוק׳ 2009
humiliated כתב/ה:
אני סבור שלאישה דומיננטית ולבן זוגה הנמצא איתה בקשר בהסכמה מלאה ,יש את הזכות לבחור באם היא מעוניינת לממש במערכת השליטה הנשית , פעילות קוקהולדית ,לבטא את מיניותה ולשכב עם גבר אחר שאינו בן זוגה .כל עוד הגבר והאישה מודעים למה שהם עושים ומסכימים לכך .

דרך אגב נושא הקוקהולד לא חייב להתבטא בפרטנרים מיניים רבים של השולטת , הבסיס הוא מניעת הנאה מן הנשלט בזמן שלשולטת מותר לעשות את אותה פעילות , זהו הבסיס הפסיכולוגי והוא יכול להתבטא באיסור מוחלט של הנשלט לאונן בזמן שהשולטת מענגת את עצמה אל מול הנשלט.

אני לא שללתי מאף אחד או אחת את זכותם לממש את עצמם בדרך זו או אחרת
אני רק הבעתי את דעתי האישית בנושא ולא שללתי בכך גם שום זכות מעצמי

ההסברים לנושא הקקולד (אלו ניסיונות שכנוע?) פחות מעניינים אותי כי לי ברורה דעתי בנושא וכך אני רואה את זה - מרגיש לי בעיקר כמו השפלה עצמית ולחלוטין לא הסטייל שלי
גם משוכנעת שתפקידי כשולטת הוא לספק את הצרכים שלי מתוך שימוש בנשלט ולא תוך שירותו...

זו הגישה שלי - מי שטוב לו ושמח כף ימחא ואל האוויר החופשי ישחרר נביחה שמחה
ומי שלא - לא.
חתולה והייטק
חתולה והייטק • 31 באוק׳ 2009
מה הייתי עושה?
מבלי להכנס להגדרות כן לא קוקהולד.
(כי בסופו של דבר אנו עוסקים בבני אדם שחיים בזוגיות.)
הייתי מתחילה אודישינים לזיינים חדשים בנוכחות בעלי.
הרי מדובר בהנאה שלי...היא באחריותי ולכן המילה האחרונה היא שלי! icon_razz.gif
מדי פעם מתחדשת בזיין חדש.(לא באופן קבוע כדי לא לפגוע בזוגיות)
מתבלת לי את ההנאה ב"גבר" אמיתי.
נולי
נולי • 31 באוק׳ 2009
א. כל תנוחה שהמלכה בוחרת היא מלכותית!
דוגי, אנאלי או מסיונרית, מלכותים בדיוק כמו ישיבה על הפנים או ירידה, כל עוד המלכה היא זו שקבעה שכך יהיה!
ב. בדוגי החדירה עמוקה יותר ומומלצתלכל בעלי הזין הקצר.
ג. יש תוספות המולבשות על הזין להארכה. יש גם כאלו עם חיספוס למי שלא עדינה מדי שם.
ד. סטרפון זה רעיון מצוין. כולל השפלה נפלאה שיכולה להיות מוגברת ע"י כליאת הזין בכלובון.
ה. גבר שלא יודע לגמור לפי ספירה הוא לא מחונך. אגב אתה אמור להיות מסוגל לגמור לפי ספירה בכל צורה של מגע והמוכשרים גם ללא מגע ישיר.הספירה של המלכה מספיקה להם.
N