לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים המרוויחות כסף מזיעתן

VUSES
לפני 14 שנים • 31 באוק׳ 2009

נשים המרוויחות כסף מזיעתן

VUSES • 31 באוק׳ 2009
מה דעכתם על גברים המעוניינים לשלם סכומי כסף תמורת סנדלים בריח כפות רגליה של האישה ?
ידוע כי זה שוק די פופולרי בישראל במיוחד בשביל נשים בתחילת דרכן הבדסמית שמחפשות לעשות כסף מהיר דרך מכירות של נעלי בית, סנדלים ואף גרביים ותחתונים... אני אישית מכור לזה בטירוף.
icon_razz.gif
union
לפני 14 שנים • 31 באוק׳ 2009

עלינו לגלות אחריות ממלכתית

union • 31 באוק׳ 2009
ולהימנע מפעילויות המעודדות את התפשטותה של מחלת שפעת החזירים , כי הרי ידוע שאחדים מגורמי המחלה הינם דומיות תאבות בצע אשר נדבקו בחיידק החזירי .

כשמשלבים זאת עם גברים טפשיים התוצאה עלולה להיות הרת אסון .
פאני היל​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 1 בנוב׳ 2009

Re: נשים המרוויחות כסף מזיעתן

פאני היל​(לא בעסק) • 1 בנוב׳ 2009
VUSES כתב/ה:
מה דעכתם על גברים המעוניינים לשלם סכומי כסף תמורת סנדלים בריח כפות רגליה של האישה ?
ידוע כי זה שוק די פופולרי בישראל במיוחד בשביל נשים בתחילת דרכן הבדסמית שמחפשות לעשות כסף מהיר דרך מכירות של נעלי בית, סנדלים ואף גרביים ותחתונים... אני אישית מכור לזה בטירוף.
icon_razz.gif

מגרה אותך יותר אם אתה משלם עבור הפריטים המוזכרים, או שאתה מרגיש מנוצל
ומעדיף לקבל במתנה?

פאני היל
רצסיבי​(נשלט)

רצסיבי​(נשלט) • 1 בנוב׳ 2009
VUSES כתב/ה:

התכוונת מה דעתנו עליך, נכון ?
כי הרי אתה מצהיר בפרופיל שלך וגם בהודעה הזו שאתה נכנס להגדרה של "גברים המעוניינים לשלם סכומי כסף תמורת סנדלים בריח כפות רגליה של האישה".
ובכן, דעתי היא שהפטיש הזה לגיטימי לחלוטין, אבל ההודעה שלך - שהיא בעצם ניסיון לגייס תשומת לב במסווה - קצת פחות לגיטימית (אם כי היא בהחלט בגבול הנסלח).

אבל לא זו הנקודה לשמה הגבתי.
אם כבר רווח מזיעה, למה שלא תרכוש שיער גזוז של בתי שחי? הקירבה לזיעה הרבה יותר גדולה, ובאם תתאזר בסובלנות, בסוף תוכל לרקום לעצמך מזה שמיכת טלוויזיה נאה, בה תוכל להתכסות בזמן שתסניף את התחתונים הורודים המשומשים.
שלא לדבר על כרית משיער ערווה מקורזל.
או מוך מהפופיק.
או "לדר" מהאוזן.
אני מתקשה להבין למה להסתפק באביזר הביגוד כשאפשר ללכת על הדבר האמיתי.
המלט
המלט • 1 בנוב׳ 2009
תאווה למנעלי-אישה הספוגים בריח כפות רגליה הינה הסתעפות מוכרת מתוך אינסוף דרכי הפטיש שלשמן התכנסנו כאן. אל תתיאש מהתגובות הציניות - ב 99% מהמקרים זה מעיד על מבוכה בצורתה הגולמית ביותר. גם אני אוהב להסניף נעליים, גרביים וסנדלים של נשים שעושות לי את זה, אך טרם ניסיתי לקנות את זה מאישה זרה. יש כאן כמה בחורות בכלוב שמציעות למכירה נעליים שלהן. לך על זה.
VUSES

VUSES • 1 בנוב׳ 2009
רצסיבי כתב/ה:
VUSES כתב/ה:

התכוונת מה דעתנו עליך, נכון ?
כי הרי אתה מצהיר בפרופיל שלך וגם בהודעה הזו שאתה נכנס להגדרה של "גברים המעוניינים לשלם סכומי כסף תמורת סנדלים בריח כפות רגליה של האישה".
ובכן, דעתי היא שהפטיש הזה לגיטימי לחלוטין, אבל ההודעה שלך - שהיא בעצם ניסיון לגייס תשומת לב במסווה - קצת פחות לגיטימית (אם כי היא בהחלט בגבול הנסלח).

אבל לא זו הנקודה לשמה הגבתי.
אם כבר רווח מזיעה, למה שלא תרכוש שיער גזוז של בתי שחי? הקירבה לזיעה הרבה יותר גדולה, ובאם תתאזר בסובלנות, בסוף תוכל לרקום לעצמך מזה שמיכת טלוויזיה נאה, בה תוכל להתכסות בזמן שתסניף את התחתונים הורודים המשומשים.
שלא לדבר על כרית משיער ערווה מקורזל.
או מוך מהפופיק.
או "לדר" מהאוזן.
אני מתקשה להבין למה להסתפק באביזר הביגוד כשאפשר ללכת על הדבר האמיתי.

התכוונתי אליי, אליך, וכל מי שחובב את התחום.
שיער בית שחי - אם זוהי המלכה שלך, אז כן.
אם זוהי אישה איכותית - אז כן.

כל דבר בעצם.
VUSES
VUSES • 1 בנוב׳ 2009
המלט כתב/ה:
גם אני אוהב להסניף נעליים, גרביים וסנדלים של נשים שעושות לי את זה, אך טרם ניסיתי לקנות את זה מאישה זרה.

מה זאת אומרת? אם אינך קונה, אז איך בדיוק אתה מממש את אהבתך לדברים שהזכרת?
יש נשים המספקות לך זאת בחינם? תעדכן אותנו.

אגב שמעתי בעבר על כאלו הלוקחים\הגונבים את הנעליים\הקפקפים של השכנה ממול, מעבירים את לשונם בעונג ולאחר מכן מחזירים את הציוד למקום על מנת שהגברת תמשיך להניח את מוצריה לצד דלתה ולא תפסיק עקב "גניבות".
המלט
המלט • 1 בנוב׳ 2009
VUSES כתב/ה:
המלט כתב/ה:
גם אני אוהב להסניף נעליים, גרביים וסנדלים של נשים שעושות לי את זה, אך טרם ניסיתי לקנות את זה מאישה זרה.

אגב שמעתי בעבר על כאלו הלוקחים\הגונבים את הנעליים\הקפקפים של השכנה ממול, מעבירים את לשונם בעונג ולאחר מכן מחזירים את הציוד למקום על מנת שהגברת תמשיך להניח את מוצריה לצד דלתה ולא תפסיק עקב "גניבות".

עם בת זוג, למשל.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
המלט כתב/ה:
VUSES כתב/ה:
המלט כתב/ה:

עם בת זוג, למשל.

מפונק.
המלט
המלט • 1 בנוב׳ 2009
שיר כאב כתב/ה:
המלט כתב/ה:
VUSES כתב/ה:
המלט כתב/ה:

עם בת זוג, למשל.

מפונק.

מה שעובד.