לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתן אוהבות את הנשלט/סאב שלכן?

יערה46
לפני 14 שנים • 9 בנוב׳ 2009
יערה46 • 9 בנוב׳ 2009
עקשנים לא עושים לי את זה

מלבד זאת אני מעדיפה נישלטים שיודעים מתי
להיות קצת שובבים ומרדנים ומתי להכנע ולציית.

כל דבר במידה ובהתאם לסיטואציה
נולי
לפני 14 שנים • 9 בנוב׳ 2009
נולי • 9 בנוב׳ 2009
אני אוהבת אותם קוראי מחשבות ושומרי סוד.
שונרתא
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009
שונרתא • 10 בנוב׳ 2009
קשורים, מכוסי עיניים, על הבטן.

אה, רגע, חשבתי בקול...פאק!!! אני לא בעסק בכלל!

icon_whipper.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 10 בנוב׳ 2009
אני לא מאמינה בהתמסרות ובכניעה 'אוטומטית'. אין בכך אתגר או ענין לשולטת וגם נותן את התחושה שבעצם לא ממש משנה מי נמצאת שם עם השוט המטאפורי (והמוחשי) ביד. קשר של שליטה צריך להבנות מתוך הכרות קרובה, אמון והבנה הדדית מי הבוסית ומתוך רצון אמיתי וכן להיות "שלה". גם אני לא אוהבת עקשנים, אבל מרד קטן פה ושם משאיר אותי 'בערנות'. מה גם שמניסיוני האישי, אחרי מרד שכזה בדרך כלל הכניעה וההתמסרות הם עמוקים יותר. וכן אני בהחלט אוהבת לחנך את ה'נער' ולהתאים אותו לצרכי ודרישותי - עד כמה שזה אפשרי icon_cool.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
פולו כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
וואי, קשה לבחור.
כי אני מאד אוהבת ציות ודי מתעצבנת כשאני לא מקבלת אותו.
אבל לא ישר על ההתחלה. בואי נגיד, אני רוצה אחד שיבחן אותי קצת, שאצתרך להרוויח את האמון שלו, שינסה קצת להתמרד ולבחון את הגבולות. כי אם הוא לא עושה את זה, זה כאילו יכולתי להיות כל אחת. אני אוהבת להרוויח את האמון, אוהבת לדחוק את הגבול.
אבל אם אחרי כמה זמן הוא לא נרגע וממשיך ללכת איתי ראש בראש, זה סתם מעייף. הקטע הזה די ממצה את עצמו עם הזמן. שיתן קצת פייט בהתחלה ואז שיעצום עיניים וילך אחרי.

מדהים שזה בדיוק כמו בונילה. גם בונילה, גבר שהוא (קצת) מניאק, קצת קשה להשגה, קצת לא מובן, קצת לא מוסבר, קצת מסתורי - עושה את זה לנשים, לפחות בהתחלה, יותר מאשר "הבחור הטוב" , הגלוי, הזמין, הרודף, הקל להשגה.
המפתיע (או שלא מפתיע) שכמה שכולן מודעות לשני סוגי הגברים - עדיין רובן נמשכות למאתגר שבהם (עם כל התוספות השליליות הנילוות לכך). לפעמים, אני נדהם לראות, איך בחורות (וניליות) שמודעות לכל העניין נמשכות ונופלות לתוך קשרים שכאלה.

למרות ש Tish Adams הפנתה את השאלה לשולטות, אני מרשה לעצמי להגניב לכאן את דעתי האישית. זה לא משנה אם מדובר בונילית, שולטת או נשלטת. גבר מאתגר ויותר קשה להשגה תמיד יעשה את זה יותר לנשים (גם אם הן לא יודו בכך וגם אם הן לא מודעות לכך).

אההה... וזה גם עובד הפוך דרך אגב icon_wink.gif

אבל לא לזה התכוונתי. כמובן שיש משהו בדבריך, אבל זה בכל זאת נראה לי לא קשור לכאן.
התכוונתי, שאני לא רוצה ציות עיוור על ההתחלה כי זה גורם לי להניח שהוא פשוט מטומטם, או שפשוט לא אכפת לו מי אני כל עוד יש לי שוט ומגפיים. אני לא רוצה אחד שילך אחרי כל אחת. אני לא צריכה שהוא יהיה אתגר כמו שאני צריכה שהוא לא יהיה דביל נטול סטנדרטים. ברגע שעוברים את השלב הראשוני, אחרי שהוא מכיר אותי ויודע שהוא יכול לסמוך עלי, אני נהיית הרבה פחות סבלנית לנסיונות התנגדות.

אני יודעת שזה נשמע כמו התגוננות, אבל... תראה, זה לא שאני מתווכחת אתך, אני אפילו לא ממש התייחסתי למה שאמרת. פשוט היה נדמה לי שדברי הוצאו מהקשרם, אז חזרתי על עצמי icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
רפאל כתב/ה:
גם אני הולך על התמסורות.
אבל אני אוהב גם ציות. אז אני אגיב לזה:

יולי Yuli כתב/ה:
אני מאד אוהבת ציות ודי מתעצבנת כשאני לא מקבלת אותו.
אבל לא ישר על ההתחלה. בואי נגיד, אני רוצה אחד שיבחן אותי קצת, שאצתרך להרוויח את האמון שלו, שינסה קצת להתמרד ולבחון את הגבולות. כי אם הוא לא עושה את זה, זה כאילו יכולתי להיות כל אחת. אני אוהבת להרוויח את האמון, אוהבת לדחוק את הגבול.

אני לא יודע למה יולי התכוונה בדיוק, אבל על פניו אני לגמרי לא מתחבר לזה. הריטואל הזה של "להוכיח את העניין האותנטי שלך באדם" הוא הדבר הכי מאוס ולא אותנטי שיש בעיני. מהניסיון שלי אני גם יכול לומר שטיזינג ואתגור הדדי הם הדברים הכי לא אינטימיים שיש. אלו בדיוק אותן פעולות מכאניות שאנשים עושים זה לזה בשביל להפעיל זה את זה, לא משנה במי מדובר. ואחרי לא מעט שנים שבהם חזרו והפעילו אותי, או הפעלתי אחרים, די נמאס לי מזה (להוציא את הימים שבהם אני קם על הצד הסאדומזוכיסטי שלי). אני חושב שאם שני אנשים מכירים באתר בדס"מ, ומן הרגע הראשון יש שם משהו מהציות, אז זה נחמד מאוד. בדיוק כמו שנשיקה בדייט ראשון יכולה להיות משהו נחמד מאוד (אפילו שעושים את זה עם כל אחת). 

חשבתי על מה שכתבת, ואני חושבת שאתה צודק. גרמת לי לבחון מחדש את מה שאמרתי.
אמנם אני לא חותמת תחת דבריך במלואם ולא מבטלת את דברי הקודמים, וגם לא התכוונתי בדיוק לדבר המעצבן שדיברת עליו (חלקית כן), אבל תודה על הארת נקודה שהתעלמתי ממנה.
פולו
פולו • 10 בנוב׳ 2009
Madame T כתב/ה:
וכן אני בהחלט אוהבת לחנך את ה'נער' ולהתאים אותו לצרכי ודרישותי - עד כמה שזה אפשרי icon_cool.gif

כמו שנאמר (משלי כ"ב, ו') "חנוך לנער על פי דרכה גם כי יזקין לא יסור ממנה". icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 10 בנוב׳ 2009
פולו כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
וכן אני בהחלט אוהבת לחנך את ה'נער' ולהתאים אותו לצרכי ודרישותי - עד כמה שזה אפשרי icon_cool.gif

כמו שנאמר (משלי כ"ב, ו') "חנוך לנער על פי דרכה גם כי יזקין לא יסור ממנה". icon_smile.gif

בדיוק!!! icon_razz.gif
Victoria Frances​(שולטת)

רק רגע.

Victoria Frances​(שולטת) • 10 בנוב׳ 2009
אני לא אמרתי שמישהו צריך לבטל את עצמו
אלא שאני כן מאמינה שצריך להיות ציתן מהתחלה כי הרי לפני שמתחילים את השליטה מכירים ויודעים מראש אם האדם הזה מתאים.
אני לא עושה לעולם סשנים עם מישהו ללא הכרות מוקדמת.
העובדה שהוא יציית לי לא אומר שלא ארצה להקשיב, לשאול ,וחלוק עימו דברים
אחרי הכל מדובר כאן בבן אדם.
מחובתי לדאוג לו כל עוד הוא בשליטה שלי.

מקווה שהסברתי את עצמי טוב יותר icon_wink.gif
ריפרף

Re: רק רגע.

ריפרף • 10 בנוב׳ 2009
Victoria Frances כתב/ה:
אני לא אמרתי שמישהו צריך לבטל את עצמו
אלא שאני כן מאמינה שצריך להיות ציתן מהתחלה כי הרי לפני שמתחילים את השליטה מכירים ויודעים מראש אם האדם הזה מתאים.
אני לא עושה לעולם סשנים עם מישהו ללא הכרות מוקדמת.
העובדה שהוא יציית לי לא אומר שלא ארצה להקשיב, לשאול ,וחלוק עימו דברים
אחרי הכל מדובר כאן בבן אדם.
מחובתי לדאוג לו כל עוד הוא בשליטה שלי.

מקווה שהסברתי את עצמי טוב יותר icon_wink.gif

ממש מוצתחן בעיני ויקטוריה הנ"ל.

icon_arrow.gif