בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתן אוהבות את הנשלט/סאב שלכן?

lady inBlack
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009
lady inBlack • 10 בנוב׳ 2009
Queencie כתב/ה:
הקשר הבדס"מי נבנה על בסיס הכרות אישית, שבה אני מבררת את מידת ההתאמה ברמת הפנטזיות, הגבולות, ה-likes וה-dislikes. אם יש התאמה ויש משיכה (מנטלית ומינית) והדדית, אז יש מקום לבדס"מ.

בשלב הזה, אם הבענו רצון הדדי לקשר בדס"מי,
אני מצפה לציות, להתמסרות, לנתינה מלאה / מקסימלית מצידו.
זה אמנם נבנה בהדרגה, כך גם הדרישות שלי ממנו.
יס מן? כן! כי בדיוק בשביל זה אני והוא שם.
יש מקום לטיזינג - בחן, במידה, בהומור.
לא למרדנות, לא לסרבנות, לא לזלזול.
יש מקום לשיח (ומאוד רצוי) לפידבק (הדדי) לעידכון פנזטיות וציפיות.
אבל - לא בזמן הפעילות הבדס"מית.
המימוש של המסרים מהפידבקים הללו בידיי, בזמן ובאופן שאני אמצא לנכון.

טוטאלית משהו?
וואלה.

יש לנו אותו טעם icon_wink.gif
Mary Jane
Mary Jane • 10 בנוב׳ 2009
הנשלט האידיאלי, לטעמי, הוא כזה שאפשר לשמור בקופסא ולהוציאו לשימוש קצר בעת הצורך.
טווח הפעילויות להן ידרש יהיה מגוון ויתקבל תמיד בשמחת אין-קץ ובחיוך הפרוש על פניו. עדיין לא החלטתי אם מוטב שייצא מהבית לעתים או שעדיף לי להחזיקו בין כתליי ביתי בלבד.
Tish Adams
Tish Adams • 10 בנוב׳ 2009
מרדנים, טיזרים, קשים להשגה וכו' לא מעניינים אותי.
ההסכמה להכנס למערכת והמקום בו היא מעמידה אותו, במקום מתמסר, כנוע וכמו שQ כתבה, בהדרגה, חשוב גם לי.
תקשורת היא הבסיס לדעתי.
דברים שקשים לו לביצוע, שלא יבצע כי אין לו ברירה אלא, מהמקום שהוא יהנה מההנאה שלי שתופק מאותו אקט. זה תהליך וצריך להיות פתוח אליו, ללמוד, להתקדם.
והומור, מאוד חשוב לי. גם במצבים הכי הכי... כמובן בתאקט.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי נוב' 10, 2009 8:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המלט
המלט • 10 בנוב׳ 2009

גבר, תחשוב מחוץ לקופסה..
צארינה
לפני 14 שנים • 15 בנוב׳ 2009

אם יורשה לי,

צארינה • 15 בנוב׳ 2009
לויאלי. מאוהב. מליון סאבים שם בחוץ ונדירים הם אלו שנמצאים שם מתוך אהבה לנשים. רובם מגיעים לסצנה מתוך כמיהה לסיפוק אינטרסנטי של צרכים, ורואים בך כלי לשם כך. הכי חשוב שיהיה לו ראש על הכתפיים ושיהיה שם בגללך.
ושיהיה לו תמיד, אבל תמיד, רגליס אדום באוטו.
Noxie

Re: אם יורשה לי,

Noxie • 15 בנוב׳ 2009
צארינה כתב/ה:
לויאלי. מאוהב. מליון סאבים שם בחוץ ונדירים הם אלו שנמצאים שם מתוך אהבה לנשים. רובם מגיעים לסצנה מתוך כמיהה לסיפוק אינטרסנטי של צרכים, ורואים בך כלי לשם כך. הכי חשוב שיהיה לו ראש על הכתפיים ושיהיה שם בגללך.

מסכימה לגמרי.. יש כמות כל כך קטנה של גברים שבאמת ובתמים מעריכים ואוהבים אישה ונמצאים שם מהסיפוק של לספק אותה,בצורה כלשהי.
כל הטיזרים,בזבזני הזמן והמשועממים-אם זה היה תלוי בי היתי שולחת לים אחד אחד
מנגד,אף אישה לא אוהבת ולא מחפשת סמרטוט רצפה. עם סמרטוט רצפה מנגבים, תולים שיתייבש, עד שהוא כבר בלאי,ומחליפים באחד אחר. יותר נעים ללטף כלבלב עם פרווה רכה.
מנוסח לשני המינים כמובן
Morticia

Re: אם יורשה לי,

Morticia • 15 בנוב׳ 2009
Anox כתב/ה:
צארינה כתב/ה:

מסכימה לגמרי.. יש כמות כל כך קטנה של גברים שבאמת ובתמים מעריכים ואוהבים אישה ונמצאים שם מהסיפוק של לספק אותה,בצורה כלשהי.
כל הטיזרים,בזבזני הזמן והמשועממים-אם זה היה תלוי בי היתי שולחת לים אחד אחד
מנגד,אף אישה לא אוהבת ולא מחפשת סמרטוט רצפה. עם סמרטוט רצפה מנגבים, תולים שיתייבש, עד שהוא כבר בלאי,ומחליפים באחד אחר. יותר נעים ללטף כלבלב עם פרווה רכה.
מנוסח לשני המינים כמובן

מצטרפת אליכן ולגמרי מסכימה אתכן

אוסיף ואומר שהאהבה אליו, מבחינתי לפחות, לא פחות חשובה
אחרת זה באמת...
סתם
icon_rolleyes.gif