שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשיי הסירוב

ציידת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 6 בדצמ׳ 2003

קשיי הסירוב

ציידת​(שולטת) • 6 בדצמ׳ 2003
לכל אותם עבדים אשר מתמרמרים מאי היחס שהם זוכים לו מהדומיות באתר

אני רוצה להפנות את תשומת לבכם לתש' הבאה שקיבלתי בעקבות סירובי לסאב:

" כנראה שאני נראה יותר מדי טוב בשבילך..בחורה מלאה עם ביטחון עצמי נמוך שיודעת שהיא לא נראית משהו ובגלל זה היא מתפדחת לשים תמונה ולהראות את עצמה ובגלל זה היא ממורמרת וצריכה לרדת על בחורים בטלפון...
את לא צריכה עבד אלא פסיכולוג..ודיאטה.."

האם איבדנו את הנימוס הבסיסי בין אדם לאדם ?
הרי מעבר לדומית - סאב
מדובר כאן בבני אדם ......

ומי שקשה לו להתמודד עם סירוב אולי מוטב לו שלא ינסה כלל ........
MASTER BELT​(שולט)

ציידת שלנו אני אוהב אותך יפהפיה מבפנים ומבחוץ

MASTER BELT​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2003
icon_wink.gif
Tame
Tame • 6 בדצמ׳ 2003
ציידת, כולם הרי יודעים שמסתובבים המון "טרולים" ברשת ושתגובות מעין זו (ואף גרועות יותר) אינן דבר נדיר.

אולי זה המחיר שעלינו לשלם על החופש הרב שאנו מקבלים דרך הרשת..

לכל מטבע יש שני צדדים.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2003
ציידת אני מציעה לך להתעלם מכאלה באלגנטיות ...
לא מגיעה להם התשומת לב , אנרגיה מבוזבזת (:
sleeper​(נשלט)

תגובה...

sleeper​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2003
ראשית אני אסכים לגמרי עם ציידת, ועם המגיבים האחרים כאן. יש הרבה אנשים, ולא רק כאן אלא בכלל בחברה שבה אנו חיים שמתנהגים בצורה כזו ש... כמו שאמרה Infinite פשוט לא שווה לבזבז עליהם ולו שנייה אחת קטנה. אולי זו דרך של אנשים מסוימים להתגבר על פגיעה שהם מרגישים באגו...

מצד שני אני יכול לומר ש... הרבה מלכות, לפחות שאני שמתי לב, לא תמיד מחזירות תשובה, אפילו שלילית. אני לא מצפה משולטות שכותבות בפרופיל שלהן שהן לא מעוניינות שיגיבו, בן אדם רציונלי צריך להבין שאין למה לנסות אפילו לשלוח הודעה אליה. אבל מלכות שמעודדות אנשים שיתקשרו אליהן, או סתם לא כותבות שהן אינן רוצות אף אחד...
אז חוסר היחס שעליו מדברים הסאבים הוא זה של מלכות כאלה שפשוט לא עונות...

עכשיו, ציידת את אמורה להכיר את זה, במשפט הבין לאומי... (דיני מלחמה אני חושב) יש עקרון של חוסר הדדיות... ואני חושב שצריך ליישם את זה כאן... בתור מלכה לא צריך לרדת לרמה של אותם סאבים לא רצויים... ולהמשיך לשלוח לפחות הודעות שלילה קצרות... "לא רוצה" לא צריך יותר... תמיד יהיו כאלה שיהיו מגעילים, אז ברגע ששולח אחד כזה תגובה שכזו פשוט צריך להתעלם (אם אני לא טועה יש אפשרות של לחסום הודעות מאדם מסוים... כלובי יתקן אותי אם אני טועה)...

עד כאן על הנושא הזה...
ציידת, אני מבקש לא לרשום על החשבון עוד הצלפות
icon_biggrin.gif
אני בטוח שאת יודעת לא להקשיב לאנשים שכאלה...
את יפה ומתוקה
kiss.gif
אלון-סאב​(נשלט)
לפני 20 שנים • 7 בדצמ׳ 2003
אלון-סאב​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2003
ציידת, הצעתי לך אם תבחרי לקבלה היא לצפות גם לסוג הזה של תתי-אדם מגעילים, ולתגובות שכאלה. אם מצפים לכך, נפגעים פחות. לא חסרות סיבות לתגובות שכאלה, אך מה שכולם מסכימים פה זה שתגובות כאלה והאנשים שכותבים אותם לא שווים יריקה, ובטח שלא התייחסות כלשהי.

הוצע בעבר שבאם ידועה לך זהותו הוירטואלית (על פי כינוי או אי.מייל למשל), תוכלי אף לכתוב למלכות אחרות - מכרות, ידידות, ולהזהירן מפניו. לדעתי זה מגיע לו, ואף מעבר לכך. כל אדם שמכנה את עצמו "עבד" או "סאב" ואין בו אפילו טיפת אנושיות כמו שהלה הפגין, שלא לדבר על ג'נטלמניות, זה דינו. לדעתי האישית בלבד.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ציידת...........

קודם כל, מוכרת לי מאוד הסיטואצייה שסיפרת כאן, לדאבוני, כפי שציינו כאן כבר, יש את החוסר כבודד בסיסי בין בני האדם ברשת וחבל.
אך, היות וקיימת כאן הרשימה השחורה, אני בשמחה משתמשת בה כשמגיעות אלי הודעות טרוליות למינהן, או הודעות מאדם שהודעתי לו בנימוס רב שאין לי עיניין בו ומקבלת ממנו הודעות משמיצניות למינהם-פשוט מדפדפת אותו הלאה, בטח לא לוקחת ללב ומכניסה ,כפי שאמרתי, לרשימה השחורה.

סליפרס, תשובתי כאן מופנית גם אליך, הגיע הזמן שתבינו שאין אנו יכולות לענות על כל הודעה והודעה-את האמת, אנו עונות רק להודעות שמענינות אותנו, בלתי אפשרי לענות לכל ההודעות-אין בכך משהו אישי, שכן הרי זה ידוע שעיניין הינו טעם אישי ואינדיווידואלי ולא יתכן שכולם יענו על טעמם של כולם.

אני פה, פונה אליכם על גבי גלי האתר ואומרת לכם-אין באפשרותינו לענות לכולם גם אם זה לשלילה, אם אינכם מקבלים תשובה תוך כמה ימים, הבינו לבד שאין עיניין.
זה לא בא לפגוע בכבודכם כבני אדם או סאבים, אלא פשוט אי אפשר לשבת ימים שלמים לענות תשובות לכל סאב פונה באשר הוא.

ותמיד תזכרו- לכל דומית נכונה, יש את הסאב הנכון.
אז בואו נהייה יותר נימוסיים בתשובות שלנו ובתגובות, זה רק יכול לעלות את קרניכם.

בהצלחה.

רחפנית-הדומית המרחפת.

theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2003
התלונות של אי היחס בין מלכות לעבדים , זהים ואף חמורים באותה צורה , מתגובות חסרות טאקט של עבד שנידחה.

וגם עליהם ראוי לתת את הדעת!
מושכת אש​(שולטת)

ציידת יקרה,

מושכת אש​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2003
ראשית, אני מצטרפת לדברי קודמיי. מי שכתב לך תגובה כזו, אינו ראוי אפילו ליחס ובטח שאין טעם לקחת ללב או לנטור, החיים קצרים מדי וכדאי לתעל את האנרגיות למקום שחיובי להשקיע בו.

שנית, לי כשולטת שלא מחפשת עבד חדש (טוב לי עם העבד הנוכחי) ואין לי תמיד זמן או סבלנות לענות אישית לכל פונה, מעיקה העובדה ששולחים שוב ושוב הודעת היכרות. כדאי לשים לב שעל כל שולטת יש למעלה מעשרים עבדים, כמובן שהיחס לא הוגן, אך ההגיון אומר שיש לשים לב לתמונה הכוללת כמו שהרחפנית אמרה. קיים קושי במענה (אף אם הוא מענה שמטרתו לדחות את הפונה על הסף בצורה מנומסת) שכן הוא גוזל זמן ניכר, שאותו אני מבכרת להשקיע דווקא במטרה שלשמה אני באתר - הנאה נטו.

בהזדמנות זו, אנצל את הבמה ואתנצל בפני כל מי שפנה אלי ולא זכה למענה (מקוצר זמן). יפה מצדכם שראיתם לנכון להגיש מועמדות אולם אני לא מחפשת. ברגע שאחפש, האמינו לי, תופיע מודעה שאזום מרצוני החופשי.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

theslv

אם היית טורח לקרוא את תשובתי עד הסוף, היית רואה שהתייחסתי לחוסר תגובתנו בהחלט ואף הסברתי למה.

יתרה מזאת, אף מראש הסברתי שזה לא משהו אישי, אך תגובתך מראה לי שכנראה אתה מאלו שלא טורחים לקרוא ולכבד תשובות של אחרים וחבל.

יום טוב.

רחפנית-הדומית המרחפת.