שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשיי הסירוב

loren
לפני 20 שנים • 9 בדצמ׳ 2003
loren • 9 בדצמ׳ 2003
swich כתב/ה:
אל תרגיש היא לא חייבת לך כלום icon_arrow.gif

??? icon_eek.gif icon_eek.gif
הלוווו זה פורום...........אנשים כותבים מה שהם מרגישים icon_arrow.gif
ציידת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 10 בדצמ׳ 2003

תודה על שיתוף הפעולה

ציידת​(שולטת) • 10 בדצמ׳ 2003
רציתי להודות לכל מי שטרח וכתב כאן
כשכתבתי את ההודעה הייתי במצב רוח די סוער

אני שמחה לגלות שהרבה מהכותבים כאן תמימי דעים
ואולי בעצם כדאי לנו להכין את : אמנת הפורום או משהו דומה icon_lol.gif
aftercake​(נשלט)
לפני 20 שנים • 18 בדצמ׳ 2003
aftercake​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2003
אני רוצה להתייחס לנושא ההתעלמות וחוסר התגובה מצד מלכות לפניות של סאבים, בתואנה ש"שיש המון פניות ואין זמן". התלבטתי אם לכתוב את התגובה הזאת, כי היא מעלה מחדש משהו שעשיתי בעבר ואני לא גאה בו, כי כשעשיתי אותו לא חשבתי על כל ההשלכות שלו. אז קודם כל, אני רוצה להתנצל שוב על מה שעשיתי (אל תדאגו, גם חטפתי מכלובי על זה, אבל בסוף הוא היה מספיק רחום וחנון כדי לא להעיף אותי מכאן).
בכל מקרה, בעקבות כמה שרשורים בדיוק בנושא הזה (נדמה לי שהכותרת שלהם היתה "נימוסים"), החלטתי לעשות ניסוי: התחזיתי למלכה, ורציתי לראות כמה פניות יהיו, אם באמת אי אפשר לענות לכולם, והאם העבדים/ סאבים כאן באמת כל כך תוקפניים.
הממצאים היו שאכן יש המון פניות, אבל עדיין אפשר, בלי לבזבז יותר מדי זמן, לענות לכולם (ואני לא מדבר בכלל על האופציה הפשוטה של לכתוב בפרופיל שלא מחפשת הכרויות). וראה זה פלא - כשדחיתי סאבים כאן בנימוס, אף אחד לא תקף אותי, אף אחד לא השמיץ, אף אחד לא הטריד, כולם היו מנומסים ואדיבים.
לכן, אני לא כ"כ מקבל את הטיעונים שהושמעו. נכון, זה מבזבז זמן, אבל אמירה "אני מעדיפה להשקיע את הזמן שלי כאן בהנאה, כי זה מה שבאתי לעשות כאן" לדעתי מגלמת בתוכה בדיוק את חוסר הנימוס. גם לעזור לאחרים, לא להידחף, לענות בנימוס לשאלות בחיים האמיתיים מבזבז זמן יקר שהיינו יכולים לנצל בדרכים אחרות לטובת עצמנו, ובכל זאת אנחנו (או לפחות חלקנו) מנומסים מספיק ומתורבתים נספיק כדי לא להתעלם.
כמו שכבר כתבו כאן - לכל מטבע יש שני צדדים. אז מי שאין לה מספיק כבוד לזמן של אחרים ולרגשות של אחרים, שלא תתפלא שזה חוזר אליה כבומרנג (ועדיין, אני לא מצדיק פניות חצופות והטרדות - 2 עוולות לא יוצרות צדק, או משהו כזה, בתרגום חופשי). בייחוד שתשובה של שתי מילים, גם להרבה פונים, היא אמנם מעיקה, אבל לא סוף העולם (ושוב - הכי קל לכתוב בפרופיל. הרי לזה הוא נועד).

לסיום - שוב התנצלות על ההתחזות ההיא.
Tame
לפני 20 שנים • 19 בדצמ׳ 2003
Tame • 19 בדצמ׳ 2003
*מוחק כפיים למשתוקק לקולר*
אני שמח שלקחת על עצמך את הסיכון בשביל לערוך ניסוי שכזה ואף הרהבת עוז וחזרת אלינו עם התוצאות.
לדעתי אין פה עילה להעיף אותך מהאתר, המון אנשים נכנסים לכאן בשמות בדויים.
אני מניח שלא "הולכת שולל" אף אחד ולכן ה"פגיעה" בזולתך איננה רבה.

הוכחת שהנימוס והנחמדות אכן מנצחים וכדאי שכולם יאמצו אותם.
aftercake​(נשלט)
לפני 20 שנים • 20 בדצמ׳ 2003
aftercake​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2003
אמנם לא הולכתי אף אחד שולל, אבל עדיין, עם כמות ההתחזויות באינטרנט, עוד מקרה של גבר שהתחזה למלכה רק מעצים את חוסר האמון של כולם. לכן, אני מצטער על מה שעשיתי ולא הייתי חוזר עליו (במיוחד עכשיו, כשאני גולש יותר ורואה עד כמה התופעה הזאת רחבה בצ'טים).
אגב, צריך גם לזכור שגם אם מלכה לא ענתה, זה אמנם לא מנומס במיוחד מצידה, אבל עדיין צריך לקחת את זה בפרופורציה ולא להיכנס יותר מדי לסרטים. עם כל הכבוד, יש מספיק מלכות בעולם, וזה שמלכה חושבת שהיא מתת האל לעולם, עוד לא אומר שלא לדבר איתה זה כזה הפסד גדול (במיוחד אלו שחושבות שהן כל כך מורמות מעם שהן לא יכולות גם להגיב במילה)
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2003
יש פה עוד נקודה, משתוקק לקולר:
אני אמנם לא מלכה, ולא מקבלת את כמות הפניות שהן מקבלות, אבל אני כן מקבלת מידי פעם פניות הן משולטים והן (משום מה) מנשלטים.

חלק גדול מהפניות, מטבע הדברים, הוא מאנשים שברור לי מההתחלה שלא מתאימים לי, בין אם זה בגלל שהן נשלטים או מכל מיני סיבות אחרות.
אם הפניה היא פניה מסודרת, קל לי להגיד "לא תודה, לא מתאים לי".

אבל מה אני אמורה לעשות עם פניות כמו "הי" או "מה נשמע" או "ערב טוב"?
אם אני אענה "לא תודה, לא מתאים לי" יאשימו אותי שאני נפוחה וחושבת שכל אחד מעוניין בי. ואם אני אענה ל"היי" ב"היי" אותו אדם יתפוס את זה כפתיחה לשיחה דרך ההודעות הפרטיות. ואז במקום לקרוא את הפורומים כמו שתכננתי אני צריכה כל פעם לחזור לבדוק את תיבת ההודעות ולענות למישהו שמראש לא הייתי מעוניינת בקשר איתו, ושבנוסף לכל גם לא מסוגל להבדיל בין צ'אט לבין הודעות פרטיות.
Tame
Tame • 20 בדצמ׳ 2003
פשוט נורא!

תאיר, חשבת פעם על העובדה שלפעמים אנשים סתם רוצים לשוחח איתך ולאו דווקא "להתחיל" איתך?

אני אישית לפעמים נהנה לדבר עם אנשים, בלי שום קשר להיותם גברים או נשים, סאבים או דומים, פשוט לשוחח עם אנשים מעניינים...
עכשיו אני מבין למה לרוב לא מתאפשר לי לעשות את זה, לפחות לא באתר הזה...

האם כל פניה מתקבלת אוטומאטית כניסיון להיכנס למיטה עם מישהי?

זה כבר מתחיל להיות לא שפוי...
Faara​(שולטת)

אני משתדלת...

Faara​(שולטת) • 20 בדצמ׳ 2003
אני משתדלת לענות לכל פניה אלי כאן, באימייל או במסנג'רים השונים.

פונים אלי הרבה צעירים (18+) שפונים למרות שכתוב בפרופיל שלי שאני מבקשת מעל ארבעים.
לכולם אני כותבת: תודה שפנית אבל זה לא מתאים.

לאורך השנים היו כאלה שכעסו עלי וניסו לבעוט, לעיתים השבתי ולעיתים שתקתי. מצאתי שהשתיקה שווה זהב. במיוחד על כאלה שמנסים ללכלך ברבים מרוב כעס ותסכול.

התגובה האחרונה היתה לפני שבועיים כשמישהו שנפגשנו והודעתי לו שהוא לא מתאים לי התחיל לדבר אלי כאל שפחתו....כלבתו...וכדומה.....חייכתי אליו בהבנה....

אני מתארת לעצמי שאם אלי, בגילי המופלג, מגיעות הרבה פניות, אזי לצעירות ממני בוודאי מגיעות כפליים ולכן אני יכולה להבין את העומס שיש על התיבות שלהן. מצד שני, אם ממילא פותחים את האימייל אז למה לא ללחוץ על "השב" ולכתוב משפט קצר. ....שלא לדבר על זה שאתם צודקים שעדיף לכתוב בפרופיל אם לא פנויים.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2003
טיים, בשביל לשוחח יש את הצ'אט

וכן 99.9% מהפניות מיועדות בסופו של דבר "להתחיל".
Tame
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003
Tame • 21 בדצמ׳ 2003
או קיי, הצ'אט הוא עניין חדש יחסית (כמו כן לאנשים מסויימים הוא לא פועל - אני ביניהם)

אני פשוט מאוד לא מרוצה מהידיעה שכל פניה שלי למישהו באתר נחשבת כבעלת אינטרס מיני...
אני יודע שגם פניתי כמה פעמים לסאביות, לא בגלל שרציתי "להתחיל" איתן אלא בגלל שעניין אותי לדבר איתן.. מקווה שההודעות המנומסות שלי שלא כללו אף שמץ של רמיזה מינית לא נכנסו לסטטיסטיקת ה"פניות הנואשות של סאבים - אפילו לסאביות".

בכל אופן מקווה שבעתיד תהיה לי האופציה לשוחח עם אנשים מהאתר "סתם", בשביל שלא ישעמם ובשביל להכיר אנשים מעניינים.

ותאיר... אולי זה נראה לך ש99% מהפניות הן במטרה מינית כי כך את מקבלת אותן?
לא כולם חרמנים תמיד...