שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשיי הסירוב

Tame
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003

נ.ב

Tame • 21 בדצמ׳ 2003
מקווה שההודעה הקודמת שלי לא תגרום לך לחשוב שאני כועס עלייך תאיר..
אני לא..

אני פשוט כנראה כועס על עצמי על כך שהייתי תמים מספיק בכדי לנסות את זה בכלל...

חבל, יש כן המון אנשים שנראים לי ממש אינטיליגנטיים ומעניינים...
דני בוי
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003
דני בוי • 21 בדצמ׳ 2003
אפרופו נואשות , מה תאמר על פנייה של נשלט לנשלט במטרה להתחיל איתו ? icon_confused.gif גם אם הוא גיי או דו , למה לפנות לנשלט ? הוא מסוג האנשים למשל שלא קורא פרופילים.

בכל מקרה התעלמות היא דבר נפוץ שקורה כאן מסיבות רבות שנידונו כאן, חלקן מוצדקות וחלקן לא כל כך אך זכותו של המתעלם/ת להתעלם.
אי אפשר להתחיל לחנך אף אחד , כולם עושים שטויות וטעויות אם זה מלכות,אדונים,שפחות ועבדים לעיתים אינן נסלחות.

קצת מאכזבת למשל סיטואציה שבה אתה משוחח עם מלכה תקופה ארוכה בצורה מאד נחמדה וכייפית ופתאום יום אחד אתה זוכה להתעלמות כל זאת שהיא ממשיכה להיות און ליין מבלי שתאמר למה,בלי סיבה ,בלי להסביר היכן טעית ומה לא עשית בסדר, בלי הזדמנות אולי לתת לך להסביר או להתנצל אם יש על מה.
וגם כשאתה שולח לה ברכה לחג פשוטה אינך זוכה לתגובה כלשהי כאילו רצחת את אמא שלה.

נכון היא לא חייבת לפונה כלום ומן הראוי שיפסיק לפנות אליה ולהשאר עם הדילמה והתעלומה הזו ולזרום הלאה , אבל איפה טיפת נימוס ? אנושיות ? נחמדות ?

בכל מקרה כמה שרחפנית צודקת ומסכים אני עם כל דבריה , פשוט מלכה אינטלגנטית משכמה ומעלה icon_smile.gif
לכל מלכה יש את העבד המתאים לה ולכל עבד המלכה המתאימה לו גם אם יש הרבה יותר מלכות מעבדים, תמיד כמו גם בעולם הונילי יהיו עבדים שיישארו בלי מלכה אולי זה לטובה וכמובן ייתכן שגם מלכה לא תמצא את מבוקשה למרות המבחר הגדול.
וברגע שמלכה מפסיקה קשר עם עבד אז כנראה זה רק לטובה בסופו של דבר.
Tame
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003
Tame • 22 בדצמ׳ 2003
הממ אני לא מסכים שכל דבר שקורה הוא רק לטובה בגלל שאני מסכים עם מה שאמרת קודם דניאל - "אנשים עושים טעויות".

בכל אופן דניאל, לא דיברתי על פניות בעלות תוכן מיני, דיברתי על שיחה...
(מעניין אם יש דבר כזה שיחה ונילית...)

אני בטוח שיצא להרבה אנשים כאן לשוחח עם אנשים אחרי בלי שתהיה לאחד מהם אג'נדה מינית נסתרת.
אנדרפוט
אנדרפוט • 22 בדצמ׳ 2003
זהו לא פורום ביולוגיה ימית, ולכן האוריינטציה הראשונית שלו היא מינית. אנשים באים לכאן בכדי למצוא בני זוג לחיים או סתם למשחקים מלוכלכים מכל מיני סוגים.
מטבע היותנו פורום אז הכל ארוז בהרבה שיחות הא-דא והתנהלות מאוד אגבית וסחבקית.

גם אני פעם חשבתי שיש אולי מקום להתכתב עם סאביות או אפילו עם סאבית - לחלוק את הנטיה עם מישהו זהה. מהר מאוד הבנתי שזה לא ממש עובד, אנשים רוצים את הדבר האמיתי ונוטים לשמור את האנרגיה שלהם לאנשים שמרגשים אותם מינית, לפחות בפוטנציה.

מלכות שלא מגיבות למיילים, נו ניחא, גם את זה עברנו. אין צורך להתרגש יתר על המידה. הן לא מושלמות.
Tame

למה?

Tame • 22 בדצמ׳ 2003
למה שכל שיחה עם אדם אותו אני מכיר באתר בדסמ חייבת להיות בנושא בדסמ?

ונניח שזו סאבית שחולקת איתי את אותו התחביב, או יודע מה, אפילו דומית שעוסקת במקצוע בו אני חושב לעסוק גם כן ומבקש עצה..? (הדוגמאות הנ"ל פיקטיביות, אמנם יתכן והרבה מאיתנו יהיו או היו במצב שכזה).

האם זה כל כך לא בסדר לפנות לאדם בעניין שאינו קשור במיניות רק מאחר והכרתי אותו באתר שכן קשור במיניות?
אנדרפוט
אנדרפוט • 22 בדצמ׳ 2003
זה לא לא בסדר, רק חורג קצת מהנורמה.
אני אישית הכרתי סאב אחד דרך הפורומים האלו ואנחנו חברים עד עכשיו וכמעט לעולם לא משוחחים על בדסמ.
הכרתי סאב שני דרך פורום אירופאי והסתבר שהוא מצרי - אנחנו חברים עד עכשיו וכמעט לעולם לא משוחחים על שום דבר אחר מאשר סיסמאות לאתרי פטיש לוהטים.

צ'מע, אני מבין אותך לגמרי, לפעמים אני קורא איזה כמה תגובות של איזו מלכה נגיד, והיא נראית לי בראש טוב, בראש דומה לשלי - אז אני שולח לה איזה מייל סחבקי כזה ומקבל תגובה צוננת או התעלמות משום שלא נהגתי לפי כללי הפרוטוקול. נו, אז - פאק איט, אין לי בעיה עם זה. חברים אפשר למצוא גם במקומות אחרים, אם רק תצא קצת מהבית icon_smile.gif
Tame
Tame • 22 בדצמ׳ 2003
העניין הוא לא ה"חיפוש אחר חברים" כמו שאתה מציג את זה.
אלא באמת האפשרות עצמה של לשוחח, אם כתוצאה מכך זוג אנשים יתיידדו זה מצויין!

בכל אופן אני שמח שאנחנו מסכימים ושמח בשבילך שהכרת אנשים חדשים ואף נשארת איתם בקשר טוב דרך הרשת.
פעם דבר כזה היה נדיר, כיום אנשים לאט לאט מתעוררים ומבינים שה"סייבר ספייס" הוא לא מקום פסול והוא לא מקום לאנשים שלא מתפקדים ב"עולם החיצון" אלא מקום קסום עם פוטנציאל עצום. (וואו יצא לי חרוז.. icon_wink.gif )
דני בוי
דני בוי • 22 בדצמ׳ 2003
אכן אפשרי בהחלט לשוחח עם מלכות על כל דבר אחר ולא רק בדס"מ ואף שוחחתי בעצמי עם כמה כאלה וגם על נושא של לימוד מקצוע שאותו מלכה למדה גם כן icon_smile.gif

גם עם סאביות שוחחתי קצת אך זה נכון מה שנאמר כאן , בסופו של דבר הן יעדיפו יותר לרכז את האנרגיה והזמן שלהן כאן באתר באדון או מלכה שבפוטנציאל להיות שלהם או שכבר שלהם.

אפשר להבין את כמות ההצפות שמלכות מקבלות ואכן אולי אין זמן לענות לכולם וההצקות/הטרדות העבדים משגעות אותן אבל אין שום סיבה להתחיל לרדת על עבד שעדיין אינו משוייך למלכה כבר על ההתחלה במיוחד אם הוא פנה בנימוס, כאילו הוא באמת איזה אפס וזה קורה לא אחת כאן אצל מלכה זו או אחרת מבלי לציין שמות כמובן שרק נרשמת לאתר וכל הדעה וההשפקה שלה על עולם השליטה מוטעת ביסוד מחוסר ניסיון בתחום (ולא משנה גילה יכולה להיות צעירה וגם מבוגרת) כנראה ומסרבת להכיר בעובדה שיש נפש מרגישה מאחורי העבד/סאב , הוא קודם כל בן אדם ואח"כ עבד אבל האשמה כאן גם באותם עבדים שמסכימים שכל אחת שרואה בעצמה שולטת תדרוך עליהם ותשפיל אותם וירטואלית עוד לפני שיחה אנושית רגילה ונינוחה.

אם זו הדרך להתחיל קשר בתחום השליטה כניעה ומקובלת על כולם כאן אז קטונתי להביע מחאה או התנגדות.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 22 בדצמ׳ 2003
טיים אני ממליצה לך מאוד להתקין ג'אווה עדכנית יותר (חפש הנחיות של כלובי בפורום המערכת) ולבוא לצ'אט.

באופן אישי, אני לא אוהבת שיחות פרטיות עם אנשים שאני בכלל לא מכירה. שיחה כזאת בדרך כלל אין מה להגיד בה. כשמוסיפים על זה את המטרד שבלחזור כל פעם לתיבת ההודעות זה בכלל הופך את העניין ללא סימפטי.

בצ'אט יושבים כל ערב מספר אנשים ומכעט תמיד ניתן לפתח שיחה על כל נושא שבעולם.
Tame
Tame • 22 בדצמ׳ 2003
האמת היא שניסיתי את הג'אווה ויכולתי רק לראות מה אנשים כותבים אולם לא יכולתי לומר דבר בעצמי. (אבל לא נהפוך את זה לשרשור טכני)

ותאיר. לא אמרתי שכל אחת חייבת לשוחח עם כל אדם הרוצה בכך, לפעמים אנשים אכן משעממים ולפעמים לאנשים אכן אין כוח.
אבל האם זה מנומס להתעלם מכל פניה שמטרתה היא רק שיחה?

תחשבי שהיה מדובר במציאות ואנשים היו מנסים לדבר איתך, היית יכולה פשוט להתנהג כאילו הם לא שם?
בדרך כלל כשאומרים לי שלום אני עונה בשלום בחזרה. אפילו אם אני יודע שהשיחה לא תוביל לשום מקום ואפילו אם האדם הוא לא מהאנשים האהובים עלי ביותר... למה?
נימוס.
וכבוד עצמי.
(אם לא אכבד אחרים איך אכבד את עצמי?)

*קד קידה וחוזר למקום מושבי*