ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד אישה

Anjelina{Eliphal}
לפני 14 שנים • 27 בנוב׳ 2009

Re: טוב די,

Anjelina{Eliphal} • 27 בנוב׳ 2009
I can live with it if Eli can now go to the lady bow and say thank you and not another word more Eli please
gilsherr

סושי

gilsherr • 27 בנוב׳ 2009
את יכולה לצרף גם אותי לתומכים בך. מורמוטאציה תוקפת אותך רק מישום שאת יפה והיא לא, לא צריך יותר. הגמד תוקף כי הוא גמד תוקף.
הוא בוגר מלחמה או משהו(היחיד בארץ) והוא שותה אלכוהול בסטייל(היחיד בכלוב) ושופך את יסוריו בכתיבה נלעגת בבלוגו המייגע(ממש לא היחיד בכלוב) ובעקרון לא מזיק לאף אחד(כמו סבא טוב כזה ששולח ידיים לנכדות מדיי פעם) אז תעזבי אותו בשקט, יש לו אשה עכשיו(יפיפייה לטעמי) בואי נשתה כוס מים וניתן לו להרגע(או למות מזיקנה).
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 27 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:
גמד,
אני עדיין חושבת עלייך כל מה שאני חושבת.(ולא,אני בהחלט לא ארחיב).
אבל נכון להיום לא הייתי מגיבה בבלוג,הייתי נושכת שפתיים ומבליגה,לא כי אני טועה,כי אם הייתי חכמה יותר הייתי מבינה שאין בזה טעם.
אתה זה שהתעקש לדחוף את העניין הזה לכל שרשור ושרשור,ובאמא שלי,זה מעייף.
אבל עזוב את זה,זה אפילו לא העניין הזה.
מעצבן אותי שגם פוג וגם גרין צריכים לרדת לרמה שלך,פה אני פשוט אומרת די.
גמד,בוא נעצור את הפרשה הזו,אחת ולתמיד.
לא בשבילנו,בשביל אהבת חייך,ובשביל שני אנשים מאוד יקרים לי.
אז הנה:
אני מתנצלת גמד על התגובה הלא פוליטקלית קורקטית בבלוג שלך.
בקטעים כאלו אין לי אגו.
עכשיו,
בבקשה אפשר לעבור הלאה?

לכי תזדייני. את וההתנצלויות שלך. כן אלו הספוגות בסרחון דגים וטעם מר
Brave Dwarf

Re: סושי

gilsherr כתב/ה:
את יכולה לצרף גם אותי לתומכים בך. מורמוטאציה תוקפת אותך רק מישום שאת יפה והיא לא, לא צריך יותר. הגמד תוקף כי הוא גמד תוקף.
הוא בוגר מלחמה או משהו(היחיד בארץ) והוא שותה אלכוהול בסטייל(היחיד בכלוב) ושופך את יסוריו בכתיבה נלעגת בבלוגו המייגע(ממש לא היחיד בכלוב) ובעקרון לא מזיק לאף אחד(כמו סבא טוב כזה ששולח ידיים לנכדות מדיי פעם) אז תעזבי אותו בשקט, יש לו אשה עכשיו(יפיפייה לטעמי) בואי נשתה כוס מים וניתן לו להרגע(או למות מזיקנה).

ואתה רואה רועה זונות באופן מפתיע מסתכל דרך החור של שתחת של זו שירדה לכביש.

היחיד בבלטה.
גדול!
Brave Dwarf

Anjelina כתב/ה:
I can live with it if Eli can now go to the lady bow and say thank you and not another word more Eli please

baby Angel
didnt I tell you to fuck off outa this post?
I am having fun here.

(-:
RIS
RIS

Re: סושי

RIS • 27 בנוב׳ 2009
gilsherr כתב/ה:

מעבר לכל שיאי הגועל הקליקאי שנשברים כאן ושמעבר לאמירה זו לא אתייחס אליהם, קרע אותי מצחוק לראות שאחד מיצרני הטקסטים המחליאים ביותר כאן ממלא את פיו חרא בדברו על אחד שכותב את עצמו בקול כל כך יחודי ואחר כמו הגמד. והלוואי וזה לא היה כל כך מגוחך כמו שזה חצוף.

מסתבר שהרוע הוא במיטבו כאשר האבסורד הוא במירעו.
נטול מושג​(אחר)

אני אוהב שתמיד כשאני מחכה שאיזו סדרה תגמור לרדת לי

נטול מושג​(אחר) • 27 בנוב׳ 2009
אני יכול להיכנס לשרשור רנדומלי בכלוב ולצחוק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
חתולונת. אם הוא "גולל" כפי שהוא מעיד על עצמו כאן ומבחינתו השרשור מתחיל מהמקום בו אני שולח אותה להתנענע, אין טעם. זאלפון הוא זאלופון.
.

אוי, עזריאל, מה יהיה איתך? כשציטטתי את מה שציטטתי מתוך דבריך, לא התכוונתי לטעון שלא טול היא שהזכירה את שמך בשרשור הזה בטרם השתלחת בה. אלא שבהשתלחות הראשונה שלך, אותה ציטטתי, טענת שהמתקפה הפרועה שלך בכלל לא קשורה לכך שהיא הזכירה את שמך, ומאוחר יותר, וגם זאת ציטטתי, עלה מדבריך, כצפוי, שבדיוק בגלל שהיא דרכה לך על הזנב שלפת עליה ציפורניים.
לאור כך שהעזת גם לטעון שתמיד אתה אומר את האמת (ואת זה דווקא לא ציטטתי), זה היה מאד משעשע, מפני שברור ששיקרת אז, ממש כפי שברור שאתה משקר כשאתה טוען שאתה נהנה מהשרשור הזה, בעוד שניכר שכל הפיוזים שלך שרופים והערס חמום המוח שלפעמים אתה מצליח להחביא הגיח ממך במלוא כיעורו.

ואני עוד הדגשתי את הקטעים הרלוונטיים כדי לעזור לך להבין. אבל נו, גם אני לא מבין דברים לפעמים, כמו למשל למה אתה ואשתך מתכתבים בשפה שניכר כי שניכם לא מתמצאים בה במקום פשוט לדבר האחד עם השני כמו שזוג נורמלי ומאוהב אמור לעשות.

יאללה, קפה ועוגה קוראים לי, ואני באמת מתכוון לא להמשיך לפזר לך את הנוצות בשרשור הזה אלא אם יש עוד משהו שאתה לא מבין וצריך שאבאר עבורך.
RIS
RIS
RIS • 27 בנוב׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
חתולונת. אם הוא "גולל" כפי שהוא מעיד על עצמו כאן ומבחינתו השרשור מתחיל מהמקום בו אני שולח אותה להתנענע, אין טעם. זאלפון הוא זאלופון.
.

אוי, עזריאל, מה יהיה איתך? כשציטטתי את מה שציטטתי מתוך דבריך, לא התכוונתי לטעון שלא טול היא שהזכירה את שמך בשרשור הזה בטרם השתלחת בה. אלא שבהשתלחות הראשונה שלך, אותה ציטטתי, טענת שהמתקפה הפרועה שלך בכלל לא קשורה לכך שהיא הזכירה את שמך, ומאוחר יותר, וגם זאת ציטטתי, עלה מדבריך, כצפוי, שבדיוק בגלל שהיא דרכה לך על הזנב שלפת עליה ציפורניים.
לאור כך שהעזת גם לטעון שתמיד אתה אומר את האמת (ואת זה דווקא לא ציטטתי), זה היה מאד משעשע, מפני שברור ששיקרת אז, ממש כפי שברור שאתה משקר כשאתה טוען שאתה נהנה מהשרשור הזה, בעוד שניכר שכל הפיוזים שלך שרופים והערס חמום המוח שלפעמים אתה מצליח להחביא הגיח ממך במלוא כיעורו.

ואני עוד הדגשתי את הקטעים הרלוונטיים כדי לעזור לך להבין. אבל נו, גם אני לא מבין דברים לפעמים, כמו למשל למה אתה ואשתך מתכתבים בשפה שניכר כי שניכם לא מתמצאים בה במקום פשוט לדבר האחד עם השני כמו שזוג נורמלי ומאוהב אמור לעשות.

יאללה, קפה ועוגה קוראים לי, ואני באמת מתכוון לא להמשיך לפזר לך את הנוצות בשרשור הזה אלא אם יש עוד משהו שאתה לא מבין וצריך שאבאר עבורך.

זאלופון, אף כי השרשור הזה מתועב בעיני ואף כי זו לא "המלחמה" שלי בכל זאת מתבקש לומר לך כאן משהו.
בתור אחד שלא מכיר בקיומם של דברים שאתה עצמך אינך יכול לחוות (אתה ודאי זוכר עדיין מה נשוא האמירה הזאת) קצת קשה לי לראות איך אתה, שמצייר את עצמך בעקביות כה רבה ולאורך שנים כאיש הנכון בצד הנכון מרשה בזחיחות מתענגת כזו לכל כך הרבה שומן צדקני לנטוף על סנטרך מדושן העונג.
הגם אתה זאלופוטוס? מה נכנס לך בראש? שאם גם אתה תתחיל לכתוב פשקעוולים רוויי סרקזם בפרוטה זה יעשה אותך יפה יותר?
נדמה לך שלהתרשע בשפה חלקלקה וחמקנית ראוי יותר מדיבור גס ובוטה? אתה חושב שהטון המזלזל והמתנשא שנקטת על כל ההיבטים הגן-ילדיים שלו מצייר אותך באור חיובי יותר מדיבור ה"ערסים" כביכול שאתה מוחה כנגדו?

בעיני אין צודקים ולא צודקים בשרשור הזה. כולו מסריח. אבל החלק שלך בו הולך והופך ארסי במיוחד. כי הנה, גם א ת ה הרשית מבלי משים למשהו ממך לבצבץ כאן, משהו שתמיד התאמצת ואתה עדיין מתאמץ קשות להסתיר. ומה לגמל לצחוק על דבשתם של אחרים וגו'.
.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 בנוב׳ 2009
RIS כתב/ה:

בעיני אין צודקים ולא צודקים בשרשור הזה. כולו מסריח. אבל החלק שלך בו הולך והופך ארסי במיוחד. כי הנה, גם א ת ה הרשית מבלי משים למשהו ממך לבצבץ כאן, משהו שתמיד התאמצת ואתה עדיין מתאמץ קשות להסתיר.
.

אל תשקר. זה לא יפה לגמד וזה לא יפה לך. מעולם לא התאמצתי להסתיר את העובדה שכשהמטרה ראויה בעיניי, כך גם הארס המוצדק המופנה לכיוונה, וכי שרשורים מסוג זה יכולים להיות עדיפים בעיניי על פני לעיסה חוזרת של שאלות כגון "האם באמת צריך מילת בטחון". אנא עיין ברשימת התגובות שלי ובוודאי לא תתקשה, חרף כמותן, למצוא אמירות ברוח זו. אפשר בהחלט להאשים אותי כי אני אינני "האיש הנכון בצד הנכון", ואף כי ארסיותי אינה נופלת מערסיותם של אחרים, אך דווקא בצדקנות איני נוטה לחטוא.

עם זאת, אני מתכוון להתעלם מ... איך קראת לזה? "הטון המתנשא והמזלזל" בו נקטת בתגובתך האחרונה כלפיי ולהמנע מלתקוף אותך בחזרה, בתקווה שאתה תנהג באופן דומה.