ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמו פרפרים שנמשכים לאש

כלובי
לפני 20 שנים • 13 במאי 2003

כמו פרפרים שנמשכים לאש

כלובי • 13 במאי 2003
עבדים ושפחות הם כמו פרפרים שנמשכים לאש..
נמשכים לסכנה, למסתורין, לכח, לסאדיזם ולאכזריות,
לא פשוט לעיתים להתגבר על היצר ולנהוג בצורה אחראית.

אקט נתינת האחריות שמבצע העבד כשהוא מעניק את האחריות עליו לשולט הוא אקט שיש בו אחריות רבה, יותר אפילו מהאחריות שהשולט לוקח עליו לדעתי.

הרבה עבדים ושפחות שמבקשים להשלט נשים מקלים ראש בעניין הזה כי עצם הסיכוי לסכנה אמיתית מרגש אותם כי מעצם מהותם הם נמשכים לאש.

אותה האש שמושכת אותם היא זו שעלולה לעיתים שרוף אותם. לפגוע בהם נפשית ופיזית, ולהותיר בהם חוויה לא נעימה. וזאת רק משום שניסו להיות מי שהם באמת.

כיצד לנהוג בצורה זהירה מצד אחד מבלי ליטול את תחושת ההרפתקה וסערת היצרים המלווה לחששות טרם הפגישה?

אנא דעתכם
ניקול​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 15 במאי 2003
ניקול​(לא בעסק) • 15 במאי 2003
עבדים ושפחות הם כמו פרפרים שנמשכים לאש..
לא פשוט לעיתים להתגבר על היצר ולנהוג בצורה אחראית......... ככה כתב כלובי
לא ! לא ! לא!
ההבדל ביננו לבעלי חיים זה שאנחנו כן חושבים
אז נכון מסקרן הכוח, האכזריות, הכל נכון..אבל !!!! לנו יש גם שכל ישר
נכון אבל גם לא פשוט להתאפק באוטובוס כשצריך להשתין..אז מה? ויש עוד הרבה דוגמאות icon_smile.gif
איך לנהוג בצורה זהירה?
אז קודם כל להתעקש על מפגש ראשון במקום ציבורי..בית קפה..מסעדה
להודיע לחבר קרוב איפה אתם ועם מי..לדאוג שיבדוק מה קורה איתכם אחרי נגיד 40 דקות מרגע התחלת הפגישה
לדעת על הצד השני מינימום דברים כמו שם וטלפון
לא לחשוף על עצמכם יותר מדי
נכון אני נשמעת פרנואידית ..ואני לא
גם אני עשיתי שטויות ופעם צחקתי כשהזהירו אותי
אבל...הניסיון עם הזמן מלמד
והרבה היו פחות נפגעים אם היו נזהרים
icon_idea.gif
dragonite​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 17 במאי 2003

כלובי אני שמחה ששמת את ההודעה הזו....

dragonite​(מתחלפת) • 17 במאי 2003
אני חדשה פה יחסית וזו בדיוק הדילמה שנתקלתי בה...

אני מסכימה איתך שעבדים ושפחות נמשכים לאש .
אני יודעת שלפחות אני ,נהנית הרבה פעמים מהסכנה וזוכרת כ"כ הרבה פעמים שהסתכנתי סתם,בלי מטרה מיוחדת.

לעומת זאת ,כשהגעתי לכאן,מעבר לעובדה שהנושא חדש לי,ומעבר לחשש הבסיסי,שמתי לב שבאמת יש פה סכנה -אם זה מפגש עם אדם שבקושי מכירים,במיוחד אם אני קשורה ולא יכולה להתנגד,אם זה כשלא מדברים מספיק על מה מוכנים לעשות ומה לא,מהן הנקודות הרגישות שלי וכו'.....
יצא לי לדבר עם בחורה שלא אהבתי את הסגנון שלה,הרגשתי שאין הדדיות-אז חתכתי מייד.
עוד לא יצא לי להתנסות,למרות שאני פה כמה שבועות-ואולי דווקא בגלל שחשוב לי לא לסכן את עצמי...

אני חושבת שגם אחרי שמדברים ומכירים את הבנאדם טלפונית -עדיין נשאר סיכון מסוים...
אבל זה כבר שלב אחד קדימה...

בכל מקרה- אם למישהו יש טיפים מיוחדים- אני אשמחicon_smile.gif

שבוע מצוין לכולם

דרגונייט
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 18 במאי 2003

כמו פרפרים לאש...

כלובי כותב :

"עבדים ושפחות הם כמו פרפרים שנמשכים לאש..
לא פשוט לעיתים להתגבר על היצר ולנהוג בצורה אחראית..."

אני מניחה שעם הזמן, עבדים ושפחות לומדים להכיר יותר טוב את הגבולות של עצמם, לומדים מה הם יכולים לעשות - ומה לא, ואיך לזהות ולהרגיש את סימניי הסכנה ...אני חושבת שזה נכון גם למלכות ולמאסטרים.

אנחנו אוהבים את הריגוש הגולמי, את ההסתכנות ואת שבירת הגבולות, אחרת כנראה לא היינו פה... אך עם זאת, יש מקום לאמצעי זהירות, בעיקר כשמדובר בעבד או בשיפחה שיכולים (הממ...לכתוב : 'עלולים' או : 'עשויים' ? icon_smile.gif) למצוא עצמם בהחלט במצב פגיע, כשהם כבולים ומוגבלי תנועה

בהמשך לדברי כלובני, ניקול ודראקונית, אמצעי בטיחות אחדים שניתן לאמץ אם חשים צורך בכך:

1. הכרתם מישהו דרך מערכת ההיכרויות של הכלוב או בצ'אט, כדאי לשוחח בטלפון מספר פעמים לפני שנפגשים. זו דרך נוספת לבדוק שאכן קיימות התאמה ומשיכה, וכן אפשרות לוודא שהמלכה עמה קבעתם, אינה במקרה גבר בגיל העמידה

2. בכלל לנסות להכיר את מי שעומד בצד השני טוב ככל האפשר...להבין מה הניסיון שלו/ה, מהם הגבולות שלו/ה, ובמה הוא/היא מעוניין/ת להתנסות. לשמוע, להקשיב, ולשאול את עצמכם האם אתם מאמינים לאדם זה, והאם מה שהוא אומר מדבר אליכם...

3. לא לתת בצ'אט פרטים אישיים מזהים כמו שם מלא, טלפון בבית, מקום עבודה וכתובת, שלפיהם ניתן לאתר אתכם. אם נתתם, אתם באותה מידה יכולים להתחיל להתכונן לאורחים (יש חלב לקפה?) icon_smile.gif

4. אם את/ה מרגיש/ה שלוחצים עלייך להיפגש כאשר אינך מוכן/ה לכך עדיין, לסרב. בגדול, לחץ מופרז הוא כנראה לא ממש סימן טוב.

5. לקבוע את המפגש הראשון במקום ציבורי, כמו בית קפה ...משם תמיד ניתן לעבור ללוקיישן פרטי כלשהו אם בוער לכם סשן באופן מיידי...

6. לשוחח על תוכן הסשן הראשון - מה אתם מוכנים ולא מוכנים לעשות, ובאיזה ציוד אתם מעוניים להתנסות. תהליך העברת השליטה לידי הצד הדומיננטי יכול גם להיות הדרגתי...ובאורח כלשהו, הדדי. "אמון" היא מילה חשובה.

7. אפשר לדעת הרבה על אדם לפי האופן בו הוא כותב לכם ומדבר אתכם ... אם הוא או היא טוענים "שאין להם גבולות" והם לא בעניין של מילים בטוחות וכד' - תאמינו להם. זה יכול להיות נכון. כמו כן, שימו לב אם הוא או היא פוטרים את התחושות והחששות שלכם בחוסר סבלנות או באופן פוגע. האם זה יהיה מגרה בה במידה כשתהיו אתם והם לא יהיו מוכנים להפסיק ? (אל תענו לי, תחשבוווווווו icon_smile.gif)

8. היו כנים בעצמכם (ועם עצמכם) לגבי הניסיון שלכם, הפנטזיות שלכם והגבולות שלכם. הצד השולט צריך לדעת את הדברים האלה. אם יש לכם מגבלות רפואיות כלשהן - כנ"ל כמובן.

ובכל זאת, איך לא לתת לפחד לשתק, אבל מצד שני, לא לתת לתשוקה לסנוור... שאלה קשה.

כשמוצאים דום או דומית שנראים לך מתאימים, טבעי שהפנטזיות לוחצות ומתחילות להשתולל, בעיקר אם אלו פנטזיות "אסורות" או כאלו שהודחקו זמן רב. הבדס"מ הוא צורך עז וחוויה משחררת עבור רבים מאתנו, אבל כדאי לזכור שלפעמים פנטזיה ומימושה הם שני דברים נפרדים ושונים. כשזו פנטזיה, היא עדיין בראש שלך ויש לך שליטה על ההתנהלות שלה. לכן, לפני שמתמסרים ונזרקים לתוך מימוש הפנטזיה, חובה להפעיל היגיון ולברר עם מי משחקים...

בגלל שאין איזשהו "ספר כללים", ובגלל שצריך ואפשר להיזהר אבל מצד שני, אין דרך לחיות באמת ללא לקיחת סיכונים, החשוב מכל לדעתי הוא, לסמוך הן על ההגיון הישר והן על הרגשות והאינטואיציה של עצמכם...ולתת להם להזהיר אתכם או, לחילופין, להוביל אתכם קדימה

בהצלחה

ודראגונייט, נשמח אם תשתפי אותנו בניסיונך...

whip.gif
dragonite​(מתחלפת)

המלכה לירז...

dragonite​(מתחלפת) • 18 במאי 2003
אחרי כל כך הרבה טיפים

את תהיי הראשונה לדעת icon_wink.gif

דרגונייט
עתליה​(שולטת)

Re: כלובי אני שמחה ששמת את ההודעה הזו....

עתליה​(שולטת) • 18 במאי 2003
dragonite כתב/ה:

אם זה מפגש עם אדם שבקושי מכירים,במיוחד אם אני קשורה ולא יכולה להתנגד,אם זה כשלא מדברים מספיק על מה מוכנים לעשות ומה לא,מהן הנקודות הרגישות שלי וכו'.....

דרגונייט,

בכדי להגיע למצב/סשן בו את קשורה ע"י דום או דומית צריכה להיות ביניכם מערכת בסיסית של אמון הדדי.
את צריכה לחוש שאת סומכת עליו/עליה (כמעט) בעיניים עצומות.
לדעת שהוא/היא יכבדו את רצונך ולא יעברו ויעבירו אותך גבולות אליהם אינך בשלה עדיין להגיע, וכל שכן כאשר מילת הבטחון תושמע מפיך.

בהצלחה icon_smile.gif
Bloody Kiss

המלכה לירז

Bloody Kiss • 18 במאי 2003
קודם כל כל הכבוד וח"ח על הטיפים המגוונים וההתייחסות הסבלנית והרצינית
מי כמוך יודעת שאני תופס ממך לא מעט
וכמובן ברוכה השבה לכלוב לאחר זמן רב של היעדרות
עד לשבוע האחרון לא ראיתי אותך פה כמעט icon_smile.gif
טוב לראותך שוב חסרו לי דברי החכמה שלך פה
T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 במאי 2003
T O M​(שולט) • 20 במאי 2003
תודה על הטיפים
המלכה לירז
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 ביוני 2003
DOM Perignon​(שולט) • 10 ביוני 2003
המלכה לירז.

אם אפשר היה הייתי מחייב כל נשלט לשנן את דבריך ולהקפיד לנהוג על פיהם.
כל הכבוד