שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האתר פיפ וסתימת פיות

Demi
לפני 20 שנים • 7 בדצמ׳ 2003

האתר פיפ וסתימת פיות

Demi • 7 בדצמ׳ 2003
אתמול הודעתי בפיפ על פרישתי.
הזהרתי שבמידה ותיערך או תמחק או תינעל ההודעה תפורסם זאת בשאר אתרי האינטרנט הרלוונטים.
ואכן, ננעלה ההודעה ולכן מפורסמת גם כאן.

יש לאנשים את הזכות להגיב על האאשמות והטענות שהעלתי, ולא בן ולא אורלי ישללו מהם את הזכות להגיב בפומבי.

ציטוט: פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 12:53 am נושא ההודעה: הודעת פרישה מפיפ
demi
הכוכבית של האתר

עקב התנהגות של מנהלים מסוימים בפיפ, צביעות וחוסר עקביות מצאתי לנכון להודיע על פרישתי מהאתר פיפ.
המושג פרישה" כולל החרמה של האתר- לא רק שלא אכתוב באתר, גם לא אצפה בו, לא אכנס אליו, לא אגיב בו, וזה מן הסתם כולל מפגשי פורום וכדומה.

הסבר:
מזה זמן רב ידוע לכל שאני סוויצ,
טענות נשמעו בעניין על כך שאנני יכול להיות דום אמיתי מכיוון שאני שסוויצ'יותי פוגעת באדוניותי.
טענות מקבילות נשמעו על כך שאנני יכול להיות סאב אמיתי מכיוון שסוויצ'יותי פוגעת בסאביותי.
כל זמן שטענות אלו נשמעו ונכנסו לי מאוזן ימין ויצאו מאוזן שמאל העניין לא הפריע לי, סה"כ ברור לי שלא כולם צריכים להסכים איתי או להבין אותי.
אבל, עניין זה בא ליידי ביטוי ביחס של הנהלת האתר באספקטים של הפורומים הסגורים לעומת מכירת הציוד והאינטרס המסחרי.
למשל את פורום פמדום הוזמנתי בזמנו לנהל, סירבתי מסיבות השמורות עמי אבל, וגם לאחר שהיה ידוע וברור שאני סוויצ תמיד הוזמנתי לכתוב שם.
האם סוויצ'יותי לא פוגעת בסאביותי? ונגיד שכן, עדיין אני מוזמן לאותו פורום למרות "הפגם" הסוויצי שבי.
לפורום המאסטרים לעומת זאת לא הסכימו לקבל אותי מכיוון שאני סוויצ ולטענתם סוויצ'יותי פוגעת בדומיותי.
נו טוב, נגיד שכך כל זה לא בדיוק הזיז לי, סה"כ כמה גברים שקוראים לעצמם "אדונים" יושבים שם ומדברים בינם לבין עצמם.
אבל.......
כשבן מביא איזה שוט למכירה אני מקבל לינק בהודעה פרטית
וכשאני שואל על מחירים בן מייד מתפנה ועונה לי
מוזר, איך זה שמוכרים ציוד למי שאינו דום?
האינטרס הכלכלי כל כך משמעותי?
נו טוב, אינטרס כלכלי עוד יכול להסביר דברים מסוימים, אבל ההמשך זה כבר סיפור אחר לגמרי.
בימים אלו נפתח הפורום – ההרמון, פורום לשפחות ומאסטרים.
מסיבה בלתי ברורה לא הוזמנתי, וכשביקשתי אישר כניסה נכתבו לי הדברים הבאים ע"י אחד מהמנהלים:
" אני שמח שאתה רוצה להצטרף לפורום, אבל זהו פורום מיילדום, שבו אין מקום לסוויצים.
אני מניח שאתה מבין שהנסיון לבסס שכבת מעמדות ברורה עם הבדלים חדים בין מעמד האדונים למעמד הסאביות איננו מאפשר הכנסת סוויצ'ים, כי זה מערער את כל הבסיס עליו נבנה הפורום הזה. זאת גם הסיבה שאני חושב שאתה עצמך לא תחוש בנוח להיות בפורום כזה, בבחינת של: לאיזה צד אני שייך פה....
בדיוק מאותה סיבה, אני לא הייתי מבקש להיות חבר בפורום סוויצ'ים כי אני אינני סוויץ.
עם זאת, אני אעביר את הבקשה שלך גם ל-XXX ואשמע את דעתו, ואם הוא יהיה חלוק עלי, למרות XXX, אז נשוחח שוב על העניין ונגיע להחלטה.
בכל מקרה אני שמח שאתה רוצה להיות שותף, אם כי לצערי תשובתי האישית, והחברית, הנה שלילית "

זאת התשובה שקיבלתי, ה-XXXX זה צנזורה של שמות או דברים אחרים שמצאתי לנכון למנוע פרסומן.
ואת ההודעה הפרטית הזאת אני מציג מכיוון שהיא אינה אישית אלא רשמית של מנהל פורום.
ועכשיו, עוד מבלי להתייחס לתשובה שקיבלתי:
הייתכן שלפורום פמדום אהיה מוזמן למרות הפגם שבסוויצ'יותי, ולפורום מיילדום לא אהיה מוזמן למרות אותו פגם?
האם לאתר יש הנהלה אחת? קו אחיד? גישה אחידה?
כנראה שלא
יותר מזה, אותו מנהל ששלח לי את התגובה הזאת היה נוכח בסשן שלי כדום, הזיל ריר, ביקש להצתרף, ראה בעניים שלו דברים וברור שאין טעם לא להמלצות ולא לדבר עם אנשים, אותו אחד ראה ורצה גם.
האין זאת צביעות?
אותה אחת שהייתה איתי באותו סשן הוזמנה לפורום ביום בו הוא נפתח, היא מספרת שם בין היתר על דברים שעשינו ביחד....
ואני לא יכול לקרוא את זה? אני לא יכול להיות יחד איתה באותו פורום רק בגלל שיש בי "פגם" של סוויציות?
קצת מוזר כי אם אני לא באמת אדון כי אני סוויצ, הרי והיא (באופן ליניארי) לא באמת שפחה כי כסוויצ אני לא יכול באמת להיות עם שפחה אמיתית כי היא צריכה להיות זקוקה לאדון אמיתי ולא אחד שרק עושה כאילו.
לדעתי זאת צביעות ממדרגה ראשונה, לקצץ את כל מי שרק אפשר, להשאיר מעט אדונים וליצור לשפחות מציאות מסיימת שתגביל אותן....

דבר נוסף אינני מבין, מי אתה אדון נכבד שקובע בשבילי ומחליט בשבילי מה יהיה לי טוב?
אני נראה לך כשפחה שצריכה וזקוקה לאדון שיקבע מה נכון בשבילה?
הרשה לי לצטט:
" זאת גם הסיבה שאני חושב שאתה עצמך לא תחוש בנוח להיות בפורום כזה, בבחינת של: לאיזה צד אני שייך פה.... "

יפה, האדוניות עלתה לראש, לא בבית ספרינו, בשביל זה אתה צריך למצוא שפחה אמיתית שבאמת מאמינה שאדונה יודע מה טוב בשבילה.

לסיכום:
אני רואה מספר דברים כנגד עיני:
1. בפמדום מקבלים אותי כסאב למרות סוויציותי, במיילדום לא מקבלים זאת – תמוהה ביותר ומראה על כשל בניהול האתר או על אינטרסים אישיים.
2. מנהל פורום ראה אותי בפעולה, הזיל ריר והתרשם, הציע לי משהו משותף ועכשיו הוא מתנער וטוען שסוויצ'יותי פוגעת באדוניותי – תמוהה ביותר.
3. הנהלת האתר (או הפורום) מחליטים בשבילי מה יהיה טוב ונכון בשבילי, נחמד מאוד אבל לא בבית ספרינו.
4. הסאבית שהייתה איתי באותו סשן שהוא צפה בו (וגם ביקש להשתתף) הוזמנה לפורום ביום פתיחתו, אבל אני מקבל תשובה שלילית בגלל סוויצ'יותי.... – שוב תמוהה מכיוון שאם אני לא באמת אדון אז היא (באופן ליניארי) לא באמת שפחה.
5. לא יתכן שבפורום הזה יכתבו על דברים שאני עשיתי ואני לא אוכל לקרוא אותם ולהגיב עליהם, במיוחד אם מישהי שיקרה ללבי מספרת על דברים שעשינו ביחד.

ולכן המסקנה שלי היא כדלהלן:
אין לי מה לחפש במקום בו לא מקבלים אותי כפי שאני.
ולכן אני אעבור למקום אחר, מקום בו יקבלו אותי כפי שאני.
נכון, היה נחמד, הכרתי כאן הרבה חברים, עשינו ביחד אחלה דברים וגם אשמור על קשרים חברתיים שנוצרו עם אנשים כאן
אבל בקהילת פיפ שמנווטת ע"י גורמים שלא מוכנים לקבל אנשים כפי שהם ודורשים להכניס אותם לתוך "תאים" שהם יצרו, שלא לדבר על אינטרסים אישיים שאני מעדיף להאמין שלא מתבטאים באופן הניהול.........
בכזאת קהילה אין לי מה לחפש.

ולכן, היו שלום
כמובן עד שנפגש באתרים אחרים, במועדון וכדומה.

נ.ב.
העתק של ההודעה נמצא על המחשב שלי, וההודעה תתפרסם במקומות אחרים במידה וזאת תמחק או תנעל או תיערך או אם תופיע בה איזו שגיאה מוזרה כשמישהו ינסה להגיב.
זכותם של אנשים להגיב כאן ולהביע את דעתם.

דמי

נננ.ב.
בנוסף לא ברור לי איך מדוע ולמה אישה שהיא לא גבר! וגם לא שפחה אלא שולטת ושולטת בלבד קיבלה כניסה לפורום ההרמון שהוא מיועד רק למאסטרים ושפחות.

תסיקו לבד את המסקנות.

אורלי
מנהלת האתר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 4:14 am נושא ההודעה:

דמי,
כמה דברים להבהרה,או לרענון זכרון,בזמנו אני הצעתי לך את פורום הפאמדום,ועד כמה שאני זוכרת בזמנים ההם אתה לא היית סוויץ,מה שבאמת לא משנה,כי את הפאמדום ניהל ובצורה מוצלחת באמת בעבר סוויץ (הלורד היקר)
עד כמה שזכור לי שנינו ירדנו מההצעה ההיא.
לגבי שאר ההודעה,אני מוצאת המון בלבול וערבוב של כמה נושאים,מה הקשר של הציוד? כשאתה קונה מחנויות סקס אביזרי בדסמ האם שואלים אותך אם אתה דום או סאב? ולחילופין,האם סאב אינו יכול לקנות שוט?
איזכור הנהלת האתר,שים לב למה שאתה אומר,הנהלת האתר אינה מנהלת פורום פורום וקובעת את הסטטוס שלו והחוקים שלו,תוכל לומר זאת על פורומים פתוחים (ולראיה פורום הפאמדום שאותו השוות,הוא פורום פתוח)
בפורומים סגורים ניתנה אוטונומיה מלאה למנהלי הפורומים,ועד כמה שידוע לי,מנהלי הפורומים בפורומים סגורים הם לא הקובעים היחידים,על כל גולש נערכת הצבעה ושיתוף עם שאר החברים.

לגבי פורום ההרמון,פורום רך שזה עתה נפתח,עורר וימשיך לעורר ככל הנראה סערות,אני זוכרת בזמנו,כשנתפתח פורום הדומיות הסגור (שאגב הראשון בין הפורומים הסגורים,והיה היחידי זמן מה כך) התעוררה סערה כאן בפורומים,למה ומדוע מגיע להן? ולמה לא כל אחת יכולה להכנס?..בקיצור בלאגן,עם הזמן הפורום הפך להיות אטרקטיבי בנוף פיפ ומיד לאחריו קמו עוד פורומים סגורים.
פורומים סגורים הם לא פורומים פתוחים דמי,ולא סתם כך הם סגורים מעין הצופים.
אז נכון,הנהלת האתר אישרה פתיחת פורום כזה,ולא פותחים פורום כזה סתם כך,אנחנו בודקים לפני כן אם יש לו ביקוש,ויש לו.
ואני מכל הלב מאחלת להם בהצלחה.
אבל,ההחלטות לגבי מי יכנס לשם שמורות למנהלי הפורום בלבד.
הנהלת האתר תתערב רק במקרים קיצוניים.

עכשיו,להאשים את הנהלת האתר שלא מקבלת אותך,ואינטרסים אישיים?..
אין לאף אחד אינטרס אישי כנגדך,אחת על כמה וכמה שמבחינתי כל גולש מבורך בפורומים הפתוחים,אם דום סאב סוויץ שחור צהוב או ירוק.

ולסיום,צר לי על כל גולש שמחליט לפרוש,אני לא אנסה לשכנע אותך אחרת,אם תחליט לפרוש אכבד את החלטתך.

ונ.ב
אני מוצאת את האיום למטה מתחת לכבודך בעיניין פירסום באתרים אחרים אם רק יעזו למחוק לך את ההודעה

פוניטה
demi כתב:
ציטוט: לא יתכן שבפורום הזה יכתבו על דברים שאני עשיתי ואני לא אוכל לקרוא אותם ולהגיב עליהם, במיוחד אם מישהי שיקרה ללבי מספרת על דברים שעשינו ביחד
.

יש סבירות שהיא גם כתבה על כך בפורום הסאביות, האם גם לשם תבקש אישור להכנס?
אני אישית מוצאת שהתשובה שקיבלת היא נכונה ונכתבה בצורה עניינית ולא פוגעת.
כמו כן פורסם מראש שההרמון יהיה פורום למאסטרים ושפחות בלבד.
שיהיה לך בהצלחה עם החלטותיך.
פוניטה

ניר לב
חלשלושי לשעבר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 9:41 am נושא ההודעה:

דמי

לפני הכל. רוצה לומר לך נהנתי לקרוא את הודעותיך עד מאד.
איני מכירך אלא מתוך הפורום הזה והכרות מוגבלת זאת הראתה לי אדם נבון, בעל יכולת כתיבה טובה, רצון מיוחד להשקיע בהודעות אלו בין אם המדובר בתרגום ובין אם מדובר במחשבה. בנוסף לכל אלו ניחנת בחוש הומור טוב. יהיה חבל להפסיד אותך כמשתתף פה.

אני מבין את הכאב, נגעו לך בנקודה כואבת. אני קורא זאת ועל פניו אומר כי ממה שראיתי וממש שהובא לאוזני זהו כאב מוצדק לחלוטין. קשה להבין מהם הגורמים שהביאו את מי שהביאו להחלטה זאת. תמיד חשוב וטוב לשמוע את, הצד שהחליט לפסול.

מצד שני דמי, עם כל ההבנה לכאב. מכל כתיבתך היה חסר לי דבר אחד ויחיד. לא שמעתי כי פנית לאורלי או לבן. גם אם אותם XXXX מכוונים לאחד מהם, יש הבדל בין הפעולה שאתה משאיר בידי אותו מנהל פורום לדבר איתם, לבין פעולה שלך בפניה לגורמים הקובעים של האתר, בעמידה על זכויותך! בכל מקרה בין אם עשית זאת ובין אם לא, תגובתה של אורלי הינה תגובה נכונה, יפה ומכובדת, גם פניה כזאת אינה ערובה לשינוי ההחלטה של מנהלי הפרומים.

אומר ואוסיף עוד משהו. אינו יודע מהם שיקולי אותה תשובה, שאיני מסכים לה. אני יכול לראות למול עיניי דום שאומר לעצמו. זהו פורום סגור לאדונים ושפחות. איני רוצה לשמוע שם שום צד שבא לספר לנו ולו ברמז דק על כניעה גברית. אתה סוויץ. תהנה מזה, לך על זה, יפה לראות אותך ככה. אתה סוויץ, אתה לא אדון, אתה לא עבד, אתה סוויץ, זה נכון עד כאב. עדיין איני מסכים להחלטתם של מנהלי הפרום (אשמח לקרוא את תגבותם) מפני שלומר לך "אתה סוויץ" זוהי החלטה על הצד המחמיר של העניין ואיני אוהב שפיטה על הצד המחמיר בודאי ובודאי שלא בפרומים שכולנו באים להנות מהם. הייתי יותר משמח לראות אתר המתנהל על הצד המקל של השפיטה בו, כחל עוד אפשר להקל. למעשה כך הוא מתנהל ברוב המוחץ של הפעמים וניסתר מבינתי מדוע הפעם זה לא קרה. אני שואל את עצמי בקול, אולי משום הפניה בפומבי ולא בפרטי? בכל מקרה גם לאחר הודעות סוערות בכללי, אפשר לסגור עניין ברוגע בפרטי.

בהצלחה לך בכל דרך שתיווצר, הנעמת את זמננו.
תרמת את חלקך לפריחת האתר, עשית זאת בצורה יפה.
מי יתן ואלו לא יהיו המילים הטובות האחרונות שיש לי לומר לך באתר זה

Ben
הטרול של האתר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:15 am נושא ההודעה: תגובה משולשת ....

דמי,
לאחר שקראתי את פוסט הפרישה שלך
ולאחר שקראתי שוב בעיון את תחלופת ההודעות בנינו לגבי פורום המאסטרים
ולאחריו את השיחה שערכנו אתמול יום שבת בצהריי היום לגבי פורום "ההרמון"
דגדגו לי האצבעות להפנות אותך לכמה דברים שאתה אמרת בעבר ובכך לסיים
את העניין לפחות מבחינתי כי ברור שמבחינתך כול עוד לא מסכימים לדעתך
הנושא לא סגור אבל אז .....קראתי את שכתבה אורלי ואחריה פוניטה והחלטתי
שמגיעה תשובה מתוך הבפנים שלי ויודע מה לא בגללך אלא בגלל אחרים שקוראים
את הפורום הזה ומשתתפים בו באופן קבוע ולהם מגיע מעבר לצד של הנהלת האתר
צד אותו הציגה אורלי בצורה מכובדת ביותר , ומעבר לצד של הגולש הרגיל אותו
הציגה פוניטה בצורה מכובדת ביותר , מגיע להם הצד שלי כבעל האתר וכגולש
המשתייך לאותו פורום שנקרא ההרמון וכמנהל בפורום של האדונים והמאסטרים
ומכאן מתחילה בעתם תגובתי אליך ( העתק ישלח אליך במיל מאחר ואתה מחרים את פיפ )

הצד של בעל האתר
הקמתי את פיפ לפני כשש וחצי שנים שנתיים אחר כך הוקמה מערכת הפורומים הראשונה שלנו
היו בה כול מיני דברים אבל מלכתחילה היה ברור לי שמערכת פרומים לא מושגחת אני לא רוצה
יש לי ניסיון עם מערכות שכאלו ממערכות אחרות בהן עבדתי כשכיר ופורומים ללא השגחה פשוט
הפחידו אותי , לקח לי כמעט שנה למצוא את הגרעין הראשון של מנהלי פורומים שתרמו מזמנם
הפנוי והחופשי וללא כול תמורה אנשים שמבחינתם ניהול של פורום כזה או אחר מהווה אתגר
והרבה הנאה למרות החריקות והביקורת שמוטחת בהם על החלטות ניהוליות שאחרים לא רצו
או יכלו או היו מסוגלים לקחת , חבורת המנהלים התחלפה לה בשנים האחרונות מסיבות שונות
שחיקה טבעית , עייפות החומר או אי ראייה של דברים עין בעין עם הנהלת האתר
לפני כשנתיים עשיתי מעשה ונתתי אוטונומיה ניהולית של הפורומים למנהלים ישבנו ניסחנו יחד
חוקים וכללים ולאחר שהסכמנו עליהם נמסרו הטיוטות ליועצת המשפטית של האתר והיא עזרה
לנסח אותם בצורה ברורה יותר , היו כבר מקרים שכללי הפורומים פגעו בי אישית כגולש ואפילו
פגעו בדברים שמסוימים שרציתי לקדם שיווקית אך על כך אינני מצר ההיפך אני שמח שיש לי מנהלים
חושבים כאלו שלא יהססו לומר את דעתם על דברים ויעידו פה כמה וכמה אנשים על הויכוחים
אותם ניהלנו בעבר בהווה וסביר להניח שגם בעתיד .....כבעל האתר יש לי אינטרס שגולש כמוך דמי
פרובוקאטור , דעתן , אינטליגנטי אחד שיודע להתנסח בצורה מעניינת יישאר באתר ולכאורה
אנ צריך לעשות הכול כדי שאכן תישאר בו כולל נזיפה במנהלי הפורומים על החלטתם בניגוד לדעתך
מאין פרוטקציה בהפוך על הפוך ....זהו שלא אצלי מאחר ואני מאמין שאם היתה החלטה כזו או אחרת
בנוגע לפורום סגור כזה או אר היא נעשתה מהמניעים הנכונים ולאו דווקא מאינטרסים אישיים כפי
שאתה שש אלי קרב ומגדיר זאת , ולראייה קבל עם ועדה אני מצהיר שהיתי בין המתנגדים לקבלתך לפורום המאסטרים והאדונים כאחד מ3 מנהלי הפורום אינטרסים אישיים לא היו שם ואני מאמין
במנהלים שלי בכולם בלי יוצא מהכלל שההחלטות שלהם נעשות על פי טובת הפורום אותו הם מנהלים
ולפי ראיית עולמם כיצד צריך להיות מנווט הפורום אותו לקחו על כתפיהם .

הצד של בן מנהל שותף בפורום המאסטרים והאדונים
בזמנו פנית להתקבל לפורום , למעשה פנייתך החלה כפרובוקציה במכתב ארוך ומנומק בו תקפת
את ההחלטה טרם התקבלה העלתי את בקשתך אז כלשונה וככתובה והיתי האחרון שהגיב לה
והוחלט שלא לקבל אותך , מייד פתחת במלחמת חורמה והוכחה מי דום טוב יותר ומי כן דום ואל דום
כאשר אתה מזכיר אנשים ומתייג אותם תחת ההגדרות שלך , ניסתי כמנהל שותף בפורום להסביר לך
שהחלטנו להטוות דרך מסויימת ואתה לא מתאים אבל אתה החלטת את ההחלטות שלך והמשכת בשלך
אני עומד מאחורי ההחלטה שהחלטנו אז ולמען האמת אני עדיין חושב שאתה לא מתאים הסיבות פורטו
לך באופן פרטי ואינן מעניינם של כול באי מערכות הפורומים של פיפ .

הצד שלי האישי כגולש בפיפ ובשני פורומים סגורים המיועדים לנושא המיל דום
קודם כול לגבי אור , הכנסת שמה לפוסט שלך גובלת בחוצפה , במקום להתייחס להחלטה
בצורה כזו או אחרת החלטת להשתמש כרגיל ולא בפעם הראשונה בשמות של אנשים אחרים
כעלה תאנה לכיסוי ערוות טענותיך , למען האמת דמי אין לי מושג מה אתה רוצה ואני מאמין
שגם לך אין מושג , לטעמי כגולש בשני הפורומים הסגורים פורום ההרמון ופורום האדונים והמאסטרים
אין לך מקום בשניהם ואמרתי לך זאת בשיחה פרטית בנינו תוך כדי שאני מסביר מה אני כן חושב
לגביך , אתה איש נחמד דמי איש חביב אבל נודניק גדול יש בך מין התכונה הזו של אני ואפסי עוד
לעיתים קרובות אני מוצא את עצמי תוהה מדוע אתה עושה את הדברים בצורה שאתה עושה
ולמען האמת בזמן האחרון אפילו תהייתי על כך בקול רם תוך כדי מחשבה שאתה מאלו שמעורבים בכול
מה שיש עליו חותמת BDSM דעותייך וניסוחיך עלולים לגרום לאנשים חדשים או כאלו שמתלבטים
לחשוב דברים שאותי אישית מפחידים אבל תמיד עמדה מול עיני זכותך לומר את הדברים כפי שהם
אם כי שמרתי לעצמי את הזכות להגיב להם על פי דרכי וראיית עולמי ,
אתה מצהיר שאתה עוזב את פיפ בשל אינטרסים אישיים מודיע לעולם שאתה מקבל לינקים לכול שוט
שאני מביא ..דמי יש לי חדשות בשבילך אתה לא בן יחיד הרבה מקבלים לינקים למעשה כול מי שנימצא
באותה עת במירק ואחרים שאני רואה לנכון לידע אותם ולאו דווקא בשל היותם דומים אלא בשל היותם
קשורים בצורה כזו או אחרת לנושא ונושא השוטים מבחינתי הוא פטיש רציני אני מחזיק באוסף מכובד
של שוטים ומאד גאה שאני מצליח להביא לישראל שוטים שלא נראו כמותם או לחילופין במחירים
שאחרים מתקשים לעמוד בהם , לגבי עניין זה דמי הרני להבטיחך שיותר לא תקבל לינקים ואם תהייה
מעוניין תצטרך להגיע לחנות כדי לרכוש ....במחיר של חנות ....ומצד שני הרי אתה מכין שוטים לבד
כך ש .....נקודה נוספת ובעצם נקודה חוזרת על עצמה ....סאבית נוספת ...ביקשה והתקבלה לפורום ההרמון
אתה חושב שזה קשור אליך או אולי לעובדה שמנהלי הפורום מכירים אותה תקופה ארוכה
האם אתה חושב שבהעניקה לך כאב מספר פעמים זה הפוך אותה לסוויצ'ית ? וגם אם כן האם באישהו
מקום נאמר שמנהלי הפורום חייבים למישהו משהו ? אני חבר בפורום הזה ולא כול כלליו מתאימים לי
לאני המאמין שלי כאדם אבל שאני בודק את מכלול הכללים הם מתאימים לי ברעיון ובמיקום אותו
אני מוצא את עצמי , אני מאלו דמי שלא יוצא בהצהרות מפוצצות לפחות כבר לא על הצהרות מפוצצות
שלי בעבר ידעתי לומר טעיתי ולא ברעש וצלצולים אני מעבר לתמה על הדרך שלך למעשה היא מצדיקה
את הדברים שאני חושב זו דרכך מהצד השני זו דרכי ומצד השלישי זו דרכם של אחרים אם תוכל למצוא
את שביל הזהב שעובר באמצע סחטין עליך אבל אם לא ....הייה שלום דמי היה נחמד כול עוד שהייה
ולהתראות באיך אמרת... מועדון ופורומים אחרים ......
שומר את הדמעות

מאיהֹ
שורטת
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:44 am נושא ההודעה:

דמי חותמת את חתימתי תחת תשובתה של אורלי.

כל הפורומים הסגורים הם פורומים אוטונומיים והחוקים שם נקבעים ע"י מנהלי הפורומים והגולשים בו. בפורום הדומיות אין כניסה לסוויצ'יות לפי מיטב ידיעתי , כך גם בדומים , לעומת זאת בפורום הסאביות כן יש. למה כי ככה החלטנו - המנהלות.
לגבי פורום ההרמון , הפורום הזה הוא מאוד מיוחד ומאוד ספציפי ומתאים לקהל אנשים מאוד מצומצם והוא מראש הוגדר ככזה. אין שום קשר בין הרצון שלך לדעת מה כותבת מישהי עליך לבין הרצון להיכנס לשם , למה כמה סאביות יש בפורום סאיות שכותבות על אדונן? ודמים בפורום דומים על הסאביות? כל אחד והפרטיות שלו.
צר לי על האיומים שלך שגרמו לי אישית לחייך , יש גם דרך מכובדת ללכת לפעמים. אם רע לך אז תלך אם טוב לך תישאר , אבל אין צורך לאיים ולהאשים את הנהלת האתר בהחלטות שלך.

LordAmra
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 12:20 pm נושא ההודעה:

להלן תשובתי לנושא זה.

http://www.peep.co.il/comunity/viewtopic.php?p=210199#210199

demi
הכוכבית של האתר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 8:13 pm נושא ההודעה: סיכום

הודעה אחרונה בהחלט.
ראיתי את התגובות, אני לא מתכוון להגיב.
רק להסביר שוב והפעם בצורה אחרת.

גורמים מסוימים כאן קובעים בשביל אחרים כיצד דברים צריכים להתנהל ואיך דברים צריכים להיות.
אותם גורמים, בחלקם בהנהלה ובחלקם האחר צעקניים וכוחניים.
גורמים אלו קובעים בשביל אחרים מה זה סאב, מה זאת שפחה, מה זה אדון ומה זה לא.
אותם גורמים באופן קבוע מביעים מורת רוח מדברים מסוימים, מסיתים לכיוונים מסוימים ומשתמשים בכוחם ובוותק ובאלק ניסיון שלהם כשיניים, שלא לדבר על מעמדם באתר וכן, אנשים חדשים מתרשמים שמי שמנהל הוא גם ותיק ומנוסה ויודע וכדומה, מה שלא בהכרח נכון.
אותם גורמים החליטו דברים מסוימים לגבי, קבעו בשבילי ובשביל אחרים מה אני כן ומה אני לא, הם אומרים זאת לי וגם לאחרים שאתם אני בקשרים מסוימים הם מביאים צידוקים וטיעונים אין ספור.
רק שהם לא מבינים את הדבר החשוב והמרכזי – אני עושה מה שטוב לי, ורק מה שטוב לי, הייתי כאן כי היה לי טוב ואני פורש כי לא טוב לי במקום בו לא מסוגלים לקבל אותי כפי שאני.
זה אתר סקס, פורום בדסמ, שולי החברה, מקום שאם מישהו "נורמלי" יתגלגל אליו הוא יגיד – כולכם סוטים (כן, הראתי לחברים שלי את הפורום וזה מה שהם אמרו).
ובכזה מקום חשבתי שיקבלו בהבנה ובאהבה את כל גווני הבדסמ, לא רק את הגוונים שמספר מצומצם של מנהלים ספק אינטרסנטים מצאו לנכון לקבל.

ולכן, בגלל שאני עושה מה שטוב לי ומעונין להיות במקום בו מקבלים אותי כפי שאני, בלי לנסות להטיף לי, בלי לנסות לשנות אותי, בלי להגיד לי שאני לא מספיק אדון או לא מספיק סאב או לא מספיק סוויצ, או שאני יותר מידי קיצוני, או שאני בכלל לייט.....
לכן אני מוצא לנכון "לעבור דירה", ללכת למקום אחר בו יקבלו אותי כפי שאני.

Ben
הטרול של האתר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 9:52 pm נושא ההודעה: Re: סיכום

demi כתב:
הודעה אחרונה בהחלט.
בלבלבלבלבלבלבבלבלבבלבלבללבלנלבללבלבלבלבלבלבל
בלבלבלבלבלבלבבלבלבלבלבלבלבלבלבלבבלב
בבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלהלבלבלהלבלבלהלבלבלה
בלהבלהבלהלבהלבהלבלהלבהבלהלבבלבלבלבלבלבלבלבה

צפוי .....
שומר את הדמעות

demi
הכוכבית של האתר

פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:00 pm נושא ההודעה:

כן בן, אתה תמיד חייב להגיד את המשפט האחרון גם כשאין לך מה להגיד - צפוי.

נושא אחר שאינו קשור אבל ראוי באותו פוסט:
השליטה היא ידידה שיקרה לי
היא כעסה על כך שעירבתי את עניין קבלתה לפורום הסגור ואכן, עניינה לא שייך לענייני
ועל כך אני מתנצל כאן בפניה, באותו פוסט, על כך שעירבתי אותה בענייני ומבקש שתקבל את התנצלותי.

zap11
מזפזפ בין הפורומים

פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:09 pm נושא ההודעה
אני רק רוצה להבין משהו . מהו סוויץ ?
אני חשבתי שסוויץ זה אחד שהו גם אדון וגם עבד .
אני כואס מאוד מאוד . אני חושב שזה מגעיל (כן מגעיל) .שאחד כמו דמי שהוא
אחלה של דום לא יכול להצתרף . ואני מכיר דומים כאן ו90% הם חרטה .
כן אני ראיתי כבר סשנים והמון אנשים שאומרים שהם דומים הם חרטה .
ואני פי 10000000000000000 יותר טוב (אני סאב ) בתור דום (יש לי ניסיון)
. אבל זה ממש לא יפה מיצד ההנהלה שמאפשרת שזה יצוץ .
אחד שחושב שהוא דום אומר לחבר שלי שהוא בעניי יותר דום מימנו לא
אתה לא דום באיזה זכות ?
אני מכיר את דמי טוב מאוד !!!!!!!!
ומי שהיה יום חמישי ראה שהוא דום מ"ס 1 .
אבל לא זה לא מספיק ?
מה הוא חייב להיות מזויף ?(כמו 99% האחרים)?????????????????
אני לא מבין את זה .
אולי אני טיפש (יכול להיות ) ?
אולי אני בתור סאב חדש (רק 7 שנים ) לא יודע מה זה דום ???????
אולי כן?????????????
אני יודע שיש סיבה ! אני רק רוצה לדעת למה?
אני לא יודע מה קרה כאן .
אבל אני לא אוהב את זה....
ואני מעוניין לדעת .

P.S
אני לא מנסה ליפגוע אבל זה אבל זה מה שיש .
זו האמת !!!!!!!!!!!!
PP.S
אני כן אוהב את האתר הזה .
וזו הסיבה שאני כאן .
היה לי שם אחר לפני XXXXX1 למי שכן זוכר . כן זה היתי אני !!!!!!!!
גם אני היתי "דום" . אז אני יודע מה זה חרטה !!!!!!!!!!
ואני כן אוהב את כולם כאן חבל שזה לא הדדי......

נערך לאחרונה על-ידי zap11 בתאריך ראשון דצמ' 07, 2003 10:16 pm, סך-הכל נערך פעם אחת

zap11
מזפזפ בין הפורומים
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:12 pm נושא ההודעה

ואני לא היתי חרטה .
אני ידעתי מה אני עושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

demi
הכוכבית של האתר

אההההההההההה וגיליתי דבר קטן נוסף

מישהי נוספת שאני מכיר, סוויצית הייתה בפורום הדומיננטיות

כאילו דה? - סוויצ'ית בפורום דומיננטיות סגור????????
האם סוויצ'יותה לא פוגעת בשליטתה?

הרבה הרבה הרבה שאלות זה מעלה

השליטה
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:18 pm נושא ההודעה

אני מעריכה ומקבלת את התנצלותך דמי

תודה ידידי.

כשנגמרות השאלות התבונה מגיעה אל קיצה.

[color=darkred]אורלי
מנהלת האתר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:25 pm נושא ההודעה:

demi כתב:
ציטוט: אההההההההההה וגיליתי דבר קטן נוסף

מישהי נוספת שאני מכיר, סוויצית הייתה בפורום הדומיננטיות

כאילו דה? - סוויצ'ית בפורום דומיננטיות סגור????????
האם סוויצ'יותה לא פוגעת בשליטתה?

הרבה הרבה הרבה שאלות זה מעלה

היא עדיין בפורום הדומיות,היא היתה בפורום לפני ההחלטה של אי כניסת סוויציות,לכן מן הראוי היה להשאירה.

אנא ממך דמי,אם תזכר בעוד משהו,אל נא תשכח לעדכן אותנו.
ההודעות שלך מתחילות לקבל צורה של טרוליזציה,וכאן השרשור שלך מסתיים לפני שזה יהפוך לפח זבל.

אמרת שאתה פורש מפיפ לא?
שלום ושיהיה לך בהצלחה.

אורלי אורלי, זוכרת שכתבת שזאת פחיתות כבוד לאיים שאעתיק את ההודעה לפורומים אחרים?
אז הנה, לא איימתי - הבטחתי.
והנה אני מקיים את הבטחתי!

את נעלת, את היית מודעת להשלכות,
והכי מצחיק זה שאחרי שאת נעלת אז בן פתח את ההודעה, הגיב ונעל בחזרה.

והנה תגובתו של בן:

ציטוט: Ben
הטרול של האתר
פורסם: ראשון דצמ' 07, 2003 10:29 pm נושא ההודעה:

לא דמי אני לא חייב לומר את המילה האחרונה אבל מאד פטאתי להוציא הודעת אני פורש ולחזור או להיות כול היום באתר ....מבחינת צופה ....
כול שכן לאחר לחזור בעוד הודעה אחרונה ועוד אחת ועוד אחת
עניתי לך מהמקום הכי עמוק שלי אבל החלטת שאני נגוע באינטרסים שיעורב ויבוסם לך ......אישית עייפת אותי ואין לי הכוונה להתנצח איתך יותר
במילותיך הוכחת בדיוק את שכתבתי .....יום טוב לך ובהצלחה בכול אשר תלך

זאפ....
סוויצ' על פי הבנתי המצומצמת הינו אדם שמחליף תפקידים בתקופות מסויימות בחייו
(ואני לא כמוך 7 שנים אלא רק 3 וחצי שנים תחת ההגדרות )
לא תוך כדי ולא רק לשם ההנאה שבעניין אלא מתוך הכרת הדרך לכאן או לכאן
ובחירת הצד מבחינת מורה או לומד בחלק מתקופות חייו
יש לי חבר שהינו סוויצ' מוצהר אחד שלא כותב בפורומים או מתעניין בהם
היום נתתי לו לקרוא את כול הפוסט הזה .....והוא שאל אותי למה אתם מתווכחים הרי זה ברור .....
את דעתי על פי הבנתי ושוב המצומצמת כאמור רק 3 וחצי שנים בלי כינויים אחרים להוכחת הותק כתבתי בתגובה לדמי שהיתה מפורטת ביותר צר לי על שאנינו רואים
עין בעי את הדברים אבל אתה כמוהו חייבים להבין פורום סגור הינו פורום אוטונומי
למנהליו נימסרה הזכות להיות אלו שינהלו ויחליטו מי למה וכמה ועל כך יש לכבדם
על הנכונות לעשות מעשה ולא רק .....להיות שותפים מתי שבא , אי לכך היתה
החלטה לא לקבל את דמי לפורום המיל דום החלטה שנבעה משיקולים שונים
ואני מבטיח לך שלא היו אלו שיקולים זרים אלא דברים שעל פי הבנתי המצומצמת
ואני ציני זאפ מאד ציני הינם הדברים שמובילים את אלו שבחרו לעשות מעשה

אני לא מתכוון להיכנס פה לההסברים ולמונחים היתה החלטה של מנהלי הפורום
אני סומך את ידי על שניהם שעשו את הדבר הנכון ומודה אני בהחלט מסכים עם
ההחלטה הזו לטעמי דמי אינו מתאים לפורום המילדום כול שכן לפורום האדונים
ומאסטרים ולו רק בשל ההתנהגות הילדותית והמאד לא בוגרת אותה הוא הפגין
להיות מאסטר או דום אין פרושו לדעת איך להעניק כאב ....מדובר בהרבה יותר מזה .
שומר את הדמעות

בן, יפה יפה, משתמש בסמכותך ופותח הודעות נעולות ואז נועל אותן שוב.
נו טוב, הרי אתה תמיד אומר את המילה האחרונה - צפוי.

הקיצר חברים, הנה כל ה"סיפור" לפניכם, אתם מוזמנים להגיב אם ברצונכם בכך, או שלא להגיב.

מה שאני הבנתי זה שבפיפ יש אליטה, מי שמשתייך לאליטה אז מותר לו, ומי שלא אז לא.
מי שהולך על הקו שמתווה בן שהוא בעלי האתר מקבל גיבוי, ומי שלא - הודעותיו ננעלות, נמחקות, נערכות וכדומה.

כן, הייתה סוויצית בפורום סגור לפני שהוחלט שלא לקבל סוויצים, אותי זה מצחיק כי איך זה שסוויצית מחליטה שלא לקבל סוויצים, ואם החלט כך אז למה לא מוציאים את אותה סוויצית מאותו פורום? הרי אסור סוויצים?

ומעניין מה היה קורה אם בן היה סוויצ', מאוד מעניין, אני בטוח שאז הכל היה משתנה.

בקיצור, כסוויצ נמאס לי מכל הפקהפקה הזה והחלטתי לפעול, ואכן אני פועל.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ודמי אתה הגזמת לגמרי........
ולא מתכוונת לנהל את הויכוח הזה מעל האתר כאן, אך יש חיים, אתה יודע, מעבר להשתולל בפורומים......................
חבל שכל דבר אתה לוקח אישי ולא עוצר לרגע לחשוב שאולי יש עוד אנשים בעולם בעלי דיעות שצריכים לכבד אותם.
נכון, זכותך לכתוב כל העולה על דעתך והיכן שאתה רוצה, אך יש הבדל בין זה לבין הכפשת אתר ששתית מימיו תקופה ארוכה.

לא יורקים לבאר ממנה שותים או שתו-זה עיניין של יושר אישי וכבוד מינימלי בין בני אדם.
חבל שבחרת ככה לעשות.
ואם בחרו לנעול את הודעתך זה אולי כי לרגע לא כיבדת את המגיבים שם, לא קראת כלל את מה שאמרו אלא המשכת לתקוף-גם פה כלובי לעיתים נועל שרשור שיוצא מפרופרציות ויורד לרמת תקיפות אישיות.

אני אומרת לך בתור חברה:
מלחמות לא פותרות כלום-הידברות אישית כן!

רחפנית-הדומית המרחפת.
Demi
Demi • 7 בדצמ׳ 2003
ועכשיו גם נודע לי שמחקו הודעה של קליבר ושל זורליק.
יפה יפה.
אז הנה חברים, אתם מוזמנים להגיב.
Demi
Demi • 7 בדצמ׳ 2003
רחפנית, נכון יש לי גם חיים, אבל בזה מצאתי זמן להתפנות ולטפל.

אורלי נעלה את ההודעה, היא ידעה מה תהיה התגובה שלי, אמרתי את זה מראש.
היא החליטה שאני טרול בזמן שאני מביא דוגמאות וטיעונים

על סוויצית שנכנסה לפורום סגור למרות בחוק שבלי סוויצים

ובן מצוטט אותי, משנה לבלעה בלעה בלעה ואומר מה שאומר.

אז תסלחי לי רחפנית, בן ואורלי גרמו לתגובתי זאת.
הם יכולים להתנצל ולשנות את דרכם, אבל זה כבר תלוי בהם.

אני לא מוכן לסתימת פיות, ובטח שלי לא יקבעו איך להיות דום או איך להיות סאבף מה זה בדסמ וגם לא יסתמו לי את הפה.
קליבר​(שולט)

מחיקת הודעות - לא בבית ספרנו

קליבר​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2003
icon_evil.gif
אז ככה , אני לא נוגע בנושא של סוויצ' או לא סוויצ' או פרום סגור או לא , לא מענין ...
אבל מי שכותב הודעה , אם אינה פגעת או נוגעת , זו דעתו , מקובל או לא .. מותר להתווכח איתו
מותר , להגיב לו , אבל למחוק זה לא.

גם אני מנהל פורום מקצועי , וגם שם יש מטרידנים ומציפנים ומפרסמים ( בעיקר של פירמידה והימורים ) ועוד צרות ויש כאלה ברוך השם המתנגדים לדעותי ויש אחד , שנותן תשובות מסודרות ומנומקות רק מה לא נכונות להחריד ... וזוהי דעתו ואני לא מוחק
הייתי מצפה לאותו יחס גם בפורמי הבדס"מ יהיו אשר יהיו ..

אגב גם הודעת התגובה המצחיקה שלי מחקו ..
נו טוף

icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

דמי חזק ואמץ ...
loren
loren • 7 בדצמ׳ 2003
דמי,
קראתי את כל הנכתב, גם שם ושוב- גם פה. יש אנשים שב"קודים" שלהם אתה כאדון לא אדון.
אתה חושב שאתה גם אדון וזכותך המלאה להיות בפורומים ההם. הגשת בקשה- ודחו אותך.
עכשיו- בוא נצא מתוך נקודת הנחה שאתה צודק. אבל מה, הפורום ההוא הוא פורום פרטי. בן יכול להפוך אותו על פיו מאה פעם וזה ישאר האתר הפרטי שלו. ואם הוא נתן את האפשרות למנהלי הפורום ההוא את המילה האחרונה, אז המילה האחרונה היא שלהם. אתה גם מצביע על חוסר שיויון בינך לבין סוויצים אחרים. וזה אני מניחה בעיקר מקומם אותך. השאלה היא כאן אחרת- האם זה מה שחסר לך לאושר המושלם שלך דמי, האם זה שתיהיה שם באותם פורומים יתן לך את האישור למה שאתה? אתה באמת זקוק לאישור הזה? אתה לא מקובל עליהם כאדון. אבל אתה בעיני עצמך אדון ( גם) אז לך עם התחושות של עצמך ועם מה שאתה מרגיש כלפי עצמך בלי להזדקק לחותמת הפורומים הסגורים. חוסר צדק? אולי.אבל שוב- מדובר בפורום פרטי. אין טעם לעלות על הבריקדות כי הם לא מקבלים אותך. אני תמיד הערכתי מהצד את היכולת שלך להלחם על העקרונות שלך, אבל הפעם זה נראה לי קצת כמו להלחם בטחנות רוח. עזוב דמי, תמשיך הלאה. גם אם אתה חושב שנעשה לך עוול- החוכמה היא להיות חכם, לא צודק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2003
אני כמובן לא מעוניין להכנס למלחמות פיפ, ובהחלט סבור שלמנהלי פורומים יש הסמכות לקבוע כיצד יתנהלו העניינים בפורומים שלהם, ומי שלא מוצא חן בעיניו - יודע את הדרך החוצה (ואם לא, מראים לו אותה). אם אנשים לא רוצים סוויצ'ים בפורום שלהם, זכותם ועל כך אין לי מה לומר, גם אם איני מסכים עמם.

מה שכן יש לי כמה דברים לומר עליו הוא היחס לסוויצ'ים באופן כללי. לא מובן לי למה נדמה לאנשים כי העובדה שאדם נמשך בהווה או בעבר גם לצד השני של המטבע חייבת בהכרח לפגוע בתפקודו בצד אותו הוא בוחר כרגע. במקרים רבים ההיפך הוא הנכון, והפרספקטיבה שמקבלים מהצד השני מוסיפה המון. היותו של אדם סוויץ' אינה פוגעת ב"דומיות" שלו. ראיה כזו בהכרח רואה ב"דומיות" איזו תכונת אופי נשגבת, מין אדנות טבעית או סמכותיות מלידה, וכמובן לא אלה פני הדברים. דום הוא אדם שיש בו את השאיפה לשלוט. נקודה. כיוון שבסוויץ' יש שאיפה כזו, הוא דום לא פחות מאלה שלא קיימת בהם גם השאיפה להשלט. אם הוא יהיה דום טוב - זה כבר תלוי בשורה של גורמים, ובראש ובראשונה בסאבית שעמו. הוא יכול להיות נפלא לסאבית שמתאימה לו ואיום ונורא לסאבית שלא. לא כל כך משנה מהם הגורמים האחרים, חשוב רק שהיותו או אי היותו סוויץ' אינה אחד מהם.
יש גם טיפוסים תמוהים שכלל אינם מאמינים שקיים יצור כזה, סוויץ', למרות ההוכחות בשטח. הם טוענים כי סוויצ'ים משלים את עצמם, לא סגורים על עצמם, מעורערים נפשית או השד יודע מה. לצערי קשה לי להתלונן על תופעה זו, כיוון שאני כשלעצמי מתקשה להאמין שבאמת קיימים טיפוסים כאלה, למרות ההוכחות בשטח.
קראתי פעם איפשהו משפט שמאד מצא חן בעיניי: ישנם אנשים שיטענו שיש רק דרך אחת נכונה לעשות בדסמ או להיות דום/סאב. עד שיימצאו המכלאות המתאימות עבור אנשים שכאלה, מוטב פשוט להתעלם מהם.

לסיום אשוב ואדגיש שהדברים האמורים אינם קשורים בפיפ או באנשים ספציפיים שם., ואפילו לא ממש קשורים למקרה המדובר. רק לכבודו האבוד של הסוויץ'.
Demi
Demi • 7 בדצמ׳ 2003
לורן, המלחמה כבר מזמן נגמרה.

אין לי בעיה, אני שלם עם עצמי וזה מה שחשוב.
לפורומים ההם כן, ביקשתי להכנס אבל בעקבות התגובות אני לא מעוניין, אין לי מה לחפש במקום בו לא מקבלים אותי כפי שאני.
ולכן, אין מלחמה, יש כרגע רק פתיחת פתח לאנשים נוספים להגיב בלי צנזורה.
מחקו הודעות שם לזורליק ולקליבר, נעלו את ההודעה - זאת סתימת פיות.
אני כבר פרשתי, אני לא מצפה שהם ישנו את דעתם, הם קובעים וזאת זכותם, וזכותי לפרוש, להגיד את דעתי ולאפשר לאחרים להגיב.
Tame
Tame • 7 בדצמ׳ 2003
המון לכלוך.
דמי, אני לא יודע אם אתה צודק או טועה, כל מה שאני יודע הוא שאין צדק.
אז במקום לרדוף אחריו למקומות שאתה לא רוצה להיות בהם, עדיף לך לעשות פעולות שיקדמו את האינטרסים שלך (שהם אני מאמין, למצוא את הדומית או הסאבית המתאימה בשבילך) ולא יפגעו בהם.

מכל העניין שמתי לב שאתה גם כועס, זה דבר רע לכשעצמו.

קשה להתנתק מהכעס, אני יודע, במיוחד לבחור כמוך שצריך את ה"צדק".. אבל דווקא בגלל שזה קשה כדאי יותר לעשות את זה.

אני ממליץ לפתוח דף חדש, לסלוח (כשאתה שומר טינה אתה פוגע בעצמך) ולהפסיק לכעוס.
מאוד פשוט, מאוד קשה..
אני מאמין שתצליח אם תרצה.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 7 בדצמ׳ 2003
דמי, אני לא אוהבת הודעות פרישה דרמטיות. באופן אישי כשמקום מסוים לא מתאים לי אני מעדיפה פשוט ללכת משם, ולהסביר בפרטי למי ששואל.

עם זאת אני מבינה את הכעס והעלבון שלך, שגרמו לך לכתוב הודעה נסערת כזאת. אני חושבת שסגנון הבדסם שלך מאוד שונה ממה שרוב האנשים בקהילה (כולל אותי) מחפשים. חבל רק שאנשים שמתגאים בפתיחותם לא מסוגלים לקבל את ההבדל הזה.

עד כמה שאני מבינה, אתה מעוניין יותר בצדדים החוויתיים של הבדסם (לא הפיזיים, אלא פשוט סך כל התחושות של הרגע) ולא בבדסם כמערכת יחסים. בנוסף נראה לי שאתה פחות נמשך לנושא השליטה במובן של הכפפת הרצון של אחד לשני אלא רק ככלי לניהול של הסשן.
כל זה לא אומר שמה שאתה עושה אינו בדסם, כמו שאחרים יכולים לעשות בדסם בלי כאב, או בדסם בלי השפלות.

מעבר לרגשות האישיים של אנשים כלפיך (שאין לי ספק ששיחקו פה תפקיד מאוד משמעותי, לאור כל יוצאי הדופן שהצגת ואחרים שאני יודעת עליהם) אני חושבת שזאלופון צודק, זאת הזדמנות טובה לערוך דיון בנושאים שונים שעולים מתוך היחס אליך.

קודם כל לגבי נושא הסוויץ'
היו לי שני דומים שהיו סאבים בעברם. זה לא הפריע לי שזה היה המצב, להפך זה בהחלט העניק להם ידע שאין לדומים אחרים. עם זאת לא רציתי לשמוע יותר מידי פרטים על העבר הזה. אני לא רוצה לדמיין את הגבר החזק שאני מתרפקת עליו וכורעת לרגליו כורע לרגלי מישהי אחרת שאולי אני בכלל לא מעריכה אותה.
אני לא חושבת שהייתי מסתדרת עם סוויץ' כדום. אני מאוד מונוגמית והייתי תמיד חוששת שיש צד בדום שלי שאני לא מסוגלת לספק.
עם זאת, העובדה שאני לא מעוניינת במישהו כדום שלי לא עושה אותו פחות דום. נכון לכרגע אין לי דום, זאת אומרת שאף אחד מהדומים שאני מכירה בקהילה אינו מתאים להיות דום שלי. האם זה אומר שאף אחד מהם אינו דום?

אבל יש פה נושא נוסף.
נראה לי שיש פה איזו אי סימטריה שהיא מוזרה גם במסגרת הבדסם. אם יבוא מישהו ויגדיר את עצמו כסאב, אף אחד כמעט לא יגיד לו שהוא לא. גם אם אין לו נסיון, גם אם הוא מעוניין רק בהשפלה בלי כאב או רק בקשירות בלי השפלה, גם אם יש לו כל מיני גבולות.
נכון, מידי פעם צץ מישהו שמנסה להסביר לנו מה זה "עבד אמיתי" אבל הבון-טון המקובל ברוב הפורומים מתנגד להגדרות כאלה.
לעומת זאת כאשר אדם מגדיר עצמו כדום הוא נדרש לדלג משוכות ולזחול בביצות על מנת "להוכיח" שהוא ראוי לתואר.
והרי להיות דום זה כלל לא תואר, זאת פשוט נטיה. מדובר בבן אדם שרוצה לשלוט (במובן הרחב של המילה) במישהי שמוכנה לתת לו שליטה (כלומר לא מישהו שלוקח בכח).