לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כססו, גלגלו ותהיו בריאים

Tish Adams
לפני 14 שנים • 25 בנוב׳ 2009

כססו, גלגלו ותהיו בריאים

Tish Adams • 25 בנוב׳ 2009
מכאן השאלה המתבקשת: בעד או נגד לגיליזציה?

http://icomm.co.il:80/mg.htm

תצפו בלינק לפני שאתם קופצים להגיב.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 25 בנוב׳ 2009
לא סוד שבעברי שירתתי במחלק סמים ביחידה המרכזית של תל אביב.

לא סוד עד כמה אני סולד מכל מה שקשור לסמים.

לא סוד שאיני מנסה לתת אינטרפטציה משלי למה מוגדר כסם במדינת ישראל.

צפיתי בסרט וכבר לאחר 5 דקות עצרתי. לא היה צורך להמשיך.

הכשל האנושי בתפיסה נוגע בדיוק במקום שטיש נגעה בו בחן רב, בו ברגע שביקשה

לצפות בלינק לפני שקופצים לתשובות.

אם אדם נזקק למריחואנה כחלק מהטיפול הרפואי בו הרי שיש לתת לו זאת.

במתכונת הטיפולים הרפואיים אנו מקבלים דברים גרועים יותר ואם מחלתו של פלוני

היא כזו שגראס יקל עליו ולו במעט הרי שגם אם אורניום מועשר היה עושה את העבודה-

צריך לאשר לו זאת.

וזה יקרה. אנו חיים ב-2010 אוטוטו.

כולי תקווה רק שידם של הרופאים לא תהיה קלה מדי והמרשם לא ינתן כמו שתרופות היום

ניתנות כמו לחמניות טריות.

זה לא משנה בשיט את תפיסתי הכוללנית לגבי סמים אסורים ולא מעט מהם מרכיבים

את תרופות המירשם המוכרות לנו ועל כך אין עוררין ,ולכן הכשרתו החשובה של הגראס הרפואי

כטיפול רפואי (כן...בכוונה הודגש הענין הרפואי.)ולא כאקט של שימוש חברתי פרוץ-

באקט כזה אני אתמוך.
Tish Adams
Tish Adams • 25 בנוב׳ 2009
אני מדברת אך ורק על הצד הרפואי.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2009
הסרט בהחלט מדגים מקרים קיצוניים שבהם הקנאביס הוא סוג של MUST

אחת השאלות המתעוררות בי באופן אישי :

1. מה קורה כאשר המטופל כבר לא נזקק לקנאביס ,אך פיתח תלות בסם ?

2.תרופות שנעשו בהן שימוש בעבר לצורך מתן טיפולי הוכחו , כעבור שנים, כאסורות לשימוש.

3.האם השימוש בקנאביס לצרכים רפואיים אינו עלול להוביל לשימוש אישי ,שאינו לצורך רפואי ?

4. משככי כאבים, מכל זן וסוג כמעט, הם סוג של סמים ברישיון. האם נכון יהיה להכניס דווקא את הסם הזה לצרכים רפואיים ? הקנאביס לא הוכח כמרפא,אלא כמשכך כאבים ומעורר תיאבון במקרים מסויימים. בטוחני שקיימים ברפואה הקונבנציונלית וגם ברפואה האלטרנטיבית, תרופותאחרות אשר אינן יוצרות תלות בסם. וכן, זה תמיד סם.

במילים אחרות,

כל עוד מדוברב צורך רפואי כמו במקרים הקשים שהודגמו- אין ספק שהקנאביס יכול להועיל. אך לעניות דעתי, מדובר בפצצת זמן.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 25 בנוב׳ 2009
לשאלותייך, נמוגה:

1.אני מניח שפיתרון שכזה ינתן לחולים קשים מאד, כך שהתלות היא כמעט חלק זניח בניסיון

לשפר את איכות חייהם, בדומה לתרופות פור לייף אחרות.

2.סיכון מחושב לדעתי...הכרתי אנשים רבים שפיתחו תלות למריחואנה אבל ולשמחתי לא ראיתי

אף אחד מת מזה כל זמן שלא גלש לסמים קשים יותר.

3.שוב סיכון מחושב לדעתי. כמו בכל נושא יש עלות-תועלת ויש לשקול כל מקרה לגופו לפני מתן

מרשם שכזה.

4.בין משככי כאבים המיוצרים כימית במעבדה אל מול חומר טיבעי- לעניות דעתי החומר הטיבעי

עדיף וקל לגמילה יותר. מהכרות עם ספורטאים הבולעים משככי כאבים כימיים למינהם,

הגמילה כמעט ואינה קיימת והצריכה עולה ביחס ישר.

סמים הם סמים נמוגה, ובדיוק כמו שאמרת- מיקרים קשים,סופניים,כאלה ששום דבר אחר אינו

עוזר, שם מבחינה רפואית יהיה נכון לתת מירשם ולשפר את חיי החולה.
Anubis

מממנננניייייקקקק!!!!!!!

Anubis • 25 בנוב׳ 2009
ללא קשר לאיכויות הרפואיות של שימוש בקנאביס הוא היה ועדין נשאר מנהג נפוץ הרבה יותר ממה שאנשים יודעים וגם אנשים נורמטיבים שבחיים לא היתם מנחשים עליהם מעשנים ולא מסיבות רפואיות.
אני בעד ליגליזציה ולא רק רפואית כי אם כל אחד היה מעשן משהו קטן מדי פעם העולם היה מקום טוב יותר.
Beta Male

Re: מממנננניייייקקקק!!!!!!!

Beta Male • 25 בנוב׳ 2009
Anubis כתב/ה:
אני בעד ליגליזציה ולא רק רפואית כי אם כל אחד היה מעשן משהו קטן מדי פעם העולם היה מקום טוב יותר.

10x2.gif
wsxqaz
wsxqaz • 25 בנוב׳ 2009
מורפין
אוקסיקודון
פתידין

דוגמא לשלושה סמים נראקוטים שמשמשים לשיכוך כאבים בטיפול רפואי.

נורא נוח לשכוח את זה אבל בעצם כל תרופה שאנחנו לוקחים היא סוג של סם, ההבדל הוא שאנחנו עושים זאת במרשם רופא ותחת השגחה אם ידוע שהתרופה הזו הינה ממכרת או עלולה לגרום לסיבוכים.

אני לא רואה את ההבדל בין שימוש בסם כזה לשימוש בסם שרק במקרה קוראים לו גראס.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 14 שנים • 26 בנוב׳ 2009
venus in our blood​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2009
http://www.antidrugs.org.il/template/default.asp?maincat=32&catId=183&pageId=923

עישון מריחואנה עשוי לגרום לסרטן בריאות

רשימת התוצאות השליליות של שימוש במריחואנה הולכת ומתארכת. עישון מריחואנה מגדיל את הסיכון להתקף לב. עישון מריחואנה עשוי לגרום לסרטן בריאות משום שיש בו חומרים מסרטנים כמו בעישון הטבק. ובנוסף, מעשני מריחואנה נוהגים לשאוף שאיפות עמוקות יותר ממעשני הטבק ולהחזיק את העשן זמן ממושך יותר בריאות. כך נכנס עשן רב יותר לריאות. לכן עשוי עישון מריחואנה להגדיל את הסיכון לסרטן בריאות יותר מעישון הסיגריות.

ומה עם מריחואנה רפואית?

ל- THC, המרכיב הפעיל העיקרי במריחואנה יש השפעות שאותן אפשר לנצל לטיפול במגוון של בעיות בריאות. זהו המרכיב העיקרי בטבלית לטיפול בהקאות בקרב חולי סרטן שמקבלים כימותרפיה, וכן להגברת התיאבון בקרב חולי איידס תשושים. חוקרים ממשיכים לבדוק שימושים רפואיים נוספים של הקנבינואידים.

עם זאת, אין לסמוך על עישון מריחואנה לצורכים רפואיים משום שכמות ה- THC במריחואנה אינה תמיד זהה. לכן אין זה בטוח ומועיל לצרוך את החומר משום שאף פעם אי אפשר לדעת מהי כמות ה- THC שאתה מקבל. יותר מזה, ההשפעות השליליות של עישון מריחואנה על הריאות מבטלות את ההסתייעות המסוימת שעשויה להיות בזה לכמה חולים.

ולבסוף, מעט מאד ידוע על מאות החומרים הכימיים האחרים שמצויים במריחואנה , בנוסף ל- THC, ועל השפעותיהם השליליות האפשריות על מטופלים במצבים רפואיים שונים.