בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן מים חלק שלישי הסוף

VVVVV​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 26 בנוב׳ 2009

סשן מים חלק שלישי הסוף

VVVVV​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2009
סשן מים חלק שלישי

עדין לא רגועה מהלם הנפילה למים ,בוכה בזרועות אדוני רועדת מפחד כשבאוזניי עוד מהדהדות מילותיו
"הכול בסדר עכשיו את יכולה להירגע את בחיים, אבל זה עדין לא ניגמר"

עדין לא ניגמר ,,,,,,,,,מה עוד מצפה לי ? ואיזה יום היום ? ומתי יהיה כבר יום שבת ?
רועדת מקור מרגישה איך אני נמשכת כלפי מעלה מהבריכה יוצאת החוצה שכובה על ריצפת הבטון הקרה ,מרגישה איך הניילון מורד ממני בעזרת מספריים שמוצמדות לבשרי וככה מלמעלה עד למטה מרגישה את המתכת הקרה צמודה מפחדת לנשום כדי לא להיפצע ,המספרים גוזרות את הניילון ,בעוד אדוני מקלף ממני את הניילון ,,,קררררר לי בטרוף עוד יותר מקודם. מונפת כלפי מעלה כמו שק תפוחי אדמה על כתפו של אדוני יד אחת שלו על בירכיי מאחור ויד שנייה מצליפה בישבני הקפוא בעוד צעדיו הולכים ומתגברים לכיוון הבית,עוד הצלפה, עוד אחת, ועוד אחת יותר חזקה מקודמתה, ואני צורחת ובוכה אבל כאילו אף אחד לא שומע, להיפך ככל שאני צועקת יותר כך הולכות ומתחזקות ההצלפות.

בבת אחת נזרקתי למיטה על גבי, רגליי נפסקו בחוזקה והוצמדו כל אחת לצד אחר של המיטה ידיי נאזקו באזיקים אחת לשנייה ואז הורמו כלפי מעלה מעל ראשי והוצמדו לקיר,
פי נחסם בגאג ,כדור מעצבן שהוכנס לתוך פי, ועיניי כוסו בכיסוי עיניים שחור ,,על גופי נזרקה שמיכה קוצנית ומסריחה האור כבה ובן רגע שמעתי איך הדלת נטרקת עלי ,בכל הזמן הזה לא שמעתי אף אחד מהאדונים מלבד טריקת הדלת עלי,,

חשוך ומסריח לי, קר לי ומפחיד לי נשארתי כך שעות לדעתי הזמן לא זז, להירדם לא יכולתי בגלל האי נוחות והכאב בכתפיים הריח מהשמיכה הנוראית שעלי,,הרעב שפתאום התחיל להציק לי היובש בלשון החושך התמידי שנמצאתי בו,,

התחלתי לבכות ולקרוא בשמו של אדוני לא טוב לי ואני רוצה הביתה ללכת הביתה לחדר שלי אבל ניראה כאילו שהכול היה רק בראשי בדמיוני כי לא יכולתי להרשות לעצמי לבכות ולא לעמוד במשימותיו של אדוני אסור לי להישבר,,

אין לי מושג כמה זמן נשארתי במצב הזה אבל לפתע הדלת נפתחה האור נידלק בחדר הרגשתי מלא ידיים נוגעות בי משחררות אותי
מכל כבליי, כאב הכתפיים גבר ברגע שניסתי לישר אותם צרחתי בעוד הגאג בפי, נחנקת ומתקשה לנשום הרגשתי ליטופים בכתפיים ואת קולה המופלא של אחת הנשים שהייתה שם דבר שדיי גרם לי להלם ,לא דבר שציפיתי לו.
המלכה אמרה לי :
"אוי דיי לך שיפחה לבכות, מעכשיו את נתונה לחסדינו אנחנו נדאג שיהיה לך טוב, מעכשיו את תצטרכי לענג אותנו"

מי זה אותנו ניסיתי לומר עם הכדור הדוחה הזה בפי,
ניראה שמשהו יצא מפי כי ניראה שהבינה אותי ואז אמרה
"3 מלכות נמצאות כאן בוילה ומצפות לשרותך ואנו מאוד מפונקות אז קחי זאת לתשומת ליבך"
המלכות הוציאו את הגאג מפי חיברו לי קולר לצוואר בעוד עיניי מכוסות נמשכתי אל הרצפה ,שומעת אותן אומרות על 4 כלבה
נמשכת על ידיי רצועה שמחוברת לקולר זוחלת באפלה ומרגישה צביטות קטנות ומעצבנות בישבני,
" זוזי כבר כלבה יותר מהר זוזי ,,,,"
אני זזה הכי מהר שאפשר אבל כואב לי אני צורחת כואב לי ואני צריכה להתפנות ,,
,זוזי כבר כלבה מהררררררררר"
צעקה איומה מלווה בבעיטה בישבני גרמה לי לעוד צרחה ולזחילה מהירה שהתעלתה על הכאב הנורא בברכיי,,

נעצרנו איפה שהוא בבית ואז אחת מהן אמרה ,,
"קדימה הגענו לעץ שלך תעשי את צרכייך כאן,

מההה גמגמתי אני ממש צריכה להתפנות,,
כיסוי העיניים נשלף מעיניי בבת אחת, עיניי צרבו מהאור שחדר ,ראיתי מולי שלוש נשים גדולות ענקיות לבושות בגדי עור שחורים
נעלי עקב מסמרים,שלוש מלכות מאופרות בקפידה ממה שהצלחתי לראות הן נראו ממש טוב מטופחות ודיי מפחידות ומאיימות,,

מסתכלות עלי מלמעלה בעודי ישובה על הרצפה במרפסת מאובקת ליד עציץ גדול שבתוכו יש עץ מסכן כזה ,
ואומרות לי ,,,
"יש לך 5 דקות להתפנות לא יצא לך כלום בעיה שלך אין עוד שירותים עד להודעה חדשה"

אבל אני צריכה גם,,,,,,,,,,,בבקשה תרשו לי ללכת להתפנות אני לא יכולה כאן וגם אין נייר,,
,נייר את רוצה?....חחחחחחח" חצופה יש עוד בקשות כלבה???
"ארבע דקות נשארו לך ,בעיה שלך כאן או בכלל"

דיייייייי אני צורחת אני רוצה את האדון שלי עכשיו אני רוצה הביתה עכשיו לבית שלי ,, שמעתי את עצמי צורחת בקולי קולות,,,,,,,,
משתוללת ורוצה לקום לעמוד על רגליי וללכת משם

אבל במקום זה אני רואה את עצמי בוכה חלושות מתאפקת בכל כוחי שלא יצא כלום מאחור מתה להשתין לפחות את זה אני אעשה פה ליד העציץ המסכן הזה
מסתכלת שאין אף אחד בסביבה,מרימה את עיניי וממש חטפתי הלם לראות 10 עיניים מחייכות נועצות בי מבטים, עומדים שלובי ידיים ומסתכלים עלי בעודי רוצה למות במקום,,

שלוש מלכות ושני אדונים שעומדים ומחכים ליציאת הצרכים שלי,,
אדוני אני קוראת אליו בבקשה אני צריכה להתפנות

"אז מה עוצר בעדך ? "
"קדימה נותרו לך שתי דקות לאחר מכן אבוי לך באם תתפני במקום אחר"

קדימה כלבה.........שמעתי צרחה מהאדון שלי אבל אני לא יכולה ככה ,בכיתי ויללתי ניסיתי באמת שניסיתי אבל לא
יצא כלום ממש כלום,

"זמנך עבר קדימה כלבה זוזי,,

זחלתי אחריהם כמה צעדים מתה להשתין מתאפקת בכל כוחי ואז נעצרתי ליד קערה של מים ועוד קערה של שאריות
מארוחת הבוקר שלהם,לגמתי את כל המים כי הייתי צמאה ודיי רעבה אז אכלתי גם את השאריות, כבר לא ממש היה
אכפת לי שהם בוחנים אותי מסתכלים עלי בעיניים החדרניות שלהם,

"זהו כלבה נגמרה לך ההפסקה בואי לכאן מיד"

, זחלתי לכיוון המלכה שישבה על כורסה גדולה בעוד השתיים האחרות עומדות עם שוטים בידיהם,
האדונים כבר לא היו בחדר, נשארתי לבדי שם עם שלוש נשים גדולות ומפחידות ,לא מפסיקות לצחקק
בינם לבן עצמן מסתכלות עלי בעיניים בוחנות כמו בטרף ,, רואה בעיניים שלהם את כל התוכניות שמתבשלות
להם בתוך הראש,,,,

דיי הפחידה לי כל הסיטואציה הזאת ,עייפה ומותשת ישובה על בירכיי ראשי שמוט כלפי מטה ,, רוצה רק להעלם
משם בזה הרגע.

הרגשתי רגליים נצמדות לאחורי לוחצות חזק בכל צד של גופי ,ראשי נימשך כלפי מעלה משערותיי כך שפי ניפתח ובת
קול יצאה ממנו מעוצמת הכאב,,,

המלכה שישבה חיברה מצבטים לפטמותיי ניסתי לעצור בעדה בעזרת ידיי ובאותה שנייה חטפתי מכה הגונה משוט
שנחת על כף ידיי,
צרחתי בכיתי אבל לא שזה עזר,,התבקשתי לפנק כל אחת מהן בעיסוי בכפות רגליהן לפי התור בעוד המצבטים מחוברים
לפטמותיי,
בנתיים האחרות מצאו איך לענג את עצמן ,
ישובות סביבי שורטות את גבי בציפורניהם החדות, מושכות בשערותיי, מציקות לפטמות שלי, מעשנות ומאפרות בתוך
פי .
מתנשקות בניהן מתמזמזות ובן לבן מוסיפות אותי לחגיגה על ידי ליטוף צביטה נשיקה כל העולה על רוחן,,

וככול שאני מנסה להתנגד כך זה מגרה אותן יותר להמשיך ולהציק לי,,וכך בסבב של השלושה, כל אחת בתורה ישובה
על הכורסה מקבלת עיסוי בעוד השתיים האחרות ממשיכות באותו סבב של מזמוזים ועינויים,

הפטמות שלי כבר בוערות מכאב אני מתחננת שיורידו לי את המצבטים בוכה מכאב ואז בבת אחת הן שולפות את שתי
המצבטים יחד,,צרחתי בכל כוחי בקולי קולות הפעם זה היה אמיתי ולא בראשי ,כי פתאום נפתחה הדלת בבת אחת
ושני האדונים נכנסו פנימה ושאלו מה קרה ,מה פשר הצעקה הנוראית הזאת?

מלבד קולי שעוד הדהד בחדר והבכי שלי בזמן שאני מקופלת ומנסה להרגיע את פטמותיי על ידיי עיסוי קל,,
ניראה שכולם היו בהלם מהצעקה שלי,,על זה החליטו כולם פה אחד שאני צריכה להיענש,,
אדוני קרב אלי ולחש לי באוזן שהוא מאוד מאוכזב ושביישתי אותו ליד חברותיו המלכות, ולכן הן יבחרו את העונש
בשבילי הפעם,

המלכות החליטו שעלי לבלות מספר שעות עומדת ערומה בחוץ ליד שפת הבריכה כשידיי כבולות מאחור רגליי פסוקות
ולא לזוז עד שיאמרו אחרת,

נעמדתי כך בחוץ כשפתאום התחיל לטפטף, ורוח קרירה התחילה לנשוב, השמים התחילו להשחיר והגשם התחיל
להתגבר מרגע לרגע,

כל הנוכחים בבית היו כמובן בפנים ישובים ומציצים עלי מבעד לדלת הזכוכית הגדולה ,
היה לי מוזר איך פתאום מזג האוויר השתנה ואיך הם ידעו שעומד להיות גשום ולכן נתנו לי את העונש הזה,
הגשם ירד בחוזקה על גופי הערום כולי רטובה וקר לי,
עומדת זקוף עם רגליים פסוקות מחכה שיפסיק כבר הגשם ,עוצמת עיניים חזק ומדמיינת אותי במקום אחר חם ונעים

התחלתי להרגיש את גופי נע ונע כמו עץ שעומד ליפול בכל רגע ,חושך לי בעיניים ואני עוד שנייה מאבדת שליטה
נופלת צונחת ישר לתוך זרועותיו של אדוני
הרגשתי מונפת באוויר מוחזקת בידי גוף חם שרירי וחזק שלוקח אותי למקום יבש וחמים,
הראש שלי שמוט על חזהו מריחה את ריח גופו הבושם שלו מחייכת חיוך קטן לעצמי לוחשת בשקט תודה אדוני,
תודה לך, ונעלמת בתוך ערפול חושים ,,,

לאחר זמן מה לא ידוע מתעוררת לקול מוזיקת רקע נעימה שקטה ומרגיעה,
מוצאת את עצמי בתוך מיטה חמה נקייה מריחה טוב ,אני יבשה לבושה במין כותונת לבנה

חדר שלא מוכר לי,מנסה לסדר לי את הראש ולנסות לזכור איך הגעתי לכאן,,,
לא יודעת מה השעה ואיזה יום היום ,שקט מסביב יש אור בחדר אבל אור של יום,,

קמתי מהמיטה ניגשתי לכיוון הדלת מנסה לפתוח אותה מנסה שוב ומגלה שאני בחדר נעול ,
כשלפתע צלצול הפון שלי הקפיץ אותי הסתובבתי לכיוון הרעש מחפשת היכן הוא מונח הפלאפון שלי, הולכת בעקבות
הצליל, מרימה ועונה הלו........מי שם..........
שתיקה ארוכה בצד השני ,,מי שם אני אומרת שוב הלו...............

ותוך שנייה בהלם מוחלט מרגישה יד חזקה אוחזת בגרוני חונקת אותי, הפון נשמט מידיי ושתי ידיי מנסות
להשתחרר מהחנק ,אין לי אוויר אני מורמת מהרצפה על ידיי אותם ידיים חזקות שחונקות אותי בצווארי
מרגישה ידיים חזקות ולא מוכרות בכלל,,

ואז ממש מרגישה שזהו אני עוברת לעולם הבא ,אני נזרקת בחוזקה על המיטה על ביטני, אותה יד חזקה מחזיקה לי
בצוואר מאחור בעוד היד השנייה מרימה לי את הכותונת ותולשת מעלי את התחתון ,

מרגישה את רגליי נפתחות בכוח ברגליו,ובו ברגע חדירה חזקה לתוכי לאחוריי בכל הכוח ראשי דבוק חזק למיטה כך שקולי
לא נישמע,

מרגישה אותו בתוכי ניכנס ויוצא מרגישה את כובד משקלו עלי את ידיו שאוחזות בי בכוח שלא אזוז ,,
את הכאב החד שפילח את ישבני הכאב שחוזר על עצמו בכל כניסה ויציאה של איבר מינו,רוצה לצעוק מכאב אבל פי חסום
צעקותיי נבלעות את תוך המיטה הרכה,
שומעת אותו נאנח מהנאה מרגישה אותו גומר בתוכי כשהנקת קול יוצאת מגרונו של סיפוק צרכיו,,

הוא יוצא מתוכי בבת אחת מדביק לי ספנאק חזק לישבני ,אומר לי היית אחלה זונה ,,,
אני מסתובבת לאט כואבת מאוד פגועה בוכה ובו בשנייה הוא זורק עלי שתי שטרות של 50 ש"ח ואומר לי זה מה שאת
שווה זונה עלובה,

רואה אותו סוגר את רוכסן מכנסיו כשעיניו נעוצות ישר לתוך עיניי, חיוך לגלגני על פניו ,
אינו לבוש בחולצה, על פרקי ידיו יש רצועות עור עבות בצבע שחור,

הוא מסתובב לכיוון הדלת ואומר לי שבי בשקט זונה יוצא החוצה ונועל את הדלת עלי,,
בהלם מוחלט אני ישובה לא זזה לא מבינה מה בדיוק קרה כאן הרגע ,עדין לא מעקלת את הנעשה ,,
בוכה חרישית כששוב הדלת נפתחת ,נמתחתי בו במקום מתה מפחד למי שצפוי להכנס עכשיו לחדר

מחזיקה את השמיכה קרוב מאוד לגופי הכי שרק אפשר ,מחבקת אותה חזק מסתירה את גופי כשעיניי המבוהלות צופות
לכיוון הדלת שנפתחת לאט לאט ובשקט,

האדון שלי עומד בפתח הדלת "שלום כלבה מה שלומך,,,"
קמתי ממקומי ורצתי לכיוונו מחבקת אותו חזק ובוכה לתוך חזהו,,,

אדוני אני מנסה לספר לו מישהו היה כאן,,,,,,,,,,,,,
"שששששששששששש,,,,,,כלבה,,,, אני יודע הוא נישלח אליך בפקודתי,,,
מאוד מקווה שנהנת אמרתי לו להתנהג איתך בעדינות"

כאב לי מאוד אדוני ניסיתי לומר כשידו נחתה על שפתיי,
" שקט זונה את כאן כדי לרצות את האדון שלך ואת החברים שלו ,למה את חושבת שצריך להיות אכפת לי אם קצת כאב
לך,, את כלבה בכיינית ומפונקת ,,,,האונס הזה היה עונש כתוצאה על כל הבושות שגרמת לי בחמשוש הזה,,"

עכשיו יש לך 10 דקות להתלבש ולרדד למטה מחכה לך מונית שתיקח אותך הביתה,,,,,,,,

....................................סוף......................................
מישלי
לפני 14 שנים • 29 בנוב׳ 2009

סליחה... אבל חייבת...

מישלי • 29 בנוב׳ 2009
יגידו, שכל אחד והבדס"מ שלו
יגידו, פנטזיה
יגידו, שבכתיבה מותר ואפשר ללכת רחוק
יגידו, צנזורה היא דבר בעייתי
יגידו, פה זה המקום לבטא את הסטיות שלנו

אני אומרת, זו אולי פנטזיה שלך
אולי הרגשת צורך לכתוב אותה
אין לי בעיה שזה מפורסם