צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה עם שאלה..

Morticia
לפני 14 שנים • 1 בדצמ׳ 2009
Morticia • 1 בדצמ׳ 2009
מה שאותי באמת מעניין לדעת זה מי צייר את הציורים המדהימים שבאלבום התמונות שלך...
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 1 בדצמ׳ 2009
בגיל כזה אני לא מאמין שמישהו יכול לקרוא לעצמו שולט.

ולא, לאחוז בשוט זו לא שליטה.

למילה שולט בבדס''מ יש משמעות עמוקה יותר כל זמן שלא מתייחסים להגדרה כאל אחד

שצורח : "על 4 , כלבה."

להיות שולט זה לבוא עם ידע,ניסיון,ניסיון חיים, אלא אם כן אתה מכניס את הבדס''מ להגדרה

מינית בלבד ושם גם בגיל 14 תוכל לרוץ ברחוב עם פוסטר ענק : "אני שולט!"

איני מגדיר בדס''מ כנטיה מינית מאחר ואני מאלה שטוענים שאיבר המין הכי חשוב לנו

נמצא בכלל בתוך הקופסא שקוראים לה ראש. בדס''מ מבחינתי הוא הרבה ומעבר למיניות

והחוויה המנטלית לא נופלת מהחוויה הפיסית וכדי להבין זאת כנראה שאי אפשר לעשות קיצורי

דרך. לחילופין אפשר לקרוא לזה נטיה מינית ואז זה בבחינת "פטור"... זה אני.

ההגדרות האישיות שלי שונות ורחוקות אבל הן שלי וכמובן שאינן מחייבות אף אדם.

בגיל 25 התוודעתי לעולם השליטה בהגדרתו ולקח לי לא מעט שנים להצמיד לניק שלי

את התואר שולט.

היום,לאחר 20 שנות בדס''מ, כששואלים אותי מה אני, אני עונה שאני שולט עם שלט...

"ל" . זה אומר שאני לומד כל יום עוד משהו ולא כי התפיסה שלי לא מאפשרת לי ללמוד מהר

יותר אלא כי לא נחיה מספיק כדי ללמוד הכל.

כך או אחרת, כאמור, זה הבדס''מ שלי וממש לא חובה ללמוד ממני או מהניסיון הקט הזה משהו.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2009
BODYGUARD כתב/ה:
בגיל כזה אני לא מאמין שמישהו יכול לקרוא לעצמו שולט.

ולא, לאחוז בשוט זו לא שליטה.

למילה שולט בבדס''מ יש משמעות עמוקה יותר כל זמן שלא מתייחסים להגדרה כאל אחד

שצורח : "על 4 , כלבה."

להיות שולט זה לבוא עם ידע,ניסיון,ניסיון חיים, אלא אם כן אתה מכניס את הבדס''מ להגדרה

מינית בלבד ושם גם בגיל 14 תוכל לרוץ ברחוב עם פוסטר ענק : "אני שולט!"

איני מגדיר בדס''מ כנטיה מינית מאחר ואני מאלה שטוענים שאיבר המין הכי חשוב לנו

נמצא בכלל בתוך הקופסא שקוראים לה ראש. בדס''מ מבחינתי הוא הרבה ומעבר למיניות

והחוויה המנטלית לא נופלת מהחוויה הפיסית וכדי להבין זאת כנראה שאי אפשר לעשות קיצורי

דרך. לחילופין אפשר לקרוא לזה נטיה מינית ואז זה בבחינת "פטור"... זה אני.

ההגדרות האישיות שלי שונות ורחוקות אבל הן שלי וכמובן שאינן מחייבות אף אדם.

בגיל 25 התוודעתי לעולם השליטה בהגדרתו ולקח לי לא מעט שנים להצמיד לניק שלי

את התואר שולט.

היום,לאחר 20 שנות בדס''מ, כששואלים אותי מה אני, אני עונה שאני שולט עם שלט...

"ל" . זה אומר שאני לומד כל יום עוד משהו ולא כי התפיסה שלי לא מאפשרת לי ללמוד מהר

יותר אלא כי לא נחיה מספיק כדי ללמוד הכל.

כך או אחרת, כאמור, זה הבדס''מ שלי וממש לא חובה ללמוד ממני או מהניסיון הקט הזה משהו.

בראש ובראשונה BDSM הוא אקט מיני בשבילי.
לכן לא אכפת לי לסשן סתם ככה, בלי קשר אישי ואפילו בלי היכרות.
אם אתה רוצה להוסיף לזה הגדרה של אינטימיות אז מדובר כאן בקשר של שולט ונשלטת.
אני לא חושב שאפשר להגיע לאינטימיות הזאת אחרת.
מבחינתי להגיד למתבגר לא לעסוק בBDSM כי הוא לא מבוגר מספיק (ותאמין לי שהפירוש של המשפט הזה בראשו של מתבגר שבכל מקרה מרגיש שלא מבינים אותו הוא שזה לא בסדר ושמשהו בו לא בסדר וכו') זה להגיד למתבגר שהוא אינו הומוסקסואל מאותה סיבה בדיוק.
אני די פוסל את זה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 1 בדצמ׳ 2009
ברגע שקראת לנטיה שלך נטיה מינית איני פוסל או חלילה טוען שאינך צודק.

זו נטייתך והיא בסדר גמור, גם אם היתה מתחילה אצלך בגיל 5, קטונתי מלשפוט זאת.

השפיטה שלי יכולה לבוא רק מהקריטריונים אותם אני מכיר והצבתי לעצמי כרף לבדס''מ שלי.

שלי בלבד.

מבחינתי קו הראיה שלך מגיע מגילך ולא מניסיונך, לכן נוח לראות את הדברים כך.

ההבדל הפעוט, וחלילה שישמעו דבריי מתנשאים- הם ממש לא, שאני הייתי בגילך וחשתי

את התחושות שאתה מדבר עליהן אולם אתה יקירי...מאחל לך להגיע לגילי ועוד.

בכל מקרה איני רואה סתירה בין מה ששנינו אומרים ולכן ההגדרות שלך טובות לא פחות משלי.

ליל מנוחה.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 2 בדצמ׳ 2009
Brave Dwarf • 2 בדצמ׳ 2009
the_drow כתב/ה:

עריכה:
הייתי צריך לקרוא את השרשור עד הסוף.
בכל זאת, זו היא דעתי בעניין.

טוב. לא יכול להתאפק. חייב את זה לעצמי.

אין לי ולו חצי דבר נגד כפל ניקים. ההפך הוא הנכון. לו הייתי בעל אתר, הייתי מעודד כפילויות ואף ממליץ על כך. זכותו של כל אדם במקום קהילתי בו כולם זיינו את כולם, להביע גם את הפן שאינו מעוניין כי ידבוק בו או יישפט על פי קריטריונים של מה שבחר לחשוף בניק/שם מקורי. אחרי הכל, גם לשם כך עולם קסום זה נועד. ולכן אין מניא שלא לנצל אותו עד תומו.

הבעיה נוצרת כאשר אותה פלוגה וירטואלית של ניקים שונים השייכים לאותו אדם, אובדת את התובנה הזאת בעצמה ומתחילה לנהוג משל מאחורי כל ניק כפול עומדת דעה שונה. למרות שאני לא שועל קרב של הכלוב ולא מי יודע מה בקיא במסתוריו, אני בקלות יכול להיזכר בשמידט (לה קראתי בזמנו נפיחה בגלל תרגומו של שמה מגרמנית "נפח") שאחרי שסיימה לטפל באדון שי, המשיכה למספר בלוגים פרטיים, סגרה עמם את החשבונות שהיו לה ומאז נעלמה. כרגע זאת הגברת פותחת הפוסט, ממנה נשבר לי הזין לפני ימים מספר.

אני עצמי, המום כפי שהייתי בבלוגי כאשר, שוב (!), הגיבה לעצמה, לא ידעתי מה לעשות. האם להפנות את תשומת לבה כדי שבעתיד תהיה זהירה יותר או שמא לפרסם את ההתנצלות הפומבית ל- Morticia ולסגור עניין. בחרתי באשר בחרתי. מודה באשמה שמאלף ואחת סיבות איני יודע אם נהגתי נכון (שוב, גם בהזדמנות זו, אודה ל Morticia על הסבלנות, שלרוב אינה מאפיינת אותה, בה התעלמה ממני).

אז זהו. טרם אני מסתגר בבלוג שלי לעוד איזה שנה, מאוד לא הייתי רוצה לזכות בתווית "מגרש השדים" של הכלוב. אלו היו בסך הכל נסיבות. ומי שתהה או רצה להכניס לי אצבע ל... עין. אכן, לא לשווא אני נשמע מצטדק (ואף דחיתי לשם כך לא אחת מטלות). אני באמת מקווה שאותן petit או סושית או מור, תדענה להתקבע, ואם יש צורך, אזי בינינו. אבל אחרת.

אני מתנצל על כי אני לא ממשיך ראש בראש את תוכנו של השרשור. כפי שציינתי בעמוד הקודם, משגיליתי את האמת, אני מרגיש בעיקר מטומטם.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 2 בדצמ׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:

אני מתנצל על כי אני לא ממשיך ראש בראש את תוכנו של השרשור. כפי שציינתי בעמוד הקודם, משגיליתי את האמת, אני מרגיש בעיקר מטומטם.

אני מרגישה בעיקר מרומה. אני דווקא מאמינה שאם יש למישהו להגיד משהו, שישתמש בניק אחד ויגיד אותו, או שפשוט לא יאמר כלום. ריבוי ניקים היא דרך יפה להגיד שיש פה יותר משתמשים ממה שבאמת יש, ואצלי יוצרת תחושה שמשטים בי, של אי אמון של מי שעומד מולי.
הגיעה הגברת והעלתה נושא יחסית חשוב, אבל מי שעומדת מאחוריו ידועה בכך שקוראת זאב זאב והפעם ריבוי ניקיה בא בעוכרה. במקום להתיחס ברצינות לנושא, אני מתיחסת אליה כמו שהתיחסה אל הפורומים כשהציפה אותם באי אילו ניקים שונים של עצמה - בחוסר יושר, בהתעלמות. חבל, מור/סושי/זונה/חצאית - דווקא נושא חשוב - חבל שפספסת אותו בגלל עצמך וחוסר היושר שלך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 בדצמ׳ 2009
ראי נא. חתולונת. אני מבין אותך. כי את, כך נדמה לי, מכירה כאן לא מעט אנשים פנים-מול-פנים. אני לא. לכן עבורי, פרט לאלו המצויינים בפורפיל שלי, חברי הכלוב מהווים שמות בלבד ולא יותר ממקור לדעות שונות.

אבל כן, אני מבין את ההרגשה שלך. לחלוטין. לא חשבתי על כך כאשר כתבתי את מה שכתבתי.
אלעד(שולט)
לפני 14 שנים • 5 בדצמ׳ 2009

גבולות

אלעד(שולט) • 5 בדצמ׳ 2009
גבולות נועדו להפרץ.
אבל בטח שלא בהתחלה, לא שאת חדשה, לא שאת לא מכירה את עצמך ואת השולט.

לכל פריצת גבולות יש את המקום ואת הזמן שלה. ואם את לא שם, את יודעת שאת לא שם.
ברווזן​(שולט){פרהנטו}
לפני 14 שנים • 24 בדצמ׳ 2009
גם אם הוא השולט שלך כבר שנתיים ויותר, אם לא נוח לך עם זה, זה כבר לא בריא.
זו פנטזייה מעניינת, ויש לה את הייחודיות שלה, אבל אם זה משהו שאת לא חושבת שתוכלי להתמודד איתו, תציבי את הגבול. הוא יבין.

עריכה: צריך ללמוד לקרוא פוסטים עד הסוף.
התייאשתי בעמוד השני ופיספסתי פה הערה מעניינת...
ועדיין, זו עמדתי.