צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן בלתי צפוי

VVVVV​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 13 בדצמ׳ 2009

סשן בלתי צפוי

VVVVV​(נשלטת) • 13 בדצמ׳ 2009
ישבתי בסלון ראיתי ולא ראיתי טלוויזיה נמנמתי לי על הפוף שפתאום הפון שלי צלצל את צלצול
ההודעה,, השעה הייתה 22:00 .." מי זה שולח לי הודעה בשעה כזאת תמהתי לעצמי "
אני פותחת כשאני עוד חצי רדומה שקועה במחשבותיי הריקות מתוכן וקוראת ,, וזו לשון ההודעה

יש לך שעה וחצי מרגע זה להיות אצלי בלי שאלות מיותרות שיפחה,,,ו..את לא צריכה זמן להתלבש אלה דקה וחצי להתפשט , את מגיע אלי כשאת לבושה במעיל בלבד ומגף עכשיו כלבה צאי לדרך,,
ווואא אמרתי לעצמי מנסה למצוא את האותיות להשיב לאדוני לכתוב לו רק כן אדוני מיד יוצאת לדרך , והכול מתבלבל לי ,, לא יודעת מה לעשות קודם להרים את עצמי או לכתוב בן לבן שאני כמה מהפוף ורצה למקלחת לפחות להתנקות לפני שאני מגיע,,,

הצלחתי לכתוב כן אדוני מיד אדוני רצתי למקלחת התקלחתי מהר לקחתי מעיל מגף שמצאתי בהישג יד, קצת סידרתי לי את הפנים ויצאתי לדרך כולי נרגשת ומתרגשת לקראת הבאות ,

הגעתי לאדוני עומדת על סף דלתו כולי רועדת מנסה להירגע לפני שאני מצלצלת בפעמון ואז נוקשת בשקט מנסה להרגיע את נשימותיי,הדלת נפתחת לאט אדוני עומד בפתח חוסם את דרכי לא נותן לי עדין להיכנס ,מסתכל עלי על לבושי רואה איך אני מהדקת חזק את מעילי לגופי , מעלה מין חיוך קטן על שפתיו מסתכל לי ישר לתוך העיניים ואומר לי להוריד את המעיל מיד,, אני מסתכלת לתוך עניו במבט סמוק ותמוהה מנסה לשאול מתוך עיניי "אדוני למה כאן בחדר המדרגות ,כאילו מה ניסגר איתך ?" וכל זה אני אומרת לעצמי בלבד ואתה קורא זאת מתוך עיניי ,ואז מגיע הסטירה שניערה אותי והוציאה אותי ממחשבותיי מיד כלבה להוריד עכשיו את המעיל ,
אני מורידה מבט פותחת את מעילי ונוטת לו לגלוש מכתפיי על הרצפה אני עומדת ערומה לפניך רק עם מגפיים בצבע שחור מתפללת שכבר תתן לי להיכנס ולא יבוא מישהו עכשיו ויראה אותי במערומיי , אתה נהנה לראות אותי כך מובחת ,רואה את תחנוני על פניי וזה רק גורם לך לחייך , אתה מושיט את ידייך לפטמותיי מחזיק כל אחת בכל יד לוחץ חזק חזק מסתכל עלי ולוחש לי "למה את לא צורחת זונה מפחדת שישמעו אותך ?"

וכןןןןןןן אדוני אני מתחננת "אני לא רוצה שהשכנים שלך יצאו אדוני בבקשה תפסיק" אני אומרת לך אבל אתה ממשיך ויותר חזק עד שאני קורסת ונופלת על בירכיי לא מוציאה מילה וכואבת את הכול מבפנים אתה מרים אותי על רגליי במשיכות חזקות בפטמות ודורש ממני לעמוד ולהסתכל לך ישר לתוך עינייך כולי דומעת רטובה כולי בפנים מתחננת בפנייך לתת לי להיכנס לביתך, אתה סוטר לי שוב על שהעזתי לבקש ,, , מבקש ממני להרים את המעיל מהרצפה לתת לך אותו ואז סוגר את הדלת בפניי לא לפני שאתה אומר לי שאני נשארת שם עד להודעה חדשה וו,,,,,,,,, דורש ממני להדליק את האור בכל פעם שהוא ניכבא ,,
הדלת נסגרת לי בפנים כולי רועדת ולא בטוחה שזה מקור ,, מתפללת שאף אחד לא יעלה או ירד ושאתה תבוא להכניס אותי פנימה וחושבת לעצמי למה ?. איזה בושה מה קרה לאדון שלי ...?? הדקות עוברות כמו נצח מרגישה כאילו הזמן עומד מלכת,,אני מתחילה לבכות רוצה לברוח מישם ולא יודעת לאן,,

ופתאום שומעת את הדלת נפתחת ואתה מבקש אותי להיכנס ,אני עומדת ליד הדלת מבפנים כולי צמרמורות בכל הגוף מנסה לנחש מה הולך לקרות עכשיו. אתה נשכב לך על הספה קורא לי להתקרב אליך , אני מנגבת את פניי בידיי מתקרבת אליך לאט יושבת על הרצפה למרגלותייך מביטה לתוך עינייך אתה לא מחייך וללא הבאה עם מבט קפוא מסתכל עליי כמה שניות ואז אומר לי אני רוצה לנוח חצי שעה ואת בנתיים מסדרת כאן מסביב וחוזרת לאותו מצב לשבת לידיי כאן על הרצפה,," כן אדוני מיד אדוני אומרת לך
ומתחילה לסדר מסביב מורידה את המגף כדי לא לעשות רעש ,,

קצת רועדת מקור ועדין בהלם מהחוויה שעברתי אני מתחילה לנקות ולסדר ניגשת למטבח ומישם לחדר השינה שלך מקפלת מנהרת מטאטאת את הרצפה , חוזרת לסלון ומנקה בשקט מסביבך כדי לא להעירך
מסתכלת בשעון שעוד לא נגמרה לי החצי שעה שלי לפני שאני חוזרת לשבת למרגלותייך,
אני נכנסת למקלחת שזה הדבר האחרון שנישאר לי לסדר, מנקה קצת את הכיור ואת האסלה,
בסוף מנקה קצת את פניי מסדרת את עצמי קצת וחוזרת לשבת למרגלותייך מחכה שתתעורר אדוני היקר,
שמתי את ראשי לידייך מחכה שתתעורר נושמת בשקט עוצמת עיניים וחושבת על מזלי הטוב שאני כאן בחיקך ,
כנראה שנרדמתי ולא יודעת לכמה זמן כי פתאום התעוררתי ממגע ידך בתוך שערי ,פקחתי את עיניי הרמתי מבט לעברך וראיתי אותך מחייך אליי ואומר לי " קומי זונה לא באת לכאן כדי לישון "

"סליחה אדוני" אני אומרת לך וקמה מיד על רגליי אתה קם נעמד מולי מושך חזק בשערי ביד אחת ומצמיד את פניך לפניי מחזיק את שפתי התחתונה בין שינייך ונושך חזק, ואני צורחת לך בשקט ואתה ממשיך נהנה מכול רגע לנשוך למצוץ ולעשות כל העולה על רוחך בשפתותיי ,ואני בן כאב להנאה עומדת בשקט מלטפת אותך מבקשת מתחננת שתרחם על שפתיי ואז מגיעה הסטירה שמזעזעת את כל פרצופי, " לכי לחדר שלי חכי לי שם על 4 ליד המיטה ולא לפני שאת מאזקת את עצמך באזיקים שעל המיטה " .

אני נכנסת לחדר מחברת לי אזיקים לידיים ולרגלים מקלרת את עצמי בקולר שגם היה מונח שם יורדת על 4 ומחכה לך,
אתה מגיע אלי עובר עם ציפורנייך על כל גופי מתחילת הגב ועד לסוף ישבני עובר חזק שכל ציפורנייך בתוך עורי משאירים שובל של פסים אדומים צורבים חזק בתוך הבשר.
הפעולה הזאת נמשכת זמן מה בלי להשאיר מקום אחד שלא הרגיש את ציפורנייך בתוכי. אני מתפתלת לכל נגיעה שלך לכל שריטה שלך מנסה לספוג את הכאב בהנאה, מרגישה את ראשי סחרחר נהנת מכל רגע של כאב של מגע חום ידייך המלטפות וגם השורטות כאחד,

אתה מבקש אותי לעמוד מצמיד אותי לקיר כשפניי לפנייך מחבר את ידיי לקיר וממשיך לשרוט אותי מקדימה עובר מתחילת הצוואר ועד למטה לבין רגליי עובר לי על החזה ממש חזק שורט בכל הכוח רואה את הפסים האדומים שנחרטים לי לכל אורך החזה הבטן ועד לבין רגליי,

מידי פעם אתה עובר לפטמות מושך אותן חזק עד כאב שלא משאיר בררה אלה לצעוק ולהיתחנן לרחמים, וממשיך לשרוט עד שלא נשארת חלקה טובה של בשר שלא הרגיש את ציפורנייך. אתה נהנה לשמוע את גניחותיי לראות את הכאב שניגר בעיניי,

אני מסתכלת אליך מחכה שיגיע הליטוף אבל זה לא מגיע עד לרגע שאני מרגישה אותך קרוב קרוב אלי נצמד אלי מדביק אותי חזק לקיר ומנשק את שפתיי בחום , אני מתמוגגת עליך ואז מגיע הנשיכה שמעירה אותי וגורמת לי לצרחה קטנה ,,

אתה מתנער מעליי ויוצא מהחדר משאיר אותי שם לבד למספר דקות, הגוף שלי שורף מרגישה את הצרבות בכל מקום בגוף , וזו מין הרגשה של ערבוב כאב מענג שקשה לתאר,,

אתה חוזר כשאני עוצמת את עיניי ומעביר מגבון טבול באלכוהול על גופי שזה גרם לי לכאב חד של צריבה חזקה תחושת הרטיבות שחודרת לתוך השריטות הטריות שלי,, "עימדי בשקט תפסיקי לזוז ומיד" אתה אומר לי

" אבל זה שורף אדוני קשה שלא לזוז" ,,,
"אז אני יגרום לך שלא תזוזי כלבה ניראה אותך אם אחרי ניילון ניצמד תצליחי לזוז אפילו טיפה".

אתה מתחיל לניילן אותי מלמטה כשרגליי צמודות זו לזו ממש חזק עד למעלה וכשאתה מגיע לחזה אתה דואג להשאיר אותם בחוץ וממשיך לניילן עד לצוואר , ידיי עדין קשורות לקיר,אתה וממשיך לגלגל לכיוון פרצופי אני קצת נכנסת ללחץ וצועקת לך " לא אדוני לא את הפנים ,אתה סוטר לי ואומר לי שקט כלבה אני לא מבקש את רשותך את סותמת וסומכת עלי,,,,, " כן אדוני סליחה אדוני " אני עונה לך.

אתה מבקש אותי לסגור את פי כדי שלא הוציא מילה ואני מרגישה את הניילון מסביב ,,," עכשיו כלבה כחי נשימה ארוכה עד שאעשה לך פתח לאף",,,, אני מהנהנת בראשי לאות הסכמה בעוד אתה מגלגל את הניילון לכל פרצופי עד למעלה, אני שומרת על שלווה עד שהרגיש שאוכל לנשום מחדש. לכמה שניות הרגשתי מין תחושה מופלאה של להיות במצב מוחלט של איבוד שליטה של להיות בן חיים ומוות שנמצאים בידייך אדוני היקר,

לאחר מספר שניות הרגשתי איך האוויר חודר לתוך נחיריי, איך החורים הולכים ונעשים גדולים מרגע לרגע כך שיכולתי לקחת אוויר מלא ריאותיי,

עיניי סגורות ידיי מוחזקות מחוברות לקיר כל גופי מנוילן חזק חזק אני נושמת נשימות קטנות וקבוצות ואז מרגישה כאב חד בפיטמוטי , מרגישה את המצבטים שלך מתחברים אלי ואני מנסה להוציא כול לצרוח ולא יכולה,,
מרגישה את ידייך סוטרות לי על החזה עוד אחת ועוד אחת ויותר חזק , אני מתפתלת ואתה צוחק ונהנה מכל רגע," אוי כלבה כמה שאת ניראת יפה ככה בלי יכולת לזוז להגיב ,, כמה יפה את כך כלבה שלי"

אתה מלטף אותי לכל אורך הבטן ויורד לכיוון הפוט עושה חור בציפורנייך ומושך לי חזק את השפתיים של הכוס , מרגישה צביטה חזקה ומבינה שחיברת לי אטב לכל שפה וזה כואב באמת כואב ואני מנסה לצעוק ואתה מתעצבן
" שקט כלבה שלא אשמע אותך תספגי את הכאב תתאפקי כמה שאת יכולה בשבילי" ,,,,,,,

אני הולך להפסקת סיגריה שלא אשמע אותך,,,
אדוני יוצא מהחדר ואני בתוך עולמי כואבת ולא יכולה לזוז נושמת בקושי אבל מרגישה ריחוף. בדמיוני מרגישה ורואה שיצאתי לשוטט מחוץ לגופי ומביטה עליי מלמעלה ומסתכלת על גופי החנוט כמו מומיה ועל האטבים והמצבטים שמחוברים אלי ,,..

מתבוננת על הכול,, ומצד אחד מחכה שזה יגמר ומצד שני שזה ימשיך כך לנצח להמשיך להרגיש את אובדן השליטה ולספוג את הכאב, ביחד זו תחושה מופלאה,,

בעוד אני מכונסת בתוך עצמי שאפילו לא שמעתי אוחתך חוזר לחדר הרגשתי את ציפורנייך בן שפתותיי עושות פתח לכניסת אוויר ויותר מיזה התחלת ללקק את שפתיי ביקשת ממני להוציא את לשוני הכי החוצה שאני יכולה,,

ידעתי מה עומד ליקרות וביקשתי ממך בכל לשון של בקשה שאני לא רוצה,, ואתה רק כעסת ואמרת " מיד כלבה להוציא החוצה הכללללללל"

הוצאתי את לשוני את כולה ,אתה מצצת וליקקת לי אותה ופתאום נשכת לי את הלשון כל כך חזק שממש נמשכתי כלפי מטה מרוב כאב, משכת אותי מחוט המצבטים לעמוד על שני רגליי ומיד.. ומרוב כאב אני מנסה לצעוק אבל לא יוצא קול מרגישה סחרחורת מסוימת ,זיעה בכל גופי, גלי חום שבוערים מתוכי,

אתה משחרר לי את הלשון ומושך את המצבטים את שניהם יחד עד שהם נתלשים ממני ופתאום יצאה מפי צעקת סדום כאבי תופת שממש הפילו אותי הרעידו את כל גופי, התפתלתי מכאבים ובכי התפרץ מגרוני ללא שליטה ללא יכולת להפסיק לבכות ,,

אתה חיבקת אותי נישקת את שפתיי הרטובות ליקקתה את לשוני וליטפת לי את הפטמות כדי להרגיע את הכאב ,,
המשכתי לבכות הרגשתי עדין את פטמותיי בוערות מכאב חד כאילו נתלשו ממני,,,,

הורדת לי את האטבים משפתי הכוס גם דבר שגרם לכאב אבל פחות מהפטמות שלי,,
אמרת לי שאתה יוצא למספר דקות מהחדר ושאני אנסה להירגע לתת לכאב להעלם ,,

נשארתי בתוך הניילון בתוך השלווה שלי הפעם בלי הכאב רק אני וחום גופי בלי יכולת לזוז בכלל,
כנראה שנרדמתי כי איבדתי את תחושת הזמן הרגשתי את הניילון מתקלף ממני ואת הקור שהתחיל לעטוף אותי פתאום ,
את האור שחדר לתוך עיניי כשהורדת לי את כיסויי העיניים, בעודי ערומה רועדת מקור אני מנסה לראות בברור לצאת מהטשטוש אני רואה אותך אדוני היקר מוריד לי את האזיקים ומבקש ממני לכנס למיטה שלך להתחמם יחד איתך,,

אני מתכווצת לכדור מנסה להתחמם מחכה לך אדוני שתבוא לשכב לצידי לידיי להרגיש אותך ,,
אתה מגיע נכנס למיטה נשכב על הגב ומצמיד אותי אליך,,
אני מחבקת אותך חזק חזק לוחשת לך באוזן "תודה אדוני נהניתי מאוד תודה על הכול ועכשיו אני רוצה לענג אותך קצת בבקשה",,
"רוצה לעסות את גבך לענג אותך אם רק תרשה לי"......" לכי לישון כלבה כבר מאוחר עוד מעט כבר בוקר ואני צריך לצאת מוקדם לעבודה ,,,,לילה טוב כלבה שלי ,,"

אני נצמדת אליך עוד יותר חזק נושקת לך על לחייך " לילה טוב אדוני אהוב יקר שלי"

עוצמת את עיניי חזק ומתעוררת לכול הפון שלי שמעיר אותי בכל בוקר בשעה 7:00 בדיוק פוקחת את עיניי בכוח ומוצאת את עצמי במיטה שלי כולי רטובה.......................................................,,,,

...............סוף.........................