שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדונים קשוחים

Demi
לפני 20 שנים • 12 בדצמ׳ 2003
Demi • 12 בדצמ׳ 2003
והנה דיעות הנשלטים והשולטות על אותו עניין
מעניינים ההבדלים בין לבין לא?

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=2683
כלובי
כלובי • 12 בדצמ׳ 2003
דמי לא חשבת אולי לפרסם את זה פשוט בפורום "כללי" במקום שני עותקים זהים וההפניות צולבות אחד מהשני?
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 12 בדצמ׳ 2003
דווקא יצא מעניין ככה לראות את ההבדלים כלובי.

באופן אישי קצת קשה לי להבין את הליברליות שהפגינו בפורום הבנות על הבנים. אם איזה דום או דומית גסי רוח כלפי קשה לי להתיחס לזה כסגנונם האישי, כמו שאני לא אתיחס למישהו שדוחף אותי בתור או חותך אותי בכוונה ובסיכון בכביש כאילו זה סגנונו האישי.
Moonchild'​(לא בעסק)
Moonchild'​(לא בעסק) • 12 בדצמ׳ 2003
תאיר אמרה:
"כמו שאני לא אתיחס למישהו שדוחף אותי בתור או חותך אותי בכוונה ובסיכון בכביש כאילו זה סגנונו האישי".

מי שמתנהג בצורה כזו ,אז זה אומר שכנראה זה באמת הסגנון שלו.
Demi
Demi • 12 בדצמ׳ 2003
כלובי, לשאלתך:

תאיר כתב/ה:
דווקא יצא מעניין ככה לראות את ההבדלים כלובי.

icon_wink.gif
כלובי
כלובי • 12 בדצמ׳ 2003
טוב יש בזה משהו.. icon_smile.gif
Silent Bob​(שולט)
Silent Bob​(שולט) • 12 בדצמ׳ 2003
דמי - אני מבין מאיפה אתה בא, אבל אני לא חושב שיש כל כך מה לדאוג מהתופעה הזאת. אנשים כאלה חייבים להתקיים באחוז מסויים. זה כל הרעיון של הקהילה הזאת: לכל אדם (דום או סאב) יש זכות להתבטא ולומר את שלו. אני לא בא לגונן עליהם, אבל אנשים כאלה הם מהסוג שבסופו של דבר יתפקח, ואם לא אז עם הזמן ילמדו להתעלם ממנו ("זאב זאב").
אני מסכים עם מאסטר חיפה, בקשר ללקבל ולא לקחת. וזה לא רק כאן, אלא גם בעולם הונילי. בכל מערכת יחסים הרעיון המרכזי הוא לתת ולקבל, אף פעם לא לקחת. ובקשר לאות הגדולה בשם: אני לא מכיר את החוק הזה, ולפי דעתי הוא טיפשי. לפעמים אנשים כאן חסרי טאקט לחלוטין. אם אדם באמת יתעניין באדם אחר כאן, הוא תמיד יכול ללכת למאפיינים שלו ולבדוק מה הוא/היא. מה זה כאן, גטו ווארשה?
קליבר: דבר ראשון, צא מהאקט הצבאי. אתה עדיין לא הרס"ר שלנו icon_wink.gif . דבר שני, אני לא חושב שצריכה להיות מערכת כללים כל שהיא. חוץ מהברור מאילו, כל קשר שונה וקבוע על בסיס אחר של חוקים, וכל אחד כאן מוצא את הכובע (או הכובעון) שלו. יש כאלה שאוהבים ככה, ויש כאלה שאוהבים אחרת. ובקשר לדומים/דומיות מתכסחים, תנו להם להתנגש. גם זה צד באישיות/בביטוי.
Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 בדצמ׳ 2003
Rocco​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2003
דמי...
אז ...?
תן להם קצת להרגיש "דומים" הרי בכל מיקרה הם בדרך כלל לבד....!
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 16 בדצמ׳ 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2003
אני קורא את התגובות כאן לשאלתו של דמי...

אם האדון לא נוהג כך, הוא מקבל תגובות של:
אתה לא מספיק קשוח...
אתה לא מיומן...
אתה מתחזה...
אתה לא רציני...

ואם הוא מדבר כך, הוא מקבל תגובות ו"מחמאות" בסגנון הזה,
שחלקכם כתב כאן:
הוא מסובך...
לא הולך לו עם המין השני...
סובל מסעיף גדלות...

הבהרה:
אני לא מצדד ביחס כזה אל שפחה או עבד,
במיוחד כאשר אינם משוייכים לאדון!
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 16 בדצמ׳ 2003

מה זה משנה?

baby(expired)​(לא בעסק) • 16 בדצמ׳ 2003
הרי סאבית יודעת למי לפנות ולמי לא....ושוב זה חוזר לנושא של סיגנון אישי.
דום שמזלזל בי ובאינטילגנציה שלי, לא יזכה בשיחה איתי, על אחת כמה וכמה לעולם לא בסשן.
ואני חוזרת לאותה אמירה שקובעת, שאנחנו הנשלטות הרבה פעמים יותר חזקות מרוב הדומים. שכן מי ישמח לתת לאדם אחר א השליטה עליו?

בקיצור... אני יודעת למי לענות וממי להתעלם, אבל יודעים מה? כשאני שולחת הודעה שאומרת, בוא תכתוב את ההודעה מחדש בסגנון פנייה נורמלי....
כל הילדים הקטנים שותקים.

מה קרה?