צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

(פרגמנט 24)

ginger
לפני 14 שנים • 28 בדצמ׳ 2009

(פרגמנט 24)

ginger • 28 בדצמ׳ 2009
הוא הביט בעיני כשנטל בנחישות מידיי את גביע השוקולד לבן וקוקוס ושפך ממנו על השולחן מסמן לי בעיניו לכרוע עם הראש וללקק בעודו מביט בתגובותיי, בכריעתי ובליקוקי את השפוכת בתאווה מאופקת מלפניו. משסיימתי, הרמתי ראשי וליקקתי את שפתיי תוך שעיניי נתקלו בחיוכו החם-קר כששפך את שארית הגביע והשקיע אט אט את פניי בתוך הלבן הקר והמתוק שהיה שפוך על השולחן הלבן לנוכח פניי שהאדימו וביקש כי אמשיך ללקק. תאוות הבליעה -היא שעיניינה אותו, כמו גם הראש שהנחתי על ירכיו בתודה על תשומת הלב שהעניק לי לאחר הדברים האלו אותם ציווה עליי היום.
~
ginger
לפני 14 שנים • 31 בדצמ׳ 2009
ginger • 31 בדצמ׳ 2009
באין מגיבים מתוך 153 קוראים עד כה, אגיב בעצמי (חוסכת ניק לצורכי תגובה לעצמי).

שלום ג'ינג'ר,
אני חושבת שהפרגמנט הזה עדין ביופיו, מסוג הדברים שצובטים לאט ובנחישות ומענגים את הבטן מבפנים באופן מאוד אבסורדי של כן ולא וחם וקר ותמשיך ותפסיק ביחד.
עם זאת, היו לך כבר פרגמנטים טובים יותר שהופכים/מענגים את הבטן יותר ולמרות זאת, אין הפרגמנטים מוכרחים להיות באותה עוצמה.

נ.ב. 1
גם אני אוהבת מאוד שוקולדלבןקוקוס.
נ.ב. 2
כיתבי לעיתים קרובות יותר בבקשה.
מי-אל​(אחרת)

הנה אני עונה לך:

מי-אל​(אחרת) • 31 בדצמ׳ 2009
ginger כתב/ה:

נ.ב. 2

עדיף שלא.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2009
ginger כתב/ה:

לא התחברתי לקטע הספציפי הזה,
אבל לרוב אני אוהבת את הדברים שאת כותבת.

אז כן, בבקשה כיתבי עוד.
ginger
ginger • 31 בדצמ׳ 2009
כנראה לעד אתהה מאין בא הרוע לעולם.
כשהייתי ילדה, אבא אמר כי ילדים הם עם רע, אז אולי זה יעבור עם הגיל.

לפרח,
אולי בפעם הבאה יצא לך להתחבר אבל אני לא מבטיחה icon_smile.gif.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 1 בינו׳ 2010
Brave Dwarf • 1 בינו׳ 2010
לא מסכים עם אביך, ילדים אינם "עם רע". ילדים הם ילדים. הם נקיים. הם פוגעים כי בא להם לפגוע, הם לא פוגעים כשלא בא. "רוע" זאת תכונה נרכשת (פעלתנית ואלסטית). בזמן שהחיים מזיינים לנו את הצורה, אנחנו בוחרים, בהתאם לכלים העומדים לרשותנו, אם להיות רעים ומרירים או שמא מתוך תובנה וניסיון (להבדיל מילדים) להיות בני אדם.

היא, זאת שהגיבה לך כאן, לא מגיע לה להשתוות לילדים. שגם אם נמוכים, אינם טיפשים, אלא בסך הכל לא מנוסים. היא בגירה ורעה כי בחרה מתוך אלפי אפשרויות להיות "היא".

ולגבי מה שכתבת. מחייך. לי אישית היו חסרים הרגשות. אני מכור להם, את יודעת. מה, לא ליקק את הגלידה מפניך? ואם לאו, האם לא נקרעת כשקיווית שכן?

וכו... (-:

(כן, כן, זה פרגמנט. לק אחד מגלידה שלמה. ואני גמד. מה אני מבין בספרות בכלל. לובש גרביון אדום ונכנס לתא טלפון. בואי, זנגוויל, אחרי שארביץ סיבוב דאווין, נלך להרוג את הרעים.
היי... שתהיה לך שנה אזרחית מה זה מהממת, עם ימתלפים פרגמנטים מופלאים.)

http://www.youtube.com/watch?v=GMTxrFTr7hk
RIS
RIS

Re: (פרגמנט 24)

RIS • 1 בינו׳ 2010
ginger כתב/ה:
הוא הביט בעיני כשנטל בנחישות מידיי את גביע השוקולד לבן וקוקוס ושפך ממנו על השולחן מסמן לי בעיניו לכרוע עם הראש וללקק בעודו מביט בתגובותיי, בכריעתי ובליקוקי את השפוכת בתאווה מאופקת מלפניו. משסיימתי, הרמתי ראשי וליקקתי את שפתיי תוך שעיניי נתקלו בחיוכו החם-קר כששפך את שארית הגביע והשקיע אט אט את פניי בתוך הלבן הקר והמתוק שהיה שפוך על השולחן הלבן לנוכח פניי שהאדימו וביקש כי אמשיך ללקק. תאוות הבליעה -היא שעיניינה אותו, כמו גם הראש שהנחתי על ירכיו בתודה על תשומת הלב שהעניק לי לאחר הדברים האלו אותם ציווה עליי היום.
~

ובעיני אותו רגע בו את מניחה את ראשך על ירכיו - כל ההיקף של סיטואציה כזאת - הוא הוא הקטע של הרגש. ואני מאמין שהכל חולף שם ביניכם.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 1 בינו׳ 2010
כן כן, גמד אידיוט לא מבין פרגמנטים.

Ris, יאללה, אתה בא לתא טלפון? יש לי גרביון במידה שלך. ספייר. קונדומים גם. הפרגמנטים המופלאים על זנגוויל. וגם לך, דווקא ומתוך פרינציפ, שנה אזרחית (פן אלוקים יכה בי באיזה פרגמנמנמת בביצים) מעולה! (-:
Josephin​(לא בעסק)

שנה אזרחית טובה ג'ינגר :-)

Josephin​(לא בעסק) • 1 בינו׳ 2010

כבר כתבו את מה שרציתי לכתוב, אני "גונבת" את תגובתו של RIS

ואין כמו שוקולד לבן וקוקס, זה אחד הדברים האהובים עלי icon_smile.gif

ובבקשה המשיכי לכתוב יפה כמו שאת יודעת לכתוב.
עזבי אותך מ- "ילדים" קטנים וירוקים (לא בגלל שהם חיזרים)

ginger
ginger • 1 בינו׳ 2010
(מחייכת)
טוב בסדר, שכנעתם אותי שהטוב גדול מהרע icon_smile.gif

גמד, מה אתה רוצה לעשות איתי בתוך תא טלפון (מרימה גבה) ? נדמה שלי שצפוף שם מידי בשבילך, קריצה.

מבחינתי כל המתרחש שם בתוך הפרגמנט הזה כולו, גדוש באוקיאנוס של רגש...שעובר במבטים, בתנוחות, בתנועות המינימלסטיות (לפעמים) של הגוף, ובמחוות המאוד קטנות שבין שני אנשים מאוד פרטיים, כמו הינד ראש, או עפעוף בעיניים או בריסים (למרות שריס יש אחד, ונראה לי כי הוא הבין) והראש על הירך, לפעמים גדול יותר מהחיבוק הכי מועך. כי כנראה שככה זה בעולמינו... חיוך קטן.

ולחלמית,
נכון טעים?
ובסדר, אני אכתוב עוד כשיוולד פרגמנט חדש.

שנה אזרחית טובה נעימה בריאה וקלה, מרתקת ומסקרנת לכולם (=לאלו שטוב להם ולאלו שפחות טוב להם).

(ותודה קטנה-גדולה)

ממני.