לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד מתי? / די לסבל!

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 1 בינו׳ 2010

עד מתי? / די לסבל!

פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בינו׳ 2010
לא ממש ידעתי איפה לכתוב את זה כי הפורום של ה"בליינים" מגיע לדף הראשי וחשוב לי שכמה שיותר אנשים יראו את ההודעה הזו.

אתמול הייתי במסיבה של אייר, היה מאוד נחמד, שתיתי הרבה, היו חדרים סליזיים, פגשתי אנשים שמחים ושיכורים, בקיצור מסיבה מוצלחת לכל הדעות מלבד כמה עניינים פעוטים שבגללם הפסקתי להגיע למסיבות ועליהם אני רוצה לדבר איתכם.

שאלה לי אליכם: אתם חושבים שאנחנו מזוכיסטים? כולנו? או שאולי הסף החושי של כל הדור הזה גבוה מדי?
במילים אחרות, למה לעזאזל הווליום מטורף כל כך? למה???
אם הוא יהיה קצת יותר נמוך ואנשים, רחמנא ליצלן יוכלו לשוחח ביניהם, פחות אנשים ירקדו? אנשים לא ישימו לב שיש מוסיקה? אולי, חלילה, יווצרו אינטרקציות אנושיות מרגשות בין אנשים שיכולים להבין אחד את השני? מה יקרה אם המוזיקה תהיה קצת פחות מטורפת מלבד השמחה שבלא לדפוק את עצב השמיעה בצורה בלתי הפיכה?

אני לא מסוגלת להבין את זה! זו הקשישות? אני קשישה מדי? אני יודעת שבאירופה, למשל, בברלין הנידחת, הווליום ירד מאוד והוחלף במוסיקה מאוד אינטנסיבית אבל לא צורחת. מה אתם אומרים מארגני המסיבות? אולי די לדפוק לנו את האזניים?

ומה הקטע עם הסיגריות?
למה אנשים בלתי מעשנים בעליל כמוני צריכים לחזור הביתה מסריחים, לקום עם כאב גרון וכאב ראש ושקולם יצטרד לו ככה? במה חטאתי? בסך הכל אני רוצה לצאת לבלות, זה הכל. לא לחטוף נפחת הריאות.
מעשנים יקרים ואהובים (שכן רבים מחברי הטובים ובן זוגי שיחיה עוסקים בהסרחה נמרצת), די כבר, באמ'שלכם.
אתם יודעים שזה הורג,אתם יודעים שזה לא חוקי, לא יקרה לכם כלום אם תצאו לעשן כמה דקות בחוץ ותתחשבו בסביבה הסובלת שלכם. אני מבינה שמארגני המסיבות לא יכולים לאכוף את החוק, זה לא כלכלי בשבילם ואני מבינה את הפחד. אני גם מבינה את ההתמכרות הארורה והמעוורת, זו שמתרצת לכם התנהגות כל כך בלתי מתחשבת, לא אופיינית לרבים מכם.

אנא, צאו החוצה. וכולנו ננשום אוויר נקי, נשוחח ונרקוד ונהיה מאושרים עד הגג.
Lanya Colson

Re: עד מתי? / די לסבל!

Lanya Colson • 1 בינו׳ 2010
ועוד דבר, שמאוד מאוד מטריד, במיוחד במסיבות גדולות.
נורא קשה למצוא אנשים. יצא לי לבוא למסיבה, לדעת שניק כזה או אחר יהיה שם, ולא לפגוש אותם כל הערב.

שאלה לי אליכם: אתם רוצים להרוס לנו את חיי החברה? במילים אחרות, למה אתם מסתירים מאיתנו את החברים שלנו?
כל כך קשה למיין?
אולי בפעם הבאה, שניקים א-ו יהיו ליד הבר, ניקים שמתחילים ב- ז-צ יאיישו את רחבת הריקודים, וניקים ק-ת יהיו בחדרים הסליזיים. לא יקרה לכם כלום אם פשוט תהיו איפה שאתם אמורים להיות, במקום לנדוד כל הערב מבלי כל התחשבות בקצת סדר והיגיון.

(ובבקשה עברית-אנגלית ביחד, כי lanya צריכה להיות ליד לא קשורה)
האמפרי
האמפרי • 1 בינו׳ 2010
מתי פתיחת דלתות?
לא קשורה
לא קשורה • 1 בינו׳ 2010
ועוד דבר, שנורא מעצבן כשעומדים בכניסה למסיבות כאלו (במיוחד בחורף).
בלי יום לימודים ארוך!

אם מישהו הגיע בג'ינס, סניקרס נוצצות וסווטשרט לבן עם פייטים,
(כן אני יודעת שזה באופנה, אבל לא נראה לי שפרנסי עולם האופנה התכוונו לטריינינג של גברים).
לא לעכב תור שלם כדי להסביר לו מה זה דרס קוד.

טקסי חניכה בדסמים זה סבבה, כל עוד אני לא קופאת בגרבוני רשת ונעלי עקב, אלא יושבת על הכורסא בכדי לצפות בהם.
ואם מישהו עד כדי כך רחוק מהדרס קוד, אולי (רק אולי icon_rolleyes.gif ) הוא לא שייך?

ופרלין צודקת, היה מאד נחמד, אפילו שהיה מסריח.
עוד יוניזייטור, לא יזיק בכלל, אויר נקי גורם לאנשים לקנות יותר אלכוהול ואז הם גם מדברים פחות...
בלוסום​(לא בעסק)

מצטרפת למחאה

בלוסום​(לא בעסק) • 1 בינו׳ 2010
נגד הסיגריות. לא נעים בכלל לחזור הביתה מריחה כמו מאפרה.

מבינה את הדילמה בה נתונים בעלי המועדון, אבל זה לא פותר את הבעיה הזו כלל.

לא תזיק התחשבות של המעשנים. נכון, אף אחד לא יכול לאכוף את החוק - אבל יש דבר כזה שנקרא התחשבות - נשמח מאוד אם תפעילו אותה icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

לניה, לא קשורה

פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בינו׳ 2010
תמיד התחברתי לציניות המושחזת שלכן. אם לא הייתן קיימות, היה צורך להמציא אתכן. אבל הידד! אתן קיימות! נגמרה הבעיה.

וברצינות לרגע, באמת רק לי הרעש מפריע? זה לא יותר מדי הסאונד המטורף הזה?
האמפרי

Re: לניה, לא קשורה

האמפרי • 1 בינו׳ 2010
פרלין כתב/ה:
תמיד התחברתי לציניות המושחזת שלכן. אם לא הייתן קיימות, היה צורך להמציא אתכן. אבל הידד! אתן קיימות! נגמרה הבעיה.

התשובה היא לא.
אני מודע לעניין שיש כאלה שיעדיפו את הווליום החזק והלא הגיוני אבל
זה הופך את השהיה במקום לבלתי סבירה מבחינתי מה שבהחלט הביא אותי
שלא ללכת למסיבה ולהעדיף להמשיך את הסריגה העולצת בבית.
Kate McCannon

Re: לניה, לא קשורה

Kate McCannon • 1 בינו׳ 2010
פרלין כתב/ה:

גם לי הרעש מפריע והסיגריות דווקא קצת פחות, אבל אני חושבת שהווליום עומד בסטנדרט הת"אי למסיבות, ולכן נגזר על כולנו לסבול אותו.
גם אני חושבת שאפשר לתת לנו לדבר, בעיקר במקום כזה שבו חשובה האינטרקציה לא פחות מהריקודים, ושלא נדבר על מילות בטחון שלא יישמעו.
מעבר לזה, אלה המסיבות של אייר, היה אדיר icon_biggrin.gif

איירקה, האם תרים את הכפפה?
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 1 בינו׳ 2010
עניין הווליום הגבוה מידי יטופל החל מהמסיבה הקרובה, תודה שהארתם את תשומת ליבי ...
בלודי , תשלח לי פלי ליסט של מה שאתה אוהב.

תודה לכל מי שהגיע למסיבת הסילבסטר , מקווה שנהנתם.

אייר.

}{
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 1 בינו׳ 2010
Air כתב/ה:
עניין הווליום הגבוה מידי יטופל החל מהמסיבה הקרובה, תודה שהארתם את תשומת ליבי ...
בלודי , תשלח לי פלי ליסט של מה שאתה אוהב.

תודה לכל מי שהגיע למסיבת הסילבסטר , מקווה שנהנתם.

אייר.

}{

ומה לגבי הסיגריות?...