בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישתי ואני

sh6576
לפני 14 שנים • 2 בינו׳ 2010

אישתי ואני

sh6576 • 2 בינו׳ 2010
אני נשוי בן 33 זה ארבע שנים אישתי בת 28 .
הכל התחיל יום אחד אחרי שנה של נישואים מאוד מאושרים והרבה אהבה.
לי היתה מאהבת מהצד ואישתי לא ידעה שום דבר.
יום אחד היא גילתה במעקב אחר שיחות טלפון שלי.
ואז הכל יתחיל היא רשמה את כל הנכסים של שנינו על שמה בלבד כך שלא היה לי כלום אפילו לא כסף לעצמי.
בזמן הזה אני לא ידעתי שהיא יודעת על המאהבת שלי.
ואז היא יום אחד מגיעה הביתה ואומרת לי שאנחנו צרכים לדבר על משהו חשוב מאוד.
ואז היא אומרת לי שמהיום אני ישהיה העבד שלה, ואין לי הרבה הרירה כי אין לי כלום והכל שייך לה ואם אני רוצה להתגרש זה אני יוצא ללא שום פרוטה.
אני חשבתי על זה ולא היתה לי ברירה .
מיום זה אני עבד שלה עושה הכל בבית .
יום אחד לאחר כמה ימים היא אמרה לי שאני העבד שלה ובגלל שיש לי זיין קטן ואני לא מספק אותה היא מחפשת גבר עם זיין גדול ועבה , אבל עד שהיא תמצא אחד כזה אני ילקק לה את החור של התחת כי מזה היא גומרת .
במהלך שבוע אני כל בוקר קם מכין לה קפה ,ובזמן שהיא שותה אני מלקק לה את הרגליים מוצץ את האצבעות שהיא גומרת לשתות היא מסתובבת ואני מלקק לה את החור של התחת עד שהיא גומרת ומלקק את הכוס שלה עם כל הנוזלים והיא הולכת לעבודה .
שהיא חוזרת מהעבודה היא מתישבת בסלון מורידה בגדים כן שהיא ערומה לגמרי מדליקה טלויזיה ואני מתחיל ללקק לה את החור של התחת עד שהיא גומרת .
לאחר שבוע של אותו דבר יום אחד אני מגיע מהעבודה ואינ מגלה שיש משהו בבית.
היא אומרת שמצאה משהו עם זיין גדול כמו שהיר רוצה.
ערן זה שמו והוא במקלחת עכשיו אז לך תכין לנו קפה עד שהוא יצא.
הוא יצא מהמקלחת במגבת גבר גבוה שלחום מתישב בסלון ואישתי מורידה לו את המגבת וחוספת זין של 20 ס"מ עבה ואומרת עבד בוא תראה זה זין כמו שצריך להיות.
ערן שידע את הכל (אישתי ספרה לו ) אומר לי שאישתי צריכה לקבל זין כזה ולא קטן כמו שיש לי.
אישתי קורת לי ואמר שהיא לא אוהב למצוץ זין אז עבד בוא מייד ותתחיל למצוץ לערן את הזין כדי שיהיה מוכן להיכנס לי לכוס.
אני מיד יורד על ארבע ומתחיל למצוץ זין גדול ואישתי מחזיקה לי את הראש אני מוצץ ומוצץ ואין לי הרבה מה לעשות, לאחר כמה דקות אישתי רואה שהזין שלי עומד ואומרת נו ערן העבד ממש נהנה מלמצוץ לך את הזין ומורידה לי את הבגדים ,ואומר לי תעשה ביד אני רוצה לראות אותך גומר עם זיין בפה.
אני מתחיל לאונן תוך מספר דקות אני גומר עם שפריץ אדיר .ואישתי אומר תלקק אני לא אוהבת בית מלוכלך,לוקחת לי את הראש לריצפה אני מלקק את השפיך שלי עד שהריצפה נקיה.
אישתי לוקחת את ערן לחדר שינה והם התחילים להתעלס הוא מלקק לה את הכוס ממש בתאבה.
אז היא קורת לי להגיע לחדר , אני מגיע הם כבר מזדינים הזין של ערן בכוס של אישתי והיא ממש נהנת ואומר לי שאני ילקק את מה שיוצא לה מהכוס בזמן שערן מזיין אותה.
אני נכנס בין הרגלים שלה ואז ערן מצוה עלי ללקק לו את הביצים ואת החור של התחת,אני עושה את מה שהוא אומר ומלקק את החור של בתחת שלו ואז הוא מרגיש שהוא עומד לגמור מוציא את הזין מהכוס של אישתי ומכניס לי אותו לפה אני מיד מבין מה אני צריך לעשות ומוצץ לו מהר ואז אינ מרגיש זרם חם של שפיך בגרון שלי ואני בולע את הכל בזמן זה אישתי מצלמת את הכל במצלמת וידאו ומאומר איך אתה אובה למצוץ זין שיצא מהכוס שלי.
ואחשב אם לא תעשה כל מה שאני רוצה ותשרת את מי שאני יגיד לך זה יתפרסם וכולם ידעו מה אתה מאמת אוהב אני מאוד מקוה שאתה מבין שאתה מהיום רכוש שלי ושל כל מי שאני ירצה.
הם מתלבשים ויושבים בסלון אני מכין להם קפה ויושב בריצפה ומלקק לאישתי את הרגלים.
אישתי אומרת לערן נו איך הזונה שלנו.

המשל יבוא..........
ונוס (נשלטת)

פנטזיה מגרה....

ונוס (נשלטת) • 2 בינו׳ 2010
בהחלט...

ומה המשל????
Gemmini​(לא בעסק)

אכן מגרה מאוד

Gemmini​(לא בעסק) • 2 בינו׳ 2010
אך ההתחלה לא הכי אהבתי. נתן לזה נימה קצת של חוסר הסכמה ליחסים כאלה.
sh6576
sh6576 • 2 בינו׳ 2010
לא שהיתה לי ברירה?
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 2 בינו׳ 2010
אוח, החיים שלך דבש אחי.
אשתך תפסה אותך בוגד, השאירה אותך חסר כול ואז כפתה עליך יחסים הומוסקסואלים, דבש.
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
Mary Jane • 2 בינו׳ 2010
מבדר
פוט פטיישר
פוט פטיישר • 2 בינו׳ 2010
השפה שבה הסיפור הנ"ל נכתב ממש דומה לעברית.
kamor​(נשלט)
לפני 14 שנים • 3 בינו׳ 2010
kamor​(נשלט) • 3 בינו׳ 2010
יכול היה להיות אחלה סיפור אבל רצת מהר עם הסיפור. רגע אתה עם המאהבת ורגע שני אתה מלקק לערן את התחת.

נראה שאוננת בזמן שכתבת, נכון ?

כי אני קורא ואני מרגיש שאתה עוד רגע גומר לי בפרצוף.

מחכה להמשך... אבל תנסה לגמור לאט יותר.

.
kamor​(נשלט)
לפני 14 שנים • 3 בינו׳ 2010
kamor​(נשלט) • 3 בינו׳ 2010
לכתוב !!

התכוונתי לכתוב לאט יותר.

icon_confused.gif
ונסה נאמנה למקור{הכי טוב שי}
לפני 14 שנים • 4 בינו׳ 2010

תגובות מצחיקות

אין פלא,הסיפור משעשע לגמרי. icon_smile.gif