צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רכישת פeטישים

ראובן
לפני 14 שנים • 3 בינו׳ 2010

רכישת פeטישים

ראובן • 3 בינו׳ 2010
יש פeטישים שאנחנו נולדים איתם, אורגניים, ויש כאלו שאנחנו רוכשים במרוצת הזמן - מהאנשים שחולקים את חיינו. אחד ההיבטים המעניינים יותר של התחום הזה (הנקרא ''ממטיקה'' - memetics - שהוא המדע החוקר את נדידתם של רעיונות מאדם לאדם), הוא פeטישים שהשולט רוכש מהנשלט ולהפך.

מצורפות שתי דוגמאות לפeטישים שרכשתי, אחד מהם אירוטי במובהק והשני במובלע:

1. בגיל 21 הייתה לי בת זוג תימניה ''משתכנזת'' - היא יצאה אך ורק עם אשכנזים, דיברה כמו צפונית ממוצעת והתלבשה כמוה גם. רק כאשר הייתה גומרת, המסיכות היו נושרות ממנה והיא הייתה משמיעה גניחות עמוקות עם ח' גרונית. הדבר הלהיב אותי מאוד ובהמשך - מצאתי את עצמי מבקש (שלא לומר דורש) מבנות זוג שלי לגנוח עם ח' גרונית - ולא משנה מאיזה מוצא הן היו. זה היה מצחיק ומלהיב (וכמובן, גם משפיל ומסרס והכל).

2. לפני שנתיים, הייתה לי עוזרת בית שגנבה חפצים מביתי. היא בעיקר אהבה לגנוב כוסות. אחרי שגיליתי, העפתי אותה אבל נשתייר בי הפeטיש - ומצאתי את עצמי ''סוחב'' כוסות ממסעדות.

אשמח אם תספרו לי על פeטישים שרכשתם מבני/ות זוג שלכם ואנשים אחרים.

R
Bloody
Bloody • 3 בינו׳ 2010
חיבוקים.
פעם, לא הבנתי מה הקטע.
היום - כן.
גברים​(שולט)

Re: רכישת פeטישים

גברים​(שולט) • 3 בינו׳ 2010
ראובן כתב/ה:

2. לפני שנתיים, הייתה לי עוזרת בית שגנבה חפצים מביתי. היא בעיקר אהבה לגנוב כוסות. אחרי שגיליתי, העפתי אותה אבל נשתייר בי הפeטיש - ומצאתי את עצמי ''סוחב'' כוסות ממסעדות.

R

אז היא גנבה את הכוסות .... ואתה רק סוחב אותן ?

שתתבייש לה.

icon_wink.gif
ראובן

דעת מקרא

ראובן • 3 בינו׳ 2010
גברים,

נסכם כך: אם הייתי לוקח כוס מבית קפה שכונתי של חברים, זו גניבה. אם לקחתי כוס מ''קלואליס'' או ''הוטל מונטיפיורי'' זו סחיבה שגם מוצדקת על פי המקרא.
כך או כך, אולי אפשר לקרוא על פeטישים שרכשת/ם מאנשים בחייכם?

בבקשה,
R
Bloody
Bloody • 3 בינו׳ 2010
ראובן, סחיבת הכוסות במסעדה, כהגדרתו של הפטיש, גורמת לך לריגוש מיני? או שמה שעושה את זה זו בעיקר ההצדקה המקראית? icon_biggrin.gif
Morrigan

Re: דעת מקרא

Morrigan • 3 בינו׳ 2010
ראובן כתב/ה:
גברים,

נסכם כך: אם הייתי לוקח כוס מבית קפה שכונתי של חברים, זו גניבה. אם לקחתי כוס מ''קלואליס'' או ''הוטל מונטיפיורי'' זו סחיבה שגם מוצדקת על פי המקרא.
כך או כך, אולי אפשר לקרוא על פeטישים שרכשת/ם מאנשים בחייכם?

בבקשה,
R

ראובן, עליך להתרענן במקורות.
הגונב מגנב אינו פטור מעונש.
הוא פטור רק מהריבית.
לא ממש מוצדק על פי המקרא, אך אולי על פי אגדת רובין הוד.

מאתגרת אותך: צלחת מ'מול ים' (בכוסות מלצרים מבחינים פחות)
אחותופל
אחותופל • 3 בינו׳ 2010
הפeטיש שלי לבושתי ( icon_redface.gif ) נלקח ברגעים אלו ממש מראובן: והפeטיש הוא לכתוב באינטרנט כמו פקא3ה!

הר2ה 9עמ*ם Xנש*ם לX מ2*נ*ם Xת הכת2 ה100מם הזה !חבל!!!
זה מגנ*2 שרא!בן מ2*ן ענ**ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בינו׳ 2010
אחותופל כתב/ה:
הפeטיש שלי לבושתי ( icon_redface.gif ) נלקח ברגעים אלו ממש מראובן: והפeטיש הוא לכתוב באינטרנט כמו פקא3ה!

הר2ה 9עמ*ם Xנש*ם לX מ2*נ*ם Xת הכת2 ה100מם הזה !חבל!!!
זה מגנ*2 שרא!בן מ2*ן ענ**ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rffl.gif
גברים​(שולט)

גברים​(שולט) • 3 בינו׳ 2010
ראובן כתב/ה:

אבל נשתייר בי הפeטיש - ומצאתי את עצמי ''סוחב'' כוסות ממסעדות.

R

אני באופן אישי מעדיף לסחוב כוס(י)ות ממס' עדות ולאו דווקא תימניות, אבל כל אחד והסטיות שלו.
מכשפונת ממתק

מכשפונת ממתק • 3 בינו׳ 2010
ראובן כתב/ה:
יש פeטישים שאנחנו נולדים איתם, אורגניים, ויש כאלו שאנחנו רוכשים במרוצת הזמן - מהאנשים שחולקים את חיינו. אחד ההיבטים המעניינים יותר של התחום הזה (הנקרא ''ממטיקה'' - memetics - שהוא המדע החוקר את נדידתם של רעיונות מאדם לאדם), הוא פeטישים שהשולט רוכש מהנשלט ולהפך.

מצורפות שתי דוגמאות לפeטישים שרכשתי, אחד מהם אירוטי במובהק והשני במובלע:

1. בגיל 21 הייתה לי בת זוג תימניה ''משתכנזת'' - היא יצאה אך ורק עם אשכנזים, דיברה כמו צפונית ממוצעת והתלבשה כמוה גם. רק כאשר הייתה גומרת, המסיכות היו נושרות ממנה והיא הייתה משמיעה גניחות עמוקות עם ח' גרונית. הדבר הלהיב אותי מאוד ובהמשך - מצאתי את עצמי מבקש (שלא לומר דורש) מבנות זוג שלי לגנוח עם ח' גרונית - ולא משנה מאיזה מוצא הן היו. זה היה מצחיק ומלהיב (וכמובן, גם משפיל ומסרס והכל).

אשמח אם תספרו לי על פeטישים שרכשתם מבני/ות זוג שלכם ואנשים אחרים.

R

לנשוך. כסממן אהבה.