צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן - לחרבן על הדת 2

Morticia
לפני 14 שנים • 13 בינו׳ 2010
Morticia • 13 בינו׳ 2010
fog כתב/ה:
יש לי איזה תחושה של הזדהות מוזרה איתו, האמת. למרות שאני חילוני לגמרי, אני יכול להרגיש את המקום בו הוא נמצא.

"להוציא את עצמו מהמקום הרע הזה" כפי שכמה כתבו פה, לא נראה לי רלוונטי לגביו. וגם "אם הוא ככה רוצה לעשות אז הדת לא חשובה לו".

אולי אני טועה, אבל אני מנחש שזה לא נכון. אני חושב שערכי המוסר וכל מה שטוב בעיניו בעולם קשורים לדת, והפנטזיה לוקחת אותו לחרבן על הדבר שהכי חשוב לו. כמו ש"אתה פוצע את עצמך לראות כמה דם יורד" או משהו. אבל הוא מרגיש כמיהה שמישהי תבטל ותרמוס את זה, ועל ידי כך תרמוס אותו עצמו.

זה לא הפעם הראשונה שאני נתקל בזה, הצורך שמישהי תנתץ את הבסיס לקיומך. זה מעניין. בכמה דרכים עוד אפשר לעשות את זה.

והיא? מה התפקיד שלה?
האם יתכן ובמעשה זה שלו הוא גם קצת רומס אותה או בבחירתה היא רומסת גם את עצמה?
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 13 בינו׳ 2010
אני מוצא את זה מגרה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 13 בינו׳ 2010
Morticia כתב/ה:
fog כתב/ה:
יש לי איזה תחושה של הזדהות מוזרה איתו, האמת. למרות שאני חילוני לגמרי, אני יכול להרגיש את המקום בו הוא נמצא.

"להוציא את עצמו מהמקום הרע הזה" כפי שכמה כתבו פה, לא נראה לי רלוונטי לגביו. וגם "אם הוא ככה רוצה לעשות אז הדת לא חשובה לו".

אולי אני טועה, אבל אני מנחש שזה לא נכון. אני חושב שערכי המוסר וכל מה שטוב בעיניו בעולם קשורים לדת, והפנטזיה לוקחת אותו לחרבן על הדבר שהכי חשוב לו. כמו ש"אתה פוצע את עצמך לראות כמה דם יורד" או משהו. אבל הוא מרגיש כמיהה שמישהי תבטל ותרמוס את זה, ועל ידי כך תרמוס אותו עצמו.

זה לא הפעם הראשונה שאני נתקל בזה, הצורך שמישהי תנתץ את הבסיס לקיומך. זה מעניין. בכמה דרכים עוד אפשר לעשות את זה.

והיא? מה התפקיד שלה?
האם יתכן ובמעשה זה שלו הוא גם קצת רומס אותה או בבחירתה היא רומסת גם את עצמה?

חשבתי על זה, האמת. התחלתי איתו כי היא המקור - זאת הפנטזיה שלו. אבל בטח גם לה יש רגשות כלפי הדת. סלייב - איך היא הרגישה בקשר לסשן הזה? אתה יודע?
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 13 בינו׳ 2010
צבועה כתב/ה:
קראתי באתר הזה יותר מפעם שהישלטות מאפשרת לנשלט להוריד מעצמו אחריות ולהגשים פנטזיות לא פוליטיקלי קורקט כאשר "נטל האשמה" (בכוונה במרכאות, כן?) מבחינתו מוטל על השולט. נגיד, פנטזיות בנושאי זנות וכו'.
מהכרותי הקרובה עם החברה החרדית ומגבלותיה ידוע לי שיש לא מעטים שנמצאים שם בעיקר כי אין להם די תעצומות נפש ללכת. לפעמים אנשים נמצאים שם כי נולדו לתוך החברה הזאת, לא מתוך אמונה עזה בבורא עולם. לא כל אחד מוכן לסבול ניתוק מהעולם שלו. לא כל אחד יכול לשלם את המחיר (הכבד!).
אני בהחלט יכולה להבין איך אדם שלא שלם לחלוטין עם המסגרת בה הוא חי אך לא יכול לעזוב אותה יבנה לעצמו פנטזיה כזאת.
ויודע מה.. אני שמחה בשבילו שהגשים אותה.

נקודה מעניינת.
השאלה היא האם עוצמת ריגושו והתפרקותו בביצוע סשן מעין זה, מימוש של פנטזיה וכמיהה למציאות די רחוקה לא הורסות ופוגעות בו יותר בסופו של דבר? מובילות אותו לעולם ריקני ולתסכול הולך וגובר כאשר ייתכן ובכל פעם הדחף לעוצמת ההשפלה ולחרבון חזק יותר על הדת רק יגברו, מה יהיה הסוף ?
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 13 בינו׳ 2010
fog כתב/ה:

מעניינת הנקודה שציינת לגבי הצורך של אדם שאדם אחר ינתץ את הבסיס לקיומו ואני שואל עד לאן? מה הסוף? האם זו נקודה בריאה עבורו ? האם כל אדם צריך לקבוע לעצמו גבול כלשהו ובאם הוא חורג ממנו אז אולי הוא זקוק לטפל בעצמו ?
האם פגיעה בבסיס קיומך לא תוביל להרס קיומך ?

לגבי שאלתך איך אותה מלכה הרגישה עם זה, זו נקודה שלא עלתה בדעתי לשאול ומבטיח שאבדוק אותה ואחזור אליך עם תשובה.
a מק
לפני 14 שנים • 14 בינו׳ 2010

תגובה יפה

a מק • 14 בינו׳ 2010
צבועה כתב/ה:
קראתי באתר הזה יותר מפעם שהישלטות מאפשרת לנשלט להוריד מעצמו אחריות ולהגשים פנטזיות לא פוליטיקלי קורקט כאשר "נטל האשמה" (בכוונה במרכאות, כן?) מבחינתו מוטל על השולט. נגיד, פנטזיות בנושאי זנות וכו'.
מהכרותי הקרובה עם החברה החרדית ומגבלותיה ידוע לי שיש לא מעטים שנמצאים שם בעיקר כי אין להם די תעצומות נפש ללכת. לפעמים אנשים נמצאים שם כי נולדו לתוך החברה הזאת, לא מתוך אמונה עזה בבורא עולם. לא כל אחד מוכן לסבול ניתוק מהעולם שלו. לא כל אחד יכול לשלם את המחיר (הכבד!).
אני בהחלט יכולה להבין איך אדם שלא שלם לחלוטין עם המסגרת בה הוא חי אך לא יכול לעזוב אותה יבנה לעצמו פנטזיה כזאת.
ויודע מה.. אני שמחה בשבילו שהגשים אותה.
{dOmCruise{A
לפני 14 שנים • 15 בינו׳ 2010

רק דבר אחד מפריע לי

{dOmCruise{A • 15 בינו׳ 2010
כל דבר אחר שעושה לו את זה בבקשה.
חוץ מדבר אחד שמפריע לי.

ציטוט: ושתשרוף לו את ספרי התורה.

במקום שבו שורפים ספרים, ישרפו בסוף גם בני אדם
היינריך היינה - 1834.

ולא משנה לי אם מדובר בספרי דת או ספרי ילדים.
דוכיפת​(נשלט)

Re: רק דבר אחד מפריע לי

דוכיפת​(נשלט) • 15 בינו׳ 2010
{dOmCruise{A כתב/ה:
חוץ מדבר אחד שמפריע לי.

היינריך היינה - 1834.

אכן
וזאת גם אמרתי בשירשור האחר-לא קדושת התורה היא המפריעה אלא שריפת ספרים,אם כי בסופו של דבר לא חושב שהיינה התכוון לסוג כזה של שריפה אלא לשריפה מתוך מניעים אידיולוגים למינהם.
ומורטישה אני חושש שאת לא מוכנה להפנים כי אין דומה סשן עם מלכה בתשלום ,שהינו ביטוי מאולץ גם של פמדום,לסשן שאינו בתשלום.
מסיבות שונות המקצועיות הן תוצאת המצב ,אם בגלל היחס המספרי בין הנשלטים לשולטות ואם בגלל שחלק גדול מהנשלטים מעונין להיות נשלט לסשן,כל אחד מסיבותיו,והן בדרכן חלק בלתי נפרד מהסצנה.
כל אחד וסטיתו,ומי אני שאבקר את סטיתו של האחר.יש לי מספיק משלי...
הדורבנים​(נשלט)

Re: רק דבר אחד מפריע לי

הדורבנים​(נשלט) • 15 בינו׳ 2010
{dOmCruise{A כתב/ה:
חוץ מדבר אחד שמפריע לי.

היינריך היינה - 1834.

תורי להקדים את בלאדי ולזעוק : גודווין!! גודווין!!!
עבד לב הזהב​(נשלט)

קשה לי להאמין לפרסום

עבד לב הזהב​(נשלט) • 15 בינו׳ 2010
קשה לי להאמין שחרדי יעשה דבר כזה
אבל אם מה שאתה אומר נכון וזו רק הנחה צריך לפרסם את השם של החרדי מבחינתי זה עובר כל גבול הטעם הטוב ואדם כזה אפילו גיהנום לא מגיע לו יותר גרוע
אני אומנם לא דתי אבל מאמין ולוקח את הנשלטות כמשחק מימוש פנטזיה אבל דבר כזה לא אעשה בחיים ואני חושב שאותה מלכה שזה קרה לה צריכה להעיף אותו בבעיטה מאיפה שהגיע ואני מקווה שכך עשתה
בכל אופן שתהיה לנו אחלה שבת