ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן - לחרבן על הדת 2

L איה
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011

סעו צדיקים. סעו...

L איה • 11 בדצמ׳ 2011
עצם הרעיון שנשלט מגיע לסשן ופורס שם סט פנטזיות שעל ה"שולטת" לבצע גורם לי לגיחגוך קל.
וממש לא משנה התמחיר.
לו הייתי מוצאת עונג בחילול אמונה כלשהי יתכן והיתי מישמת זאת,
במקרה זה, הבקשות של הנשלטים החרדים עם דרישות מעין אלו ,היא תופעה לא רק של שליטה מלמטה תרתי משמע, אלא בדיחה גרועה על חשבון ה"שולטת".
כל מי שידע ולו מועט בעניני הלכה , יודע כי עצם זה שאדם מודע לחטא ולא עושה דיו כדי למנוע אותו הוא שותף לדבר עבירה, כל שכן מדיח לדבר עבירה ומחטיא,
אין מצב שאת השיעור הזה פספס אפילו התלמיד הכי גרוע בישיבת חוזרים בתשובה בשלב א'.
אל שולטת מקצועית ניתן לפנות בבקשה לישום פטישים , אך רק ברמה של סוג החויה- נניח-פוט פטיש,
השפלות, וכו, כל תסריט שהינו אמור להתחקות אחר סרטי פורנו והנדסה של השולטת והתאמתה לפנטזיה האישית רק שלו-בעיני זו שליטה ב"שולטת" ואפילו לא מלמטה.
אם אהיה עסוקה בהגשמה וריצוי של הנשלט בניגוד למצפוני ואמונתי,
הרי שלא הייתי נהנית -אם אני לא נהניתי- גם הנשלט לא נהנה.
אלו הנענות לבקשות מן הסוג הזה, יכולות להגדיר עצמן בכל הגדרה שהיא,
שולטות-הן לא.
(אלא אם כן האכלת דוס בפרוסות שינקן ושריפת ספרי תנ"ך גורמים לך סיפוק)
נשלט שמבקש דברים מן הסוג הזה מבקש לבוז לאמונתו יחד עם "שותפה לפשע" , בימים בהם עבדתי בסטודיו נתבקשתי לערוך סשנים דומים, אך נמנעתי, ולא מטעמי מצפון, אלא מטעמי גועל ובוז ,
אני מאוד שיפוטית כלפי אנשים בעלי חיים כפולים וכניעה חברתית שמלווה את כל מהות חייהם,
לאחר ששמתי לב, כי הנשלטים החרדים ברובם הינם חרמנים וחצופים מעבר לכל שיעור ביחס לנשלטים באוכלוסיה הכללית, ולאחר כי נוכחתי להכיר בכך שהנשלטים החרדים באים מיתוך התנשאות גדולה
על מה שהם תופסים כ"בורות השולטת" , ורבים מהם פונים לשולטות מאחר והם חוששים להגיע לזונות,
הספקתי גם לעמוד על כך שלא רק שרובם גוזרים על שלל הילדים שלהם עוני מיתוך בחירה, והזמן "המועדף" שלהם להגעה הוא ביום שלאחר קבלת קיצבת ביטוח לאומי,
רוב רובם פשוט מחזה מאוד לא אסטטי ומספקים איכות תקשורת נוראית המבוססת על ריחולים על מלכות אחרות שבילו בחברתן.
לכמות החרדים במסיבות הסאדו יש הסבר הגיוני- ב70 ש"ח לכל היותר הם זוכים לפיפ שואו שאינו מוגבל בזמן + אפשרות להתנסות...
המציצנות הוולגרית תוך כדי ליטוף הזקן ,
המחשבה שכעת אישתו קמה בשארית כוחותיה לתינוק החדש , מיתוך הנחה שבעלה הצדיק נמצא כעת
ב'תיקון חצות' כשהוא בעצם מפשיל את הגטקעס ומרים את הציציות כדי שהליידי האלוהית* תערוך לו פיסט אנאלי ב70 ש"ח.
(*מתאגרף מטירא במשקל כבד לבוש במיטב העיצובים המרהיבים של התחנה המרכזית)
כל זאת ועוד גורם לי לרצות לערוך חרקירי לפני שאסשן נשלטים חרדים.
צ'טערת.
הם פשוט לא נעימים למראה (ולרוב גם בריח), בהתנהגות, בשיחה, ובעצם,
אני לא מוצאת שום דבר שבו הם טובים או מגלים יעילות מלבד התעלקות על קופת הציבור,
ושגשוג בעליה מתמדת של ענף הזנות באומן רבתי.
סעו צדיקים.
סעו.

רק תענוגות,
ליבנת
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 בדצמ׳ 2011
ואני לא מבינה מה רע בשליטה מלמטה? מה לא בסדר בלבקש שיגשימו לך פנטזיה מסוימת?
למה לא להביע את הרצונות והפנטזיות שלך, במיוחד כשאתה משלם על הגשמתן?!
FOR GOOD
FOR GOOD • 11 בדצמ׳ 2011
אני בגדול מסכים עם אושה
אבל
חלק גדול מהדוסים מנסים לשלוט על אלוהים מלמטה
ואז
אז הם מתפלאים שהוא מחרבן עליהם ??
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Del'Arte​(שולטת)
Del'Arte​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2011
["Morticia"=quote"]

בכל מקרה
וללא שום קשר להיותי באופן אישי חילונית אוכלת שרצים אך כזו המאמינה אמונה גדולה באלוהים
מה שחורה לי כאן נורא
זו ההדחה שלו אותה לעשות חטא איום ונורא, לא פחות משלו, אם לא יותר, בעיני התורה
הוא מדיח אותה להדיח אותו... זה סלט קלמארי עם נתחי חזיר

כאילו אני תמיד בעד אחריות אישית - זה יותר מכובד בעיני
וזה גם הדבר שאני באופן אישי הייתי מבקשת לחנך אליו
[/quote]

ב-ד-י-ו-ק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 11, 2011 4:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Del'Arte​(שולטת)

Re: קשה לי להאמין לפרסום

Del'Arte​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2011
electro-z כתב/ה:
נשלט אנאלי כתב/ה:
קשה לי להאמין שחרדי יעשה דבר כזה
אבל אם מה שאתה אומר נכון וזו רק הנחה צריך לפרסם את השם של החרדי מבחינתי זה עובר כל גבול הטעם הטוב ואדם כזה אפילו גיהנום לא מגיע לו יותר גרוע
אני אומנם לא דתי אבל מאמין ולוקח את הנשלטות כמשחק מימוש פנטזיה אבל דבר כזה לא אעשה בחיים ואני חושב שאותה מלכה שזה קרה לה צריכה להעיף אותו בבעיטה מאיפה שהגיע ואני מקווה שכך עשתה
בכל אופן שתהיה לנו אחלה שבת

קשה לי להאמין שאדם בר דעת שחבר באתר שעניינו סטיות מיניות ירשה לעצמו להשתלח באופן הזה באדם אחר המדבר על סטיה שכל חטאה הוא שהיא שונה משלו ואולי מתנגשת בתפיסת עולמו.

להזכירכם, תפיסת עולם הינה רק תפיסה, אימג', תמונה ולא העולם עצמו.

מעניין שגם החילונים שבינכם מזדעזעים מאקט של שריפת חפץ כספר תורה.
באופן אישי אני רואה את עצמי משוחרר מלהעניק מעמד קדושה לדבר כלשהו בבריאה, בטח לא לאסופה כרוכה של דפים. שריפה של ספר כזה או אחר לא שונה בעיני משריפה של דפי עיתון מאחר ורק החומר עולה באש ולא הרעיון שמובע באמצעותו.

לעניין הפנטזיה ומימושה, אני רואה בהן ניפוץ נאה של תבניות אישיות של הנשלט המדובר ואני מברך אותו על כך שהוא מבין את תיאור העולם שנכפה עליו והוא מנתץ אותו במודעות מלאה. זהו לוחם בעיני.

כל שריפה של האות הכתובה מגונה בעיניי, וראויה לעונשים המחמירים ביותר. ואין לזה שום קשר לדת.
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 11 בדצמ׳ 2011
יונה וולך ז"ל ( הבהמה המיוחמת ) לא הייתה כותבת את " תפילין" לולא קיבלה את ה LSD בבית החולים הפסיכיאטרי בגיל 20 ומשהו. אי אפשר לאחוז את הקודש לטבול איתו במקווה ולצאת עם שרצים ולטעון כנגדו ובאותה עת לצייר את זה כאומנות. ומכאן שלל תובנות לגבי כל דביל ממוצע שמנסה להמציא את הגלגל מחדש.

לעניין הבהמות המיוחמות במחזה הנוכחי זה די הזוי. ממה נפשך אם זה תנך/קוראן/ברית החדשה- או חוברת פלייבוי ? היי נח .

הרי בסופו של יום לולא היינו בני תמותה היינו מחוסרי דמיון ופועל יוצא גם מחוסרי אלוהים ולכן הרצון הבהמי לנגח את הרצון האלוהי הוא האויב היותר גדול של הרצון החופשי. וזאת הסיבה כי שנואה היא הדת היהודית על הבהמה שמצויה בנפש הצדיק. האלוהים של הבהמות לא שונה מהפוליטיקאי הממוצע, מהאפיפיור הצבוע, ממוחמד המסומם ,מהדיקטטור הטיפש ,מהאדמור מגורינשט ואפילו לא מהדוס שמקבל בתחת במועדני הזימה.

ואידך זיל וגמור.
FOR GOOD
FOR GOOD • 11 בדצמ׳ 2011
פסיכו מנייאק כתב/ה:
יונה וולך ז"ל ( הבהמה המיוחמת ) לא הייתה כותבת את " תפילין" לולא קיבלה את ה LSD בבית החולים הפסיכיאטרי בגיל 20 ומשהו. אי אפשר לאחוז את הקודש לטבול איתו במקווה ולצאת עם שרצים ולטעון כנגדו ובאותה עת לצייר את זה כאומנות. ומכאן שלל תובנות לגבי כל דביל ממוצע שמנסה להמציא את הגלגל מחדש.

לעניין הבהמות המיוחמות במחזה הנוכחי זה די הזוי. ממה נפשך אם זה תנך/קוראן/ברית החדשה- או חוברת פלייבוי ? היי נח .

הרי בסופו של יום לולא היינו בני תמותה היינו מחוסרי דמיון ופועל יוצא גם מחוסרי אלוהים ולכן הרצון הבהמי לנגח את הרצון האלוהי הוא האויב היותר גדול של הרצון החופשי. וזאת הסיבה כי שנואה היא הדת היהודית על הבהמה שמצויה בנפש הצדיק. האלוהים של הבהמות לא שונה מהפוליטיקאי הממוצע, מהאפיפיור הצבוע, ממוחמד המסומם ,מהדיקטטור הטיפש ,מהאדמור מגורינשט ואפילו לא מהדוס שמקבל בתחת במועדני הזימה.

ואידך זיל וגמור.

קרע אותי הבן אדם מצחוק באמצע יום עבודה, בחיי
אבל שכחת את בודהא.גם הוא היה כנראה ג'אנקי לא קטן. אומרים שבהודו היה הרואין כחול שנקרא סומא. ובודהא תפס עליו מונופול, התישב לו בשאנטי בתנוחת לוטוס, וככה הציל את התחת שלו ממועדני זימה
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 11 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:

ואידך זיל וגמור.

קרע אותי הבן אדם מצחוק באמצע יום עבודה, בחיי
אבל שכחת את בודהא.גם הוא היה כנראה ג'אנקי לא קטן. אומרים שבהודו היה הרואין כחול שנקרא סומא. ובודהא תפס עליו מונופול, התישב לו בשאנטי בתנוחת לוטוס, וככה הציל את התחת שלו ממועדני זימה
.

בודהא- איך כל המסטולים הצליחו לייסד דתות - לאלוהים הפתרונים.
אני בדרך להקים דת חדשה. פרטים בקרוב.
godisafemale​(שולטת)

לדרוך על הדת או על הדתי

godisafemale​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2011
אם עבד היה מבקש ממני לדרוך לו על הכיפה שבראש? הייתי שוברת לו ת'רגליים ות'ידיים!

ועוד מזמין אותי לקחת חלק בטקס הפאגני הזה?! לא. לא יקרה.

תוך כדי הטפה דתית מוסרית ודורכת לו על הכיפה של הבולבול שלו.

הדת אינה אויב של אף אחד, האדם ורק האדם! הוא לעולם האויב של עצמו ושל האחר ותפיסתו הדתית,והפרשנות שהוא נותן לאלוהה היא שמנחה אותו.

מי הוא בכלל לחלל סמלים?! הוא כלום.
    התגובה האהובה בשרשור