בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן חורף (פנטזיה)

Daredevil Girl​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 22 בינו׳ 2010

סשן חורף (פנטזיה)

Daredevil Girl​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2010
הקדמה קטנה -
זאת הפעם הראשונה אני כותבת סיפור מהסוג ואני יודעת שהוא לא ממש בסגנון המקובל כאן, אז בבקשה, תהיו עדינים איתי.
בנוסף, אני אשמח להצעות בפרטי או כאן לדברים שיקרו בהמשך הסיפור, יש לי כבר כמה דברים מתוכננים, אבל מעניין אותי מה אתן תרצו לקרוא.
כמובן שביקורות יתקבלו בברכה. (:

בימים שלפני הפגישה הראשונה כמעט ויצאתי מדעתי מרוב התרגשות ופחד, רציתי להיות מושלמת בשבילה, קבעתי תור למספרה, קניתי בגדים חדשים והפכתי את הרשת בחיפוש אחר תיאורים של סשנים, מנסה להרגיע קצת את סקרנותי וללמוד מה מצופה ממני, אבל כמובן שזה רק הגביר אותה.

כמצוותה לא עשיתי ביד כל אותם ימים, האמבטיה שממש לפני היציאה הייתה הקשה מכולן, כל כך הרבה מחשבות על העומד לפני עברו לי בראש בעודי מסבנת ומנקה את גופי, אפילו קניתי שמפו מיוחד לאיזורים אינטימיים, המחשבה שבעוד פחות משעה היא תיגע בי גרמה לי להתרגש בדרכים שמעולם לא ידעתי בעבר. יותר מפעם אחת כשמחשבתי גלשה לפנטזיות ידי ירדה מעצמה למטה ובכל כוח רצוני עצרתי את עצמי ובמקום ליטפתי את החזה, צובטת ומסובבת את הפטמות, מדמיינת שזאת היד שלה.
אתגר נוסף היה לגלח את עצמי, מעולם לא העזתי לעשות זאת בעבר, אבל ידעתי ששליטות לא אוהבות שיער שם למטה, כמעט שלא יכולתי לשלוט בעצמי כשסכין הגילוח עבר מעלי שוב ושוב, נוגע-לא-נוגע במקומות שאסורים עלי.

כשיצאתי אליה שערי עדיין לא התייבש והוא הרטיב את החולצה הלבנה המכופתרת, מדגיש את חזיית התחרה השחורה שלבשתי מתחתיה, המבטים הגסים, האלימים, של נהג המונית היה משפילים ומבזים, פחדתי ממנו, אבל בין רגלי התחיל כבר דגדוג של ציפייה ורטיבות שרק הלכה וגדלה עם כל מבט שלו, כלל שהתקרבנו לביתה.
היה קר וגשום, מה שגרם לאותה החולצה להיצמד לגופי ולהפוך שקופה כמעט לגמרי ולחצאית השחורה להיצמד לירכיי, חושפת ומדגישה קימורים שלא רציתי שאף זר יראה. הקשתי בדלת וחיכיתי, הגשם התחזק, לא שמעתי מבפנים שום קול והתריסים היו מוגפים, התחלתי לחשוב שטעיתי בבית, שעבדו עלי, שזאת הייתה טעות. חיבקתי את עצמי, מנסה לשמור על חום גופי שהלך וברח. לפקודתה לא היה עלי דבר, יצאתי מהבית רק עם כסף למונית הלוך, לא כסף, לא בגדים להחלפה, לא שעון ובטח שלא סלולרי, לא הייתה לי שום דרך לדעת כמה זמן עמדתי שם, רועדת, מסתכלת מסביב בחשש, כמעט בוכה.

כשהדלת סוף סוף נפתחה כבר הייתי ספוגה לחלוטין, אפילו דרך החולצה והחזיה היה אפשר לראות שפטמותיי זקופות. היא עמדה בפנים בג'ינס, טי שרט וסנדלי שורש, לבושה בסתירה מוחלטת לכל מה שקראתי. היא חייכה חיוך מרוצה, מתגרה, בוחנת אותי מלמטה למעלה, אחרי זמן נוסף שנראה כמו נצח היא צעדה פנימה, כל דבר בה אמר חן וכוח, היא לא הייתה צריכה לייטקס ועור בשביל זה, הגוף המושלם שלה לא היה צריך שום מחוך בשביל לגרות אותי ועכשיו בין הרגליים שלי הייתי רטובה לא רק מהגשם שחדר את התחתונים השחורות. "אחרי" היא ציוותה "וסגרי את הדלת, זונה" הכינוי הרטיט אותי ואני צעדתי פנימה, בגדיי משאירים שובל מטפטף על הרצפה.
עברנו במסדרון צר, לבן לחלוטין, ללא תמונות או שום קישוט אחר, בסופו עמדה דלת נוספת, היא הסתובבה אלי "שבי", ואני מיד נפלתי על ארבע, היא נכנסה אל מעבר הדלת, סוגרת אותה ומשאירה אותו מאחור, הריצפה הייתה קרה כנגד ברכיי החשופות, הרטובות כבר מהגשם, הרגשתי איך הקור מרעיד לי את העצמות, הכאב הזה רק גירה אותי יותר, הברכיים שלי כבר כאבו כשהיא חזרה.

"עיניים עצומות, ידיים מאחורי הגב" עשיתי כדבריה, מיד, היא קשרה סביב עיני בד כלשהו שחסם לחלוטין את האור, אחד הפחדים הכי גדולים שלי הוא לא לראות, רציתי למחות, להגיד לה שזה מוקדם מידי, אבל שתקתי, הבטחתי לציית. ידעתי שבאיזשהו מקום בתוכי אני רק רוצה לברוח משם, מחפשת דרך לצאת מזה, אבל לא ויתרתי לעצמי, לא כל כך בקלות.
את פרקי ידי היא קשרה זה לזה מאחורי גבי "אחרי" אמרה, יכולתי לשמוע את טיפוף סנדלים ואת הדלת מולי נפתחת, בקושי הצלחתי לקום ללא שימוש בידיי, סוף סוף ישרתי את גבי מהתנוחה הכואבת, היא מיד סטרה לי, בעוצמה.

נשמתי נעתקה ואפילו צעקתי קצת, בהפתעה, מעולם לא חשבתי שסטירה יכולה כל כך לכאוב, נעמדתי המומה, אני חושבת שרק אז הבנתי שזה באמת אמיתי, אני עומדת בביתה של אישה זרה, עם כיסוי עיניים וידיים קשורות, חסרת אונים לחלוטין, נראה שהיא חשבה שלוקח יותר מידי זמן לכל המחשבות האלו לטוס לי בראש ומיד סטירה נוספת, חזקה אפילו יותר מהקודמת ומשפילה פי כמה, הפעם היא לא השאירה מקום למחשבות, הניחה יד על ראשה ודחפה למטה. מגע ידה בשערי היה מצמרר והלחיים בערו ואני נפלתי על ברכיי, כל גופי כואב וסביבו כבר נוצרה שלולית מהבגדים המטפטפים, היא צעדה אל מעבר לדלת ואל תוך הלא ידוע, ואני אחריה, מדדה על ברכיים שאני כבר בקושי מרגישה, כל מגע של ברך בריצפה הגביר את הכאב.

כשעברנו את הדלת יכולתי להרגיש שטיח מתחת לברכיי, הדבר הקל במקצת על כאב ההליכה, הוקל לי לשניה, רק בשביל לגלות שאותו הכאב הסיח את דעתי מהקור החודר, לפחות החדר הזה היה מחומם.
פתאום הבנתי שמשהו חסר, עכשיו כשיש שטיח אני לא יכולה לשמוע צעדי גברתי, היא יכולה להיות בכל מקום, "על הגחון" פקודה שברה את הדממה שהייתי שרויה בה ומיד נפלתי קדימה, נאנחת בהקלה על הורדת המשקל מברכי, כבר לא יכולתי להבין את גופי שלי, רעדתי ולא ידעתי אם זה פחד, קור, כאב או ציפייה רוטטת, ידעתי רק שהכוס שלי כבר מטפטף, כל כך רציתי שהיא תיגע בי באותו הרגע, כאילו קוראת את מחשבתי, ממש אז פגעה בגבי מכה חזקה, חדה, דרך החולצה, משאירה אחריה קו דק של צריבה, אפילו דרך החולצה הרטובה, מכה נוספת, מזווית אחרת, מקשטת את גבי התחתון באותו קו, לא יכולתי לדעת מאיפה זה יגיע, עוד אחת, קורעת את השכמות, או מתי, מכה נוספת, איבדתי כל תחושת זמן, היו רק כאב וקור והכוס שלי, שכאילו ניסה להשלים את גופי, רוטט עם כל מכה.

אני לא יודעת מה יותר גרוע, הציפייה לכאב או הכאב עצמו.
בעצם, אני כן יודעת.

לאחר שגבי היה מקושט כיאות בעיניה גברתי תפסה את הקשר בין ידיי, מושכת אותי למעלה, היא סובבה אותי אליה ונשקה לי, בעדינות, כל גופי רעד, השתוקק אליה, הרוך הזה שנחשף בין המכות, באותו הרגע היא הייתה העולם כולו, פתאום היא שלחה את ידה למטה, הישר אל בין רגלי, גופי הגיב מעצמו, נצמד אליה, מתחנן למגע, היא צחקה והדפה אותי אחורה, איבדתי את שיווי משקלי, אבל ידה תפסה במהירות בקשר שבין ידי, מאזנת אותי.
היא התחילה ללכת, מחזיקה עדיין בקשר, מאלצת אותי ללכת אחורה, הריצפה השתנתה חזרה לקור של מרצפות עירומות, היא ציוותה עלי להוריד נעליים, הייתי צריכה להשעין את ראשי על הקיר בשביל איזון, מועכת את פרצופי על חרסינה חלקה, בשביל להצליח להוריד את הנעליים בשימוש ברגליים בלבד, כל הזמן הזה יכולתי להרגיש את מבטה עלי, בערתי מבושה, היא הסתירה את הכאב ואפילו את הקור. לא רציתי שהיא תראה אותי ככה, רציתי להיות מושלמת בשבילה.
פעם פרח​(נשלטת)

Re: סשן חורף (פנטזיה)

פעם פרח​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2010
Daredevil Girl כתב/ה:
הקדמה קטנה -
זאת הפעם הראשונה אני כותבת סיפור מהסוג ואני יודעת שהוא לא ממש בסגנון המקובל כאן, אז בבקשה, תהיו עדינים איתי.
בנוסף, אני אשמח להצעות בפרטי או כאן לדברים שיקרו בהמשך הסיפור, יש לי כבר כמה דברים מתוכננים, אבל מעניין אותי מה אתן תרצו לקרוא.
כמובן שביקורות יתקבלו בברכה. (:

אהבתי !
הרגשתי את ההתרגשות שלה, הציפייה, החרמנות, הפחד,
ההלם של הפגישה הראשונית עם שליטה חדשה.

למה את חושבת שזה לא הסגנון המקובל כאן ?
תכתבי כפי שאת אוהבת, כך זה יוצא הכי טוב.
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)

(-: אמנם זה לא הפורום שלי,

בלוסום​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2010
אבל הסיפור כתוב כל כך אמיתי וטוב! מקנאה בה / בך ומאוד היתי שמחה להיות במצב כזה (עם שולט כמובן...)

שאפו על הכתיבה המעולה! המשיכי כך ואל תתני לאף אחד להוריד לך את המורל icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 22 בינו׳ 2010
סיפור חמוד מאוד, פרט לעניין המזעזע עם סנדלי השורש. זו ממש פגיעה בציפור נפשם של פטישיסטים לא מעטים, והייתי שמחה אם הדבר ישתנה בפרקים הבאים icon_smile.gif
justme​(נשלטת)

סיפור מדהים :)

justme​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2010
(כ"כ מדהים שאני מעזה לכתוב כאן הודעה בפורום)

בבקשה תמשיכי את הסיפור... icon_smile.gif