אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוף הדרך!

המלכה מתל אביב​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 12 בדצמ׳ 2003

סוף הדרך!

אתמול ביקרנו במועדון הדנג'ן בפעם האחרונה.

בעונה הראשונה הייתי מבקרת קבועה שם והרגשתי חלק משמעותי ממה שקורה שם. ("שחר של..." וגו')

בעונה השנייה התחיל להיות לי קצת צפוף מדי, מעורבב מדי, מסחרי מדי. אבל עדיין מועדון טוב מאוד לאנשים כמוני.

הביקור הלפני אחרון שלנו היה ביום שלישי לפני ככה זמן. הגענו, שילמנו, נכנסנו, קנינו שתיה, ישבנו, ראינו מצלמת וידאו שמצלמת את המתרחש במועדון לתכנית טלויזיה. יצאנו מיד.
דיברתי עם עמוס שהתנצל והבטיח שהסרט יעבור סינון שלו וכו'. לא נורא..... הלאה.

ביום חמישי שוב הגענו למועדון שלנו לבלות.
הפעם היה לנו קצת יותר זמן להיות שם. הסתובבנו קצת עד שראינו גבר עומד בגלריה ומצלם את האנשים במועדון מלמעלה.
הערנו לו.
הוא הראה לנו את התמונות שצילם (מצלמה דיגיטלית) אבל סירב למחוק אותם.
שוב רצנו לעמוס. נשלח איש ביטחון לאותו אדם. הוא ביקש ממנו יפה לא לצלם. האיש הנהן. השומר הלך. לא נמחקו התמונות ולא הוחרמה המצלמה.

מה היה הלאה? האם צולמו עוד תמונות? אין לי מושג. ברחתי למטה להתחבא.

אז להבא, בצער רב.
מי שרוצה לפגוש אותי, לפטפט או לשחק - תצטרכו למצוא מקום אחר.

חבל icon_sad.gif
המלכה מתל אביב​(לא בעסק)

הבהרה חשובה.

ההודעה הזו מועתקת לכאן אחרי שפורסמה בפורום אחר.
חשוב לי מאוד להדגיש כי ההודעה מייצגת תחושה אישית שלי ואין בה כל כוונה להשמיץ, לסכסך, לפגוע או להרע.

הנושא חשוב בעיני וראוי לדיון ענייני
פייה{O}

מה !? מצלמים !?

פייה{O} • 12 בדצמ׳ 2003
מאוד מאוד חמור ומדאיג...
שחלילה לא יהיה אאוטינג כפוי לאף אחד...
LM​(נשלט)
לפני 20 שנים • 13 בדצמ׳ 2003
LM​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2003
גם אנחנו ביקרנו בדנג'ן המפורסם .

אני ואורחת מחו"ל , רציתי לראות לה את חווית ה BDSM הישראלית .
, כששאלנו איך בפנים ? , אז המוכרת בכניסה ענתה :
תכנסו ותראו , זה היה כמובן רק אחרי שילמנו דמי כניסה לא מעטים .
נכנסנו ....בדיוק 60 שניות...., על העקבים אחורה פנה......והלכנו.

ואל תשאלו למה .
Tame
לפני 20 שנים • 13 בדצמ׳ 2003
Tame • 13 בדצמ׳ 2003
עניין של צילומים הוא באמת חמור מאוד.
יש מועדונים שבשבילהם האינטרס שיגיעו צלמים הוא אינטרס כלכלי.
הדנג'ן הוא מועדון שלדעתי, האינטרס הכלכלי דווקא מכתיב אי הגעת צלמים.

מקווה לשמוע שהבעיה נפתרה, אמנם הייתי במועדון רק פעם אחת עד כה אולם לא יהיה זה נחמד לדעת שלא אוכל להגיע בעתיד...
amos_l
לפני 20 שנים • 15 בדצמ׳ 2003

צילום במועדון

amos_l • 15 בדצמ׳ 2003
שאקטי
ניתן להבין מדבריך כי המועדון מעודד או מגלה חוסר איכפתיות בנוגע לצילומים במועדון,חבל שאת מערבבת בין צילום מבוקר שנעשה ביודעין ויש בו הקפדה של 100% פרטיות לבין צילום שנעשה ללא אישור,במשך שנה של פעילות היו כשני אירועים של צילום ללא אישור שגם אותם בדקנו לאחר מעשה וידאנו כי לא צולם בו אף אדם שלא רצה בכך.
יצא הגורל ונכחת בשני אירועי צילום אחד עם ערוץ 10 והשני ביום חמישי שבו אורח נכנס עם מצלמה וצילם ללא אישור.
אני לא מטה או מפנה את האחריות כלפיך או כלפי כל אורח אחר הבעיה היא כולה שלי ואני אטפל בה במלוא החומרה.
עמוס
ההודעה פורסמה במקור באתר פיפ
[ברחתי למטה להתחבא>מבוהלת]
לאילו שנכנסו ויצאו לאחר 60 שניות התקשרו אלי 054432000 וכספכם יוחזר לכם.
המלכה מתל אביב​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 16 בדצמ׳ 2003

Re: צילום במועדון

amos_l כתב/ה:
בדקנו לאחר מעשה וידאנו כי לא צולם בו אף אדם שלא רצה בכך.

ביום חמישי צולמו תמונות של הרחבה המרכזית מהגלריה ע"י קבוצה של ארבעה גברים.
הערנו להם. הם סרבו למחוק.
פנינו אליך. שלחת איש ביטחון.
אנחנו עלינו עם איש הביטחון וראינו את הטיפול שלו.
התמונות לא נבדקו.

אם אחרי שעזבנו את המקום עליתם שוב לגלריה ובדקתם את התמונות כפי שכתבת - אשמח מאוד לשמוע על כך. (אנחנו כן ראינו את התמונות!)
amos_l
amos_l • 16 בדצמ׳ 2003
שאקטי & fog
ראשית אני לא מתחמק,היתה תקלה שלנו לא איתרנו בעוד מועד אנשים שנכנסו עם מצלמה,וכבר ציינתי שהבעיה היא כולה שלי ואני אטפל בה בחומרה,אני אעשה את המירב לאכוף את חוקי המועדון שאוסרים על צילום בערבי בדסמ.
שנית באותו ערב של יום חמישי פניתם אלי שלחתי מאבטח שעלה אתכם ביחד כדי לטפל בנושא באם הטיפול שלו באותו רגע לא נראה לכם רציני והנושא מספיק חשוב יכולתם לומר לי מייד "המאבטח פישל רוץ מהר אתה באופן אישי וטפל בכך",והייתי עושה זאת.לטעמי זה היה יעיל יותר,אין כאן מצב שאני מגלגל עליכם כל אחריות משוב קטן באותו רגע יכול היה לשפר את הרגשתכם ובטחונכם.
דיסקרטיות,המועדון כפי שהנך יודע ומבין איננו מועדון חברים סגור,הוא פתוח לכל ויכולים כל איש ואשה להכנס בשעריו כל עוד הם מכבדים את כללי המקום,(כללים שמוצבים מעל דלת הכניסה בעברית ואנגלית) בין יתר הכללים הוא גם האיסור לצלם,אבל במידה מסויימת זאת נראית לי קצת היתממות או נאיביות מצדך לחשוב שאם לא מצלמים אזי הפרטיות שלך מוגנת,האם עלה אולי לרגע בדעתך האפשרות שיתכן שזה או זאת שאינך רוצה שיראו את תמונתך יחליטו לבקר באותו ערב במועדון?מה אז תעשה או תגיד?וזה הרי יכול להיות כל אחד;החבר לעבודה,השכנה,מנהל הבנק שלך,סוכן הביטוח שלך וכו'..
ברור לחלוטין שצילום הינו חזק יותר ויכול להיות הרסני יותר ואני אעשה כל מאמץ שלי ושל הצוות להגיע ל 100% הצלחה של מניעת צילום בתוך כותלי המועדון,
אם יש עדיין נושאים שהנך חושב שלא עניתי או התייחסתי או שלא הייתי ברור יותר אשמח לענות לך עליהם.
עמוס
Demi
Demi • 16 בדצמ׳ 2003
לדעתי הקראה בע"פ של חוקי הערב הספציפי (לחדשים וכאלו שמודים שזאת הפעם הראשונה שלהם) במעמד הסלקציה ע"י הסלקטורית והתחיבות בע"פ לככלי הערב הספציפי או כללי המועדון כתנאי לכניסתם תמנע הישנות מקרים שכאלו, אותם אנשים ידעו שהם מגיעים למקום שיש בו כללים, מקום שיש בו אכיפה של הכללים, מקום בו איכפת מי הם ומה יהיו מעשיהם במקום ואנשים קולטים את זה ומתנהגים בהתאם.
Ulver
לפני 20 שנים • 19 בדצמ׳ 2003

מה הבעיה

Ulver • 19 בדצמ׳ 2003
לבדוק תיקים (לפתוח) בכניסה ולהוציא למי שיש מצלמה את מצלמתו לפקדון בקופה עד סוף הערב?
עם עושים זאת עם סכינים או שאר דברים מותר גם עם מצלמות.
נורא פשוט.