ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשבחי הפנטזיה

Morticia
לפני 14 שנים • 27 בינו׳ 2010
Morticia • 27 בינו׳ 2010
ריפרף כתב/ה:
כולם שואבים סיפוק מיני מסקס ומאוננות.

נכון יש צבעים, קולות, סגנונות אחרים.

אבל לשפיך עצמו יש את אותו טעם.

בסופו של דבר היצר המיני בא על סיפוקו.

עכשיו אפשר לדבר על כל המסביב...

ואני לא רוצה להבהיל אותך יולי,

אבל זה לא נגמר בסקס.

icon_arrow.gif

כן, בעולם נטול אינטימיות ורגשות
לזיין את עצמך עם עצמך אכן מספיק

מי צריך להתערבב עם אחרים?
למה זה טוב?

אני אישית לוקחת מאהב אמיתי ומסוגל על פנטזיה בטעם שפיך וירטואלי של זר בכל יום

אבל זו רק אני...
icon_smile.gif
underfoot
underfoot • 27 בינו׳ 2010
צ'רחונה כמובן שופך את התינוקת עם המים כאשר הוא כותב פוסט יפה ומעורר דיון שמעניק לו נקודות זכות על רגישות כושר ביטוי וכנות, אבל ואז מרוב התרגשות מנבל את הפה ומאבד את כל הנקודות באופן מידי וגם מבריח מפה את אחת הנשים היותר מעניינות שכותבות פה לאחרונה. חבל.

מעבר להכל הדיון והחקירה הם החשובים פה, כי הנושאים שעומדים על הפרק - מיניות, זוגיות, מזוכיזם, פילוסופיה ופסיכולוגיה - הם ראויים לעיון ויש בהם מקום לעושר דיעות. ברור שאנשים יגיבו באופן רגשני משום שהדברים הללו אינם רק סוגיה אקדמית גרידא אלא נושאים שנמצאים בדמם.

ולכן יש מקום לכל הדיעות. חוץ מסוג אחד של דיעות שהוא לטעמי מיותר לחלוטין כאן והוא שגורם לאנטגוניזם הכי גדול שיש ואני כמובן מדבר על מתקני העולם למיניהם, ובעיקר למיניהן. מי צריך אותם בכלל? אנחנו רוצים לחקור ולא לתקן את דרכיו של אף אחד. מה שיש הוא מספיק טוב וצריך לנסות להבין אותו, את המניעים של האנשים, את הרגשות שלהם, את התגובות שלהם. לא צריך לחנך אף אחד וגם לא לנסות וליצור חברה חדשה או נורמות חדשות.

שאלוהים ישמור אותנו ממתקני עולם ואידאולוגים שמנסים לומר לנו מה נכון ומה לא.
Morticia
Morticia • 27 בינו׳ 2010
המלט כתב/ה:
אין כמו השרשור המשעשע הזה כדי להמחיש כמה בלבול, מבוכה ואי-הבנה מתקיימים בעונה ועת
אחת בפורום זה בין אחדות מנציגות המין ההורס לאחדים מנציגי המין ההרוס.. מתיישב לו אדם
אינטליגנטי ורהוט, וכותב שיר הלל ל'אני המאונן', שלא לומר - שיר המנון ל'אני' בכלל . הוא
מצייר ביד חופשית את צבעי דמיונותיו, מדפדף בקול רם בספריית זכרונותיו ופותח צוהר ואשנב אל
תוך מכמני נפשו וכמוסת תשוקתו. רוח הדברים אוורירית וקלילה, כרוח אגבית המניעה וילון לבן
מעל מצע-אוהבים לאחר התעלסות ארוכה ומענגת. לא אשה מסויימת עומדת לנגד עיניו כשהוא
חושב-כותב את הדברים. כל מילותיו של המכתב -- מילה מילה -- כולן פועלות חרוצות בכוורת
עמלנית שדבש-האני שלה ניגר על פני המסך, מפיסקה לפיסקה, משפט למשפט, אות-לאות. לא
ניגון שבח והודיה למין הנשי בכללותו יש כאן, גם לא אפס קצהו של בוז לשום אדם, איש או אשה.
לא שום דבר מאלה. הענין הוא : 'אני'; והתפאורה קלילה וחייכנית. אבל לא לאורך זמן. לא חולפת
יממה וההדוניסט שכתב לפנינו את תסריט האוננות שלו נקלע למתקפה. אחת קובעת תוך הפגנת
התנשאות לא מידתית בעליל כי האיש בעצם חי בסרט אותו הואיל בטובו להקרין לנו ברוב כשרון
והומור -- ושהענין אינו 'האני המאונן', אלא ה'אני האימפוטנט'. וכאילו לא די בהטחת עלבון זה,
(שכצפוי נתקל בעלבון-נגדי לפי הדין הנוהג במקומותינו) אז לא רק זאת האחת אלא אף זאת השניה,
שקובעת -- כמו תמיד -- ששוב עסקינן בביזוי המין הנשי.ובין זאת האחת לזאת השניה מתכרכמות
מילותיו של המכתב הקליל והאורירי, מתקמטים צליליו של שיר ההלל המשכשך במעיין החיפוש
המתמיד אחר הסיפוק העצמי (ע"ע הדוניזם) , סר טעמו של דבש המילים הניגר, נפעמים מושגי
האימפוטנציה וביזוי הנשים על שנקראו לשווא, והאמת - שדומה שלעולם לא תמצא כאן מנוח --
חומקת מבויישת בין הצללים ובאין רואה למקום אחר.

הוכחת בדבריך אלו בעיקר שני דברים:
את הצביעות שלך ואת חוסר ההתמקדות האישית שלך בקריאות הכתוב, על אף נזיפתך באחרים על שלא עשו כך

אז אתה מסכים אתי שישנם דברים האופיינים לרמת הדיון בפורום כאן, אתי או בלעדיי בעצם?
זה מה שאתה אומר
(שיט! תפוס מייד את עצמך והעמד אותי על טעותך!)

ותגיד, איפה בציטוט השיר של The The שהבאתי או באי אילו משאר כתביי קראת את דברי השיש שייחסת במרומז אליי?

סתם כי התחשק לך
סתם כי אתה איש שיש
את זה הוכחת לי כבר מזמן
ובכל פעם מחדש זה מעביר בי צמרמורת
כזו לא טובה
כזו שאישה היודעת להתענג על גופה לא תמצא בה לעולם הנאה

בלי רגשות
לא אריה בלי אומץ
כי אם איש פח בלי לב

קר... כל כך קר...
מילים גבוהות מסלע שיש נמוך
רחוק מכל ערוץ מים
מבריח עננים מהאוויר

ולדחליל אני תמיד הכי מתגעגעת
underfoot
underfoot • 27 בינו׳ 2010
המלט ידידי המלומד,

הרשה לי לחלוק עליך. התגובה של מרי ג'ין לדעתי לגיטימית כי היא במסגרת הדיון והחקירה והיא הביאה פה את הזווית שלה. החופש האמנותי של צ'ארחונה לא נפגע מזה שגם למרי יש חופש אמנותי. דווקא שם יכול היה להתפתח דיון מעניין. משהו בסגנון - אומרים לנו שיש סקס אחר, אם יש סקס אחר הביאוהו לכאן.

התגובה השניה כמובן אינה לגיטימית ומהותה אקטיביזם נלוז, קריאות גינוי מרוחות על הקיר, הכללות של מגזרים שלמים של אנשים וכמובן איך אפשר בלי.... קצת גסות רוח. בקיצור, לא משהו שמזמין את הדמויות המעניינות שכותבות פה להתדיין ולהחליף דברים.

argument בתרבות האנגלית משמעותו ריב, כסאח, התנגשות.

debate באותה תרבות משמעותו דיון, חקירה משותפת, התעניינות, פיתוח והתבוננות.
Morticia
Morticia • 27 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:
המלט ידידי המלומד,

הרשה לי לחלוק עליך. התגובה של מרי ג'ין לדעתי לגיטימית כי היא במסגרת הדיון והחקירה והיא הביאה פה את הזווית שלה. החופש האמנותי של צ'ארחונה לא נפגע מזה שגם למרי יש חופש אמנותי. דווקא שם יכול היה להתפתח דיון מעניין. משהו בסגנון - אומרים לנו שיש סקס אחר, אם יש סקס אחר הביאוהו לכאן.

התגובה השניה כמובן אינה לגיטימית ומהותה אקטיביזם נלוז, קריאות גינוי מרוחות על הקיר, הכללות של מגזרים שלמים של אנשים וכמובן איך אפשר בלי.... קצת גסות רוח. בקיצור, לא משהו שמזמין את הדמויות המעניינות שכותבות פה להתדיין ולהחליף דברים.

icon_lol.gif

אנדר, תתלבש - רואים לך את הקטן!

icon_moon.gif
המלט
המלט • 27 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:
המלט ידידי המלומד,

אפשר לדון כאן גבוהה על חופש אמנותי עד מחר בבוקר, אלא שהדיון יצטרך להישאר תיאורטי
בלבד, שהרי במבחן התוצאה חל כאן כשל חמור: צ'רנוחה, אדם סביר לכל הדעות,
נפגע והשיב פגיעה, והרי לנו שניים שנעלבו. אנשים לא אמורים להיעלב מחופש אמנותי, ידידי
המוסיקאי אנדרפוט icon_smile.gif
underfoot
לפני 14 שנים • 28 בינו׳ 2010
underfoot • 28 בינו׳ 2010
יאללה תבוא כבר לבקר

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 28, 2010 3:07 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Bloody
Bloody • 28 בינו׳ 2010
יאללה, נו. היא קראה לו אימפוטנט, הוא קרא לה סתומה. כולנו אומנים כאן.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 28 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:

ולכן יש מקום לכל הדיעות. חוץ מסוג אחד של דיעות שהוא לטעמי מיותר לחלוטין כאן והוא שגורם לאנטגוניזם הכי גדול שיש ואני כמובן מדבר על מתקני העולם למיניהם, ובעיקר למיניהן. מי צריך אותם בכלל? (א)

שאלוהים ישמור אותנו ממתקני עולם ואידאולוגים שמנסים לומר לנו מה נכון ומה לא. (ב)

א. אני
ב. אנדר, מה נכון ומה לא? אתה כזה חמוד: "תספיקו כבר,תהיו סובלניים יש מקום לחקור, יש מקום למגוון דעות, גם בוטות! חוץ כמובן מההיא שאני לא מסכים איתה והיא נורא לא לגיטימית כי היא מעצבנת אותי כי הדיעה שלה ממש אבל ממש שונה מדעתי..."
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 28 בינו׳ 2010
צ'ארנוחה, מקסים.

בסקס/סשן איכפת לי מה שהפרטנר שלי רוצה , מרגיש. אני מסתכלת עליו, שמה לב לתגובות ולפעמים אפילו משנה תוך כדי (מלכה רבת חסד שכמותי)

אבל בפנטזיות שלי, כשאני מאוננת, מי שמולי הוא ממש פרט שולי, גוש בשר, הוא שם שאני אתעלל בו. אלא אם זה קלייב אוון שיש לו נישה שלמה נפרדת בחיי המין שלי.

לענינינו, פנטזיות בכלל לא קשורות למי אנחנו באנטראקציה אחרת. זה המקום הנקי, או המטונף : )
שלאף אחד אין לגיטמציה להעביר עליו ביקורת.
מורטישה , אנא תקראי קודם את הפוסט שהיה לטעמי פשוט יפיפיה
ואח"כ בואו ונפסיק את הקמת משטרת המוחות פה וניתן לצ'רנוחה להמשיך לעשות ביד ולרוץ לכתוב על זה .