סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הראה לי את איש השירות שלך ואומר לך מי אתה

מיתוסית​(שולטת)
לפני 14 שנים • 27 בינו׳ 2010

הראה לי את איש השירות שלך ואומר לך מי אתה

מיתוסית​(שולטת) • 27 בינו׳ 2010
אתמול בלילה חיפשתי במשך זמן רב מועדונים ומסיבות של בדסמ עקב החופשה הקרבה שלנו לניו יורק בשבוע הבא.
למרבה הצער, רוב המקומות עושים מסיבות בימים מוזרים כמו "כל חמישי השלישי של החודש" "כל שישי הראשון של החודש" וטוב שלא עשו מסיבה ב"כל החמישי לחודש אם הוא נופל על יום שישי ויש ירח מלא...".
אחד המועדונים הוא מועדון ה"פאדלס". מסתבר שהוא פתוח כל יום שישי, שזה נחמד להפליא.
לדאבון הלב, באתר המועדון אין ולו מילה אחת על מחיר כניסה או על דרס קוד, והחלטתי שעדיף להתקשר ולשאול, אולם אויה!
יש כתובת ואין שום דרך אחרת ליצור איתם קשר, כולל טלפון, מייל, "צור קשר" וכו'.
גיגלתי (מזל שיש גוגל) ומצאתי מספר. התקשרתי שמחה וטובת לבב, וענה לי איש שירות אמריקאי כמו שרק אמריקאים יכולים לענות, דהיינו: טון קר, רישמי וסמכותי. "פאדלס", הוא אמר.
"האם הגעתי למועדון הבדס"מ?", שאלתי (באנגלית, כמובן).
"לא, הגעת למועדון לילה", השיב לי הלז.
"תודה רבה", אמרתי, וניתקתי.
אומנם תהיתי כיצד ייתכן שיש שני מועדוני לילה, אחד ונילי למהדרין והשני סוטה באותו שם בניו יורק סיטי, אבל זו עיר של מיליוני אנשים, אז הגיוני.

חיפשתי את המספר בדרך לא דרך, הגעתי לאינדקס מגניב של כל מיני אירועים בדסמ כולל קבוצות תמיכה ושיתוף ומאנצ'ים בכל הסטייטים בארה"ב, והיה נחמד לדעת שיש מין "קבוצת תמיכה לשיתוף, למידה והיכרות לנשים שולטות" באיזור שאני גרה בו אבל המחשבה על אסופת נשים מבוגרות, פולניות וממורמרות שמדברות על איך להשפיט נשלטים ואיך לגרום להם לממן להן ניתוחי חזה, קצת עשו לי רע בבטן...
התקשרתי וענתה לי מישהי במשפט לא ממש מובן. שאלתי אם הגעתי למועדון בדס"מ וציחקקתי במבוכה. אשת השירות האדיבה אמרה בחיוך שלא, ומדבר בשירותים פיננסיים (?!).

לא ויתרתי!!!

חיפשתי מספר ומצאתי אחד.
"פאדלס". הייתה לי הרגשה שמדובר באותו בחור שענה לי בהתחלה, למרות שהיה מדובר במספר אחר.
"האם זה מועדון בדס"מ?"
"לא, זה מועדון לילה"
"כי פשוט באתר באינטרנט רשום שזה מועדון S&M"
"נכון, זה מועדון S&M"
!?!?!?!?!?

ברגע הזה התאפקתי ביותר לא להתפרק מצחוק.מסתבר שלנשים עולה 10$ כניסה בימים רגילים ולגברים 40$ (!!!!!!!)
לי זה נשמע מופרך, אבל לזוג, 25$ לאדם זה סביר.
שאלתי מה יש בדיוק במסיבה והוא קצת התקשה לתת לי פרטים, הבנתי שזה יותר סוג של פליי פארטי מאשר מסיבת ריקודים כמו בארץ, והוא ניסה להסביר לי שיש הופעות על הבמה. הוא פשוט לא השתמש במילה "סשן", מה שיכל לפתור לו בקלות את כל ההתפתלויות.
רק לאחר שניתקתי את השיחה, צחקתי כמו מטורפת.
אני תוהה האם מדובר בונילי שעובד במועדון כזה ואין לו צל של מושג קלוש בשום דבר בעולם הזה (למרות שזה בסיסי ביותר בעיניי לדעת שBDSM זה S&M ואומנם באתרים חיצוניים הוא מפרסם את עצמו כמועדון S&M פריינדלי, אבל באתר שלו הוא במפורש משתמש בBDSM) ושבאופן כללי לא משתמש בשום מילה מעולם התוכן והביטויים שלנו, כי הוא באמת לא יודע, או כי זו הוראה מלמעלה להתחשב ככה בונילים ירוקים או פשוט להרחיק את אותם ונילים...

לאלוהי האינטרנט והבדסמ הפיתרונים.

בכל מקרה, מצאתי מסיבת בדסמ נוספת, שם התימחור שונה: מי שמתלבש פטישי למהדרין (אגב, בפאדלס נאמר לי שאין דרס קוד וכל אחד יכול לבוא איך שנוח לו), ישלם 5$ ואם זה משהו ממש מהמם, זה יהיה אפילו בחינם (!), מי שילבש הכל שחור ישלם 10$, ומי שילבש כמו שהוא מתלבש רגיל, ישלם איזה 30$. אני חושבת שזו אחלה דרך לחסוך לבדסמים אמיתיים בעלות הכרטיס אם הם באים הרבה, שזו דרך לגרום גם למי שלא אוהב דרס קוד להרגיש בנוח שם (אבל עדיין לדרבן את רוב האנשים ללבוש דרס קוד) וגם להכניס ונילים שהם בעצם אלו שמכניסים את רוב הכסף, ואפילו יותר כסף... icon_smile.gif

יש גם איזו קהילה שנקראת "קינקי ג'וז", רק שהם, למרבה הצער, עושים מסיבות לעיתים רחוקות מאוד, בד"כ באיזור חגים ומועדים. כך מסתבר לי שלקראת סוף פברואר הולכת להיות מסיבת פורים בדס"מית מטורפת, כמה חבל שלא אוכל להיות שם icon_sad.gif

בכל מקרה, אני די מתרגשת ללכת למסיבת בדס"מ בחו"ל, יצא לי להיות בסוגים שונים ותחת מפיקים שונים בארץ, אבל מעולם לא בחו"ל (היה איזה מועדון בלאי לבדס"מ בתאילנד אבל זה היה יותר מקום של מלכות בתשלום ושפחות בתשלום לאירופאים ואמריקאים מבוגרים וחרמנים מאשר מסיבה של ממש, אז זה לא נחשב. גם ברחתי מהר...), כך שאין לי מושג למה לצפות ומה הסיגנון. מה שכן, ראיתי תמונות והם משקיעים שם בלבוש בטירוף...

עיצות נוספות לבילויים בניו יורק סיטי, וניליים או בדס"מים יתקבלו בברכה!

וכמובן, רשמים והמלצות יפורסמו בהמשך!
FrozenLips
לפני 14 שנים • 28 בינו׳ 2010
FrozenLips • 28 בינו׳ 2010
יצא לי להיות בפאדלס לפני משהו כמו שנתיים.

זה לא מועדון רועש כמו בארץ, אלא יותר מקום קהילתי באמת, שבו כולם מכירים את כולם, אף אחד לא דוחף את האף בחוסר נימוס ואפילו הציוד ניתן להשכרה תמורת הפקדה של תעודה מזהה.

המקום די קטן, האווירה אינטימית מאוד ודי כיף שם - רק תבואי לשם עם הציפיות הנכונות. icon_smile.gif

ותהני בטיול!