שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילום אירוטי, כמה משלמים לדוגמנית?

דרושה דוגמנית
לפני 14 שנים • 5 בפבר׳ 2010

צילום אירוטי, כמה משלמים לדוגמנית?

דרושה דוגמנית • 5 בפבר׳ 2010
שלום,

רציתי לשאול אם מישהו יודע כמה מקובל לשלם לדוגמנית עירום לצילום אירוטי. הכוונה היא סשן אחד בלי שום דבר פיקנטי (זאת אומרת בלי קשר לבדס"מ).

חוץ מזה, אם יש עצות ידידותיות איך לא להסתבך (לצלם תעודת זהות?) זה גם יתקבל בברכה.

תודה מראש!
NIKITA 1​(שולטת)

למטרת מה הצילומים?

NIKITA 1​(שולטת) • 5 בפבר׳ 2010
בעיקרון אם את סטאזרית בתחילת דרכך ... אז צלמים יבואו ויגידו לך, התמונות למטרת העשרת תיק העבודות ולא ישלמו לך על כך, אך המחירים נעים בין 100 - 200 דולר ליום.
(ושוב זה הכל תלוי בשעות העבודה) כמה זמן את בתחום, מי הצלם, מה סוג העבודה, ועוד פרמטרים כאלה ואחרים ...

וכל דבר בעניין לסגור עם חוזה מובהר לשני הצדדים ... בהצלחה!
דרושה דוגמנית
דרושה דוגמנית • 5 בפבר׳ 2010
אופס, אני רואה שהייתי ממש לא ברור. אני בצד של הצלם...

הכוונה היא סשן של כשעתיים (אני יודע שזה מעט זמן, אבל מצד שני אני דואג לתכנן דברים עד הפרט האחרון).

ובשוונג: איפה כדאי לי לפרסם מודעת דרושים?

תודה וסליחה על הבלבול.
מקבי​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 6 בפבר׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 6 בפבר׳ 2010
ישנן מספיק נשים שתעשינה את זה בחינם ולשם האומנות והפרסום האפשרי. 400 דולר לשעתיים נשמע לי פסיכי בריבוע.
דרושה דוגמנית
דרושה דוגמנית • 6 בפבר׳ 2010
האמת היא ששמעתי יותר מפעם אחת שיש נשים שרק מחכות שיבוא מישהו ויצלם אותן. לי זה נשמע יותר כמו פנטזיה אישית שלהן (במקרה הטוב) מאשר תוכנית ביצוע. מי שטען את זה לא אמר איך מגיעים לאותן נשים.

אני מניח שאם הייתי חלק מהסצנה, והייתי מוכר כצלם, אולי הייתי אוסף כמה טלפונים במסיבה כזו או אחרת. הרי הדרך הרגילה להיות מוכר כצלם היא פשוט לצלם את המסיבה עצמה. משום מה, לא נראה לי שתהיה הרבה התלהבות, אם יסתובב מישהו לא מוכר עם מצלמה ביד במסיבת פטיש.

גם בעניין הזה, אם למישהו יש את טיפ הקסם, אני מאד אשמח לשמוע.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 6 בפבר׳ 2010
אני מוכנה לבדוק איתך אם יש על מה לדבר. אבל שנינו לבנים. יש לך הצעה?
דרושה דוגמנית
לפני 14 שנים • 7 בפבר׳ 2010
דרושה דוגמנית • 7 בפבר׳ 2010
קודם כל אני חייב קצת לאכול את הכובע בעניין מה שאמרתי על נכונות נשים להצטלם. בעקבות הפוסט הקודם שלי קיבלתי מספר פניות קונקרטיות למדי, כולל כמובן זו שלעיל. ואז שוב תודה לכן, וכדי להימנע מהמצב הלא מוצלח שנוצר מולן שוב, אני אגיד את מה שעניתי למי שפנתה:

כפי שאפשר לנחש מדבריי הקודמים, לא ציפיתי שעצם הצגת השאלה תעורר פניות. למעשה, אני שבועות ספורים לפני הרגע שבו אני יכול באמת לצלם. בדרך לשם אני עוד צריך לגבש את הפריים, לעשות טסטים עם התאורה והרקע, ולגבש את הרעיון לתוכנית צילומים מסודרת.

רק אחרי זה יהיה למעשה באמת על מה לדבר. הצגתי את השאלה בשלב הזה בשביל שאני לא אכין את הכל, ובסוף לא יהיה את מי לצלם.

אז תודה למי שהגיבו בדרך כזו או אחרת. עזרתם לי כל אחד בדרכו.
זכותהשתיקה
לפני 14 שנים • 7 בפבר׳ 2010

צילום אירוטי

זכותהשתיקה • 7 בפבר׳ 2010
אשמח לשמוע במה מדובר

גם בהודעה פרטית

אני צלם מיקצועי , מצלם גם צילום אירוטי
aka BODYGUARD
לפני 14 שנים • 9 בפבר׳ 2010
aka BODYGUARD • 9 בפבר׳ 2010
אני רק שאלה אחת כתב/ה:
האמת היא ששמעתי יותר מפעם אחת שיש נשים שרק מחכות שיבוא מישהו ויצלם אותן. לי זה נשמע יותר כמו פנטזיה אישית שלהן (במקרה הטוב) מאשר תוכנית ביצוע. מי שטען את זה לא אמר איך מגיעים לאותן נשים.

אני מניח שאם הייתי חלק מהסצנה, והייתי מוכר כצלם, אולי הייתי אוסף כמה טלפונים במסיבה כזו או אחרת. הרי הדרך הרגילה להיות מוכר כצלם היא פשוט לצלם את המסיבה עצמה. משום מה, לא נראה לי שתהיה הרבה התלהבות, אם יסתובב מישהו לא מוכר עם מצלמה ביד במסיבת פטיש.

גם בעניין הזה, אם למישהו יש את טיפ הקסם, אני מאד אשמח לשמוע.

הצילום באירועים שכאלה הוא הפרה בוטה של דיסקרטיות הפרט.

אם תרשה לעצמך להסתובב במסיבת פטיש עם מצלמה על הכתף ללא תיאום מוקדם עם

המארגנים אתה עלול למצא עצמך בחוץ תוך שניות עם/בלי המצלמה. לא מומלץ בעליל...

וחבל.
Winner​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 9 בפבר׳ 2010
Winner​(מתחלפת) • 9 בפבר׳ 2010
אני רק שאלה אחת כתב/ה:
קודם כל אני חייב קצת לאכול את הכובע בעניין מה שאמרתי על נכונות נשים להצטלם. בעקבות הפוסט הקודם שלי קיבלתי מספר פניות קונקרטיות למדי, כולל כמובן זו שלעיל. ואז שוב תודה לכן, וכדי להימנע מהמצב הלא מוצלח שנוצר מולן שוב, אני אגיד את מה שעניתי למי שפנתה:

כפי שאפשר לנחש מדבריי הקודמים, לא ציפיתי שעצם הצגת השאלה תעורר פניות. למעשה, אני שבועות ספורים לפני הרגע שבו אני יכול באמת לצלם. בדרך לשם אני עוד צריך לגבש את הפריים, לעשות טסטים עם התאורה והרקע, ולגבש את הרעיון לתוכנית צילומים מסודרת.

רק אחרי זה יהיה למעשה באמת על מה לדבר. הצגתי את השאלה בשלב הזה בשביל שאני לא אכין את הכל, ובסוף לא יהיה את מי לצלם.

אז תודה למי שהגיבו בדרך כזו או אחרת. עזרתם לי כל אחד בדרכו.

בקיצור אתה עוד אחד קשקשן icon_smile.gif