בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הדעה הרווחת, לגבי שולט שונה. (נכה)

מרותק לכיסא​(שולט)
לפני 14 שנים • 8 בפבר׳ 2010

מה הדעה הרווחת, לגבי שולט שונה. (נכה)

מרותק לכיסא​(שולט) • 8 בפבר׳ 2010
אשמח ללמוד, נשים נשלטות, מה עובר בראשכן, כאשר מבינות מה השוני...
ומה גורם להתעלמות (ברוב המיקרים), ללא בירור, מיהוא היושב שם בצד השני.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 8 בפבר׳ 2010

אתה לא שולט שונה.

קטסטרופה{Adonai} • 8 בפבר׳ 2010
אתה שולט. נקודה.
ממילא שליטה באה מהראש כך שזה שהגוף שלך מרותק לכסא אינה משנה דבר.
אז נכון, יש הרבה דעות קדומות כאן ובכלל על אנשים מוגבלים אבל היא נובעת מהמוגבלות של החושבים כך.
מה שכן, אל לך לצפות לגדולות ונצורות כאן שכן לרוב האנשים כאן אין מושג בכלל מהי שליטה אמיתית ומאיפה היא מגיעה.
מי שכן תדע, באם בהתחלה ובאם מנסיון רע ומר עם שולטי צעצוע, או אז אני מאמין שהיא תקבל אותך, תפנה אליך ואני מאוד מקווה בשבילך שתגרום לה להבין שאמנם אתה מרותק לכיסא פיסית אבל הרבה יותר גרוע זה להיות מרותק לכיסא נפשית.
כמו רבים וטובים כאן.

כך או כך, שיהיה בהצלחה.
Bent
לפני 14 שנים • 9 בפבר׳ 2010

אם להיות כן

Bent • 9 בפבר׳ 2010
ולשים דברים בפי אחר,

אני מניח שכול שולט נכה כאן יתקל בחומה נוספת, שבה הוא חייב להוכיח שזו היא דרכו ולא עוד דרך להשיג זיון.

החומה הזו תקפה לגבי כול הנושא את דגל השולט, אבל נראה לי שתהייה מורמת יותר לכול חריג.

סליחה על הלא פוליטקלי קורקט.

מצד שני אני מוצא את עצמי מסכים עם קאטה, וזה ראוי לציון, לנכות אין שום קשר ליכולת שליטה, אולי אפילו להיפך.

בהצלחה לך.
פעם פרח​(נשלטת)

Re: מה הדעה הרווחת, לגבי שולט שונה. (נכה)

פעם פרח​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2010
מרותק לכיסא כתב/ה:
אשמח ללמוד, נשים נשלטות, מה עובר בראשכן, כאשר מבינות מה השוני...

אנחנו חיים בעולם שבו הכל מהיר וקל.
התרגלנו.

אז כשיש משהו שדורש קצת יותר מחשבה, השקעה, עומק,
כשקצת קשה, כשיש אתגר,
אז נרתעים.

מאחלת לך בהצלחה.
Victoria Frances​(שולטת)
Victoria Frances​(שולטת) • 9 בפבר׳ 2010
סליחה, אתה לא עשיר, חתיך עם שרירים, שיער זהוב וחלק, עם קעקועים ואופנוע ואתה לא קנית לי מכונית פרארי אז אל תשלח לי יותר הודעות אלא אם כן תתעשר ותתן לי את כל הכסף שלך תמורת תחתונים מלוכלכים שלי!
פייה{O}

פייה{O} • 9 בפבר׳ 2010
מרותק לכיסא כתב/ה:

נשים באתר הזה מקבלות המון הודעות ג'אנק ומתרגלות להתעלם מרובן, ללא בירור נרחב וללא הבדל דת, גזע, מין ואחוזי נכות.

בכל אופן, סתם הבעת דיעה - אני לא בטוחה שזו אסטרטגיה מאוד מוצלחת מצידך להציג את עצמך מלכתחילה כ'מרותק לכיסא'.
אני בטוחה שאתה מורכב מהרבה דברים מעבר לזה, וכך בטח היית רוצה שיראו אותך.
אז למה להתחיל דווקא בפרט הזה?
Timeless​(נשלטת)
Timeless​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2010
הדגש פה אינו על ההתעלמות מהאדם אשר יושב בצד השני , אני חושבת שאפילו לא מגיעים לנקודה הזו , העצירה היא הרבה לפני .
משתדלת לענות בכנות ובאומץ - כי שאלת באומץ

1. אנחנו כל כך לא שלמים עם מי שאנחנו ומבקשים לעצמנו אנשים אשר ישלימו אותנו , מגבלה (כל מגבלה) במחשבה הראשונית לא משלימה אותנו , אלא על פניו !!!! מחסירה .

2. מי שלא עבר תקופה מסויימת מחייו (אפילו כעמית בכל תחום בחיים ) עם אדם עם מוגבלות -
(מקרה הזה נכות וריתוק לכיסא גלגלים) מרגיש סוג של חרדה מול זה.

3. אנחנו מרגישים שהחיים גם כך לא ממש פשוטים לנו , אנחנו מבקשים להקל ול"שדרג" את חיינו
צעד כזה מרגיש כמשימה לא פשוטה.

4. יש ברשותך המון תשובות לשאלות שהצד שמינגד לא בקלות יעז לשאול.

אם הייתה בידך האפשרות לבחור נשלטת עם מוגבלות מול נשלטת ללא , או אפילו נשלטת אשר נתוניה החזותיים עונים על העדפות שלך מול נשלטת אשר נתוניה החיצוניים לא תואמים את טעמך מה היית מבקש לעצמך?

רובנו פוחדים מהצל שלנו - לא פשוט לנו אינטימיות כל כך שונה .

יודעת שלא חידשתי לך דבר , ניסיתי לענות .

יודעת בפרוש עוד דבר , אם במקום עבודתי (או כל מקום אחר שניתן להכיר בו לאורך זמן ) היה אדם אשר עונה על כל סעיפי האדם!!!!!!!! אשר אני מבקשת לעצמי והיה מרותק לכיסא גלגלים , הייתי בטוח זקוקה להרבה זמן הכרות והתקרבות , אך מאמינה שברגע שהיה כובש אותי באדם שהוא הייתי מבקשת את קרבתו האינטימית .
קטסטרופה{Adonai}

קטסטרופה{Adonai} • 9 בפבר׳ 2010
פייה כתב/ה:
מרותק לכיסא כתב/ה:

נשים באתר הזה מקבלות המון הודעות ג'אנק ומתרגלות להתעלם מרובן, ללא בירור נרחב וללא הבדל דת, גזע, מין ואחוזי נכות.

בכל אופן, סתם הבעת דיעה - אני לא בטוחה שזו אסטרטגיה מאוד מוצלחת מצידך להציג את עצמך מלכתחילה כ'מרותק לכיסא'.
אני בטוחה שאתה מורכב מהרבה דברים מעבר לזה, וכך בטח היית רוצה שיראו אותך.
אז למה להתחיל דווקא בפרט הזה?

למה?
אולי כי הוא אדם ישר?
מכירה את המושג הזה בכלל?
love69{miz hyde}
love69{miz hyde} • 9 בפבר׳ 2010
אתה נכה רק אם החלטת על כך!
מעבר לכך יש לך מגבלה פיזית.

יום טוב .
L}{
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 בפבר׳ 2010
ציטוט: אתה נכה רק אם החלטת על כך!

כל הרצון שבעולם לא יחבר עצבים קרועים ולא ירפא שיתוק.

ולשאלה המקורית - באתר הכלוב אתה נמצא בעמדת נחיתות קשה מעצם היותך גבר, ובהגדרה - אחד מני רבים (מאוד). אתה צריך להתעלות, להרשים, להיראות, להראות... ובסוף גם להיות צנוע וראוי.

בקיצור, סוג של משימה בלתי-אפשרית.

לעניין היותך נכה.. זה בעייתי ללא קשר. יחסי-אישות ומערכת יחסים עם אדם מוגבל איננה דבר פשוט, והרבה אנשים לא ייכנסו לזה במודע ומראש. אני מניח שזה לא חדש לך.

הייתי מציע לך לשנות תדמית. הכינוי לא עושה לך צדק. אין שום סיבה שתסתיר את היותך נכה, אבל זה לא חייב להיות הדבר הראשון שאתה זורק על הקהל פה.

בהצלחה.