לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 14 שנים • 21 בפבר׳ 2010

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 בפבר׳ 2010
ציטוט:
אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים - אלו העבירות שבהן הורשע היום (ב') רוני גלילי, בעל מועדונים בתל-אביב. בחלק מהעבירות הוא הורשע פה אחד ובאחרות ברוב דעות. שופטי בית המשפט המחוזי בתל-אביב יהודית שיצר, שרה דותן ושאול שוחט קבעו בהכרעת הדין, כי הם אינם מאמינים לגרסתו של הנאשם, שהיחסים שקיים עם שתי המתלוננות נעשו בהסכמה. הם קבעו כי עדותו אינה מהימנה.

באישום הראשון קבע בית המשפט, כי גרסתו של הנאשם שקרית בנוגע לתקופה שבה היה קשר בינו לבין המתלוננת. גלילי ניסה במהלך המשפט, לדברי השופטים, לקרב בין תקופת הקשר עם המתלוננת, איתה הוא קיים כמה פעמים יחסי מין בהסכמה, על מנת ליצור רושם כאילו האונס התרחש בעיצומו של הקשר ביניהם וכי יחסי המין ביניהם היו שגרתיים ורציפים. כמו כן, בית המשפט קבע כי הוא ניסה להסתיר שהיתה הפסקה בקשר עד ליום האונס.

בית המשפט קבע כי מעבר לסתירות, השקרים וההתחמקויות של גלילי - יש משקל משמעותי לעובדה שבמהלך העימות עם המתלוננת במשטרה הוא הודה כי התנגדה לקיום יחסי המין ביניהם, ואישר כי היא לא פעלה מתוך שיתוף פעולה והיא אינה בודה גירסה שקרית ושהיא אכן סירבה לו.
...

את הכתבה המלאה אפשר למצוא כאן - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3846005,00.html
קטסטרופה{Adonai}

תגיד,

קטסטרופה{Adonai} • 21 בפבר׳ 2010
אתה לא קצת קוקו?
טחנו את זה פה בחודש האחרון עד דק כולל אתה.
מה אתה ממחזר לנו? משעמם לך בחיים?
בלוסום​(לא בעסק)

Re: תגיד,

בלוסום​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אתה לא קצת קוקו?
טחנו את זה פה בחודש האחרון עד דק כולל אתה.
מה אתה ממחזר לנו? משעמם לך בחיים?

שמת לב שמחקו את השרשור ההוא?
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf • 22 בפבר׳ 2010
אני שמתי לב.

ולדעתי כלובי עשה מעשה מסרס. למרות שסירוס זאת תחושה אישית, אינדיווידואלית יאעני, אני אבדתי עוד סיבה להיות כאן.

ולא, כלובי, אני לא מאמין לך יותר. המניעים שלך מסחריים ולכן מכוערים.

חבל.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אני שמתי לב.

ולדעתי כלובי עשה מעשה מסרס. למרות שסירוס זאת תחושה אישית, אינדיווידואלית יאעני, אני אבדתי עוד סיבה להיות כאן.

ולא, כלובי, אני לא מאמין לך יותר. המניעים שלך מסחריים ולכן מכוערים.

חבל.

אתה כל כך צודק. יש כל כך הרבה דרכים להסיר מסרים פוגעניים משרשור, וסה"כ גם חסימת הניק הספציפי ההוא מה היא תעזור? הוא יחזור הנה שוב בניק אחר כמו שחזר בכל אחת מהפעמים הקודמות. גם בעיני זהו מעשה עצוב מאוד.
Brave Dwarf
אני מקווה כי יחזור. בניק אחר.

כי להבדיל מכל מיני כאן שידעו את אדון האור ממזמן (מתקופה בה הייתי הגמד האמיץ אבל היא הייתה מישהי אחרת ודומות לה) הוא מחליף ניקים (אם אכן נכון) כי אותו חוסמים. אבל את אלו שבחברתן אצטרך להשאר מאז כלובי חסם את בעלי הדעות אך הותיר את בעלי הליקוקים (אוח... הוא מגיב לי בבלוג, עומדות לי הפטמות) אני אצטרך לסבול או לעזוב כי הרשיתי לעצמי להיוותר עד כה.

וזה לא משנה מאיזה צד מסתכלים. אותי זה משפיל.

כי אני לכלובי יותר לא מאמין. וגם אם לו זה לא מזיז את הביצה השמאלית, הרגשתי צורך לומר בפומבי.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אני מקווה כי יחזור. בניק אחר.

כי להבדיל מכל מיני כאן שידעו את אדון האור ממזמן (מתקופה בה הייתי הגמד האמיץ אבל היא הייתה מישהי אחרת ודומות לה) הוא מחליף ניקים (אם אכן נכון) כי אותו חוסמים. אבל את אלו שבחברתן אצטרך להשאר מאז כלובי חסם את בעלי הדעות אך הותיר את בעלי הליקוקים (אוח... הוא מגיב לי בבלוג, עומדות לי הפטמות) אני אצטרך לסבול או לעזוב כי הרשיתי לעצמי להיוותר עד כה.

וזה לא משנה מאיזה צד מסתכלים. אותי זה משפיל.

כי אני לכלובי יותר לא מאמין. וגם אם לו זה לא מזיז את הביצה השמאלית, הרגשתי צורך לומר בפומבי.

בבקשה, אל תלך... icon_sad.gif
Brave Dwarf
אפשר לחשוב שאני כאן.

או כל אלו שהיו כאן אתי לפנים (שאחת מהן הוכפשה פה בצורה מביישת כל כך עד שאפילו קקטוסים נבלו, אבל כלובי הותיר את *כל* ניקיה של המכפישה עד עכשיו כי גילשר טוען שיש לה תחת יפה וזאלופון מעמיד לה את הפטמות).

LOL

נו עזבי. זה לא מחמיא לשנינו.
Brave Dwarf
למען הסר ספק, כלובי אכן שלח אותי כרגע לחפש אתר אחר. אותי ואת "חבריי" וזאת בעקבות למה שכתבתי בפומבי (ללא חילופי דברים בפרטי).

אלא שמכיוון שהוא גירש אותי כבר מזמן, כאשר סתם את אלו שיש להם מה לומר אך השאיר את נטולי הכבוד וספוגי הטינה, לא נותר לי דבר פרט ל"נו אז מה?"
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אפשר לחשוב שאני כאן.

או כל אלו שהיו כאן אתי לפנים (שאחת מהן הוכפשה פה בצורה מביישת כל כך עד שאפילו קקטוסים נבלו, אבל כלובי הותיר את *כל* ניקיה של המכפישה עד עכשיו כי גילשר טוען שיש לה תחת יפה וזאלופון מעמיד לה את הפטמות).
.

אתה הרי לא תלך, לפחות לא מתוך בחירה שלך, כי אתה לא מסוגל לחיות בלעדיי (שאחרת לא היית מזכיר אותי באובססיביות בכל הזדמנות). זה כמעט חמוד.