אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf • 22 בפבר׳ 2010
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
אפשר לחשוב שאני כאן.

או כל אלו שהיו כאן אתי לפנים (שאחת מהן הוכפשה פה בצורה מביישת כל כך עד שאפילו קקטוסים נבלו, אבל כלובי הותיר את *כל* ניקיה של המכפישה עד עכשיו כי גילשר טוען שיש לה תחת יפה וזאלופון מעמיד לה את הפטמות).
.

אתה הרי לא תלך, לפחות לא מתוך בחירה שלך, כי אתה לא מסוגל לחיות בלעדיי (שאחרת לא היית מזכיר אותי באובססיביות בכל הזדמנות). זה כמעט חמוד.

כן. זאלופון.
אתה בדיוק הסיבה שאני כאן. )-:

האדם שמגן על רוזי במשך עשרים עמדים נגדי כשהיא יורדת על פלג ואחרי שמגלה כי פלג זו לורי, מלקק לשתיהן. אותו אחד שזועק "עזריאל" בכל פעם שהוא רואה אותי ומגן על זאת שתוקפת בשישה ניקיה בבלוג שלי בטענה שהיא קדושה ומיד אחר כך מגיבה בעוד שניים בבלוג שלי (מתבלבלת ולכן מסגירה את עצמה).

נו... זאלו. אתה לא היית זה שתקף את אדון שי בכל צעד ושעל וכאשר התחיל להתגונן בבלוגו נכנסת לשם וכתבת לו: בוא כלב כשכש בזנבך, אני מבטיח לך שלא אתלונן בפני כלובי, אך ברגע שאלו שלא נימנים בין חבריך כתבו לך עד כמה הסתברת מכוער, אצת רצת אל כלובי על קצות אצבעותיך ומאז אין "שי"?

אתה במקרה לא חבר של גברת שמידט? הנפיחה שמשסיימה עם אדון שי, אותה הודדת, ומיד רצה להעיר בכל מיני בלוגים ולסגור עמם חשבונות מחטאים שנעשו בפורום אדונים ומשרתים?

תקן אותי.

יש לי זיכרון מעולה. אתה פעם קראת לי "נוֹנְשָׁלַנְטִי". אבל ראה כמה מפתיע. סירחון של נבלה אפילו אני מרגיש.

ובכל זאת ניצחת. פרט למקרים נדירים, איני משתתף.
אתה רואה זאלו? הבמה כולה שלך. ולכן היא נראית ככה.

אחרי הכל, אתה זה (אוח אתה!) שטוען שמה שאינך מרגיש אינו קיים. ומה אתה מרגיש מר נילס?
פרלין​(נשלטת){ש}

לא הייתי פה במשך היום

פרלין​(נשלטת){ש} • 22 בפבר׳ 2010
כשהוסר השרשור. אבל מה, זה כ"כ מפתיע?
היה שם הרי גועל בכמויות שיכולות לזהם את השפד"ן.
מה קרה?
מי יכול לעדכן?
Brave Dwarf
מתנצל בפני כלובי על כי חיברתי לכאן דברים שנאמרו בפרטי. לא אצטדק אלא אעיר שבעיני כלובי מעין "אלוהים" של הכלוב ולכן החוקים שחלים על בני אנוש אינם חלים עליו. שגיתי, כלובי. לא אנהג כך שוב. לחילופין, אם תרצה להעיף אותי, אתה יכול לבקש בנימוס.

אני מבטיח כי לא אשוב. (-:

אפילו לא בתור Chicken Giant
newoldone
newoldone • 22 בפבר׳ 2010
וואוו, גם אני סקרנית.
לא הייתי פה יותר משבוע, וכשנכנסתי עכשיו לראות איך השרשור התגלגל אחרי שנטשתי אותו, אני מגלה שהוא התגלגל החוצה מכאן.
אז מצטרפת לפרלין: מה קרה?
שוטרת*
שוטרת* • 22 בפבר׳ 2010
מה שקרה זה שיש נשים שמותר להן הכל. לקלל להכפיש לקשקש שטויות כאילו הן עובדות, אך ברגע שמחזירים להן - הצד המחזיר נחסם.
כנראה שיש כאן איזשהו עיקרון של לאלף את הגברים לתת את הלחי השניה כשהם חוטפים סטירה., כי ברגע שאנדרפוט עונה לאותה אחת שלא מפסיקה להטיל אימה וסותמת פיות לכל נשלט ממוצע- הוא נחסם. כאשר הצד השני עונה לכל אחת שפותחת נגדו חזית- הוא נחסם.

באמת שאני כבר לא מבינה את דרך ההתנהלות שכאן.

כלובי?
Brave Dwarf
שוטרת* כתב/ה:
מה שקרה זה שיש נשים שמותר להן הכל. לקלל להכפיש לקשקש שטויות כאילו הן עובדות, אך ברגע שמחזירים להן - הצד המחזיר נחסם.
כנראה שיש כאן איזשהו עיקרון של לאלף את הגברים לתת את הלחי השניה כשהם חוטפים סטירה., כי ברגע שאנדרפוט עונה לאותה אחת שלא מפסיקה להטיל אימה וסותמת פיות לכל נשלט ממוצע- הוא נחסם. כאשר הצד השני עונה לכל אחת שפותחת נגדו חזית- הוא נחסם.

כלובי?

איזה כיף לך שוטרת. החיים שלך כל כך פשוטים. לפעמים זה נגד גברים לפעמים זה נגד נשים לפעמים זה בעד שניהם. ארטיק לימון או שמא אפרסק? איזה כיף! גם אני רוצה ככה. חבל שמבלי יוצא מן הכלל את תמיד מכפישה אדם ספציפי ומגוננת על ספציפי אחר.

אני יכול לגלות לך בסוד שאדם אינו דיעה? הנה, גיליתי לך. עשי עם זה מה בא לך.
שוטרת*
שוטרת* • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

כלובי?

איזה כיף לך שוטרת. החיים שלך כל כך פשוטים. לפעמים זה נגד גברים לפעמים זה נגד נשים לפעמים זה בעד שניהם. ארטיק לימון או שמא אפרסק? איזה כיף! גם אני רוצה ככה. חבל שמבלי יוצא מן הכלל את תמיד מכפישה אדם ספציפי ומגוננת על ספציפי אחר.

אני יכול לגלות לך בסוד שאדם אינו דיעה? הנה, גיליתי לך. עשי עם זה מה בא לך.

לך תתאפס על עצמך, תחזור עם שמות ויכולת לכתוב עברית.
Brave Dwarf
A nahr bleibt a nahr

הנה כתבתי לך בלועזית כדי שתדעי שגם בקרואטית עתיקה אני לא רע.
למרות שזה בשפה של קפרלעך - טיפש נותר טיפש.
באנגלית זה נשמע ככה:
A fool remains a fool

אן אייזל דערקענט מען אין די לאנגע אויערן, א נאר דערקענט מען אין דער לאנגער צונג.

חמור מכירים על פי אוזניו הארוכות, טיפש מכירים עלפי לשונו הארוכה.

יש לי גם ביפאנית. רוצה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 22, 2010 12:05 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
צלילה
צלילה • 22 בפבר׳ 2010
אתה צודקים , השרשור הוא על אנס מורשע
ובואו כולנו נדבר על כלובי כי העליבו כאן כמה אנשים בצורה נחותה ולכן כלובי שממש משעמם לו בטח ורק מחכה בבית לכל ארוע כזה התערב בנושא .

אתם חבורת בכיינים מעצבנת ואני עד היום לא מבינה איך לכלובי יש סבלות אליכם .
וכמאמר הדורף, זה לא יעזור אבל אני שמחה שאמרתי את זה פומבית .

אני גם שמחה שהאנס גלילי הפך להיות מלאך קטן ברקע הדברים
בואו כולנו נתגוננן ונתאגד נגד כלובי , הוא מסוכן !!!!
יש לו אינטרסים חבויים, הוא בטח משתף פעולה עם כוחות האופל
יש לו מעגל כלובי .

תתפזרו ותשובו לחיים שלכם , חאלס.
Brave Dwarf
לל'ג כתב/ה:
אתה צודקים , השרשור הוא על אנס מורשע
ובואו כולנו נדבר על כלובי כי העליבו כאן כמה אנשים בצורה נחותה ולכן כלובי שממש משעמם לו בטח ורק מחכה בבית לכל ארוע כזה התערב בנושא .

אתם חבורת בכיינים מעצבנת ואני עד היום לא מבינה איך לכלובי יש סבלות אליכם .
וכמאמר הדורף, זה לא יעזור אבל אני שמחה שאמרתי את זה פומבית .

אני גם שמחה שהאנס גלילי הפך להיות מלאך קטן ברקע הדברים
בואו כולנו נתגוננן ונתאגד נגד כלובי , הוא מסוכן !!!!
יש לו אינטרסים חבויים, הוא בטח משתף פעולה עם כוחות האופל
יש לו מעגל כלובי .

תתפזרו ותשובו לחיים שלכם , חאלס.

ואין מה לעשות. למרות שכלובי הרחיק את אותו ה"אנס" שברור כי ביררת ווידעת כי אנס, מסיבותיו המוצדקות שלו, לגביך הוא צדק. אוי לי אם אכיר אישה שתאפיין אנסים על פי תגובותיהם בכלוב.

הכי אחי בדרך כלל צנחנים. אבל העובדה שאני "צודקים" מחמיאה אף יותר.