ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

צלילה
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
צלילה • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
לל'ג כתב/ה:
אתה צודקים , השרשור הוא על אנס מורשע
ובואו כולנו נדבר על כלובי כי העליבו כאן כמה אנשים בצורה נחותה ולכן כלובי שממש משעמם לו בטח ורק מחכה בבית לכל ארוע כזה התערב בנושא .

אתם חבורת בכיינים מעצבנת ואני עד היום לא מבינה איך לכלובי יש סבלות אליכם .
וכמאמר הדורף, זה לא יעזור אבל אני שמחה שאמרתי את זה פומבית .

אני גם שמחה שהאנס גלילי הפך להיות מלאך קטן ברקע הדברים
בואו כולנו נתגוננן ונתאגד נגד כלובי , הוא מסוכן !!!!
יש לו אינטרסים חבויים, הוא בטח משתף פעולה עם כוחות האופל
יש לו מעגל כלובי .

תתפזרו ותשובו לחיים שלכם , חאלס.

ואין מה לעשות. למרות שכלובי הרחיק את אותו ה"אנס" שברור כי ביררת ווידעת כי אנס, מסיבותיו המוצדקות שלו, לגביך הוא צדק. אוי לי אם אכיר אישה שתאפיין אנסים על פי תגובותיהם בכלוב.

הכי אחי בדרך כלל צנחנים. אבל העובדה שאני "צודקים" מחמיאה אף יותר.

תגיד לי מה עובר עליך ? יש לך בעיית הבנת הנקרא ?
על מי השרשור הזה נפתח ? על מי ?
תחזור לתחילת השרשור ותקרא
ממש ממש משעמם לכם .
כבר אמרתי שתתפזרו לא ?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 בפבר׳ 2010
מיידלע
השרשור נפתח על רוני גלילי ואני מצטט:

השופטים הרשיעו את רוני גלילי גם בעבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים. הוא טען כי היחסים היו בהסכמה, אך השופטים האמינו למתלוננות. באחד האישומים הוא הורשע ברוב דעות

אז מי האנס בסיפור הזה?
walking dead
walking dead • 22 בפבר׳ 2010
דווקא הכתבה נפתחת במשפט הבא:

ציטוט: אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים - אלו העבירות שבהן הורשע היום (ב') רוני גלילי

כמובן שאפשר להמשיך ולהתעלם מהמציאות גם אם היא מכניסה לך כאפה עם עיתון מגולגל על האף ואפילו לנסות ולסלף עובדות כדי שהן יתאימו יותר לבועה הססגונית שחיים בה, אך זה עדיין לא ישנה את האמת.

התקווה היחידה היא שבית המשפט יגזור עונש הולם על מי שמורשע כבר פעם שניה באונס.
Brave Dwarf
free spirit כתב/ה:

ציטוט: אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים - אלו העבירות שבהן הורשע היום (ב') רוני גלילי

כמובן שאפשר להמשיך ולהתעלם מהמציאות גם אם היא מכניסה לך כאפה עם עיתון מגולגל על האף ואפילו לנסות ולסלף עובדות כדי שהן יתאימו יותר לבועה הססגונית שחיים בה, אך זה עדיין לא ישנה את האמת.

פרי ספיריט. אני זוכר את ארז. אפרתי. הוא הואשם באונס גם. האם מבחינך המקרים דומים? זה אנס (הבאת ציטוט אני מתנצל, לא עקבתי במדיה הנכונה) וגם זה אנס.

...?
מצאתי את הלינק בעצמי
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3846005,00.html?opentalkback=TIDREPLACE
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 22 בפבר׳ 2010
שוטרת* כתב/ה:
מה שקרה זה שיש נשים שמותר להן הכל. לקלל להכפיש לקשקש שטויות כאילו הן עובדות, אך ברגע שמחזירים להן - הצד המחזיר נחסם.
כנראה שיש כאן איזשהו עיקרון של לאלף את הגברים לתת את הלחי השניה כשהם חוטפים סטירה., כי ברגע שאנדרפוט עונה לאותה אחת שלא מפסיקה להטיל אימה וסותמת פיות לכל נשלט ממוצע- הוא נחסם. כאשר הצד השני עונה לכל אחת שפותחת נגדו חזית- הוא נחסם.

באמת שאני כבר לא מבינה את דרך ההתנהלות שכאן.

כלובי?

אוייש באמת שהיא לא מבינה , כמה קשה הוא הדבר ...

בתור נקבה בזויה שאוהבת מאוד להגן על מאסטאר חור , מן הראוי שתסתמי את הפה שלך אחת ולתמיד .

שוטרת , את נקבה טיפשה . ולמרבה הצער גם מסכנה . לכי חפשי את הכחול בחייך .

נ.ב - מותק . את זקנה . כבר לא יפה כמו פעם . עילגת בצורה מחרידה . חשוב שתפנימי זאת

כלובי ? היא לא מבינה את דרך ההתנהלות כאן . נו באמת . בחייך . תעזור לה להבין .
walking dead
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

פרי ספיריט. אני זוכר את ארז. אפרתי. הוא הואשם באונס גם. האם מבחינך המקרים דומים? זה אנס (הבאת ציטוט אני מתנצל, לא עקבתי במדיה הנכונה) וגם זה אנס.

...?
מצאתי את הלינק בעצמי
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3846005,00.html?opentalkback=TIDREPLACE

ההבדל בין שני המקרים הוא שכרגע רוני גלילי כבר נמצא אשם על ידי בית המשפט, כלומר בית המשפט עיין בראיות, שמע את כל העדויות וקבע סופית כי הוא אכן אשם בעבירות שיוחסו לו.

ארז אפרתי טרם הואשם ונחשב כרגע מבחינת החוק "חשוד באונס". מאחר ואין לי גישה לחומר המשפטי או לראיות אני יכולה רק לחוות את דעתי האישית לגמרי בעניין (עד שבית המשפט יחליט בעניינו): אם הוא אכן ביצע אונס מבחינתי הוא אינו שונה מרוני גלילי. לטעמי שניהם צריכים להירקב עד יום מותם בכלא.

אונס מבחינתי הוא אונס. ולא חשוב מי ביצע אותו, מתי ואיך.
צלילה
צלילה • 22 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
מיידלע

השופטים הרשיעו את רוני גלילי גם בעבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים. הוא טען כי היחסים היו בהסכמה, אך השופטים האמינו למתלוננות. באחד האישומים הוא הורשע ברוב דעות

אז מי האנס בסיפור הזה?

בחיי, מנסה מנסה אך לא מבינה .
הוא הורשע
אתה פותח איתי דיון על זה שהוא הורשע ולא בצדק??
אתה מגן על אדם שכבר ישב בכלא על אונס ועכשיו פעם שנייה ?
ואת כלובי אתה תוקף אה ?
סולם הערכים שלך ממש תקין !

ושים לב לציטוט

"בית המשפט קבע כי מעבר לסתירות, השקרים וההתחמקויות של גלילי - יש משקל משמעותי לעובדה שבמהלך העימות עם המתלוננת במשטרה הוא הודה כי התנגדה לקיום יחסי המין ביניהם, ואישר כי היא לא פעלה מתוך שיתוף פעולה והיא אינה בודה גירסה שקרית ושהיא אכן סירבה לו."

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 22, 2010 1:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
פרי ספיריט. אני לא מסכים אתך כי ארז קפץ על האישה מבין השיחים, סתם את פיה, הפשיט אתה וניסה לעשות לה רע (אני לא הצלחתי למצוא מילה נכונה) בפי הטבעת אבל מרוב התלהבות מהשליטה גמר טרם הספיק. רוני גלילי הכיר אותה... הייתה ביניהם מערכת יחסים.

אין הבדל?

ארז אפילו נתן לה אגרוף בפנים כאשר אמרה שהוא לא חבר שלה. באמת אין הבדל? האם שני גברים אלו אמורים להשפט על פי אותו סעיף, לדעתך?

אם תשיבי מהר אולי עדיין אהיה כאן. אם לאו, מתנצל מראש. אנסה להשיב בהקדם, בכל מקרה, מבחינתי, יש מה לחשוב על הההבדלים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 22, 2010 1:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
לל'ג כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מיידלע

אז מי האנס בסיפור הזה?

בחיי, מנסה מנסה אך לא מבינה .
הוא הורשע
אתה פותח איתי דיון על זה שהוא הורשע ולא בצדק??
אתה מגן על אדם שכבר ישב בכלא על אונס ועכשיו פעם שנייה ?
ואת כלובי אתה תוקף אה ?
סולם הערכים שלך ממש תקין !

ושים לב לציטוט

"בית המשפט קבע כי מעבר לסתירות, השקרים וההתחמקויות של גלילי - יש משקל משמעותי לעובדה שבמהלך העימות עם המתלוננת במשטרה הוא הודה כי התנגדה לקיום יחסי המין ביניהם, ואישר כי היא לא פעלה מתוך שיתוף פעולה והיא אינה בודה גירסה שקרית ושהיא אכן סירבה לו."

לא תקפתי את כלובי. הבעתי את חוסר סיפוק שלי בלהיוותר מבין אלו שכמותך. בפני כלובי התנצלתי על אשר חטאתי. ומכיוון שעודי פה, אני מניח הוא סלח לי.
walking dead
Brave Dwarf כתב/ה:
פרי ספיריט. אני לא מסכים אתך כי ארז קפץ על האישה מבין השיחים, סתם את פיה, הפשיט אתה וניסה לעשות לה רע (אני לא הצלחתי למצוא מילה נכונה) בפי הטבעת אבל מרוב התלהבות מהשליטה גמר טרם הספיק. רוני גלילי הכיר אותה... הייתה ביניהם מערכת יחסים.

אין הבדל?

ארז אפילו נתן לה אגרוף בפנים כאשר אמרה שהוא לא חבר שלו. באמת אין הבדל? האם שני גברים אלו אמורים להשפט על פי אותו סעיף, לדעתך?

אם תשיבי מהר אולי עדיין אהיה כאן. אם לאו, מתנצל מראש. אנסה להשיב בהקדם, בכל מקרה, מבחינתי, יש מה לחשוב על הההבדלים.

לדידי, אונס של אישה המכירה אותך וסומכת עליך ובפירוש הביעה התנגדות גרוע בדיוק כמו אונס שבו קופצים מהשיחים ותוקפים אישה זרה. החוק בהחלט מכיר גם באונס בין אנשים המכירים אחד את השני: נראה לי שהשם הוא אונס בפגישה (צר לי אם איני מדייקת בשם), באנגלית זה Date Rape.