אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

פסיכיאטר מתורבת
לפני 14 שנים • 23 בפבר׳ 2010
פסיכיאטר מתורבת • 23 בפבר׳ 2010
רפאל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אונס? לא אונס? איך מגדירים אונס? איך מודדים אונס? [...]

אלא שלא נראה לי ש"הכלוב" הוא המקום לדיונים כאלה. הוא אולי ה-מקום, אבל הוא לא המקום. הכלוב של עכשיו לא באמת יכול להכיל בתוכו שאלות מורכבות. גם בגלל שלאנשים אין סבלנות וגם בגלל שבבדסמ התחום האפור הוא רחב להבהיל. רחב מדי בכדי לדון בו באמת.

זה די נכון.
אני חושב שכל הדיונים סביב אונס שמתעוררים בכלוב הם משהו סימפטומטי. גם כל האמוציות שעולות כאן וכל כשלי התקשורת. בשרשורים האלו מושקעת כל כך הרבה אנרגיה, עד שבוודאי מסתתרת בהם איזושהי אמת. אמת במובן שיש כאן משהו שאנשים חייבים להתעסק בו.

לפעמים נדמה לי שלעולם דן-קאפ יפתח שרשורים שכותרתם "רוני גלילי הורשע", וידווח על מקרים מורבידיים מסצנת הבדס"מ במסצוסטס או בדיטרויט. אני אחזור ואגיב לו בלשון "על ראש הגנב בוער הכובע". נילי ונילי תזעק "אנס, אנס, אני שומעת תיאוריה על מהותנות נשית!" הצד השני יכתוב לה "שתקי, יא נוירוטית מתקרבנת. אני לא אבא שלך". אנימה תכתוב "מצדי אעמוד לדין על הוצאת דיבה, אבל אתה אנס! אנס!" פיסכו יכתוב "קקי, פיפי, פוסטמה, לכי להזדיין". לל"ג תזעק "זה לא נושא השרשור! זה לא נושא השרשור!" ובסופו של יום כלובי שוב יעיף את הצד השני.

כולם סובלים מזה...

... אבל גם כל כך נהנים.

היי הייי הלו הלו !!! אני אתבע אותך על הוצאת דיבה !!

מעולם אבל מעולם לא כתבתי " פיפי . קקי וכו' "

פוסטמה ? כן
מזדיינת ? כן

אבל פיפי ?

תתנצל ועכשיו !
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 23 בפבר׳ 2010
Psychic כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אונס? לא אונס? איך מגדירים אונס? איך מודדים אונס? [...]

אלא שלא נראה לי ש"הכלוב" הוא המקום לדיונים כאלה. הוא אולי ה-מקום, אבל הוא לא המקום. הכלוב של עכשיו לא באמת יכול להכיל בתוכו שאלות מורכבות. גם בגלל שלאנשים אין סבלנות וגם בגלל שבבדסמ התחום האפור הוא רחב להבהיל. רחב מדי בכדי לדון בו באמת.

זה די נכון.
אני חושב שכל הדיונים סביב אונס שמתעוררים בכלוב הם משהו סימפטומטי. גם כל האמוציות שעולות כאן וכל כשלי התקשורת. בשרשורים האלו מושקעת כל כך הרבה אנרגיה, עד שבוודאי מסתתרת בהם איזושהי אמת. אמת במובן שיש כאן משהו שאנשים חייבים להתעסק בו.

לפעמים נדמה לי שלעולם דן-קאפ יפתח שרשורים שכותרתם "רוני גלילי הורשע", וידווח על מקרים מורבידיים מסצנת הבדס"מ במסצוסטס או בדיטרויט. אני אחזור ואגיב לו בלשון "על ראש הגנב בוער הכובע". נילי ונילי תזעק "אנס, אנס, אני שומעת תיאוריה על מהותנות נשית!" הצד השני יכתוב לה "שתקי, יא נוירוטית מתקרבנת. אני לא אבא שלך". אנימה תכתוב "מצדי אעמוד לדין על הוצאת דיבה, אבל אתה אנס! אנס!" פיסכו יכתוב "קקי, פיפי, פוסטמה, לכי להזדיין". לל"ג תזעק "זה לא נושא השרשור! זה לא נושא השרשור!" ובסופו של יום כלובי שוב יעיף את הצד השני.

כולם סובלים מזה...

... אבל גם כל כך נהנים.

היי הייי הלו הלו !!! אני אתבע אותך על הוצאת דיבה !!

מעולם אבל מעולם לא כתבתי " פיפי . קקי וכו' "

פוסטמה ? כן
מזדיינת ? כן

אבל פיפי ?

תתנצל ועכשיו !

אני לא נושמת כאן בגלל שניכם! icon_lol.gif

זה לא קשור לשירשור, הנושא לגמרי רציני. אני יודעת.

אבל שני אלה הם אתנחתא קומית מטורפת!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 בפבר׳ 2010
אנימה כתב/ה:

...הייתה לך הזדמנות לבדוק שאני לא מי שחשבת שאני, אתה וויתרת עליה.
עמדתי כאן בפורום והצעתי לך אבל לא הגבת.
...

ועד לרגע הנתון, אנימה, לא ידעתי ששמידט זו את וזה גם לא משנה לדידי. (וגם לא הייתי יודע לולא קיבלתי מספר IMים אדומים שהפנו אותי לשרשור ולא בגללך. כי בימים אחרונים אני נטול יכולת לנהל דיונים בגלל קוצר זמן ואחר כך, כאשר זמני שוב עומד לרשותי, בעיניי זה נראה "פסה". גם כי כבר מאוחר מדי לחזור, גם כי אבד חוט המחשבה וגם כי השרשורים פה מקבלים תפנית שונה. זאת הסיבה מפאתה הבהרתי לפרי ספיריט שכן טרחה והשיבה לי ברצינות נדיבה שאני עתיד לנטוש את השרשור ולא מתוך זלזול בדבריה).

את פספסת את הפואנטה של מה שאמרתי. נכון, את צודקת אני מעלה מקרים שקרו עוד בימים בהם הייתי גבוה, צעיר ויפה ועם בלורית מתנופפת ברוח. אך זאת מהסיבה שציינתי בסוגריים. הייתה לי תקופה בת שנתיים שאפשרה לי להשתתף כמשתתף שווה ערך (ושיכור למדי) והתרחשויות שקרו במהלכה זכורים לי היטב. אני לא מאמין שמאז דבר מה השתנה. שמידט מבחינתי אינה מייצגת אותך. היא תופעה. בדיוק כמו תופעות רבות אחרות שאנחנו פוגשים פה בשרשורים. מי היא שמידט מאחורי הקלעים לא רלוונטי כפי שלא רלוונטי מה הרגשתי כלפי אדון שי כאדם. והעובדה שאדון שי או הצד השני דיברו אותי או לאו אין בה לשנות את דעתי.

אני מאמין שהדיונים לא אמורים להסגר או להמשך על רקע "אני יודע מי אתה ומה צבע העיניים שלך ומה מניע אותך לחשוב כך או אחרת". המטרה של דיון אינה להוכיח שאדם שמולנו הוא אידיוט אלא כדי לדון את הנושא שהעלה ואולי להוכיח שאינו צודק. כי למרות שהוא מייצג את עצמו בלבד, דעותיו, מרגע שנפרשו במקום כזה, מייצגות מחשבה של רבים. לעומת זאת, כשלהקת ארבה עטה על אותו אדם, מושכת בבגדיו ומסתבכת בשיערו, לא נותר לו דבר פרט להתגונן ואז הדיון נעלם בנבכי קטטה המונית.

הדיון שהיה כאן לא היה אמור להסגר או להעלם מהסיבות שנעלם. כי לא עסק בנושא אליו הגיע, דהיינו השאלה שלא מעניינת את הביצה השמאלית שלי: מי הוא הצד השני. מי שדרדר אותו לשם נהג בחוסר כבוד לא כלפי הצד השני, אלא כלפי רבים אחרים שהשתתפו בו או מקוצר זמן עדיין לא או לא היו משתתפים בו לעולם אבל הנושא מעניין אותם.

אני מאוד אוהב את הכלוב. לא לשווא אני נמצא כאן שש שנים ובאותה מסגרת, אך מצומצמת יותר, במשך שנתיים במקום שקדם לו (לפי סגירת חשבונותיה של שמידט עם אנשים מתקופה ההיא, אני מניח שהתגוררנו בשכנות. את בטח יודעת, אני הרי תמיד הייתי הגמד האמיץ ולזין שלי, אליו שמידט פנתה ללא חדול ובנחישות ואף הכניסה אותי למתח בציפייה מתי ילמד להקליד וישיב לה, קוראים דויד במלרע. רוצה לדעת למה? אולי מתישהו אספר. בינתיים אודה לך על כי הזכרת לי). לדעתי, הכלוב מעניק לנו מצע עוצר נשימה להכיר ולשמוע אנשים עמם לא היינו נפגשים בחיי יומיום. לשמוע את דעותיהם ולשקוע בעולם מגוון וקסום. וכן להתלהט לפעמים ולכעוס ולהוכיח ולהתווכח. אבל בעיקר ללמוד לחשוב קצת אחרת. לי, כאליפל, הדיון הספציפי היה למשל למעלה מחשוב. נאמרו בו דברים שהעמידו מראה מול עיניי והיו כאלו שחידדו את מה שאני מתחבט בו מזה זמן מה והוא אף כיכב ערב ארוך ומופלא אחד בשיחותיי עם אהובתי כאשר חלקתי את המקומות בהם נגע לי, עמה. וזהו לא השרשור הראשון ולא האחרון, כך אני מקווה, שישרת אותי נאמנה באותה מידה בה גילשר, שהותקף פה בזמנו, האיר לי נקודות מסוימות וכן, גם אדון שי, למרות חוסר הסכמה שלי עמו (נכון צודקת, לא הסכמתי לא עם דבריו ולא עם התנהלותו כלפי זאלופון. נו אז מה?) ועוד רבים אחרים שאינם...

הייתי יכול לכתוב עוד ימבה מילים אבל מאז קראתי את תהילה, ומכיוון שאני מכיר את הכלוב, אני חושב שזה יהיה מיותר. אני מתרעם על שמידטות ומתרעם על חסימת פיות ומתרעם הקליקות ומתרעם על המחיקות ולא כי באתי להגן על הצד השני, השלישי או על זה שבכלל פנה לצד אחר, אלא כי כזה אני. כי ישנם דברים שחשובים לי וישנם כאלו שלא.

כדי לסגור את המעגל אשוב אל המשפט שציטטתי מדבריך. ...כי גם אז, בדיוק כמו עכשיו, לא עניין אותי מיהי שמידט. מה זה היה משנה אילו הסתברה אנימה, פטימה או איש גדול שעיר וצולע בשם חיים? (-:
newoldone
newoldone • 23 בפבר׳ 2010
תודה על העדכון, רפאל.

רפאל כתב/ה:
כולם סובלים מזה...

... אבל גם כל כך נהנים.

לא הייתי בטוחה אם להרגיש אשמה או משועשעת על הגפרור שבלי כוונה מודעת זרקתי כאן (או לפחות תפסתי וליביתי), אבל אם כולם נהנים.... icon_biggrin.gif

-----------------

לצד השני, אם אתה עוד קורא כאן - אמרו לי שהתגובה האחרונה שלך אלי הייתה מפורטת ומושקעת, אז מתנצלת שנטשתי אפילו בלי לקרוא אותה, חסרת נימוס שכמוני.
בכל אופן, מבחינתי, בקטע המצומצם שלי בתוך השרשור ההוא, הדיון אתך היה ראוי ומאתגר, ואני מסכימה עם כל מי שאמר שיש מקום לדיון אמיתי בנושא (לא בנושא רוני גלילי, אלא בנושא העקרוני).
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 24 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf • 24 בפבר׳ 2010
זאלופון כתב/ה:
...שקרים מספר 1 + 2 ...+ 8....

הנה הגעתי גם אל תשובתך, זאלופון. השארתי אותה לאחר כך כי הייתי בטוח שיהיה בה דבר מה שיצריך אותי להגיב. אבל אין בה. היא ריקה מתוכן ופרט מ "אתה משקר" אינה אומרת דבר.

אני לא יכול להביא הוכחות קטנוניות כי האנשים אותם הזכרתי, נמחקו. ובהודעותיך, אני באמת לא בנוי לחטט. כמו גם בבלוג שלך. וגם להוכיח האם אני קורא בו או שמא היית נושא בדיחה בין חברים במפגש לפני שלושה שבועות, אני לא יכול. אם מחמיא לך שאני קורא. הרי שבוא נשאיר את זה כך. ולא כי אני חושב שאתה דפקט, הרי שלו היית בעיניי, לא הייתי מגיב כלל. אלא כדי שתקרא את המפגשים שלנו בשנית (אתה ואני עודנו כאן) ותראה את אותן הפעמים שהושטתי לך יד ללחיצה.

ו... מספיק.

לגבי "עזריאל כונית בשרשור אחד, בו אכן התרתחת..." לא התרתחתי. הגנתי על אהבת חיי מפני אישה תת רמה שטרם התנפלה עליה, טרחה להביא לכאן, לשרשור פומבי, פרטים אישיים מחייה של ילדה שביקשה ולא אחת וכל כך בפירוש, לא להיות חלק מהכלוב. פרטים שאספה מבלוגה הפרטי במקום אחר. אישה תת רמה שגם אחרי שהעירו לה בנימוס (לא אני) בהודעות פרטיות שמעשיה מכוערים, לא עצרה. בן זונה מי שלא היה מגן מפני אחת כזאת על אהבת חייו.

לדעתי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

הנה הגעתי גם אל תשובתך, זאלופון. השארתי אותה לאחר כך כי הייתי בטוח שיהיה בה דבר מה שיצריך אותי להגיב. אבל אין בה. היא ריקה מתוכן ופרט מ "אתה משקר" אינה אומרת דבר.

אני לא יכול להביא הוכחות קטנוניות כי האנשים אותם הזכרתי, נמחקו. ובהודעותיך, אני באמת לא בנוי לחטט. כמו גם בבלוג שלך. וגם להוכיח האם אני קורא בו או שמא היית נושא בדיחה בין חברים במפגש לפני שלושה שבועות, אני לא יכול. אם מחמיא לך שאני קורא. הרי שבוא נשאיר את זה כך. ולא כי אני חושב שאתה דפקט, הרי שלו היית בעיניי, לא הייתי מגיב כלל. אלא כדי שתקרא את המפגשים שלנו בשנית (אתה ואני עודנו כאן) ותראה את אותן הפעמים שהושטתי לך יד ללחיצה.
.

לא, גמד. אינך יכול להביא "הוכחות קטנוניות" לדבריך, לא מפני שהאנשים נמחקו. השרשור של רוזי חי וקיים, מצאתי אותו בעצמי. שרשורי עזריאל, זונת סושי ואחרים קיימים אף הם. הכל, כמעט, קיים, כמעט כל הדמויות שהזכרת והשמצת אף שאינן קשורות לשרשור הזה, והסיבה שאינך יכול להוכיח את דבריך היא שהם שקרים. פשוט כך.

האם זה פלא כי תגובתי, רובה ככולה, אומרת "אתה משקר"? הרי הגבתי לרצף האשמות מסולפות מצדך, שעצם העלאתן וההתעסקות בהן מגוחכת ואינה קשורה לכלום. איזו עוד תגובה ניתן להגיב לשקר ארכאי, מלבד לקרוא לו בשמו? לו היה בדבריך אליי משהו המצריך תגובה אחרת, יתכן שהיית זוכה לכזו.

קרא אף אתה את המפגשים בינינו בשנית. לא הושטת לי יד מעולם, אלא מיהרת לעקוץ בכל פעם שטעיתי והתייחסתי אליך ברצינות. מאדם שצביעותו מאפשרת לו, באותו שרשור עצמו, לטעון שאין לו יחס אישי וספציפי לדמויות הכותבות בכלוב, ועם זאת לנהל רישום מנטלי כפייתי (גם אם מעוות) אודות פעולותיה של אחת מהן ולמהר להקיאו בשמחה בהזדמנות הראשונה, אולי אין לצפות לשום דבר אחר. אני הפסקתי לצפות מזמן.
Brave Dwarf
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

.

לא, גמד. אינך יכול להביא "הוכחות קטנוניות" לדבריך, לא מפני שהאנשים נמחקו. השרשור של רוזי חי וקיים, מצאתי אותו בעצמי. שרשורי עזריאל, זונת סושי ואחרים קיימים אף הם. הכל, כמעט, קיים, כמעט כל הדמויות שהזכרת והשמצת אף שאינן קשורות לשרשור הזה, והסיבה שאינך יכול להוכיח את דבריך היא שהם שקרים. פשוט כך.

האם זה פלא כי תגובתי, רובה ככולה, אומרת "אתה משקר"? הרי הגבתי לרצף האשמות מסולפות מצדך, שעצם העלאתן וההתעסקות בהן מגוחכת ואינה קשורה לכלום. איזו עוד תגובה ניתן להגיב לשקר ארכאי, מלבד לקרוא לו בשמו? לו היה בדבריך אליי משהו המצריך תגובה אחרת, יתכן שהיית זוכה לכזו.

קרא אף אתה את המפגשים בינינו בשנית. לא הושטת לי יד מעולם, אלא מיהרת לעקוץ בכל פעם שטעיתי והתייחסתי אליך ברצינות. מאדם שצביעותו מאפשרת לו, באותו שרשור עצמו, לטעון שאין לו יחס אישי וספציפי לדמויות הכותבות בכלוב, ועם זאת לנהל רישום מנטלי כפייתי (גם אם מעוות) אודות פעולותיה של אחת מהן ולמהר להקיאו בשמחה בהזדמנות הראשונה, אולי אין לצפות לשום דבר אחר. אני הפסקתי לצפות מזמן.

אני לא חושב שקיימת אשה שמכירה אותי שתוכל להעיד עלי בתור שונא נשים. אבל אני אכן מתקשה עם תכונה אחת שלהן. והיא - היסטריה, התקרבנות והעוורון שנובע מכך. להן אני סולח. לגברים שנגועים בה, אני מתקשה.

וברור שזה קטנוני. שלוף בבקשה את השרשור בו אתה אומר "איזה כיף ששמידט יורדת על שי זה משעשע אותי". את הקטע מהבלוג שלו בו אתה אומר "בוא כלב שלי כשכש בזנב" כמו גם זה בו אתה "מבטיח (זאלו. הבטחה זאת הבטחה. הבחור היה חדש כאן. חדור רצון ופילוסופיות בדסמיות כיאה לירוק שכמותו רבאק. מנוסה שכמותך יכולת לתת לו פור) כי לא אתלונן" ומיד אחרי שמישהו מגיב לך שאתה נראה מכוער (מבלי לרדת לרמה אליה ירדת) דורש מכלובי למחוק אותו.

וגם את השרשור בו שמידט מסיימת עם אדון שי במילים: עוד מישהו רוצה לקבל בראש?

אני לא טוב בלינקים. אבל יש לי זיכרון טוב מדי. איש איש והדפקט שלו. בדרך, את הפעמים בהן ציטטתי אותך מבלי (להבדיל ממך) להוסיף: HO MAMA אני בטח דפוק אם אני מסכים עם הגמד. הסכמתי אתך והורדתי בפניך ובצדק את כובע הפומפון, תבדוק.

כדאי לך. ואולי לא. כי אני הודיתי בכך שאני נורא אוהב את הכלוב. אתה הודית בכך שאתה נפוח ויש לך מטפחת הפוכה על הראש. כזו שנקשרת מלפנים וגם מגב ביד ובקבוק אקונומיקה. כי החלטת שתפקידך לחטא את הרעים מכאן ולהשאיר רק את זאלופון.

(אני מרגיש כמעט בעונש) גם לזה אני צריך להביא ציטוט?
Brave Dwarf
אני אספר לך בשושו מבלי שאף אחד ישמע, שאחרי שתקפתם את זו שהייתה של אדון שי (אגב, תוכל להביא גם את הלינק הזה לכאן? אם קטנוני אז עד הסוף), כי פלטה משהו בצ'אט שלכם ופתחה פוסט בנדון, פניתי למישהי מהפמליה שלך. מהמיינסטרים יאעני. היא השיבה לי די בפשטות. מרביצים לשי כי יש לו פרצוף של מבקש סטירה ולזו שאתו גם. וכשאמרתי שאני לא מבין, אמרה שזה כי אני "ילד חוץ" וילדי חוץ לא מבינים.

אותה אני זוכר בגלל שקראה לשנואים עליה זרזירים וכי לכן שלחתי לה את הפואמה על הקרב באל חמה. של אלישע פורת.

את הציטוט הזה אני זוכר בעל פה. אלא שכאן, דווקא הוא בלתי נחוץ.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אני אספר לך בשושו מבלי שאף אחד ישמע, שאחרי שתקפתם את זו שהייתה של אדון שי (אגב, תוכל להביא גם את הלינק הזה לכאן? אם קטנוני אז עד הסוף), כי פלטה משהו בצ'אט שלכם ופתחה פוסט בנדון, פניתי למישהי מהפמליה שלך. מהמיינסטרים יאעני. היא השיבה לי די בפשטות. מרביצים לשי כי יש לו פרצוף של מבקש סטירה ולזו שאתו גם. וכשאמרתי שאני לא מבין, אמרה שזה כי אני "ילד חוץ" וילדי חוץ לא מבינים.
.

icon_eek.gif
אתה שוב שיכור?

תהית קודם מדוע הגבתי לדבריך אך ורק ב"אתה משקר!" איך, לדעתך, אני אמור להתייחס לסיפור הזה, שבוודאי בדית מלבך, אודות מישהי עלומת שם שכל שידוע לנו אודותיה הוא כי היא איננה אני וכי היא שייכת ל"פמליה" שמעולם לא היתה לי, ואשר לכאורה הגיבה לך על אירועים שמן הסתם לא התרחשו מעולם כפי שתוארו על ידך?

לשיטתך, אני ודאי אמור לומר: "אכן, דבריה המומצאים של היישות העלומה שבכלל איננה אני מייצגים במלואם את עמדתי ומוכיחים מעל לכל ספק שאני השטן".

תחת זאת אומר לך זאת: האם באמת אינך שם לב שכל הסיפורים הקטנים שלך, על איך שגם כשאתה בפגישת חברים מחוץ לאתר אתה צוחק אודותיי, ואיך אתה עושה מאמצים להתכתב עם גורמים מה"פמליה" שלי, רק מוכיחים את מה שטענתי כל העת, שפיתחת כלפיי אובססיה נקמנית? תתפכח.

(עד כאן קיצור הדברים. המשך למיטיבי לכת בלבד)

אשר לדרישתך ממני לקישורים - היא חצופה ומטופשת. חצופה, מפני שנהוג שהמעליל הוא שצריך להוכיח את טענותיו, ולא האדם עליו העלילו נדרש להוכיח כי אין לו אחות. מטופשת, מפני שזה לא מעניין אף אחד מלבדנו, וגם אותנו לא ממש, אז מדוע לטרוח? ובכל זאת:

הנה הלינק לשרשור של רוזי, אשר לגביו טענת כי התנצחתי איתך בהגנתי עליה על פני 20 עמודים, ולאחר מכן "ליקקתי" לה וללורי/פלג. רוצה לספור את מספר התגובות שלי או להראות לי את הליקוקים?
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=19594&highlight=

הנה השרשור שבו, לטענתך, הכתרתי את סושי לקדושה. רוצה להראות לי היכן? אני, לעומת זאת, טענתי שבסך הכל אמרתי שם שאתה מתנהג כמו ערס מצוי ותוקף אותה בברוטליות. רוצה שאראה לך היכן?
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=26550&highlight=

הכינוי "אדון שי" כבר לא פה, אז גיגלתי אותו כדי למצוא חומר ישן. מה שמצאתי הוא בלוג שלו בתפוז, אשר בו, שנתיים לאחר שסולק מכאן, הוא אינו חדל לרגע להשתלח באתר הכלוב, ב"פמיניסטיות הוניליות הממורמרות" ששולטות בו, בחברים ספציפיים שכותבים פה, ואפילו, עדיין, בי (למותר לציין שעד שהזכרת אותו כאן, לא טרחתי לחשוב או לכתוב עליו מאז, וכמובן לא באתי עמו בדברים). שנתיים(!) אחרי - ועדיין. יכול כל אחד שממש אבל ממש משעמם לו למצוא את הבלוג הזה ולשפוט בעצמו: האם מדובר באדם תוקפני ואובססיבי, כפי שציירתי אותו אני, או בקורבן תמים של זאלו הנורא, כפי שטענת אתה.

נדמה לי שזה מבהיר, למי שמשום מה אכפת לו, שאתה אכן שקרן ולא לחינם אינך מסוגל להוכיח את שקריך. לא אכלה את זמני בחיפוש אחר הוכחות נוספות לכך שאין לי אחות (דווקא יש אחת, אבל היא לא מהפמליה). טוב תעשה אם תחשוב ממה נובע העיסוק הכפייתי שלך בי והאם הניסיון להתנגח בי באמצעות כזבים ועלילות (מפלטו של החלש מימים ימימה) פוגע יותר בי או בך (לא מבחינת דעת הקהל הכלובית, אלא מבחינת הקווים שאתה מרשה לעצמך לחצות). אני יכול להביא עבורך לינקים, אבל לא לעשות עבורך חשבון נפש.