בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך נפטרים מגוגל באזז

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 14 שנים • 21 בפבר׳ 2010

איך נפטרים מגוגל באזז

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 בפבר׳ 2010
כן, גוגל הפעילו את הדבר הזה על כל מי שיש להם חשבון ב-GMAIL, כך שגם אם לא בחרתם בעצמכם להפעיל את הבאזז, אנשים שמוגדרים כ-FOLLOWERS שלכם מקבלים הודעות על הפעילות שלכם.

וכן, זה כלל אנשים שאי פעם שוחחתי איתם דרך הצ'אט של גוגל...

הנה קישור לכתבה המסבירה צעד אחר צעד איך לכבות את החדירה הזו לפרטיות שלנו - http://news.cnet.com/8301-17939_109-10451703-2.html

Do no evil?
icon_twisted.gif
'פוליאנה' כתב/ה:
לא יודעת.. אני פשוט ראיתי למטה אופציה לכבות את הבאז, וכה עשיתי...

מה שאומר שנשארו ה-FOLLOWERS...

icon_evil.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2010
Dan_Kap כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
לא יודעת.. אני פשוט ראיתי למטה אופציה לכבות את הבאז, וכה עשיתי...

מה שאומר שנשארו ה-FOLLOWERS...

icon_evil.gif

מ'כפת לי... העיקר שהם לא מציקים לי... icon_biggrin.gif
לילי ש'
לילי ש' • 21 בפבר׳ 2010
אם עזבת את הבאז ואתה לא מעדכן שום דבר, מה בדיוק הם רואים?

גם אני נטשתי אותו.
לילי שרלילי כתב/ה:
אם עזבת את הבאז ואתה לא מעדכן שום דבר, מה בדיוק הם רואים?

גם אני נטשתי אותו.

הנה מה הגוגלאים כותבים בפינה של מדיניות הפרטיות של הבאזז:
ציטוט:
כדי לפרסם ב-Buzz, או להגיב פרסומים של אחרים או לציין "אהבתי" לגביהם, נדרש לך פרופיל ציבורי ב-Google אשר כולל לפחות את שמך הפרטי ושם משפחתך.

כשתיכנס ל-Google Buzz לראשונה, ייתכן שנבחר עבורך אוטומטית אנשים למעקב, בהתבסס על האנשים שאתה מרבה להתכתב עמם בדוא"ל או לשוחח עמם בצ'אט, וזאת כדי להפוך את חוויית הכניסה הראשונית שלך לקלה יותר. ייתכן גם שנציע לאחרים לעקוב אחריך אוטומטית. תוכל לסקור ולערוך את רשימת האנשים שאתה עוקב אחריהם ולחסום אנשים כדי שלא יעקבו אחריך.

שמך, תמונתך ורשימת האנשים שאתה עוקב אחריהם והאנשים שעוקבים אחריך יוצגו בפרופיל Google שלך, אשר ניתן לחיפוש ציבורי באינטרנט. תוכל לבחור שלא להציג בפרופיל שלך את רשימת העוקבים שלך ואת האנשים שאתה עוקב אחריהם.

אם אתה עוקב אחרי מישהו המציג בפומבי בפרופיל Google שלו את רשימת האנשים שעוקבים אחריו, שם פרופיל Google שלך יופיע ברשימה הציבורית של אותו משתמש. ובאותו אופן, אם משתמש כלשהו עוקב אחריך ומציג בפרופיל שלו את רשימת האנשים שהוא עוקב אחריהם, אתה תופיע באותה רשימה ציבורית.

תוכל להוסיף עוד אנשים לפרסום הציבורי או הפרטי שלך דרך "@השב." הדבר דומה להוספת נמענים לשרשרת קיימת של הודעות דוא"ל. כל הנמענים של פרסום פרטי יכולים לראות את רשימת האנשים שקיבלו אותו, לרבות מי שנוספו דרך "@השב."

כאשר אתה משתמש ב-Google Buzz, אנו עשויים לתעד מידע על השימוש שאתה עושה במוצר, למשל הפרסומים שאתה אוהב או מגיב עליהם והמשתמשים האחרים שעמם אתה מתקשר, כדי להעניק לך חוויה טובה יותר ב-Buzz ובשירותים אחרים של Google וכדי לשפר את איכות השירותים של Google.

ייתכן שפעילותך ב"אתרים קשורים" (כגון אלבומי Google או Twitter) תשותף ב-Google Buzz. תוכל לסקור את רשימת האתרים הקשורים ולערוך אותה כדי לבחור אילו מהאתרים יישארו "קשורים" ל-Google Buzz.

בעברית פשוטה, בפרופיל שלך עדיין תופיע רשימת האנשים שגוגל החליט שאת תעקבי אחריהם ורשימת אתרים שגוגל זיהה אותך איתם, כמו Picasa ו-Twitter

מי שעובד מטלפון נייד, עלול גם לגלות עדכוני מיקום שלו...

לשאר הפרטים - http://www.google.com/buzz/help/intl/iw/privacy.html

icon_evil.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 22 בפבר׳ 2010
בפרק הבא של "איך לפתור בעיות שקצת שכל ישר היה מונע" : איך לכבות את עצמך אחרי ששפכת דלק והדלקת!
Inside your head
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010

אם..

Inside your head • 22 בפבר׳ 2010
בכניסה לתיבת הדואר שלי רשום: "עדיין אין ברשותך פרופיל ציבורי" זה אומר שאני מוגנת?