בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות גבירותי ורבותי .. מסיבות

Marcus Wright​(אחר)
לפני 14 שנים • 28 בפבר׳ 2010

מסיבות גבירותי ורבותי .. מסיבות

Marcus Wright​(אחר) • 28 בפבר׳ 2010
ראיתי את המחמאות שחולקו למסיבת פורים של אייר
אני פשוט לא מסכים
וממש לא היה מדהים icon_arrow.gif
זאת היתה עוד מסיבה.
נחמד ולא יותר מזה
כל המסיבות הן כאלו.
מאז שאייר וגם אורלי הפכו את זה לעסק מסחרי (כראיה לכך, פירסומים בפייסבוק)
אלו אינן באמת מסיבות קהילה כמו פעם בדנג'ן .
לא שיש לי בעיה עם זה להיפך , אני מפרגן להם על מקור הפרנסה , כולם צריכים להתפרנס ושיהיה להם לבריאות.
אבל מכאן ועד להפיכת מסיבת הפורים לאיזו מסיבת פולחן המרחק ארוך מאוד
יעידו חברי הותיקים שאף מסיבה לא מתקרבת להיות כמו המסיבות של פעם בדנג'ן
בימי שלישי במיוחד, היתה תחושה של חשמל באויר .
אפשר להעריך את ההקשעה והעבודה הקשה אבל האם מישהו כאן שכח שהיא לא נעשית בהתנדבות ?

באמת ובתמים אני מקווה מכל הלב שלכולנו תיהיה הנאה מרובה
אבל בנינו חברים "המלך קצת עירום" .
.
Toxic Princess
Toxic Princess • 28 בפבר׳ 2010
טוב... אני אישית הייתי משתעממת במסיבות בדנג'ן. המוזיקה לא הייתה רקידה, אנשים היו מעטים, ופשוט היה לי משעמם שם.
ומזכירה- לי, אישית. אין צורך להתווכח או משהו כי כל אחד וטעמו האישי.

עכשיו, אני- לא אוהבת מסיבות שהם נטו "פליי פארטיס" כאלה... שבאים רק כדי לצפות בסשנים.
אני באה למסיבה גם כדי להינות מהמוזיקה, מהריקודים, מהרבה אנשים מוכרים וגם חדשים ששווה להכיר- וגם מהאווירה הסקסית והנועזת, הביגוד המיוחד והמדליק, והסשנים שנותנים קצב טוב לכל העניין.
אבל, לדעתי, זה לא צריך להיות הדבר הכי מרכזי. עובדה- כשאין מוזיקה רקידה, וכשאין עניין והרבה אנשים- גם ישנים וגם חדשים, אז נהיה משעמם וכולם מתלוננים על זה.

אז אני בעד המסיבות, אני יוצאת לספייס כמעט כל שבוע וכל פעם מתרגשת מחדש לגבי מה ללבוש ומי יבוא ונהנית מהאלכוהול, האנשים, המוזיקה והריקודים.

ככה שהפואנטה שלי היא- תפסיקו לבכות ותגידו תודה. כי משקיעים המון, וזה הכל מהלב.. הרבה יותר מאשר מהכיס.
icon_cool.gif
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 28 בפבר׳ 2010
טוב... אני אישית הייתי משתעממת במסיבות בדנג'ן. המוזיקה לא הייתה רקידה, אנשים היו מעטים, ופשוט היה לי משעמם שם.

אני מסכים איתך שכך היה בימיו האחרונים של הדנג'ן
אני מדבר על המסיבות בהתחלה , כשעוד הכל היה "תמים" ולא ממוסחר .
איפה שהוא באזור 2005-6 , לדעתי אז היית חיילת (-;
ואני מניח שלא יצא לך לפקוד את הדנג'ן

אני ממש לא מחפש לייצר כאן ויכוח , למרות שאין כל רע בויכוח אם הוא נשאר תרבותי .

עכשיו, אני- לא אוהבת מסיבות שהם נטו "פליי פארטיס" כאלה... שבאים רק כדי לצפות בסשנים.
אני באה למסיבה גם כדי להינות מהמוזיקה, מהריקודים, מהרבה אנשים מוכרים וגם חדשים ששווה להכיר- וגם מהאווירה הסקסית והנועזת, הביגוד המיוחד והמדליק, והסשנים שנותנים קצב טוב לכל העניין.

כאמור על טעם ועל ריח , לטעמי המאוד אישי את מגזימה .

אבל, לדעתי, זה לא צריך להיות הדבר הכי מרכזי. עובדה- כשאין מוזיקה רקידה, וכשאין עניין והרבה אנשים- גם ישנים וגם חדשים, אז נהיה משעמם וכולם מתלוננים על זה.

על עניין המוסיקה אין ויכוח , תמיד היתה על זה הסכמה .

אז אני בעד המסיבות, אני יוצאת לספייס כמעט כל שבוע וכל פעם מתרגשת מחדש לגבי מה ללבוש ומי יבוא ונהנית מהאלכוהול, האנשים, המוזיקה והריקודים.

וגם כאן , שוב , לטעמי האישי את מגזימה .

ככה שהפואנטה שלי היא- תפסיקו לבכות ותגידו תודה. כי משקיעים המון, וזה הכל מהלב.. הרבה יותר מאשר מהכיס.

בעניין הכיס אני שומר על זכות השתיקה כדי שלא לפגוע בכבודם של אנשים
ודיי לחכם ברמיזה .
חיה ללא הפסקה​(שולטת)
למה להביט אחורה אם אפשר להתקדם. אה?

ולמה לא להנות ממה שיש, כי מה שיש עכשיו - זה הכי מעולה!

וכן, אין מה לעשות... שכירות של המועדון, עובדים, DJ, צופרי'ם עוד ועוד - עולים כסף!
וכמו שאתה לא עובד בחינם, גם הם לא אמורים לעבוד בחינם.
יש מבין?

החיים קצרים, תהנה כל עוד אתה יכול.
Toxic Princess
Toxic Princess • 28 בפבר׳ 2010
cat כתב/ה:

אני מסכים איתך שכך היה בימיו האחרונים של הדנג'ן
אני מדבר על המסיבות בהתחלה , כשעוד הכל היה "תמים" ולא ממוסחר .
איפה שהוא באזור 2005-6 , לדעתי אז היית חיילת (-;
ואני מניח שלא יצא לך לפקוד את הדנג'ן

אני ממש לא מחפש לייצר כאן ויכוח , למרות שאין כל רע בויכוח אם הוא נשאר תרבותי .

כאמור על טעם ועל ריח , לטעמי המאוד אישי את מגזימה .

על עניין המוסיקה אין ויכוח , תמיד היתה על זה הסכמה .

וגם כאן , שוב , לטעמי האישי את מגזימה .

בעניין הכיס אני שומר על זכות השתיקה כדי שלא לפגוע בכבודם של אנשים
ודיי לחכם ברמיזה .

האמת שהתחלתי לצאת למסיבות בדנג'ן עוד לפני שהייתי חיילת, בינואר 2006... וגם תוך כדי היותי חיילת- בכל החודשיים לכך- עדיין יצאתי לדנג'ן... בקיצור, אני יודעת בדיוק על מה אתה מדבר, וזה היה משעמם. ואם לדעתך אני מגזימה- אז דעתך לא נכונה. אני לא. כתבתי בשיא הכנות
slu
slu
לפני 14 שנים • 1 במרץ 2010

ככל שזכור לי..

slu • 1 במרץ 2010
הכניסה לדאנג'ן אף היא לא הייתה בחינם ותמורת מקח נאה בהחלט.
לא כל שכן שאחרי כל אירוע תמיד נשמעו הקולות בדבר כמות הונילים שכן או לא הורשתה להכנס.
ההבדל האחד בינו לבין מקומות אחרים דומני היה האיבזור המדוייק לעניננו, דבר שגם בלימיט אגב היה קיים.
מסכימה מאוד עם הנסיכה הרעילה שמסיבות וגם מסיבות בדס"מ לא כל שכן מסיבות בארץ (שכולם טורחים משום מה לגמדן מול אלו של חו"ל - בולשיט ופלצנות גרידא המתבססות על גודל קהל וצבעוניות לטעמי) מן הראוי שתכלולנה יותר מעוד סשן ראווה וגם סשן שלא ראווה עבור אלו שבעבורם אין כל קשר בין בדס"מ להילולת השתרמטות וזיונים ודחיפות ועוד כהנה וכהנה שיש כאלו שמשום מה תופסים אותם כחלק בילתי נפרד מהעניין, איתכם הסליחה על השפה הגרפית מאוד.

אל תצפה שירגשו אותך חתחתול, אלו דברים הבאים מן הנפש פנימה, ואפחד לא יכול לעשות את העבודה הזאת בשבילך.
S
ברברה

המסיבות של היום

ברברה • 1 במרץ 2010
כדי שתהיה מסיבה שתהיה רק של BDSM צריך להיות מקום קטן ,

ומפוצץ באנשים כדי שיוכל להחזיק את עצמו.

בעבר לפני הרבה מאוד שנים היה בת"א מועדון קטן של GAYS שנקרא

אמיגו. היו באים לשים הרבה אנשים כולל מפורסמים וביום שישי

למי שלא היה כרטיס חבר היה קשה להכנס.

יום אחד סגרו המועדון ופתחו משהוא הרבה יותר גדול. כולם שמחו

ובעלי המועדון היו חייבים למלא אותו וכך נכנסו לשם גם סטרייטים.

אחרי כמה זמן הגיעו רק סטרייטים והמועדון נסגר.

יש אין ספור דוגמאות לכל מיני דברים.

יתכן שאת/ה צודקת והמועדון לא רק של BDSM כמו שהדנג'ן

פירסם את עצמו לקראת הסוף, דבר שלא מנע מימנו להסגר.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)

Re: ככל שזכור לי..

slu כתב/ה:
הכניסה לדאנג'ן אף היא לא הייתה בחינם ותמורת מקח נאה בהחלט.
לא כל שכן שאחרי כל אירוע תמיד נשמעו הקולות בדבר כמות הונילים שכן או לא הורשתה להכנס.
ההבדל האחד בינו לבין מקומות אחרים דומני היה האיבזור המדוייק לעניננו, דבר שגם בלימיט אגב היה קיים.
מסכימה מאוד עם הנסיכה הרעילה שמסיבות וגם מסיבות בדס"מ לא כל שכן מסיבות בארץ (שכולם טורחים משום מה לגמדן מול אלו של חו"ל - בולשיט ופלצנות גרידא המתבססות על גודל קהל וצבעוניות לטעמי) מן הראוי שתכלולנה יותר מעוד סשן ראווה וגם סשן שלא ראווה עבור אלו שבעבורם אין כל קשר בין בדס"מ להילולת השתרמטות וזיונים ודחיפות ועוד כהנה וכהנה שיש כאלו שמשום מה תופסים אותם כחלק בילתי נפרד מהעניין, איתכם הסליחה על השפה הגרפית מאוד.

אל תצפה שירגשו אותך חתחתול, אלו דברים הבאים מן הנפש פנימה, ואפחד לא יכול לעשות את העבודה הזאת בשבילך.
S

סליחה .... אבל היו די הרבה מסיבות ואירועים בחינם בדנג'ן, אחד מהם זה יום ההולדת שלי ב - 2003 ולפחות 20 - 30 ימי שלישי באמצע השבועicon_smile.gif

אני מאוד מבינה לליבו של חתול, יחד עם זאת את העבר אי אפשר להחזיר ובמסיבות שהייתי של אייר ושל אורלי היה סבבה icon_wink.gif
גדי הגדי​(נשלט)
גדי הגדי​(נשלט) • 1 במרץ 2010
חבר'ה הנדג'ן עבר לצערנו כבר לנוסטלגיה,לא לשכוח שהאוירה מעצם מיקומו של הדנג'ן היתה נהדרת ומתאימה,ובנוסף היו שם כבר מס' מלכות שנשכרו ע"י עמוס שהוסיפו הרבה לאוירה icon_surprised.gif

יחד עם זאת אני חושב שאין לזלזל באייר ובצוות שלו כי הם משתדלים לפחות שהכל היה טוב icon_wink.gif
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 1 במרץ 2010
דבר אחד אני יודע שהקהילה לא צריכה ליינים דיי נמאס
אנחנו צריכים מועדון אחד שיהיה של הקהילה הבית של הקהילה ולא לנדוד ממקום למקום