סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום האישה (סורי על האיחור האופנתי...)

Ramos​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 12 במרץ 2010

יום האישה (סורי על האיחור האופנתי...)

Ramos​(מתחלף) • 12 במרץ 2010
היא החליטה להקדים קצת באותו יום, בכל זאת זה היה יום האישה הבינלאומי והיא החליטה שמגיע לה קצת פינוק. חשבה להגיע הביתה מוקדם וכשהוא יגיע להפתיע אותו בקבלת פנים מגרה.
היא החנתה את הרכב מתחת לבית. הרכב שלו לא היה שם.
"בטח אין לו מושג" אמרה לעצמה בעודה מפזרת את שיערה. לאחרונה הוא היה כל כך עסוק בעצמו, בעבודה, שהיא הרגישה קצת נזנחת, קצת נותרת מאחור.
היא עלתה במדרגות במין כבדות יחסית. דווקא הייתה מלאת אנרגיה כל הדרך, שמה גלגלצ בפול ווליום, שרה וצעקה יחד עם כל הזמרות שהשמיעו, במיוחד שהשמיעו את מדונה.
זו הייתה שעת אחר צהריים מוקדמת, השמש הייתה עדיין מספיק גבוהה בשמיים כדי להאיר לחלוטין את חדר המדרגות, אך כשפתחה את הדלת ונכנסה לסלון, נדרשו לה מספר שניות כדי להסתגל לאפילה היחסית שהייתה שם, למעט שלל הנרות שהאירו את הדרך לכיוון חדר האמבטיה.
היא יכלה לשמוע את האמבט מתמלא ואז ראתה את הפתק שהונח על השידה:
"יום אישה שמח.
את מוזמנת להתרווח לתוך החלוק במגירה
ולהצטרף אליי באמבטיה
לפינוק אמיתי".
צמרמורת עברה בכל גופה.
פתאום היא גם שמה לב למוזיקה השקטה אבל הכל כך מחרמנת וסקסית שהייתה ברקע.
היא זרמה איתו. התפשטה במהירות ופתחה את המגירה להוציא משם את החלוק שהכין לה.
"שיחק אותה " אמרה לעצמה. כותונת שחורה שקופה למדי, ארוכה שכזו, שישבה עליה באופן מדהים, הבליטה עד כמה שניתן את התחת היפה והסקסי שכולם אמרו שיש לה ואת המחשוף הנדיב שהטריף כל כך הרבה גברים שנתקלו בה ביום יום.
היא הרגישה בכותונת הזו נשית ומדהימה וסקסית - פשוט מלכה.
בתחושה הזו היא פסעה לתוך החדר למצוא אותו בדיוק סוגר את המים. האמבט היה מלא עד מעל למחציתו כשקצף נדיב מסתיר את המים עצמם.
הוא הכניס רגל אחת לאמבט, כאילו בודק את חום המים והושיט יד לכיוונה לעזור לה להיכנס פנימה.
היא הסירה מעליה את הכותונת ואי אפשר היה להתעלם מהמבט בעיניו ומעד כמה הוא היה מגורה.
בעודה נכנסת לתוך המים, נזכרה עד כמה הטריף אותה כשהכירו, גודל איברו ויכולת השליטה שלו בו.
הוא שלף בקבוק יין לבן ומזג להם שתי כוסות.
"איך היה היום שלך, מתוקה?"
"היום שלי התחיל לפני שלוש דקות" אמרה "כל מה שהיה קודם לא חשוב".
הוא הרים את כף רגלה, משח אותה בשמן חם והתחיל לעסות אצבע אחר אצבע. בלי למהר, ביסודיות שכזו. היא התענגה על כל שנייה, למרות שהזמן לא היה קיים שם, אבל המון מגע וחום ותשוקה היו גם היו.
הם עיסו זה את זו וזו את זה, התנשקו כמו שהתנשקו אז כשרק הכירו.
יותר מפעם חשה באיברו, קשה היה להתחמק ממנו, ועדיין החליטה שעוד לא הגיע הרגע.
היו לה עוד תוכניות קודם....
כשכבר לא יכלה יותר לעמוד בתשוקה שאיימה להטביע אותה לחשה לו באוזן:
"מתוק שלי, האמת שגם אני הכנתי לך הפתעה להיום", אמרה וחיוך גדול כיסה את פניה, "לך חכה לי בחדר על המיטה". קמה, התנגבה וחזרה לכיוון הסלון, אל התיק שחיכה לה ליד אותה שידה בסלון.
והוא כמו ילד טוב, מיהר לחדר.
הוא נשכב במיטה וניסה לתאר לעצמו מה הכינה לו.
הוא לא תיאר לעצמו איזו הפתעה מחכה לו....

המשך יבוא