סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני אוהבת אותך - היא לחשה לי באוזן

אנדרפוט
לפני 20 שנים • 15 בדצמ׳ 2003

אני אוהבת אותך - היא לחשה לי באוזן

אנדרפוט • 15 בדצמ׳ 2003
אתמול הייתי במסיבה מטעם העבודה - זה היה מאותם ארועים גדולים עם ים של אוכל שתיה ואטרקציות שקצת מזכירים חתונה אבל רק עם הרבה יותר אנרכיה מינית.

בכל אופן, נגמר הארוע ואני מתחיל לצאת מהמתחם כשמלפני צועדת לה בחורה שאני לא מכיר מהעבודה - בת שלושים פלוס, גבוהה עם שמלה וגרביונים - בקיצור, נראית מאוד מאוד סקסית. כמובן שאין לי את הביצים להתחיל לדבר איתה כמו בן-אדם, כי אני ביישן וסאב שכזה.

אני שם לב שהיא צועדת מאוד בעדינות על העקבים הגבוהים שלה - קלטתי שהיא סובלת. הנעלים היו מאוד יפות, אפילו קצת קינקיות, אבל כנראה שהיא לא רגילה ללכת עם כאלו עקבים ובטח שלא לרקוד, ולכן היא ממש צלעה.

אזרתי אומץ, שאבתי כל טיפת אלכוהול ממחזור הדם שלי ושלחתי לכיוון המוח - ואז אמרתי לה, רוצה שאני אסחוב אותך על הגב? אמרתי את זה בתור חצי בדיחה אבל היא כבר הסתובבה אלי ואמרה: "כן!!!".
העמסתי אותה על הגב, מנסה להרגיש כמה שיותר מנוצל ומושפל - לפחות שתהיה לי איזושהי הנאה מינית מהעניין. היא חבקה אותי מאחור - ידיי אוחזות מתחת לברכיה ואני צועד. בהתחלה היא הייתה קלה - בטח בזכות הגזרה הדקה שלה, אבל אחרי כמה מטרים היא כבר היתה כבדה - בטח הודות לגב הדפוק שלי. היא קלטה שאני נשבר וקירבה את פיה לאוזן שלי ולחשה לי: "אני אוהבת אותך". סומק הציף את הלחיים שלי וסחבתי עוד כמה מטרים ואז נעצרתי - כבר היינו קרובים לכביש הראשי. היא לחשה שוב: "אני אוהבת אותך". וזה נתן לי דלק להגיע לכביש.

הורדתי אותה והיא אמרה לי תודה ושכחה ממני, צלצלה לחבר שלה בטח שיבוא לאסוף אותה.

זה לא היה משהו מיני בעבורי אבל ברור לי לחלוטין שלא הייתי מציע לה את שירותי הפוני שלי אלמלא הייתי בעניין...
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2003
בוא,תתקרב...תתקרב עוד......עוד.......אני רוצה ללחוש לך משהו......
אתה ענק!!!
אהבתי לקרוא זאת.תגיד,כתבת איזה סיפור אולי ולא קראתי?
אם זה אכן אמיתי,אז....באמת אהבתי. והמשפט שהעלה חיוך על פני היה:
"שאבתי כל טיפת אלכוהול ממחזור הדם שלי ושלחתי לכיוון המוח - ואז אמרתי לה,"

אחלה.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
יקירי,

יש לי חדשות בשבילךicon_smile.gif אתה אחד מאותם הגולשים כאן בפורום שהתברכו ביכולת כתיבה מרתקת זורמת מחרמנת ומרתקת!
יקירי, יש לך אתה זה ואנחנו רוצים לקרוא כל שבוע דיווחicon_smile.gif)
אנדרפוט
לפני 20 שנים • 16 בדצמ׳ 2003
אנדרפוט • 16 בדצמ׳ 2003
icon_biggrin.gif תודה רבה לשתיכן. אם הרגליים כואבות אחרי המסיבה, העקבים הורגים אתכן והאלכוהול כבר עלה לראש, ירד ושוב עלה - תקראו לי ואני אהיה העגלה.
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2003
הבוקר תגיד לה מה שקרה
אולי היא תהייה נבוכה
אבל תגיד לה שאתה אהבת מה שעשית

אולי אולי היא תמצא בך עבד שלה

למרות שלא נראה לי בריא שעבד ומלכה עובדים יחד
אנדרפוט
אנדרפוט • 16 בדצמ׳ 2003
תודה לכל המלכות המגיבות וגם לך גירי.

אני בכלל לא מכיר אותה - יש אצלנו איזה 700 עובדים ככה שזאת הייתה אנקדוטה קטנה מחיי ולא יותר. במשרד כבר התרחשו לי כמה מקרים מעניינים - כמו אותה הפעם ששפכתי קפה על הנעל של מישהי ואז התכופפתי וניגבתי לה את הנעל עם העניבה שלי, או סטירת הלחי שקיבלתי מהבחורה בהנהלת חשבונות. אבל אלו הכל אנקדוטות ושום דבר עם בשר.

רוצה חוויות עם בשר - רוצה שיתעללו בי באופן שיטתי ולא מזדמן.
תאיר​(נשלטת)

איזה כיף!

תאיר​(נשלטת) • 16 בדצמ׳ 2003
אז לא רק אני לא יודעת ללכת על עקבים icon_redface.gif